Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát zář 27, 2024 6:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 7:59 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Smajlissi, tohle jsi napsal před koncem roku na vitarian.cz

Citace:
Jo, jelikož jsem to stravování změnil nedávno, tak držím takový menší půst, aby se to tělo pročistilo, takže jsem na těch štávách. A pivo ? Z etického hlediska si myslím, že kvůli pivu žádné zvíře neumře (doufám), takže si myslím, že to nevadí a pokud někdo netrpí přemnoženou kvasinkou, tak si pivo dát může. Já si ho teda dávám, protože mi nikdy špatně nedělalo (v menších množstvích). A co na rynku ? Zkusit fruktozovou snášenlivost - co si pod tím mám představit ?

potom ses vyptával na džusovou dietu, mezitím sis diagnostikoval candidu a od té doby už se stačil "skoro vyléčit". omlouvá tě tvůj mladý věk, ale zkus zapřemýšlet nad tím, že když tady tvrdíš takové věci,
jako že "já mám candidu a vyléčil jsem se grahamovou dietou" může to někoho vést k tomu, aby tě napodoboval...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 8:02 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Vševěd píše:
Candida není chřipka. Možnost, že by sis vyléčil candidu bez antimykotických přípravků, ať už přírodních, nebo chemických, jen dietou /např. džusovou/ se podle mého
rovná nule. A to vše za pár týdnů zmatených postupů. Co tím chci říct? že sis diagnostikoval něco, cos nikdy neměl... a že jsou tvoje závěry, mírně řečeno, nepoužitelné.

Ježíšmarja. Na candidu mě navedl pan Jarda, když jsem mu sepsal seznam potíží. To jsem si taky ověřil plivacím testem. Už 2-3 roky se stravuju mnohem lépe, než v předchozích letech, takže u tím jsem candidu oslabil. To až ke konci jsem byl již zoufalý a podnikl džusový půst, bezsacharidovou dietu, klasický půst a to už tu candidu dorazilo téměř úplně. Už se o tomhle fakt bavit nehodlám, protože mě nebaví přesvědčovat člověka, který o to nestojí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 8:03 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
[quote="ravima":1rktensz]Nevím co přesně a jak měří nějaký bodystat, samozřejmě po půstu budu mít mnohem menší objem svalů (jde ale skoro jen o vodu a glykogen), ale množství samotné bílkoviny bude po týdnu téměř nezměněno, což nepotřebuju nijak měřit, vidím to hned a jasně na výkonech po návratovce. co se týče milionu, tak ten nemám, a asi ho nemáš ani ty, tak co je to za sázku \</div

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 8:08 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
laco píše:
teoreticky ano ale vo volnej prirode cukor ( z obchodu) ako taky nenajdes iba z ovocia , samozrejme ze zdravemu by to nemalo nic urobit a choremu to poskodi ... a myslim ze zjest cisty rafinovany cukor alebo zjest sladke jabko nieje celkom to iste ,alebo som mimo ?:)

Nejsi a máš samozřejmě pravdu. To o čem se tu bavíme je, že cukr není rozhodně nosným elementem léčby, ale je ve své přírodní verzi přítomen jako vedlejší věc v potravinách, které obsahují stovky či často tisíce látek, o kterých věda jen postupně objevuje jaké mohou mít zásadní účinky na lidský organismus.
Přirovanání jabka ke kostce cukru je samozřejmě demagogie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 8:14 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sakul píše:
Nejsi a máš samozřejmě pravdu. To o čem se tu bavíme je, že cukr není rozhodně nosným elementem léčby, ale je ve své přírodní verzi přítomen jako vedlejší věc v potravinách, které obsahují stovky či často tisíce látek, o kterých věda jen postupně objevuje jaké mohou mít zásadní účinky na lidský organismus.
Přirovanání jabka ke kostce cukru je samozřejmě demagogie.

Opravdu Sakule? Srovnávat sacharózu s fruktózou je demagogie? Jsi si jistý?
Ale to jsem trochu odbočil, podstatou mojeho sdělení bylo, že NEEXISTUJE jiná nemoc, u které by se stalo, že kostka cukru, která je stravitelná nejrychleji ze všech potravin /potažmo roztok glukózy/,
způsobila nadýmání. NEEXISTUJE. Tohle nadýmání po cukru je naprosto specifické pro candidu...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 8:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
smajliss píše:
Ježíšmarja. Na candidu mě navedl pan Jarda, když jsem mu sepsal seznam potíží. To jsem si taky ověřil plivacím testem. Už 2-3 roky se stravuju mnohem lépe, než v předchozích letech, takže u tím jsem candidu oslabil. To až ke konci jsem byl již zoufalý a podnikl džusový půst, bezsacharidovou dietu, klasický půst a to už tu candidu dorazilo téměř úplně. Už se o tomhle fakt bavit nehodlám, protože mě nebaví přesvědčovat člověka, který o to nestojí.

promiň, ale na konci roku jsi o candidě ani nevěděl (viz citovaný příspěvek, ve kterém se vyznáváš z toho, že piješ pivo a nijak ti neškodí, protože nemáš přemnoženou candidu)
a teď už jsi ji dokonce překonal..
ano, mám taky ten pocit, že pan Jarda vidí candidu úplně u každého a univerzálně všem ordinuje totéž \":roll:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 8:31 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Vševěd píše:
promiň, ale na konci roku jsi o candidě ani nevěděl (viz citovaný příspěvek, ve kterém se vyznáváš z toho, že piješ pivo a nijak ti neškodí, protože nemáš přemnoženou candidu)
a teď už jsi ji dokonce překonal..
ano, mám taky ten pocit, že pan Jarda vidí candidu úplně u každého a univerzálně všem ordinuje totéž \":roll:\"

No protože nemusím všude psát, že mám přemnoženou candidu \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 8:44 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
smajliss píše:
No protože nemusím všude psát, že mám přemnoženou candidu \":wink:\"

Aha. Takže ty, abys o sobě všude nepsal, že máš přemnoženou candidu, tak píšeš, že piješ pivo a nevadí ti protože ji přemnoženou nemáš.
A piješ to pivo teda nebo ne? Nebo je to jenom maskování?
Děláš to teda dobře. Mně jsi třeba úplně zmátl:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 8:48 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Vševěd píše:
Aha. Takže ty, abys o sobě všude nepsal, že máš přemnoženou candidu, tak píšeš, že piješ pivo a nevadí ti protože ji přemnoženou nemáš.
A piješ to pivo teda nebo ne? Nebo je to jenom maskování?
Děláš to teda dobře. Mně jsi třeba úplně zmátl:-)

Pivo jsem pil kdysi a dělalo mi dobře, proto jsem to napsal. Teď ho nepiju. Jestli máš i nadále nějaké dotazy, tak mi můžeš psát do pošty. Netřeba tu spamovat ve foru.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 9:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Já nic nespamuju. Snažím se přijít na kloub tomu, jestli má nějaký smysl tvrzení Sakula, že máš pozitivní zkušenosti s léčbou candidy
Grahamovou dietou.
A mně jsi teda moc nepřesvědčil

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 9:48 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Vševěd píše:
Já nic nespamuju. Snažím se přijít na kloub tomu, jestli má nějaký smysl tvrzení Sakula, že máš pozitivní zkušenosti s léčbou candidy
Grahamovou dietou.
A mně jsi teda moc nepřesvědčil

Co takhle mi prostě věřit ? To poslední co chci, je někoho mást. Jediný důvod, proč jsem své zkušenosti zde psal je, protože jsem si je ověřil na sobě a chtěl jsem motivovat další lidi k léčbě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 10:29 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Je tu aj niekto, kto to prave testuje na sebe, alebo len hadajuci sa veriaci a neveriaci? \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 8:41 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
smajliss píše:
Co takhle mi prostě věřit ? To poslední co chci, je někoho mást. Jediný důvod, proč jsem své zkušenosti zde psal je, protože jsem si je ověřil na sobě a chtěl jsem motivovat další lidi k léčbě.

smajliss píše:
Už jsem to tu možná někde psal, ale můžu to sepsat znova. Příznaky candidy: Syndrom dráždivého tračníku, lupy, akné. Začal jsem 14 denním džusovým půstem, kde jsem zjistil, že džusy (hodně ovocných) jsou jenom částečné řešení. Tedy že umí candidu vyplavit, ale neumí ji umravnit kompletně. Po půstu zmizel dráždivý tračník a akné. Ovšem lupy na to vůbec nereagovali a bylo jich fakt hodně. Poté jsem přešel na hodně přísnou bezsacharidovou dietu(0,1), kterou jsem držel asi 13 dní. Udělal jsem mnoho klystýrů. Po čas 13 dnů jsem každý den jedl česnek, cibuly, chilli papričky a lupy se ztrácely každým dnem ! A to vše jsem zakončil klasickým půstem, kdy jsem udělal během 3 dnů 6 klystýrů (urinové a ten poslední byl s MMS). Po půstu jsem zaznamenal nejradikálnější úbytek lupů a měl jsem hlavu hezky čistou, jako v těch reklamách na head and shoulders. Po tomto šíleném měsíci, jsem se dal na vitariánskou vysoce sacharidovou stravu a nezaznenávám zhoršování. Při přechodu jsem akorát prvních pár dní bojoval s plynatostí, ale ta vymizela, když jsem začal jíst více monodietně.

Byl jsem již v zoufalé situaci, tak jsem dělal poměrně zoufalé činy, ale myslím, že se to vyplatilo. Určitě taky záleží na předchozím stavu candidy, někdo jí má rozlezlou více a někdo méně. Někomu by třeba ten jeden měsíc na uzdravení nestačil, to nemůžu posoudit a nebudu tedy říkat, že znám recept na candidu, protože někomu, kdo je na tom hůře by to nemuselo fungovat.

měl jsi lupy a akné, dráždivý tračník. Lupy má kde kdo a akné s candidou nesouvisí vůbec. Dráždivý tračník? Nepsal jsi, že jsi přešel před nový rokem na vita stravu? A pak to začalo?
Měl jsi někdy deprese, motání hlavy, kožní vyrážky, šílené nadýmání po sacharidech, které neustupovalo? A které druhý den vyústilo v průjem? To co píšeš může sedět na kde co, třeba na dráždivý
tračník. Podle mně ti Jarda vyrobil diagnózu na míru a tys jí uvěřil... Ovocné džusy že vyplavují candidu? Jak jsi držel bezsacharidovou dietu, když nejíš maso? Hrozně rád bych ti věřil, ale ty píšeš tolik zmatečných informací, že to nejde...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 9:27 am 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Já fakt nemám takové ego, abych někomu musel něco dokazovat. Končím s diskuzí v tomto tématu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 12:18 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
smajliss píše:
Já fakt nemám takové ego, abych někomu musel něco dokazovat. Končím s diskuzí v tomto tématu.

Nemusíš mi nic dokazovat. Stačí netvrdit hovadiny typu "vyléčil jsem se z candidy za 6 týdnů".

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz