Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 5:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 8:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
BINGO! Léky v lékárně musí projít klinickými zkouškami, jsou k nim příbalové letáky, které varují před všemi riziky a léčí s nimi lékaři. Na druhou stranu, tenhle dryják si aplikuje každý jak ho napadne,
nikdo pořádně neví co dělá a je to napůl zakázané...

Obávám se, že zde není pochopeno plně komerční fungování farmaceutického průmyslu, a osobně si dovolím tvrdit, že do lidí se pere mnohem horší sajrajt, než do dobytka. Navíc naprostá většina lékařů má neuvěřitelně nízké znalosti toho rozsáhlého jedového sortimentu a to ani nemluvím, že mnohdy vůbec netuší co a proč do toho chudáka vlastně ládují. Ono totiž pokud vám za podivných okolností natáhne brka babička, tak to lékařská komora vždy nějak zaplácne "věcnou" argumentací, ale pokud veterinář omylem zabije koně za milión, tak mu majitel patrně narve vidle do pajšlu, což je docela dobrá motivace k tomu se snažit mnohem více než normální doktor a totéž platí i o veterinárních lécích, kterých bych se bál mnohem méně, než těch co považujete za kontrolované.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2012 3:47 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
potrebovala bych radu ohledne Protokolu 4000- beru pouze MMS2.

Rada bych tim vylecila linou STITNOU ZLAZU (SsTSH 5,951 mIU/l (0.17-3.50)+ gen.HERPES+RUZOVKU (rosacea)+ 3 nezhoubne PRSNI CYSTY (mensi nez 0.5cm).

1) Kdyz vazim 58kg, tak mam brat asi 0.64mg v 1 davce... Plnite pouze vetsi pulku kapsle 0 nebo i tu malou? (jelikoz jinak je to v prasku jen 0.5g- na etikete od leku. NEDRTITE TO, ze?)

Bere se 5x nebo 6x davek kazde dve hodiny za den?(nekde je max.5, jinde je uvadeno 42davek za tyden...) A mate nekdo zkusenost, za kolik dni se vyleci gen. Herpes-opary?
Na kolik hodin dopredu lze kapsle naplnit, aby se nevysusily?

2) Jake mineraly a vitaminy+ probiotika+ soda- je nutne brat s MMS2? Kolik ceho a vzdy jen na noc? Vit C se sipky s postupnym uvolnovanim a mutivitamin jen na noc nebo vubec?

(kde se daji sehnat nejlevnejsi kapsle+postovne?)

3) Jak zabranit nadmerne plynatosti z MMS2? Zapijet teplou vodou? (ted studena az okoj.teplota)

4) Chova se v tele MMS2 jako kyselina nebo zasada? Tudiz cim ho nikdy nezapijet? Pry se nesmi Zeleny caj- antioxidant, co ostatni bylinne caje- Dub.kura, Repik, Rebricek, Kopriva apod? Nebo jen 2h po na vecer?

Vadi antioxidanty (i v majolce-, rozinky E220 atd.) a kys.askorbova (nakladane olivy, chleb, pecivo) v jidle? Musi se uplne vynechat? A co kys. citronova v mineralce- kdyz jsem tim zapila MMS2 citila jsem se najednou o mnoho lepe- bez plynu:) Soda 2h pred je ok? Cukr, mleko, syry, mouku, maso je nutne vyradit, nebo to nezpomaluje lecbu, jake jsou Vase zkusenosti?

5)Jak a kdy s MMS2 brat Epsom.Sul? (kv.sire a magnesiu)

6) Uz od poloviny 1.dne beru 1plnou kapsli 0- 6xdenne a krom plynatosti se nic nedeje(6den)...prijdou prujmy atd.pozdeji-kdy?
Predem diky za odpovedi- cokoliv uz znate ze zkusenosti


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2012 10:28 am 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Dobrý deň,

mám zápal prínosových dutín, 2 týždne inhalujem MMS1 cez ústa aj nos, ale tie farebné husté hlieny nie a nie odísť, stále ich vykašliavam vo veľkom množstve...samozrejme beriem MMS1 aj orálne, zvládam bez problémov 30 kvapiek (len mám studené ruky, trošku väčšia únava počas dňa...) sem tam robím 1 dňové prestávky, kde dávam vit. C..

chcem sa spýtať, či pri to inhalovaní je nejaké časové obmedzenie, kedy treba dať prestávku...? pretože som plánoval brať MMS1 orálne aj inhalovať do vtedy, kým sa tie hlieny nestratia...

a čo odporúčate na zápal prinosových dutín, už to mám v chronickom stave...? (tým že sa mi stále tvoria hlieny, padajú do pľúc a stále mi to draždi astmu)

Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 6:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den,
potrebovala bych radu ohledne Protokolu 4000- beru pouze MMS2.

Rada bych tim vylecila linou STITNOU ZLAZU (SsTSH 5,951 mIU/l (0.17-3.50)+ gen.HERPES+RUZOVKU (rosacea)+ 3 nezhoubne PRSNI CYSTY (mensi nez 0.5cm).

1) Kdyz vazim 58kg, tak mam brat asi 0.64mg v 1 davce... Plnite pouze vetsi pulku kapsle 0 nebo i tu malou? (jelikoz jinak je to v prasku jen 0.5g- na etikete od leku. NEDRTITE TO, ze?)

Bere se 5x nebo 6x davek kazde dve hodiny za den?(nekde je max.5, jinde je uvadeno 42davek za tyden...) A mate nekdo zkusenost, za kolik dni se vyleci gen. Herpes-opary?
Na kolik hodin dopredu lze kapsle naplnit, aby se nevysusily?

2) Jake mineraly a vitaminy+ probiotika+ soda- je nutne brat s MMS2? Kolik ceho a vzdy jen na noc? Vit C se sipky s postupnym uvolnovanim a mutivitamin jen na noc nebo vubec?

(kde se daji sehnat nejlevnejsi kapsle+postovne?)

3) Jak zabranit nadmerne plynatosti z MMS2? Zapijet teplou vodou? (ted studena az okoj.teplota)

4) Chova se v tele MMS2 jako kyselina nebo zasada? Tudiz cim ho nikdy nezapijet? Pry se nesmi Zeleny caj- antioxidant, co ostatni bylinne caje- Dub.kura, Repik, Rebricek, Kopriva apod? Nebo jen 2h po na vecer?

Vadi antioxidanty (i v majolce-, rozinky E220 atd.) a kys.askorbova (nakladane olivy, chleb, pecivo) v jidle? Musi se uplne vynechat? A co kys. citronova v mineralce- kdyz jsem tim zapila MMS2 citila jsem se najednou o mnoho lepe- bez plynu:) Soda 2h pred je ok? Cukr, mleko, syry, mouku, maso je nutne vyradit, nebo to nezpomaluje lecbu, jake jsou Vase zkusenosti?

5)Jak a kdy s MMS2 brat Epsom.Sul? (kv.sire a magnesiu)

6) Uz od poloviny 1.dne beru 1plnou kapsli 0- 6xdenne a krom plynatosti se nic nedeje(6den)...prijdou prujmy atd.pozdeji-kdy?
Predem diky za odpovedi- cokoliv uz znate ze zkusenosti

1)Na štítnou žlázu spíše vyzrajete pomocí jódu a selenu, nicméně i MMS2 by teoreticky mohlo pomoci. Berte se dle snášenlivosti, tedy dávkování není nijak jednoznačně omezeno. Kapsle se dají plnit i na několik dní dopředu.
2)Bere se pouze vitamín C, ale ne s postupným uvolňováním, nýbrž rychlý ideálně v askorbátu, aby do rána z těla zmizel, což se u toho pomalého nepovede. Můžete dávat probiotika a další vitamíny, zde již nejsou konkrétní omezení. Kapsle dodává Noventis.cz za celkem dobré ceny.
3)Plynatost není z MMS2, ale z odumírajících patogenů, čili té v prvním momentě asi nezabráníte.
4)MMS2 je louh a také se tak chová, nicméně po reakci v těle se zmněmí na kyselinu chloritou, čili v konečném důsledku jde o kyselinu. Zapíjet by se mělo pokud možno čistou vodou, ale asi zásadní omezení nejsou. Nic z uvedeného nevadí, tím si hlavu lámat nemusíte.
5)Bezproblémová snášenlivost.
6)Třeba průjmy vůbec mít nebudete, to není cílem, spíše jde o důsledek rychlého náběhu dávek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 6:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
Dobrý deň,

mám zápal prínosových dutín, 2 týždne inhalujem MMS1 cez ústa aj nos, ale tie farebné husté hlieny nie a nie odísť, stále ich vykašliavam vo veľkom množstve...samozrejme beriem MMS1 aj orálne, zvládam bez problémov 30 kvapiek (len mám studené ruky, trošku väčšia únava počas dňa...) sem tam robím 1 dňové prestávky, kde dávam vit. C..

chcem sa spýtať, či pri to inhalovaní je nejaké časové obmedzenie, kedy treba dať prestávku...? pretože som plánoval brať MMS1 orálne aj inhalovať do vtedy, kým sa tie hlieny nestratia...

a čo odporúčate na zápal prinosových dutín, už to mám v chronickom stave...? (tým že sa mi stále tvoria hlieny, padajú do pľúc a stále mi to draždi astmu)

Ďakujem

Problém plyne ze střeva, čili ono se není potřeba ani tolik starat o ty dutiny, jako o střeva. Jinak užívání MMS časově omezeno není, jsou lidí, kteří ho berou i déle než rok a zcela ke spokojenosti uživatele. Pokud je problém i v plicích můžete vyzkoušet inhalaci peroxidu vodíku, to je vysoce účinné na poškozené plíce, ale opravdu opatrně, jde o velice silný prostředek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 8:10 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Jarda píše:
Problém plyne ze střeva, čili ono se není potřeba ani tolik starat o ty dutiny, jako o střeva. Jinak užívání MMS časově omezeno není, jsou lidí, kteří ho berou i déle než rok a zcela ke spokojenosti uživatele. Pokud je problém i v plicích můžete vyzkoušet inhalaci peroxidu vodíku, to je vysoce účinné na poškozené plíce, ale opravdu opatrně, jde o velice silný prostředek.

Jardo, nedovedu si představit, jak člověk neznalý postupu inhalace peroxidu vodíku bude tuto proceduru provádět opravdu opatrně, není na místě v tomto případě připsat zrovna podrobný popis procedůry \":?:\" \":?:\" \":?:\" Je naprosto jasné, že se většina lidí, které to zaujme, bude ptát co a jak. Postup inhalace peroxidu jsem na zdejším foru nenašla \":idea:\"
Myslím si, že léčba peroxidem at už pití, či inhalace není banální praktikou a je potřeba ji důkladně vysvětlit, nejen se o ní zmínit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 16, 2012 2:05 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 1:14 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Zajiček,
moje maminka 75 let ma metastazy po cele břišni dutině (loni vyoperovany nador tlusteho střeva), snažime se brat MMS3- 2 kapky do tobolky po 12 hod, ale pořad ji pali žaha a žaludek ma jako na vodě, neni to do sebe schopna dostat více jak 3-4 dny v kuse, pořad je ji špatně. Bere 2x denně Schindeleho minerály, Teperwei. odkyselovací směs, zinek, selen, vit D3 4000, 2x 5 kapek lugolu na kuži, kys HCl 2 kapky před a po jidle, pH rano 6,5-7, večer 7-7,8, zkoušime to už asi měsic, ale po par dnech musime vždy vysadit a davat vit C se šipky 10g, protože je ji blbě a stav se moc nelepši. K tomu jsme před par dny zařadily rano a večer klystyry urinou 0,5-1l, 20 minut a spirulinu a chlorelu. Dnes jste mi po telefonu radil bezsacharidovou dietu a vit. c se sodou, vše jsem objednala, tak jak mi to přijde, vynechame MMS a začneme Cečko. Může k tomu dál brát to co popisuji výše, pouze MMS vyměníme za vit C?
Chci se zeptat- lze natirat na kuži s DMSo i MMS3 nebo pouze MMS1? A koupele jdou take pouze s MMS1 nebo lze i MMS3 ?
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 16, 2012 2:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
2 kapky HCL je podla mna strasne malo. Ak ide teda o klasicku 3,5%. Aspon tak 10, 20. Ked pali po mms zaha treba po nom vypit viac vody.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2012 10:42 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
som na prisnej protikvasinkovej diete, prednedavnom som zacal robit asi tak 2x do tyzdna diety len s tekutou stravou (odstavena zelenina) a asi v pribliznom case som nasadil mms...od toho momentu nastal zlom v traveni (dovtedy vsak tiez nebolo idealne, ale urcite lepsie ako doteraz). stolicu mam totalne riedku, skor by som povedal ze tekutu a tiez sa mi zacalo v bruchu nieco prelievat a skucat...teraz neviem cim to je? ci je to nejaka detoxikacna reakcia (celkovo az na to travenie sa citim fajn, teda ziadne bolesti hlavy ani malatnost a podobne) alebo som si nejako poskodil crevnu mikrofloru? snazim sa dodavat jak Hcl tak aj laktiky (lepicol, kysla kapusta, kefirovy tvaroh...)...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2012 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Jardo, nedovedu si představit, jak člověk neznalý postupu inhalace peroxidu vodíku bude tuto proceduru provádět opravdu opatrně, není na místě v tomto případě připsat zrovna podrobný popis procedůry \":?:\" \":?:\" \":?:\" Je naprosto jasné, že se většina lidí, které to zaujme, bude ptát co a jak. Postup inhalace peroxidu jsem na zdejším foru nenašla \":idea:\"
Myslím si, že léčba peroxidem at už pití, či inhalace není banální praktikou a je potřeba ji důkladně vysvětlit, nejen se o ní zmínit.

Zase v tom nehledejte nějakou vědu, na netu je na zadání "inhalace peroxidu" informací dostatek a nejde o nic složitého, ani smrtelně nebezpečného, čili tím opatrně je myšleno zpočátku počet nádechů nepřehánět. Bez dlouhého vysvětlování se podívejte třeba sem http://www.youtube.com/watch?v=aT1_Rkl0B1M


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2012 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Dakini píše:
Dobrý den pane Zajiček,
moje maminka 75 let ma metastazy po cele břišni dutině (loni vyoperovany nador tlusteho střeva), snažime se brat MMS3- 2 kapky do tobolky po 12 hod, ale pořad ji pali žaha a žaludek ma jako na vodě, neni to do sebe schopna dostat více jak 3-4 dny v kuse, pořad je ji špatně. Bere 2x denně Schindeleho minerály, Teperwei. odkyselovací směs, zinek, selen, vit D3 4000, 2x 5 kapek lugolu na kuži, kys HCl 2 kapky před a po jidle, pH rano 6,5-7, večer 7-7,8, zkoušime to už asi měsic, ale po par dnech musime vždy vysadit a davat vit C se šipky 10g, protože je ji blbě a stav se moc nelepši. K tomu jsme před par dny zařadily rano a večer klystyry urinou 0,5-1l, 20 minut a spirulinu a chlorelu. Dnes jste mi po telefonu radil bezsacharidovou dietu a vit. c se sodou, vše jsem objednala, tak jak mi to přijde, vynechame MMS a začneme Cečko. Může k tomu dál brát to co popisuji výše, pouze MMS vyměníme za vit C?
Chci se zeptat- lze natirat na kuži s DMSo i MMS3 nebo pouze MMS1? A koupele jdou take pouze s MMS1 nebo lze i MMS3 ?
děkuji

Prakticky vždy je problém v nedostatku kyseliny chlorovodíkové, respektive ve vodíku, což nakonec vede ke zdravotním komplikacím, čili hodně pít, upravit stav HCl a výše uvedené klidně můžete dodávat, pouze vitamín C se tluče s tím MMS1. Na kůži se dá natírat skoro všechno, nicméně DMSO funguje jako injekce a natlačí do těla cokoliv, tedy i bordel, čili já zrovna zastánce tohoto postupu nejsem, ale je docela dost využívaný. V případě MMS 1 funguje dobře a s MMS 3 zkušenosti nemám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2012 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
som na prisnej protikvasinkovej diete, prednedavnom som zacal robit asi tak 2x do tyzdna diety len s tekutou stravou (odstavena zelenina) a asi v pribliznom case som nasadil mms...od toho momentu nastal zlom v traveni (dovtedy vsak tiez nebolo idealne, ale urcite lepsie ako doteraz). stolicu mam totalne riedku, skor by som povedal ze tekutu a tiez sa mi zacalo v bruchu nieco prelievat a skucat...teraz neviem cim to je? ci je to nejaka detoxikacna reakcia (celkovo az na to travenie sa citim fajn, teda ziadne bolesti hlavy ani malatnost a podobne) alebo som si nejako poskodil crevnu mikrofloru? snazim sa dodavat jak Hcl tak aj laktiky (lepicol, kysla kapusta, kefirovy tvaroh...)...

Sice nepíšete, kolik toho MMS berete, ale může jít opravdu o detoxikační reakci, nebo vymlácení laktíků, čili patrně bych na čas MMS vysadil a laktíky dodal a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 9:39 pm 
Offline

Registrován: úte dub 10, 2012 11:05 am
Příspěvky: 14
Chcel by som sa niečo opýtať ohľadne MMS... Keď má kyslík oxidačný potencionál 1300 a chlordioxid 950 mV , ako je možné že patogény nezničí samotný kyslík?... Je to tým že sa tam nedostane alebo potrebuje okysličiť iné bunky?...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: mms mm2 pro ti rakovine
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 3:37 pm 
Offline

Registrován: pon dub 23, 2012 3:18 pm
Příspěvky: 4
dobry den menuji se tonda a sem s ciziny chcu se zeptat kde koupit vsecko potrebne pro mms a mm2 rikase ze pro mms 2 se da pouzity normalni stava s citronu a mms1 se pouziva krystalicka kyselina citronova kde muzu obednat jestli muzete popsat podrobneji jak to mam vsecko pripravit a chtel buch zakoupit tobolky s tou specialni strikackou 2 ml jeste jeden dotas do jedne tobolky kolik musim striknout toho pripravku


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 5:36 pm 
Offline

Registrován: ned led 08, 2012 11:50 pm
Příspěvky: 31
O mms je tu toho napisane naozaj dost. 3-4 volne dni na prestudovanie tohto fora a fora u pramene som si zatial nenasiel.

Dufam ze mi budu k jeho uzivaniu stacit informacie, ktore mam. a sice:

MMS roztok:
-Chloritan sodny zmiesany vo vode. 1 lyzicka chloritanu sodneho, 9 lyziciek vody. -Aktivujem to kyselinou citronovou 10% roztok.
tj: Roztok mms 1 kvapka + 5 kvapiek kyseliny citronovej. pockam cca tri minuty.
-Uzijem
otazky:
1) 10% kyselina citronova bude zrejme ta co je bezne dostat v lekarni pripadne potravinach?
2)Musi byt ta voda ktoru pouzijem destilovana? Predpokladam ze je to nanajvys vhodne
3) V com ten roztok skladovat a akej nadobe.
4) Ako si to rozrabate v com, kedze sa jedna o kvapky pouzivate kvapkatko predpokladam
5) Zacinam s jednou kvapkou povedzme 3x denne. A potom kazdy den zvysujem o jednu kvapku. Pozorujem reakcie tela. Som opatrny \":)\"
6) Je nieco velmi dolezite o mms co by som mal este vediet?

dakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz