Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 10:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 11:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Dobrý večer,
pán Jardo dnes som si robila očistu pečene.Sledujem si pH od rána a stále sa drží na hodnote 5.Pravdepodobne je to zbavovaním sa kyselín /včera bolo pri pití jablk.šťavy 7-7.5/ .Je treba užiť v tento deň zásaditú zmes?

Tak odkyselení je určitě vhodné, minimálně s zbavíte únavy a špatných pocitů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 6:38 pm 
Offline

Registrován: stř pro 02, 2009 5:56 pm
Příspěvky: 10
Tak já po 6 očistě a až na dvě toho hodně vyšlo, ale pár dní po očistě se mi projeví problémy, které jsem míval dříve... únava, hleny tečou z nosu, oči slzí, slabá vyrážka..to trvá pár dní, ale potom super...
Je možné něco udělat, aby se tyto nežádoucí účinky eliminovaly ?
Někde na foru jsem četl, že očistu je lepší dělat podle fází měsíce. Kdy je tedy nejvhodnější doba ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 8:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 01, 2011 7:27 pm
Příspěvky: 50
O uplynulém víkendu jsem dal svou 12 jaterku. Stále se to kamení ze mě valí, jako bych měl nevyčerpatelné zásoby. Sice už to nebyla nadílka jako minule, ale ještě mě pár očist určitě čeká. Ten měsíc tomu opravdu pomáhá, protože když jsem dělal svou 9 a 10 očistu, tak toho bylo daleko méně. Teď dám ještě jednu v březnu a na další se vrhnu zas na podzim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2012 9:07 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Ja som tiež prekvapená,koľko kameňov vyšlo tento víkend a pri očiste spred dvoch týždňov/spln/.A to už bola v poradí 12ta očista.Musím potvrdiť nutnosť klystýrov ešte po očiste /predtým som to zanedbávala/,pretože "nádielka" bola teda slušná do večera.Cítim sa veľmi dobre,dnes som si dala očistu kĺbov a o dva týždne zopakujem pečeň,je tam ešte čo upratovať \":)\" Pekný večer všetkým.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 10:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
martinerss píše:
Tak já po 6 očistě a až na dvě toho hodně vyšlo, ale pár dní po očistě se mi projeví problémy, které jsem míval dříve... únava, hleny tečou z nosu, oči slzí, slabá vyrážka..to trvá pár dní, ale potom super...
Je možné něco udělat, aby se tyto nežádoucí účinky eliminovaly ?
Někde na foru jsem četl, že očistu je lepší dělat podle fází měsíce. Kdy je tedy nejvhodnější doba ?

Ono to rozkvrdlá ten bordel v těle a pak se není čemu divit, ovšem i tak buďte rád, že to z vás leze ze všech stran, je to pořád lepší, než aby ve vás ten bordel zůstával. Nejvhodnější termín je dva dny před černým měsícem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv úno 23, 2012 11:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Marťan píše:
O uplynulém víkendu jsem dal svou 12 jaterku. Stále se to kamení ze mě valí, jako bych měl nevyčerpatelné zásoby. Sice už to nebyla nadílka jako minule, ale ještě mě pár očist určitě čeká. Ten měsíc tomu opravdu pomáhá, protože když jsem dělal svou 9 a 10 očistu, tak toho bylo daleko méně. Teď dám ještě jednu v březnu a na další se vrhnu zas na podzim.

To víte, letité úsady se nezlikvidují za pár pokusů, ale dobrý pocit za to stojí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Polyp na žlčníku
PříspěvekNapsal: ned úno 26, 2012 10:20 pm 
Offline

Registrován: ned úno 26, 2012 10:07 pm
Příspěvky: 1
Mám polyp na žlčníku vo veľkosti 0,3 - 0,4 cm. Možte mi poradiť ako ho odstrániť bez chirurgického zákroku aj keď viem že ešte nie je veľký. Stravu postupne mením. Vyhýbam sa kyselinotvornej strave snažím sa konzumovať hlavne zásadotvornú stravu + Doplnky Mladý Jačmeň a Chlorella. Akurát dnes som absolvoval prvýkrát aj šankaprakšalánu. ďakujem vaše rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 27, 2012 11:33 pm 
Offline

Registrován: úte čer 22, 2010 10:29 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,
čím bych mohla prosím nahradit jablka v očitě jater? Na jablka mám alergii - nateče mi po nich jazyk. Potřebovala bych nějakou ´levnou´ variantu.
Děkuji moc za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 12:04 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Jardo, kvalitní olivovej olej líp pročistí játra, nebo jde jen o chuť a není problém s jeho konzumací? Rád bych poměrně brzy začal čistit játra, ale olivovej olej je pro mne zatím cenově nedostupnej. Jak účinný by bylo použití jinejch olejů? Nebo to je naprosto nevhodný?

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Polyp na žlčníku
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 10:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
miromiro píše:
Mám polyp na žlčníku vo veľkosti 0,3 - 0,4 cm. Možte mi poradiť ako ho odstrániť bez chirurgického zákroku aj keď viem že ešte nie je veľký. Stravu postupne mením. Vyhýbam sa kyselinotvornej strave snažím sa konzumovať hlavne zásadotvornú stravu + Doplnky Mladý Jačmeň a Chlorella. Akurát dnes som absolvoval prvýkrát aj šankaprakšalánu. ďakujem vaše rady

Základ je v čištění jater a v odkyselení organizmu, což děláte asi správně, ale chtělo by to také projet trojčátko, nebo užít nějaká antihelmintika na likvidaci parazitů. Dobře působí i čaj chanca piedra a vitamíny skupiny B.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 10:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
ostruzinka píše:
Dobrý den,
čím bych mohla prosím nahradit jablka v očitě jater? Na jablka mám alergii - nateče mi po nich jazyk. Potřebovala bych nějakou ´levnou´ variantu.
Děkuji moc za radu.

Již se to zde probíralo, tak si to dohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 11:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Xeelee píše:
Jardo, kvalitní olivovej olej líp pročistí játra, nebo jde jen o chuť a není problém s jeho konzumací? Rád bych poměrně brzy začal čistit játra, ale olivovej olej je pro mne zatím cenově nedostupnej. Jak účinný by bylo použití jinejch olejů? Nebo to je naprosto nevhodný?

Tak žlučník po aplikaci jakéhokoliv tuku začne automaticky valit ven žluč a s ní i usazený bordel, nicméně olivový olej se dobře míchá s tím grepem a to pak lidé nezvrací, jako jiné varianty olejů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2012 2:34 pm 
Offline

Registrován: ned bře 04, 2012 2:26 pm
Příspěvky: 1
Dobry den...dnes som koncil s ocistou jater...Je 13.00 a zatial zo mna vychadza iba zelena voda a po kamenoch ani zmienka...Moje telo je v takom stave, ze nedokazem dobre chodit( mozem to priblizit stavu neznesitelnej svalovice, hlavne na nohach a spomalene reflexi)...Urobil som nieco zle?Je reakcia tela normalna?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 10:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
redskorpion píše:
Dobry den...dnes som koncil s ocistou jater...Je 13.00 a zatial zo mna vychadza iba zelena voda a po kamenoch ani zmienka...Moje telo je v takom stave, ze nedokazem dobre chodit( mozem to priblizit stavu neznesitelnej svalovice, hlavne na nohach a spomalene reflexi)...Urobil som nieco zle?Je reakcia tela normalna?

Normální to celkem je, to jste tím vyloučeným bordelem z jater přiotrávený, čili je vhodné provést několik klystýrů a většinou to odezní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 4:17 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Zdravím, po asi 1 a pol mesiaca užívania cloridu horečnatého (keď som nepila, tak som sa mazala), môžem už skúsiť očistu jater? Stále ma bolí žlčník a to už je na nervy. Pijem Chanca piedra aj chrumem schizandru, pijem aj každé ráno citrón v teplej vode, poobede a večer kefír. Taktiež rybí olej a vit. C, pangamin, B6. Viem, že by bolo vhodné dva dni pred čiernym mesiacom, ale čo mám robiť. Ph mi skáče hore dole, raz sa mi podarí ho dostať nad 7,5 inokedy nie a nie. Už pijem aj jablčný ocot. \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz