Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 8:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 10:07 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Ještě poznámka pro ty co by se chtěli přít o vhodnosti rybího masa:Dám si tak 2 porce ryby za měsíc,jinak doplňuji denně rybí tuk z lékárny ale až mi dojde tak se poohlédnu po nějakém dražším a kvalitnějším co do procenta omega3.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 10:26 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Stejně tak nechci nikoho odrazovat od používání patlaniny,ale pokud nemáte jasné složení lněného oleje tak bych si ji dělal tak maximálně z 30ti gramů oleje denně.Jistě budete říkat že doktorka Budwig za to dostala nobelovku ale ta měla určitě olej s jasným poměrem mastných kyselin a ještě navíc s přísným stravovacím režimem kdy se jedla jen patlanina,ovozel,muesli a šampáňo.Založit na dnešní patlanině z tvarohu z supermarketu,oleji kde může být míň omega 3 než omega 6, celodení příjem tuku tedy dejme tomu 200g denně je postavené na hlavu a myslim že ani Budwig by s tímto množstvím nesouhlasila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 5:59 pm 
Offline

Registrován: sob říj 15, 2011 6:06 pm
Příspěvky: 60
nevím, zdali je olivový olej výjimka, ale všude čtu, že jakékoliv rostlinné tuky se mají jíst všechny s mírou. třeba přemýšlím o konopném, který má pro srovnání přebytku omega 6 ve stravě velmi pozitivní obsah omega 3, a co jsem si našel, toho se dlouhodobě může tak lžíce denně, takže tím deficit taky nenaženu. živočišné tuky u mě nepřipadají v úvahu, moc mi toho tedy nezbývá. takže olivový olej ve velkém množství není problém ?

patlaninu jsem jako vyloženě jediný zdroj tuku nemyslel, to bych ji nemohl za dva dny ani vidět \":)\" vyrábím si ji z domácího kefíru, tak snad tak špatná ve srovnání s Budwig není. a toho oleje tam dávám zrovna těch 30, i když jsem chtěl zrovna začít přidávat.

díky a všechny rady. fakt si cením toho, když mi někdo zkušenější sdělí svou zkušenost a ještě takhle podrobně. mohl bych ještě obtěžovat s doporučením nějakého konkrétního sýra ? co tak zkouším, přijdou mi všechny přesolené, a to nekupuju žádnou láci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 6:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="cestin":322xgbha]nevím, zdali je olivový olej výjimka, ale všude čtu, že jakékoliv rostlinné tuky se mají jíst všechny s mírou. třeba přemýšlím o konopném, který má pro srovnání přebytku omega 6 ve stravě velmi pozitivní obsah omega 3, a co jsem si našel, toho se dlouhodobě může tak lžíce denně, takže tím deficit taky nenaženu. živočišné tuky u mě nepřipadají v úvahu, moc mi toho tedy nezbývá. takže olivový olej ve velkém množství není problém ?

patlaninu jsem jako vyloženě jediný zdroj tuku nemyslel, to bych ji nemohl za dva dny ani vidět \":)\" vyrábím si ji z domácího kefíru, tak snad tak špatná ve srovnání s Budwig není. a toho oleje tam dávám zrovna těch 30, i když jsem chtěl zrovna začít přidávat.

díky a všechny rady. fakt si cením toho, když mi někdo zkušenější sdělí svou zkušenost a ještě takhle podrobně. mohl bych ještě obtěžovat s doporučením nějakého konkrétního sýra ? co tak zkouším, přijdou mi všechny přesolené, a to nekupuju žádnou láci.[/quote:322xgbha]
http://www.zdravi-az.cz/Potraviny_jako_ ... eky_05.php

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Naposledy upravil Xeelee dne čtv led 01, 1970 2:05 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: MMS vs peroxid vodíku
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 10:19 pm 
Offline

Registrován: pát bře 16, 2012 10:02 pm
Příspěvky: 4
Rád bych se zeptal na postup jak zefektivnit likvidaci kvasinek. Našel jsem mnoho rad, že pomocí MMS i peroxidu vodíku, ale nevím jaký postup raději zvolit a hlavně jaké je dávkování, postup a správný typ peroxidu vodíku, který se používá, protože těch rad je mnoho a často se dost zásadně liší, jako 30% vs 3,5% a z jakého zdroje. Za případnou další alternativu předem děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 17, 2012 12:30 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
[quote="Pavel Veselý":2so7yjrw]Tak všeobecně se ořechů a semínek bát nemusíš,ale jen pokud je budeš konzumovat do množství 50g denně.Pročpak nemůžeš přehánět olivový olej?Kvůli penězům?Nebo si myslíš že je to nevhodný tuk?Patlanina ti kvasinku nevyřeší a pokud si nejsi jistý obsahem ALA ve lněném oleji tak ti ani moc neprospěje,ale to zjistíš jedině když si necháš udělat rozbor tvého oleje a každé další várky co si objednáš a to je dost na palici.Respektive vysokotuková dieta asi zlikviduje nebo umravní kvasinku ale použitím nadměrného množství nevhodných tuků si můžeš přivodit jiné super potíže jako vysoký cholesterol,vysoké trigliceridy,slepená krev v nejhorším případě infarkt,mrtvička atd.
Zamysli se nad středomořskou stravou-jedí olivový olej,několikrát týdně mořskou rybu,trochu sýra,trochu oříšků,trochu másla,libové maso,červené víno,trochu vajec-průměrně 3týdně,jsou na čerstvém vzduchu a na sluníčku a po jídle mají siestu.A výsledek?Jsou štíhlí a netrpí civilizačníma nemocema.Myslim že tohle by mohla bejt správná cesta při vysokotučné stravě a né hledání svatého grálu v různých mixech olejů,patlanin,semínek,ořechů.
Když jsem začínal s protikvasinkovou dietou tak jsem taky plácal různé tuky a oleje spíše nahodile-hlavně když tam byl tuk a bílkovina a žádný sacharid a můj zdravotní stav když pominu kvasinku byl podle mých pocitů výrazně horší-únava,aritmie,pocení,zamlžení mozku.Přičítal jsem to kvasince ale teď začínám zjišťovat že je to asi jinak.
Nejde splnit všechno z toho jak se chovají lidé od moře ale minimálně stravu změnit můžeš a od toho jsou tady taky tyto stránky.
Já teď třeba testuju tuto stravu plus 50g lněného semínka a cítím se bezva.Budu teď objednávat chia semínko a zkusím jím občas nahradit lněné a uvidím.
Ale opravdu přemýšlím nad každým tukem co sním a říkám si co mi může v těle provést a věz že podle ofiko průzkumů středomořská strava funguje přinejmenším proti civilizačním onemocněním a na dlouhověkost.
Čus![/quote:2so7yjrw]
Zdravim Pavel,

mozes prosim aspon napisat ak vies zlozenie oleju z agroelu ci je vhodny alebo nie ?:) a co si myslis o kokosovom oleji ?

Dik moc \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2012 9:25 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
cestin píše:
nevím, zdali je olivový olej výjimka, ale všude čtu, že jakékoliv rostlinné tuky se mají jíst všechny s mírou. třeba přemýšlím o konopném, který má pro srovnání přebytku omega 6 ve stravě velmi pozitivní obsah omega 3, a co jsem si našel, toho se dlouhodobě může tak lžíce denně, takže tím deficit taky nenaženu. živočišné tuky u mě nepřipadají v úvahu, moc mi toho tedy nezbývá. takže olivový olej ve velkém množství není problém ?

patlaninu jsem jako vyloženě jediný zdroj tuku nemyslel, to bych ji nemohl za dva dny ani vidět \":)\" vyrábím si ji z domácího kefíru, tak snad tak špatná ve srovnání s Budwig není. a toho oleje tam dávám zrovna těch 30, i když jsem chtěl zrovna začít přidávat.

díky a všechny rady. fakt si cením toho, když mi někdo zkušenější sdělí svou zkušenost a ještě takhle podrobně. mohl bych ještě obtěžovat s doporučením nějakého konkrétního sýra ? co tak zkouším, přijdou mi všechny přesolené, a to nekupuju žádnou láci.

Ahoj!
Takže pár věcí-určitě nemusíš zkonzumovat 210g tuku za den,bohatě ti bude
stačit 150g k tomu 70g bílkovin a 50-70g sacharidů.Dohromady je to 2000
kalorií a na tom se relativně dá žít i dlouhodobě(pokud nejsi sportovec
nebo těžce fyzicky pracující,nebo nepracuješ v extrémě nízkých
teplotách).Je to co se týče kaloríí málo ale aspoň neztloustneš a podle
studií lidé s dlouhodobě mírně nižším příjmem energie než výdejem se
dožívají výrazně víc než lidé s nadbytkem-takže aspoň něco:)
Co se týče složení tuků tak musíš mít pro dokonalé zdravý esenciální
mastné kyseliny a to nejenom ve správném množství ale i poměru.Kvasinková
dieta je co do příjmu tuku extrémní takže by sis jednoduše mohl jejich
množství i poměr dost rozhodit a sice bys vymlátil kvasinku ale způsobil si
jiné průsery které s kvasinkou nesouvisí.
Takže k jádru věci-můžeš kvalitní panenský olivový olej tak 50-100g
denně,můžeš máslo nebo ghí do 50g denně(v sýru a kefíru je mléčný tuk takže
máslo),můžeš husí sádlo,s určitýma omezeníma můžeš vepřové sádlo,lněný
olej,kokosový tuk.Ořechy a semínka 1 polévkovou lžíci a od větších ořechů
pár kusů denně.Musíš a toto zdůrazňuji konzumovat 2-3 porce tučné ryby
týdně nebo konzumovat doplněk s rybým tukem v množství od 1-3g čistých
EPA,DHA-bez toho jsi dlohodobě v háji.Nevěř tomu že si je tělo na
protikvasinkové dietě vyrobí v potřebném množství z rostliných zdrojů.Lněný
olej pokud nebudeš mít v ruce papír že obsahuje skutečně 50 a více % ALA
bych nekonzumoval,riziko rozhození poměru mastných kyselin je značné!Stejně
tak to platí o lněném semínku-musí být kvalitní(co do obsahu ALA),obsahuje
protiplísňové a protivirotické lignany,ale ty zároveň fungují v těle jako
estrogeny takže pro chlapy asi jen malé množství.Mohu potvrdit že když jsem
teď nějaký čas konzumoval 60g denně tak jsem měl pomalejší regeneraci po
treninku a na sex jsem neměl ani pomyšlení a měl jsem dokonce pocit že
začínám být impotentní.A to jsem do toho popíjel kotvičník a ani ten to
nesrovnal.Podobně by na tom měl být co do estrogeního působení ostropestřec
takže pro "muže v říji" všeho s mírou!Pokud do sebe budeš chtít investovat
a doladit to k dokonalosti tak si k tomuhle všemu kup ještě brutnákový nebo
pupalkový olej-stačí 10ml denně.
Další věcí jsou bílkoviny:musíte si všichni dobře promyslet zda chcete
držet protikvasinkovou dietu nebo být vegetariány-oboje dohromady
nejde!!!Minimálně se neobejdete bez konzumace mléčných výrobků.Všichni si
dobře hlídejte ten příjem minimálně 1 g čisté kvalitní bílkoviny na
kilogram hmotnosti(pokud těžce nepracujete nebo nesportujete,pak je potřeba
malinko víc) protože z bílkovin se v těle,kromě obnovy buněk,také tvoří
enzymy a celý imunitní systém.Při dlouhodobém nedostatečném příjmu bílkovin
dochází k podvýživě ,poruchám imunity a může vést i ke smrti!Z toho co čtu
na tomto fóru si myslím že u některých z vás k tomuto už došlo,platí to
hlavně proženy co se na Jardu obracejí v už katastrofálním stavu.
V boji proti kvasince jde o vlastní imunitu především,jinak je to všechno
marné.
Dodatek k ořechům a semínkům:obsahují sice kvalitní proteiny ale také
značné množství tuků které svým složením nejsou vhodná k dlouhodobé masivní
konzumaci o kterou se zde někteří z vás pokoušejí.Jako doplněk proč ne,ale
jako hlavní zdroj bílkovin ani náhodou!!
K té otázce o sýru-já si kupuju olomoucké tvarůžky,brinzu,cotage,mozarellu
a když se chci rozšoupnout tak kvalitní parmezán.Pak používám proteinový
doplněk pro sportovce,2x týdně krůtí prsa nebo libové vepřové,libové kuřecí
nebo slepičí jen když je domácí,vejce průměrně 1 kus denně.K tomu 100g
jáhel nebo pohanky denně a zeleninu kromě mrkve a řepy bez omezení v
jakémkoliv množství-a výsledek je že nemám kandidu nebo alespoň její
příznaky(pokud ji mám tak spí a probudí ji jen neuvážená konzumace
ovoce).To ji pak 3 dny zase krotím.Další věc je nadýmání-u chlapů bude
zřejmě po konzumaci velkého objemu zeleniny normální(vzpomeňte si na
cibuli),myslet si že když prdim po tom co jsem se napráskal
zelím,kedlubnama nebo sněd celou brokolici tak že mě to probudilo
kandidu,je podle mě blbost.
Všechno tohle vím proto,že na tyto stránky chodím už třetí rok a je mi
střídavě lépe a hůře,ale bohužel celkově hůře.Zavinil jsem si to masivní
konzumací ovoce,ořechů,pokusy o vegetariánství,fruitariánství,raw stravu
prostě vše co zde najdete.Krátkodobě to může třeba jako odlehčovací dieta
fungovat ale dlouhodobě ne.Všeho musí být s mírou.Dokonalou sestavou mé
nynější stravy jsem se velice rychle dostal do stavu kdy se cítím naprosto
zdravý a šťastný(trvalo mi to cca 3 týdny).Z postupů které se zde uvádějí
má pozitivní účinek rozumné odkyselování,pití zeleninových šťáv,krátkodobé
a pro někoho i dlouhodobé půsty,odčervování,očista jater a střev(s
mírou),hydratece,minerály,vitamíny,dýchání-když to dáte všechno dohromady a
budete to rozumě používat tak budete v pohodě!
Přeju krásný den všem!A držím palce v uzdravování!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2012 9:37 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
[quote="laco":jzx5qdxh]Zdravim Pavel,

mozes prosim aspon napisat ak vies zlozenie oleju z agroelu ci je vhodny alebo nie ?:) a co si myslis o kokosovom oleji ?

Dik moc \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2012 1:45 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Pavel Veselý píše:
Složení oleje bohužel nevím a proto mám pochybnosti.Složení zná člen Jenik a když mu zaplatíš tak ti ho i řekne,ale bude ti k ničemu protože to byl rozbor jedné várky.Nikdy nebudeš mít jistotu že další várka bude připravená ze stejné odrůdy lnu jako má Jenik tudíž se mohou výrazně lišit a tím následně i ničit zdraví.Musel by sis nechávat dělat rozbor u každé várky co koupíš a pokud by byl nekvalitní tak ho vylejt,protože pokud nebude obsahovat víc jak 50% ALA a budeš ho konzumovat ve velkém tak je doslova nebezpečný(jako slunečnice).Všechno by tě to přišlo na takové peníze,že by ses na to brzy vykašlal.

Kokosový olej v dávce kterou doporučuje Jarda,tedy 4 lžíce denně(25g) nevadí,právě naopak!Pokud by jsi konzumoval větší množství dlouhodobě tak MUSÍŠ doplňovat rybí tuk,jinak to spustí špatné reakce v těle.To samé platí o konzumaci kokosu,takže se při jeho jedení musí trochu počítat.
Nárazově tě to nezabije ale pravidelně je to jako s uzeným bůčkem-když se ho přecpeš jednou měsíčně,neumřeš.Přecpeš se ho denně,budou potíže.

Jinak co se týče patlaniny tak originální budwig dieta počítala s 50g tuku denně což odpovídá 1/4 originálního receptu na den a k tomu sníst 2x týdně tučnou rybu nebo omega3 doplněk a zbytek scharidy z ovoce,zeleniny,ovsa,pohanky,jáhel apod. a bílkoviny.Žádný jiný tuk se nesmí a pokud ano tak třeba trošička semínek nebo oříšků a troška kokosového oleje na smažení a vaření.Toto dávkování je bezpečné celoživotně.
Bohužel to neodpovídá tady té naší megatučné dietě která má mimo jiné i nevýhodu v tom že se při ní tvoří velké množství volných radikálů takže v rámci zdraví doplňujte antioxidanty víc než normálně.Možná i ty radikály jsou příčinou únavy mnohých z nás tady.Tuky se totiž v těle spalují oxidací takže musíte nadýchat víc než obvykle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 20, 2012 8:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Dobrý den, ráda bych požádala o radu. Snažím se dodržovat protikvasinkou stravu, jsem dost zaplísněná, ale mám problém, že po jakémkoliv tuku u mě následuje šílená únava - cca po půl hodině je mi na spaní, rozmazané vidění. Stačí když sním třeba salát s avokádem nebo salát s 2 lžícemi za studena lisovaného oleje. Čím to je? Asi to budou slabá játra nebo slinivka. A hlavně nevím, jak to řešit. Myslím, že bezacharidová dieta je nejvhodnější pro dlouhodobou výživu, ale jak to řešit v mém případě? Pane Jardo, neměl někdo z vašich pacientů podobné problémy? Třeba lidé s cukrovkou,jakou stravu dodržují? Jsem opravdu už zoufalá. Když jím jáhly,pohanku, rýži, tak tato pnava nenásleduje, ale vím, že to dlouhodobě vede k jiným vážným problémům a množí mi plísně. Jediné, co mi nečiní problém, je zelenina, ale už teď jsem ta vyzáblá, že potřebuji přibrat, takže zelenina nestačí. Budu vděčná za jakékoliv rady.

Problém podle všeho bude ve skladbě tuků, musíte trochu laborovat a vyzkoušet si nějak vybalancovat správný poměr mastných kyselin ve stravě, konkrétně omega 6 a 3, který by neměl být horší než 5:1, nebo vyzkoušejte až poměr 1:1, což je vysoce protizánětlivé a únavu by to vyvolávat nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 20, 2012 8:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
Verca píše:
DĚkuji za odpověď, někde jsem četla, že jste psal, že patlanina vydrží v lednici až tři dny, každý den si musím předchystávat jídlo na další den, z bytu vychátím velmi brzo a domů chodím, tak akorat na večeři,kolikrát ani to ne.

Akorát jsem se ještě chtěla zeptat ohledně kvasinky, jestli ji to kvantum ovoce a jablečné šťavy znovu neoživý a nerozjedou se mi na novo? říkala jsem si, že čištění orgánů bude důležitější, než se nyní zabývat co a kolik sacharidů sním, je tak? po dnešní jablkové šťávě jsem jak balón.

Ten jeden den na jablkové šťávě určitě přežijete, to neřešte, stejně se ve vás dlouho neohřeje a to kvasinku zase tolik nenakrmí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 20, 2012 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
[quote="Peťa":1f2741oq]Hezký den pane Jardo,
chtěla bych se v souvislosti s candidou zeptat na pár potravin. Zajímalo by mě, jestli se kvůli candidě můžou a jestli i celkově jsou pro tělo výživné a hodnotné. Mám na mysli [b:1f2741oq]prášek Maca a karobový prášek[/b:1f2741oq]. Dále pak, jestli je vhodné do sušenek, které si sama vyrábím, dávat [b:1f2741oq]kukuřičnou mouku[/b:1f2741oq]?

Pak jsem v jednom bioobchodě objevila[b:1f2741oq] kokosovo-palmový tuk od firmy Natural[/b:1f2741oq] (obchodní název je Blesk), takto to vypadá:

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
imgrefurl=http://www.biocentral.sk/produkt-smotany-mliecne-vyrobky-masla-chladeny-tovar-masla-tofu/palmovo-kokosovy-tuk-blesk-777&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 20, 2012 8:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
[quote="Katy":20fzsjcz]Dobrý den, potřebovala bych zkonzultovat/ujistit se, že nedělám nějakou fatální chybu. Mám letité problémy, které jsem pomíjela s tím, že to má skoro každý (lehká pylová alergie, v posledních letech téměř bez problémů, vyprazdńování tak 1x za den až obden, momentálně velmi špatné po najetí protikvasinkové diety, poslední roky často vypadávání vlasů - sváděla jsem na poporodní běžný průběh, rozmazané vidění, někdy dásně zarudlé a mírně ustupující a pak zase ok, strije, popraskané žilky, křečové žíly, suché ruce, zarudlé bělmo a hlavně jsem před rokem a půl zjistila, že mám opravdu hodně zvýšené jaterní testy pohybují se od 4,5 alt a vyšší i ast pak se snižuje až do normy). Zdravěji jsem se začla stravovat je to tak 4 roky, zkusila jsem vypustit mléčné, lepek, přešla na půl roku na macrobiotiku, zhubla, ale na kojenou dceru, která ve 3 měsících začla trpět na koliky, pěnivou hlenovitou stolici se stopami krve, to žádný efekt nemělo, prostě se jí to vše upravilo pak samo, dcera bohužel je na normální stravě, zdravé věci totálně odmítá, ze zeleniny sní jen okurku a na drobno posekanou kořenovou zeleninu v jídle a nebo vývary, vyprazdňování jednou za 2-3 dny, ráda bych to změnila, ale zatím netuším jak, protože i manžel je na normální stravě, takže jí přijde normální jíst to co on, i když i on by si zasloužil zdravé stravování.
Já před 2ma roky absolvovala hydrocolon, pak další těhotenství, po něm nějaké to eav, přeléčení homeopatickýma tinkturama candidu, chlamydie v plicích, CMV, které mělo být ve střevě a játrech. Pak jsem brala různé doplňky od Yuccy, ječmene, chlorely, vitamínů, minerálů, nakonec eav vytestovalo řadu jako pro mne nevhodných, takže stop a koupila jsem odšťavňovač a jedla hodně podobnou stravu jako doporučuje Jarda Zajíček, pak jsem absolvovala řadu půstů, max 8 dnů a klystýrů, 2šanky, 2 jaterní očisty no a pak mi zjistili ty vysoké jaterky, takže jsem se vším sekla s tím, že jsem prostě játra šíleně přetížila asi přehnanou snahou se očistit. Začla jsem normálně jíst, brala silimarin a sanogel a byla spokojená, že JT jsou tak nějak celkem ok, i když dr. pravil, že mám jeden autoimunitní faktor v játrech zvýšený a hrozil biopsii, pak jsem otěhotněla, JT ukázkové, po porodu císařským řezem ovšem opět katastrofální a malá před třetím měsícem obdobně jako starší dcera koliky, hlen a pěna či vodnatá stolice a pidi stopy krve občas. to už nehodlám řešit přes doktory, protože starší neustále něco nabírali, pak pravili, že alergii na nic nemá a že je to prostě normální. Já jsem teď přesvědčená, že vše souvisí s tím, že mám přemnoženou kvasinku (pozitivní kvasinkový test) a navíc bohužel jsem asi totálně bez HCL dle třech testů, krknutí nastalo jen jednou po devíti minutách. Což bude asi prapůvodní příčina všeho, tedy původní stres (snažím se eliminovat dýcháním, meditacema, ale stres částečně přetrvává). Před 14 dny jsem najela na přísnou protikvasinkovou dietu, jelikož si myslím, že sice vše jde do mléka, ale to jde z mého organismu v né příliš dobrém stavu stejně, i když v menších dávkách. Problém je ten, že potraviny dle Sakula jsou už dost tak chudé a já ještě vyřazuju nadýmavé. Bylo by fajn si vytestovat, co snesu a co ne, ale moc to nepoznám, stolici mám teď opravdu málo, takže jsem zařadila rychlý proplach epsomkou a 3 klystýry, ale budu muset dávat častěji klystýry, asi nezbyde nic jiného, i když je snáším nic moc. Občas jsem nadmutá, ale přitom mi přijde, že jím stále to stejné, na malé nevím jak si vytestovat, koliky má někdy velké, naposled mi přijde možná že po mandlých, které třeba nedokáži pořádně zpracovat. Živím se čínským zelím, špenátem, cibulkou jarní, porkem, různými saláty mix ze supermarketů, lnem, dýňovým semínkem, občas kokos, kokosový olej a lněný olej, nori, avokádo, celer, vyjímečně do nějaké zelené šťávy přidám jednu mrkev nebo kousek řepy (kdysi byla moje nejoblíbenější šťáva právě mrkev řepa chjo), občas kuřecí/krůtí/ryba, šťáva z okurky, ale ta mne možná také nadýmá, vzhledem k játrům se snažím tuky nepřehánět. Po jablečném octu mi bylo těžko. Jinak piji vodu filtrovanou v Britě, často přidávám citron, roibos, kojící fenyklový čaj. Dále užívám Basico od Nahrinu na odkyselení, Hořčík od Jardy ráno, a průšvih, že asi jak hodně hubnu (10kg cca za 14 dní) tak ph, které na začátku bylo normál křivka ukázková je teď neustále někde u 5,5 ať si dám basico, šťávy, 2x po sobě sodu lžičku, odkyselující koupel, nevím co s tím. Bohužel jsem teď hodně unavená, slabá a ze zelených salátů už mi je opravdu na nic, že mám spíš tendenci nejíst než jíst (díkybohu za dokonalé zachování produkce mléka). Jinak občas plácnu greposept, koloidní stříbro, bkomplex ale kdysi mi paní testovala jako nevhodné, tak mám k tomu odstup. Na noc beru sanogel dlouhodobě, silimarin al50 3xdenně a začala jsem než dorazí MMS a HCL brát aspon lepicol s enzymy, kde je betainHCL. Máte prosím typ, co udělat lépe, zda dělám někde chybu? Dnes byl kvasinkový test výrazně lepší než kdysi, slina zůstala nahoře, ale od začátku se tečky uvolňovaly a padaly dolů, po půl hodině byla na dně slabá vrstva z nich. Ještě se chystám očistu žaludku k těm plánovaným klystýrům a braní HCL a MMS v menších dávkách. Sadu na testování minerálů z vlasů také mám, jen se k tomu dopracovat, ale obecně jistě špatná vstřebatelnost všech látek bezpochyby.

Omlouvám se za dlouhý příspěvek, ale bez toho jak vše souvisí by asi byl dotaz o ničem. Prosím o případné přesunutí do jiného vlákna, pokud Jarda nazná, že sem nepatří. Kdyby někdo sháněl HCL, MMS a další jako betainHCL, tak jsem narazila na nabídku Pala z Upramene

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 20, 2012 8:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
Zdravím,
trpím neuveriteľnou plynatosťou a ten zápach je odporný (počas prdu cítim dokonca slabé pálenie, keď to zo mňa vychádza), robil som pravidelne klystíri aj šanku mám za sebou, teraz som skúsil dať 2 týždennú pauzu, či to nie je náhodou tým, že klystírom sa zbavujem prospešných baktérii, ale žiaden rozdiel...
takisto som bol celé dni na zelenine a mäse + zelené jablká a takisto žiadne zlepšenie...
vraj mám potravinovú alergiu (aj keď zničoho neopuchujem a neosypujem sa) môže to byť tým? (ovocie a zeleninu mám zakázanú od alergičky, že vraj sú vysoko alergénné, zatiaľ som ju nepočúvol)

strašne má ta plynatosť demotivuje a psychicky vyčerpáva pri protikvasinkovej diete (ktorú som dnes bohužiaľ porušil)...
z hlienu mi bola potvrdená candida, dnes začínam vynechávať kortikoidy a začínam vdychovať MMS1 (zatiaľ bez problémov)

neviem teraz, či za plynatosťou stojí čiso candida....?

Člen Xeelee vám to píše správně, vypadá to na přemíru bílkovin, to je běžná chyba většiny lidí na protikvasinkové stravě, a pak si vesele kvasí a hnijí, což tedy rozhodně zdravé není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS vs peroxid vodíku
PříspěvekNapsal: úte bře 20, 2012 9:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
vaclav007 píše:
Rád bych se zeptal na postup jak zefektivnit likvidaci kvasinek. Našel jsem mnoho rad, že pomocí MMS i peroxidu vodíku, ale nevím jaký postup raději zvolit a hlavně jaké je dávkování, postup a správný typ peroxidu vodíku, který se používá, protože těch rad je mnoho a často se dost zásadně liší, jako 30% vs 3,5% a z jakého zdroje. Za případnou další alternativu předem děkuji.

Používá se peroxid bez stabilizátorů a v plné koncentraci tedy 30-35%. Kape se dle rozpisu do rozumné sklenice vody a pije v postupném navyšování, což není problém na netu dohledat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz