Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 11:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 8:09 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
http://candinka.wz.cz/Priznaky.htm

přehledně zpracované informace o kandidě i když pro většinu lidí v praxi stěží realizovatelné.Když se tak dívám kolem sebe tak neznám člověka který by neměl nějaký příznak této nemoci!

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 8:45 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Dneska jsem zjistil, jak je důležitá psychika při "boji" s candidou. Dal jsem si RAW kakao, které na mě mělo zvláštní euforické účinky a navodilo mi skvělou náladu. Tak jsem se šel v hezkém počasí projít do přírody, přes les, potom jsem vyběhl na kopeček, vychutnával si samotu, nasával energii, nechal se ofoukávat větrem (už několik let jsem se necítil psychicky tak skvěle)..... Potom jsem přišel domů a přesto, že k tomu vzhledem ke stravě nebyl žádný důvod, tak jsem dostal pořádný průjem a množství bordelu (candidy,hlenu...) bylo fakt enormní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 9:24 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
...tohle mě celkem dostalo


Mezi sexuálními partnery se mohou kvasinky přenášet tělesným kontaktem. Pokud je jeden z nich přenašečem škodlivých kvasinek, ať už je má na sobě či v sobě, je velká pravděpodobnost, že je předá partnerovi. Intenzivními polibky po celém těle se mohou kvasinky přenést z úst na libovolné místo. Zatímco u žen se infekce v genitálním traktu brzy ohlásí svěděním, u mužů je svědění méně výrazné. Když se u mužů nákaza rozšíří nepozorovaně až k prostatě (předstojné žláze), jsou ve výronu semene zárodky, které se při pohlavním styku mohou přenést na ženu. Potom nepomůže, léčí-li se pouze žena, neboť je opakovaně infikována neléčeným partnerem. Jedná se o tzv. ping-pongový efekt.

Inkubační dobu nelze přesně určit, ale předpokládá se okolo dvou až pěti dnů.

...tak to abych ještě zařadil do léčby i sexuální abstinenci včetně líbání manželky

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 10:50 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
RaDu píše:
...tohle mě celkem dostalo


Mezi sexuálními partnery se mohou kvasinky přenášet tělesným kontaktem. Pokud je jeden z nich přenašečem škodlivých kvasinek, ať už je má na sobě či v sobě, je velká pravděpodobnost, že je předá partnerovi. Intenzivními polibky po celém těle se mohou kvasinky přenést z úst na libovolné místo. Zatímco u žen se infekce v genitálním traktu brzy ohlásí svěděním, u mužů je svědění méně výrazné. Když se u mužů nákaza rozšíří nepozorovaně až k prostatě (předstojné žláze), jsou ve výronu semene zárodky, které se při pohlavním styku mohou přenést na ženu. Potom nepomůže, léčí-li se pouze žena, neboť je opakovaně infikována neléčeným partnerem. Jedná se o tzv. ping-pongový efekt.

Inkubační dobu nelze přesně určit, ale předpokládá se okolo dvou až pěti dnů.

...tak to abych ještě zařadil do léčby i sexuální abstinenci včetně líbání manželky

No vždy se můžete před secuálními hrátky ptřít vzájemně mms, vypít trochu jódu a smlsnou lžičku pelyňku. Nejde ani tak o to, že byste byly zbaveni kvasinek a milování by bylo zcela bezpečné, ale při tom smradu z mms a hnusné pachuti po jodu a pelyňku už na sex rozhodně nebudete mít chuť a žádné riziko tedy hrozit nebude:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 11:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
....i mě změna jídelníčku zdravotně pomohla o tom není pochyb.Jenom mám obavy,že pokud bych dodržoval jídelníček který se doporučuje zelenina,ořechy,semena,řasy,čaj...hubnutí by pokračovalo.
Očisty provádím pravidelně,pH je v normě,snažím se vyhybat stresu i sportovat.Pouze jsem zde zatím nezaznamenal někoho kdo by to dotáhl do konce a candidu vyléčil s tím že by se mu zase nevrátila.Rozhodně tento problém je asi nejtěžší co jsem zatím řešil.

Zde jste patrně zcela nepochopil problém a dobře to píše člen jiddu, kandidu má každý a vyléčit, respektive odstranit se tedy nedá. Dá se udržet pouze v nějakém neškodícím stavu a to u někoho záleží na jídle u jiného na tom že ho pravidelně nasírá manželka, jiný se trápí, protože třeba nesplácí dluhy, nebo má kreténského nadřízeného a je i mnoho dalších dobrých důvodů, proč ji někdo přemnoženou má a jiný může jíst co chce a kvasinka nezlobí. Zamyslete se nad tím vším, najděte ten důvod a máte vyhráno, mnohdy stačí se pouze rozvést, splatit dluhy, vyměnit zaměstnání a prostě začít zase žít, to kvasinka nesnáší a končí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 11:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
http://candinka.wz.cz/Priznaky.htm

přehledně zpracované informace o kandidě i když pro většinu lidí v praxi stěží realizovatelné.Když se tak dívám kolem sebe tak neznám člověka který by neměl nějaký příznak této nemoci!

Pěkné stránky a máte pravdu, má ji prakticky každý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 11:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
smajliss píše:
Dneska jsem zjistil, jak je důležitá psychika při "boji" s candidou. Dal jsem si RAW kakao, které na mě mělo zvláštní euforické účinky a navodilo mi skvělou náladu. Tak jsem se šel v hezkém počasí projít do přírody, přes les, potom jsem vyběhl na kopeček, vychutnával si samotu, nasával energii, nechal se ofoukávat větrem (už několik let jsem se necítil psychicky tak skvěle)..... Potom jsem přišel domů a přesto, že k tomu vzhledem ke stravě nebyl žádný důvod, tak jsem dostal pořádný průjem a množství bordelu (candidy,hlenu...) bylo fakt enormní.

Ano, psychika hraje velice důležitou úlohu a kvasinku likviduje psychická pohoda velice efektivně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 11:41 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Jarda píše:
Zde jste patrně zcela nepochopil problém a dobře to píše člen jiddu, kandidu má každý a vyléčit, respektive odstranit se tedy nedá. Dá se udržet pouze v nějakém neškodícím stavu a to u někoho záleží na jídle u jiného na tom že ho pravidelně nasírá manželka, jiný se trápí, protože třeba nesplácí dluhy, nebo má kreténského nadřízeného a je i mnoho dalších dobrých důvodů, proč ji někdo přemnoženou má a jiný může jíst co chce a kvasinka nezlobí. Zamyslete se nad tím vším, najděte ten důvod a máte vyhráno, mnohdy stačí se pouze rozvést, splatit dluhy, vyměnit zaměstnání a prostě začít zase žít, to kvasinka nesnáší a končí.

...vyléčením nebylo myšleno zbavit se candidy úplně,ale pouze ji udržet v tom neškodícím stavu

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 6:20 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
RaDu píše:
....i mě změna jídelníčku zdravotně pomohla o tom není pochyb.Jenom mám obavy,že pokud bych dodržoval jídelníček který se doporučuje zelenina,ořechy,semena,řasy,čaj...hubnutí by pokračovalo.
Očisty provádím pravidelně,pH je v normě,snažím se vyhybat stresu i sportovat.Pouze jsem zde zatím nezaznamenal někoho kdo by to dotáhl do konce a candidu vyléčil s tím že by se mu zase nevrátila.Rozhodně tento problém je asi nejtěžší co jsem zatím řešil.

Myslim ze sem mel priznaky akutni kandidozy (nicim diagnosticky nepotvrzovane) a ze sem se z ni dostal, zase relativne normalne funguju, nebo si to alespon myslim. To jen aby tu byl nekdo kdo se ozval, ze bojoval uspesne. Jak na to? Porad jak pomatenec to tady prezentuju.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 9:28 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
A Petr 2 tady neresi komplexne?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 2:51 pm 
Offline

Registrován: sob říj 15, 2011 6:06 pm
Příspěvky: 60
Xeelee píše:
cestin píše:
tak mi přijde, že moje tělo antikvasinkovou dietu prostě nezvládá. ať sním tuku kolik chci, pořád hubnu a síla taky v háji \":(\"
Kolik měříš / vážíš? Jak dlouho dietu držíš? Když se tělo po vyčerpání cukrů přepne na spalování tuků, tak je běžný, že začne hubnout a optimalizovat svou hmotnost. Pokud máš BMI vyšší než 22, tak bych se tím vůbec netrápil. Jak dlouho jsi na protikvasinkový dietě? Ze začátku kvasinka nutí tělo jíst a vypouští do těla toxiny. Já se asi první týden (možná i dýl) dost přežíral (předtím sem zdaleka tolik nejedl), necítil sem se nejlíp a byl sem unavenější, protože to všechno musel žaludek strávit. Vydrž ještě chvíli a mělo by se to zlepšit.

BMI mám 17,3, dieta už 2 měsíce, připadá mi, že bez sacharidů prostě nedokážu normálně fungovat. psychická závislost v tom není, na chudý jídelníček jsem zvyklý. zkusil jsem trochu si zaprasečit a slinový test z původního čistého okamžitě ze dne na den špatný. docela mě překvapilo, že se kvasinka z onoho mrtvolného stavu probrala až tak rychle.
nechci tady podkopávat vaši snahu, ale přemýšlím, jestli nehodit dietu za hlavu a zkusit se dát do pohody po stránce energie, čímž na tom bude líp i psychika a třeba na to prostě vyzraju z druhé strany.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 2:54 pm 
Offline

Registrován: sob říj 15, 2011 6:06 pm
Příspěvky: 60
Jarda píše:
Počítáte si to na nutriční kalkulačce? Pokud ne, tak se z problému nemůžete nikdy vyhrabat, pak jde pouze o dojmy a ne realitu. S dostatečným příjmem tuku v kombinaci s dodáváním víitamínů skupiny B se prakticky zhubnout nedá, spíše se tloustne i po relativně malém množství jídla.

právě, že počítám a i tak to u mě z nějakého důvodu nefunguje. možná mám problém s metabolismem tuků, jinak už nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2012 8:59 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
cestin píše:
právě, že počítám a i tak to u mě z nějakého důvodu nefunguje. možná mám problém s metabolismem tuků, jinak už nevím.

Dietu určitě kombinujte s nastolením psychické rovnováhy a práci na sobě. Pokud Vám bude úprava jídelníčku výrazně zhoršovat psychický stav, uvolněte nebo změnte přístup, jinak si spíše ublížíte. Pokud budete v neuspokojivém psyhickém stavu, tak se Vám budou problémy vracet jako bumerang a dietní opatření bude mít jen omezený nebo žádný účinek

Zkontrolujte stav HCL,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2012 8:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
cestin píše:
právě, že počítám a i tak to u mě z nějakého důvodu nefunguje. možná mám problém s metabolismem tuků, jinak už nevím.

Tak určitě bych ve vašem případě souhlasil s tím, co vám píše člen sakul a nezmiňujete béčka, ty nesmíte podcenit, mají na metabolizmus tuků zásadní vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 09, 2012 1:00 am 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Moje osobní zkušenost s Candidou :
před rokem pozitivní plivací test, první pokus podle
http://knihy.abz.cz/prodej/na-jidelnim-listku-pust
pak druhý a třetí, letos v lednu prodloužený půst z týdne na 13 dnů
a od té doby zcela ztráta chuti na sladké, negativní plivací a nádherný pocit,
že mám kandidu "na háku" = myšleno - cokoli, co candidu krmí, nemusím mít...
Ono to řízené týdenní a delší období bez pevné stravy může v hlavě přenastavit spoustu věcí a svým spůsobem to vnímám jako osvobozující zkušenost..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz