Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 5:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2012 11:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
cize 10x denne 3kvapky a kolko dni? citim ze ten problem mam hlavne v crevach, mam tak take divne stavy, mms ucinkuje aj v crevach_?
ten moj problem alebo virus co mam zevraj z potravy mi sposobuje hnacky samy o sebe, teplotu a v crevach mam taky neprijemny pocit...
myslite ze predsa nemam ist doktorovi_?

Dá se jít ještě výše na celkovou denní dávku 40-46 kapek, ale dál to vidím jako nesmyslné. MMS se dá aplikovat i formou klystýrů, což si na netu bez problémů dohledáte a zde to je také několikrát zmiňováno, což by mohlo ve vašem případě podat slušné výsledky. Průjmy způsobuje značné množství příčin, tedy tyfus je jenom jedna z možností a pokud není diagnostikovaný laboratorně, může jít pouze o domněnku, čili to pak nevím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2012 11:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
vyzera to tak ze mam brusny tyfus, mms mi moc nezabera

Pokud není tyfus opravdu objektivně diagnostikovaný, může jít o mnoho jiných možností a to je pak těžké hádat o co vlastně jde, jasnovidectví mě zatím moc nefunguje. Jednoznačně můžete prudce tělo odkyselit a pokud ani to nezabere, tak asi budete muset jít na základě odborné diagnózy do antibiotik, nicméně dost by na tom měla spravit i hladovka s velkým přísunem tekutin, ovšem při průjmu pít tekutiny lehce mineralizované, zhruba jako fyziologický roztok.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2012 10:02 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Dobrý den, prosím o radu. Asi se to tu již objevilo, ale nedaří se mi to dohledat. Chci si koupit MMS2. Jak se přesně jmenuje výrobek, který mám nakoupit? A seženu ho v drogerii? Děkuju moc. I


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2012 11:59 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Inka píše:
Dobrý den, prosím o radu. Asi se to tu již objevilo, ale nedaří se mi to dohledat. Chci si koupit MMS2. Jak se přesně jmenuje výrobek, který mám nakoupit? A seženu ho v drogerii? Děkuju moc. I

Koupit normálně v drogerii jako bazénovou chemii LAGUNA MODRÝ ŠÍP s obsahem 990g/kg chlornanu vápenatého


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 8:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
Možná se to tu už někde píše, ale když se MMS aktivuje 1 : 5 pak se ředí vodou....kolik vody mám použít na naředění? Jinak mohl bych také poprosit na kontakt na zmiňovaného Jeffa?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 10:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Majsa píše:
Možná se to tu už někde píše, ale když se MMS aktivuje 1 : 5 pak se ředí vodou....kolik vody mám použít na naředění?

Na jednu až dvě kapky MMS1 stačí jedno deci vody. Na 3 kapky MMS1 1,5 dcl vody. Asi tak nějak je to dostatečné.
Co se týče aktivace, tak se používá už delší dobu 1kap.Chloritanu ku 1kap. 50% kyseliny citronové a 20 vteřin čekat......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 16, 2012 7:12 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
Batles píše:
Na jednu až dvě kapky MMS1 stačí jedno deci vody. Na 3 kapky MMS1 1,5 dcl vody. Asi tak nějak je to dostatečné.
Co se týče aktivace, tak se používá už delší dobu 1kap.Chloritanu ku 1kap. 50% kyseliny citronové a 20 vteřin čekat......

Díky moc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Majsa píše:
Možná se to tu už někde píše, ale když se MMS aktivuje 1 : 5 pak se ředí vodou....kolik vody mám použít na naředění? Jinak mohl bych také poprosit na kontakt na zmiňovaného Jeffa?

Kontakt máte v soukromé zprávě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 21, 2012 6:26 pm 
Offline

Registrován: ned led 08, 2012 11:50 pm
Příspěvky: 31
Ak si miesam 10 davok mms na den po styroch kvapkach (40/ den). Je mozne zmiesat to vsetko naraz a pripravit si takto mms napoj na cely den? Povedzme 1l vody a kazdu hodinu budem brat 1dcl? Alebo je nutne si kazdu hodinu rozrabat novu davku mms, co je podstatne pracnejsie? Vyprcha ucinok mms davky, alebo vydrzi aktivovane a z vodou zmiesane mms ucinne po cely den?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 23, 2012 2:41 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Zdravím,
zaujíma ma, či je možné inhalovať peroxid vodíka do nosa? a koľko krát?
do pľúc používam 3% 2x denne po 5 vdychoch...ale aj tak to ešte páli v krku...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2012 9:54 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2012 9:35 pm
Příspěvky: 1
na plny nos...
aktivovala som si 6 kvapiek mms, doliala 1 dcl vody a cast som si preliala do cistej plastovej flasticky od nasivinu s rozprasovacom. kazdu hodinu streknem do kazdej nosovej dierky - za 2-3 dni su sople prec. pouzila som to aj u mojej 5-rocnej dcery.
ako dlho mozem mat zaktivovane mms v plastovej flasticke?
... moj postuj je spravny?
dakujem
barbora


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 27, 2012 11:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 01, 2011 9:12 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den,

mám dva dotazy k MMS2:
1) pokud z těla vylučuje těžké kovy, tj. Zn, Cu, selen apod., a tyto kovy má člověk před užíváním v rovnováze, je třeba je při užívání MMS2 doplňovat, nebo až po užívání, nebo stačí vhodná strava? Do jaké míry tyto kovy z těla vyhání?
2) funguje MMS2 k odstranění parazitů stejně dobře jako trojčátko, nebo je trojčátko účinnější?

Moc díky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 12:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
falkon píše:
Ak si miesam 10 davok mms na den po styroch kvapkach (40/ den). Je mozne zmiesat to vsetko naraz a pripravit si takto mms napoj na cely den? Povedzme 1l vody a kazdu hodinu budem brat 1dcl? Alebo je nutne si kazdu hodinu rozrabat novu davku mms, co je podstatne pracnejsie? Vyprcha ucinok mms davky, alebo vydrzi aktivovane a z vodou zmiesane mms ucinne po cely den?

Jde o běžně doporučovaný postup a v dobře uzavřené láhvi nic nevyprchá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 12:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
Zdravím,
zaujíma ma, či je možné inhalovať peroxid vodíka do nosa? a koľko krát?
do pľúc používam 3% 2x denne po 5 vdychoch...ale aj tak to ešte páli v krku...

To jsem nezkoušel, ale asi ano i když sliznice je citlivější, čili bych zpočátku asi naředil tak na 1% a dal malou zkušební dávku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 12:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
barka.cajka píše:
na plny nos...
aktivovala som si 6 kvapiek mms, doliala 1 dcl vody a cast som si preliala do cistej plastovej flasticky od nasivinu s rozprasovacom. kazdu hodinu streknem do kazdej nosovej dierky - za 2-3 dni su sople prec. pouzila som to aj u mojej 5-rocnej dcery.
ako dlho mozem mat zaktivovane mms v plastovej flasticke?
... moj postuj je spravny?
dakujem
barbora

Tak funguje vám to, čili evidentně správný je, dělal bych ho tak na jeden až dva dny, delší skladování vhodné asi nebude.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz