Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 12:10 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 10:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
dzinak píše:
Dobry den,
chcel by som sa opytat preco nemoze kazdy urobit sanku s himalajskou ked je lepsia a neskodi tolko ladvinam?
Ak je teda lepsia himalajska alebo epsomska na sanku radsej by som to urobil najblizssie takto
dakujem

Člen Xeelee vám to píše správně, ale i himálajská sůl je také sodíková sůl, čili je sice lepší, ovšem epsomka je ještě lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 8:26 am 
Offline

Registrován: čtv led 05, 2012 11:39 am
Příspěvky: 16
Dobrý den, tento víkend plánuji játra. Chtěla jsem se zeptat, jestli přeměna času má an to vliv ? mám se řídit tímto časem? někde jsem o tom četla, ale bohužel to teď nemůžu najít a nejsem si jistá. Děkuju za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2012 11:37 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Člen Xeelee vám to píše správně, ale i himálajská sůl je také sodíková sůl, čili je sice lepší, ovšem epsomka je ještě lepší.

Dik moc vsetkym za odpovede


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 28, 2012 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Verca píše:
Dobrý den, tento víkend plánuji játra. Chtěla jsem se zeptat, jestli přeměna času má an to vliv ? mám se řídit tímto časem? někde jsem o tom četla, ale bohužel to teď nemůžu najít a nejsem si jistá. Děkuju za odpověď

Platí Boží čas, ne parlamentní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2012 11:38 am 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 7:43 pm
Příspěvky: 17
Dobrý den, včera jsem zkusila druhou očistu jater, ale kamínky nevyšly skoro žádné. Napoprvé jich nebylo moc tak jsem teď očekávala větší množství. Je možný že mám játra relativně čistá? Moje životospráva donedávna byla tedy nic moc, tak nevím jestli je to možné. Mám dlouhodobé problémy s pletí (pupínky skoro všude \":cry:\" ) tak jsem myslela ze játra budou hodně zanešená. Je mi 36 let. Chci pročistit klouby bobkovým listem, myslíte že bych už mohla nebo mám radši počkat až po třetí jaterce? Při změnách počasí, jak např teď mám bolesti kolen, ramen a hlavně páteře, tak jestli by tyto očista mohla pomoct. Mockrát děkuji za Vaši odpověď
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 29, 2012 8:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
katkaKK píše:
Dobrý den, včera jsem zkusila druhou očistu jater, ale kamínky nevyšly skoro žádné. Napoprvé jich nebylo moc tak jsem teď očekávala větší množství. Je možný že mám játra relativně čistá? Moje životospráva donedávna byla tedy nic moc, tak nevím jestli je to možné. Mám dlouhodobé problémy s pletí (pupínky skoro všude \":cry:\" ) tak jsem myslela ze játra budou hodně zanešená. Je mi 36 let.
Katka

Skús sa pred vypitím grepu s olejom ponoriť aspoň na hodinku do vane s horúcou vodou (a pridaj do vane aj nejakú soľ napr. epsom). Sajrajt sa lepšie tým teplom uvoľní. V niektorých prípadoch fľaša s horúcou vodou nestačí na uvoľnenie kameňov. Nenechala som sa oklamať vlastným telom, keď kamene pri prvých kúrach nevychádzali, a donútila som ich vyliezť práve tými kúpeľmi. Fľašu s vodou si aj po kúpeli daj tiež. Nenechaj sa učičíkať, že ich nemáš \":)\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 30, 2012 10:33 am 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 7:43 pm
Příspěvky: 17
Sybilla píše:
Skús sa pred vypitím grepu s olejom ponoriť aspoň na hodinku do vane s horúcou vodou (a pridaj do vane aj nejakú soľ napr. epsom). Sajrajt sa lepšie tým teplom uvoľní. V niektorých prípadoch fľaša s horúcou vodou nestačí na uvoľnenie kameňov. Nenechala som sa oklamať vlastným telom, keď kamene pri prvých kúrach nevychádzali, a donútila som ich vyliezť práve tými kúpeľmi. Fľašu s vodou si aj po kúpeli daj tiež. Nenechaj sa učičíkať, že ich nemáš \":)\" .

No to mě nenapadlo, to je prima nápad, moc děkuju. Počkám na černý měsíc a půjdu do toho po třetí. Taky mi přijde divné že bych byla tak čistá \":mrgreen:\"
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 8:46 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
katkaKK píše:
No to mě nenapadlo, to je prima nápad, moc děkuju. Počkám na černý měsíc a půjdu do toho po třetí. Taky mi přijde divné že bych byla tak čistá \":mrgreen:\"
Katka

Mne sa tiež osvedčilo zmäkčiť telo pár dní pred očistou saunovaním a horúcimi kúpeľmi.Samozrejme tiež čistením čreva klystýrmi.Som prekvapená,koľko bordelu sa začalo vyplavovať až teraz /na spln robím už 15tu očistu/.Pri prvých očistách toho tiež bolo málo,takže naozaj vydržte,ono sa to posúva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 10:24 pm 
Offline

Registrován: sob bře 31, 2012 10:16 pm
Příspěvky: 2
Tohle mi naprosto změnilo moje fungování..žaludek,energie,nálada...jako bych si koupil nový tělo:)
Rozhodně podstoupím další očisty, protože vše postupovalo přesně tak jak to pan Jarda opsal a co je důležitý, že ten výsledek byl i optický...opravdu spousta kamínků..tak 70..Musím velice poděkovat za tuto příležitost.To co děláte pan Jarda má obrovské zásluhy!..tohle potřebuje určitě každý organizmus...moc dík!:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 9:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
katkaKK píše:
Dobrý den, včera jsem zkusila druhou očistu jater, ale kamínky nevyšly skoro žádné. Napoprvé jich nebylo moc tak jsem teď očekávala větší množství. Je možný že mám játra relativně čistá? Moje životospráva donedávna byla tedy nic moc, tak nevím jestli je to možné. Mám dlouhodobé problémy s pletí (pupínky skoro všude \":cry:\" ) tak jsem myslela ze játra budou hodně zanešená. Je mi 36 let. Chci pročistit klouby bobkovým listem, myslíte že bych už mohla nebo mám radši počkat až po třetí jaterce? Při změnách počasí, jak např teď mám bolesti kolen, ramen a hlavně páteře, tak jestli by tyto očista mohla pomoct. Mockrát děkuji za Vaši odpověď
Katka

Jak vám zde dobře radí, pokračovat a dobře prohřát, to by mělo v kombinaci s měsícem udělat svoje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Stenly píše:
Tohle mi naprosto změnilo moje fungování..žaludek,energie,nálada...jako bych si koupil nový tělo:)
Rozhodně podstoupím další očisty, protože vše postupovalo přesně tak jak to pan Jarda opsal a co je důležitý, že ten výsledek byl i optický...opravdu spousta kamínků..tak 70..Musím velice poděkovat za tuto příležitost.To co děláte pan Jarda má obrovské zásluhy!..tohle potřebuje určitě každý organizmus...moc dík!:)

Jak vidíte, tak být zdravý je jednoduché, hlavně nesmíte zbytečně navštěvovat lékaře, ten většinou udělá chromajzla i ze zdravého člověka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 1:54 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
Zdravím lidi.Ze včerejška na dnešek jsem si dělala 4 jaterku a musím říct,že mě výsledek dost zklamal.Posledně při 3 očistě ze mě již vylejzali kamínky velikosti pecky od švestky,a nyní jenom trochu toho nějakého zeleného marastu.Ani jeden kamínek,který by stál za vylovení.Všechny byli tak do 1 mil.Dokonce ani konečník mě moc nepálil jako jindy.Asi jsem čekala něco víc(ta třetí očista mě namlsala).Jedině co jsem udělala jinak je to,že jsem to celé posunula o 1 hod.Držela jsem se zimního času.Takže místo v 10,jsem pila olej v 11.Nemohlo by to být tím?Třeba se moje tělo již přeorientovalo na nový čas.Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 2:03 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
opice píše:
Zdravím lidi.Ze včerejška na dnešek jsem si dělala 4 jaterku a musím říct,že mě výsledek dost zklamal.Posledně při 3 očistě ze mě již vylejzali kamínky velikosti pecky od švestky,a nyní jenom trochu toho nějakého zeleného marastu.Ani jeden kamínek,který by stál za vylovení.Všechny byli tak do 1 mil.Dokonce ani konečník mě moc nepálil jako jindy.Asi jsem čekala něco víc(ta třetí očista mě namlsala).Jedině co jsem udělala jinak je to,že jsem to celé posunula o 1 hod.Držela jsem se zimního času.Takže místo v 10,jsem pila olej v 11.Nemohlo by to být tím?Třeba se moje tělo již přeorientovalo na nový čas.Děkuji za odpověď.

Skúste si robiť očistu v deň splnu,príp.tesne pred a po alebo dva dni pred novom.Ja skúsim zo štvrtka na piatok.Ešte ma napadlo,či ste si zmäkčili telo saunovaním,kúpeľmi.Má to tiež vplyv na výsledok očisty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 2:19 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
janin píše:
Skúste si robiť očistu v deň splnu,príp.tesne pred a po alebo dva dni pred novom.Ja skúsim zo štvrtka na piatok.Ešte ma napadlo,či ste si zmäkčili telo saunovaním,kúpeľmi.Má to tiež vplyv na výsledok očisty.

Zdravím Janin.Děkuji za odpověď.No vidíte a já myslela že jsem si to načasovala správně.Tak to zkusím příště posunout.Ale někde jsem četla,že o úplňku by se neměli dělat žádné očistné procedury,přirovnali to jako k operaci bez nože.Že si s tím spíš ublížíme,nebo něco takového.Myslím že to psala Partyková,ale nejsem si jistá.Tak teď fakt nevím.

JO a dodatek:

Změkčovala jsem se vanou,saunu snáším špatně.Od oběda pak nahřejvala dečkou.Pila hodně jablečné a rěpné šťávy,pak vody,prostě jako jindy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 2:47 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
opice píše:
JO a dodatek:

Změkčovala jsem se vanou,saunu snáším špatně.Od oběda pak nahřejvala dečkou.Pila hodně jablečné a rěpné šťávy,pak vody,prostě jako jindy.

Zdravím opice.Tak ja si robím na spln očistu už tretí rok.Hlavne na jar je dôležitá/podĺa TČM je pečeň prvok dreva/,robila som si pravidelne spln.nov,spln nov-4x do roka, vlastne na jar.Moja známa na prednáške o očiste pečene to takto oznámila.Až tento rok som pridala /podľa informácii na tomto fóre/ a čistím spln,nov stále,nakoĺko sajrajt sa uvoľňuje stále.Keď som robila prvé očisty bolo toho dosť,potom zasa menej,no a teraz /pred mesiacom hrôza/.Ono sa tie kamienky pomaly posúvajú.Aspoň mne to tak funguje.Záleží od znečistenia.Každý to máme ináč \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz