Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 4:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 25, 2012 1:55 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
Chystám se na Jaterní očitsu, ale v lékárně je celkem problém sehnat epsomskou sůl. Doporučovali mi Fortrans, tak nevím, jestli shánět epsomku ještě někde jinde anebo koupit ten Fortrans. S ostatním snad nebude problém, když to tady všichni tak dobře popisují \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 25, 2012 3:32 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
TomIn píše:
Chystám se na Jaterní očitsu, ale v lékárně je celkem problém sehnat epsomskou sůl. Doporučovali mi Fortrans, tak nevím, jestli shánět epsomku ještě někde jinde anebo koupit ten Fortrans. S ostatním snad nebude problém, když to tady všichni tak dobře popisují \":-)\"

Já jsem si objednávala zde.Adresu doporučil Jarda,takže žádné obavy.

http://www.pepinuvutes.cz/store/goods_b ... x7h2o.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 25, 2012 4:33 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
A co tento zdroj, máte někdo zkušenosti? I kilo se mi zdá dost. Otázka co čistota.

http://www.fichema.cz/siran-horecnaty-h ... p-732.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 26, 2012 12:30 am 
Offline

Registrován: ned led 08, 2012 11:49 am
Příspěvky: 12
TomIn píše:
A co tento zdroj, máte někdo zkušenosti? I kilo se mi zdá dost. Otázka co čistota.

http://www.fichema.cz/siran-horecnaty-h ... p-732.html

Ja to pouzivam uz delsi dobu do koupele i na ocistu. Zatim v klidu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 28, 2012 3:13 pm 
Offline

Registrován: sob zář 24, 2011 4:44 pm
Příspěvky: 12
Dnes jsem ukončil desátou očistu jater. Reaguji na nějaký přízpěvek ohledně očisty jater a chemického rozboru, kde jsou kamínky z nás vycházející označené za sloučeniny oliv.oleje,epsomky a grepové šťávy. Zvětšil jsem poměr na 200ml oleje 300ml grep.šťávy a 90ml epsomky. Myslel jsem si to samé , že kamínky ze mne vycházející jsou již uvedenou sloučeninou. Vždy jich ze mne vyšlo veliké množství. Po zvýšené dávce jsem předpokládal , že jich bude daleko více než obvykle. Ale to jsem se zmýlil. Toliko dva ve velikosti 8 mm. Ale tlačí mne v pravém podžebří. Takže asi ucpáno. Musím to rozcvičit. A jsem všežravec. Nastartování trávení jedna kyška z krámu , 100gr lanšmíd a krajíček chleba. Teď si dám černou kávu a jdu na ryby.
Tak kde je ta pravda? Očisty jater mi pomohly, jsem živější a je mi podstatně lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 7:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
princezna píše:
dobrý deň,
očistu som robila 3 krát, prvý krát bez soli, posledné dva s glauberovou. Vyšlo celkovo asi 2 hrste zelených a 50 ks žlčníkových kamenkov. Po poslednej kure ktorú som robila predminulý víkend je mi stále špatne, najprv bolesti brucha, rôzne zvuky, žblnkot, kŕče, doteraz ma pobolieva žlčník alebo niečo pod pravým rebrom. otázka: je to normálne, mám z ďalšou kúrou urobiť dlhšiu pauzu? mala by som ju robiť tento víkend ale fakt nevládzem, dali mi algifen a febichol. V pondelok mi robili sono žlčníka a výsledok bol - podstatná zmena nenastala žlčník celý vyplnený kamenmi, dosť ma to znechutilo. Žlčník zapálený nemám, pozitívne je že ma už tak nenadúva ale fakt je že čokoládu a sladké radšej moc nejem, lekári prevracajú očami nikdy o tom nepočuli že sa to takto robí a doporučujú žlčník vybrať. mám pocit že sa moj život točí okolo žlčníka, aký je Váš názor? myslíte si že tie kamene dostanem von?
ďakujem
S.

Ten váš nick je příznačný i k tom u vašemu uvažování, kdy nerespektujete základní logiku hry, tedy nejdříve číst, pak něco zjišťovat dotazem v příslušných vláknech a teprve poté něco zkoušet. U vás jak vidím, čtení není třeba, vše konat rychle a ještě založit nesmyslně pro jistotu nové duplicitní téma, co kdyby jsem se nudil a neměl co dělat, ono to přesouvání není tak jednoduché. Pokud by jste to dělala s rozmyslem, tak zjistíte čtením, že doporučuji tvrdé kameny rozpouštět a teprve poté žlučník čistit, jinak existuje reálné riziko přicpání žlučovodu, následného špičkového záchvatu a neodkladné operace, což je pochopitelně hovadina. Lékaři za to mají nemalé peníze, tak proč by vám měl někdo z nich radit něco za co prachy nemá, to snad bude mít logiku i pro princeznu. Mimochodem čokoládu a sladké srajdy může jíst v takovém stavu jenom naprostý ignorant, opravdu si o tom nejdříve něco přečtěte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 7:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
opice píše:
Zdravím lidi.Píšu sem abych varovala takové blbce jako jsem já.Nikdy nedělejte šankhaprakšalánu a očistu jater krátce po sobě,a to ani v rozmezí pár dnů.Šanku jsem dělala v pondělí,játra ve čtvrtek.Vpodstatě s tím nebyl žádný problém,ale můj konečník trpěl jako kůň.A to jsem ho poctivě promazávala.Včerejší odpoledne až do večera to bylo něco.Ke konci mi tekla i nějaká krev.I obyčejné upšouchnutí si dvakrát rozmyslíte.Dneska je to naštěstí už dobré. \":wink:\"

Tak trochu adrenalinu nikdy neuškodí a člověk se poučí na dlouhou dobu, ale jak se říká, "Co tě nezabije, to tě posílí".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 7:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
mistule píše:
:-) Děkuji. Alkoholu naštěstí neholduji, trne mi po něm okamžitě vzadu krk a vůbec je mi blbě. Krev chodím dávat už pár let a myslím, že na středověkém pouštění žilou určitě něco bylo \":-)\" Na transzfúzce ze mě mají radost, nechtěli mi věřit, že jsem vegetarián, že mám hodně červených krvinek.
Je skvělé, že především díky Vám vím, že tělo neslouží jenom jako odpadkový koš. Jen se obdivuji Vaší nebeské trpělivosti a držím palce, abyste to ještě dlouho vydržel a radil nám.

Tak naše předky nelze určitě považovat za stádo primitivů, to si myslím platí mnohem více pro dnešní populaci krmenou destruktivní reklamou a chemicko-potravinářským sajrajtem. Trpělivost musíte mít na cokoliv, co chcete dělat pořádně, bez toho se nedá prakticky ani pořádně žít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 7:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pavell píše:
Jaterní očista s klasickou Sankhapraksalanou proběhla v klidu.
Nevím jestli slinivku přetěžuje jen tuk. Mám podezdření i na feferonku a česnek,tak jsem je zatím vyloučil.Po tomhle opatření se slinivka zklidnila.
jím hlavně mrkev, celer ,řepu ,kedlubny ředkvičky,zelí, čnské zelí ,květák,salát
,jablka,a sirnou patlaninu
piju denně 1l štávy mrkev ,řepa ,okurka
1 mám z toho něco vyloučit?
2 Kde se dá prosím koupit vhodná Alfa lipová na swansonu cz ji zatím nemají.
Díky Pavel

Tak asi to je v pořádku, nicméně nadýmavé potraviny ji mohou dráždit také, a těch tam máte celkem dost. Pokud vím, tak asi jen v zahraničí, zde se farmacie stará především o své zisky, ne o své odběratele, to by se ještě nedejbože mohl někdo vyléčit a to se rozhodně nechce, kdo by jim pak nosil peníze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 7:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Nick34 píše:
Dobry den Jardo,

dekuji Vam za odpoved. Co se tyka toho projimadla, bylo by mozne pouzit ricinovy olej nebo je lepsi chlorid horecnaty?
Nebo vite o nejakem lepsim projimadle?
Taky zvazuji jesti by nestacila serie klystyru.

Diky moc.

Tak klystýry celé střevo rozhodně nevyčistí a nechápu, proč by jste pil chlorid hořečnatý a ne doporučovanou epsomku, není to už příliš velké spekulování. Ten ricinový olej nemám v tomto ohledu vyzkoušený, ale protáhnout by vás měl asi dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 7:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
tichja píše:
Dobrý večer.
Tak mám za sebou druhou očistu jater. Na rozdíl od první, kdy ze mě odešlo hodně tmavozlených kamínků(určitě stovka), a asi 20 větších kamínků, tentokrát to byla slabota. Napočítala jsem necelých 15 světlezelených kamínků, převážně podlouhlých. Na závěr ze mě odcházely chuchvalce, které vypadaly jako sliznice. Nevím, co by to mohlo být, ale odcházívá to ze střev při urinových klystýrech. Máte někdo tento problém? A ještě jeden dotaz. Mám ráda, ba přímo zbožňuji červenou řepu. V jakékoliv podobě. Nejraději ji chroupu jako kedlubnu, tedy syrovou. Po první očistě jsem měla celý měsíc řídkou stolici. Bylo mi řečeno, že to způsobuje ta řepa. Může to být pravda? Děkuji za odpověď. Jana

Patrně máte dost přemnožené kvasinky a na to červená řepa, která je dost sladká, není zrovna ideální, to jim docela podstrojujete a oni vám za odměnu páchají problémy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 7:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
TomIn píše:
Chystám se na Jaterní očitsu, ale v lékárně je celkem problém sehnat epsomskou sůl. Doporučovali mi Fortrans, tak nevím, jestli shánět epsomku ještě někde jinde anebo koupit ten Fortrans. S ostatním snad nebude problém, když to tady všichni tak dobře popisují \":-)\"

Epsomku vám mohu poslat, je v nabídce na konci fóra a fortrans je docela agresivní sajrajt, to bych asi neviděl jako dobrý nápad.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 8:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Benedikt píše:
Dnes jsem ukončil desátou očistu jater. Reaguji na nějaký přízpěvek ohledně očisty jater a chemického rozboru, kde jsou kamínky z nás vycházející označené za sloučeniny oliv.oleje,epsomky a grepové šťávy. Zvětšil jsem poměr na 200ml oleje 300ml grep.šťávy a 90ml epsomky. Myslel jsem si to samé , že kamínky ze mne vycházející jsou již uvedenou sloučeninou. Vždy jich ze mne vyšlo veliké množství. Po zvýšené dávce jsem předpokládal , že jich bude daleko více než obvykle. Ale to jsem se zmýlil. Toliko dva ve velikosti 8 mm. Ale tlačí mne v pravém podžebří. Takže asi ucpáno. Musím to rozcvičit. A jsem všežravec. Nastartování trávení jedna kyška z krámu , 100gr lanšmíd a krajíček chleba. Teď si dám černou kávu a jdu na ryby.
Tak kde je ta pravda? Očisty jater mi pomohly, jsem živější a je mi podstatně lépe.

Pokud vám to pomáhá, tak proč hledat pravdu, ale je to prostě cholesterolový bordel, kterého má většina lidí ve svých játrech dostatek, jak je vidno i z tohoto fóra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: odpoved jardovi
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 9:42 am 
Offline

Registrován: úte dub 24, 2012 7:49 pm
Příspěvky: 2
dobrý deň,to že treba žlčníkové kameny rozpustiť som sa dozvedela až v diskusii ktorú si postupne čítam, nakolko je dost dlhá a nemam šancu to po večeroch všetko prečítať naraz. v základnom recepte o rozpuštaní kamenov ste nič neuviedli. dávam si od piatku horčík, ostropestrec a pijem zemežlč alebo chandra piedra. tak to skusím niekolko týždnov a kuru prevediem znova. K Vaše kritike na môj nick to ste snad mal zlú náladu a nemyslel to vážne, to nie je tým že sa cítim ako princezna len ma to tak napadlo, mam ukončenu vš a myslim si že nie som žiadna bezducha princezna ako ste naznačoval.v diskusii naražam na ovela hlupejšie otázky ako napr. kedy bude spln, tak to si môže každý blb najsť v kalendári a nemusí písať na vašu diskusiu. to ste nemyslel vážne že som otvorila ,, nezmyselnu tému,, myslela som že to robíte lebo vás to baví chcete ludom pomocť a ja som sa na vás obrátila s mojim konkretnym problemom, asi vás nahnevalo že nie každý spieva chválospevy. písala som preto že mi bolo špatne a to tu aspon zatial nikto nepísal, tak som čakala skorej povzbudivé slová, lebo v prvom rade mi ide o to aby som si ten žlčník zachovala a vy ste reagoval neprimerane. prajem vám všetko dobré a hlavne dobru náladu - sbohem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odpoved jardovi
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 10:53 am 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
ahoj princezna zaujala ma tvoja odpoved. Myslím si že tvoj nik je perfektny, naozaj by sme sa mali o svoje telo starat ako poddaní o vladára, kedze si mladá -tak princezna. Neber odpoved pana Jardu ako povrchnu a uražlivu, naozaj za tie roky čo tu je tato stranka je asi únavné nováčikom rozpisovať všetko, proste napíš znova a znova do príslušného vlákna a oni ti odpíšu niekedy tí skúsenejší ,alebo napíš pánovi jardovi súkromnú správu. Ja tu pobehujem už skoro dva mesiace z vlakna do vlakna. Hod si do vyhledavaní -KAMENY-skôr to dohladaš. . ja si davam mrkvovu stavu na zahnatie chute na sladke .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz