Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 6:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 16, 2012 11:17 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 12:25 am
Příspěvky: 21
Mam otazku. Chcem si spravit ocistu pecene. Mam ale problemy s kvasinkou. Uz mesiac a pol nekonzumujem ovocie. Pri pecenovej kure sa jedia vo velkom jablka a pije stava. Nechcem si nechat namnozit este viac kvasinku. Ako to spravit s tymi jablkami? Nemam si pred ocistou dat 1-2 dni hladovku, aby telo spotrebovalo vsetok tuk z potravy, ktory vo velkom konzumujem, potom jablka a potom ocista?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: čistění jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 6:23 pm 
Offline

Registrován: pon zář 26, 2011 9:31 pm
Příspěvky: 16
Dobrý den,

mám za sebou již 8. očistu jater.
Únavu jsem až do 6 kůry nepocitovala.
U 7. to bylo náročné, vypadl až pozdě odpoledne větší kamen a po této kuře jsem byla unavená, takže jsem odpočívala i další den (únor).
Po 8. očistě (koncem dubna), kdy opět byly nějaké kameny, jsem byla také hodně unavená. Ale také jsem po této kůře výrazně zestárla, je mi 57 let. Trvalo mi to celý měsíc, než jsem vypadala trochu lépe a přijatelně.
Dotaz je: co mám pak po jaterní očistě dělat, abych se znovu a rychle dostala do formy? Nevadí odstup mezi jednotlivými kurami 2 měsíce?

Jinak dělám 3 x týdně klystýry urinou. Nyní plánuji pití zeleninových štáv.

Ted nevím, zda jsem nezaložila nové téma - pakliže ano, tak jde o omyl. Toto téma se týká jaterní očisty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="Marcel":3jfyvzbl]Mam otazku. Chcem si spravit ocistu pecene. Mam ale problemy s kvasinkou. Uz mesiac a pol nekonzumujem ovocie. Pri pecenovej kure sa jedia vo velkom jablka a pije stava. Nechcem si nechat namnozit este viac kvasinku. Ako to spravit s tymi jablkami? Nemam si pred ocistou dat 1-2 dni hladovku, aby telo spotrebovalo vsetok tuk z potravy, ktory vo velkom konzumujem, potom jablka a potom ocista?[/quote:3jfyvzbl]
S tím bych si zase tolik hlavu nelámal, jednak se ve vás ta šťáva dlouho neohřeje a pak čistá

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: čistění jater
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 10:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="Jarka73":135bg2ud]Dobrý den,

mám za sebou již 8. očistu jater.
Únavu jsem až do 6 kůry nepocitovala.
U 7. to bylo náročné, vypadl až pozdě odpoledne větší kamen a po této kuře jsem byla unavená, takže jsem odpočívala i další den (únor).
Po 8. očistě (koncem dubna), kdy opět byly nějaké kameny, jsem byla také hodně unavená. Ale také jsem po této kůře výrazně zestárla, je mi 57 let. Trvalo mi to celý měsíc, než jsem vypadala trochu lépe a přijatelně.
Dotaz je: co mám pak po jaterní očistě dělat, abych se znovu a rychle dostala do formy? Nevadí odstup mezi jednotlivými kurami 2 měsíce?

Jinak dělám 3 x týdně klystýry urinou. Nyní plánuji pití zeleninových štáv.

Ted nevím, zda jsem nezaložila nové téma - pakliže ano, tak jde o omyl. Toto téma se týká jaterní očisty.[/quote:135bg2ud]
Nechápu ten výraz zestárla, to trochu upřesněte, nicméně čištěná

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob kvě 19, 2012 10:52 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
zdravim,
mam dotaz - jaternich ocist uz mam par za sebou ( neco mezi 15-20, dnesni se vyvedla dobre(take sem si ji proto nacasoval do cerneho mesice) ale ta minula, kterou jsem delal pred 14dny(tzn nekdy tesne kolem uplnku, tak ze me zadny sutrak nevypadl, dnes tak 30ks a byl tam i jeden, co mel skoro 2cm, cim to? je mozne ze uplnek ma presne opacny vliv nez nov? tedy ze je pak tezsi bordel z jater vyloucit a kolem uplnku tedy radeji kuru nedelat? Jinak nerikam ,ze ze me zadny bordel nevylezl, podle popisu ve vasem navodu ano, ale zarazi me, ze po 14dnech vyloucim tolik chol. kamenu a pred 14dny ani jeden

Jeste by me zajimalo - celkem casto me pobolivaji jatra(treba tak 2x tydne v ruznou enni dobu. ted me treba pobolivaji behem celeho dne, ale to se mi obcas po ociste deje(coz je asi normalni), ale jindy me pobolivaji jen tak z niceho nic a to i kdyz jim vitarianskou stravu. Kazdy tyden delam pravidelne trojcatko a sem tam rano dam lzicku ostropestrece a zvykam. tak budu asi muset zkusit ostropestrecovou kasi apod. nebo?

Diky za info

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned kvě 20, 2012 12:16 am 
Offline

Registrován: sob črc 03, 2010 9:35 am
Příspěvky: 39
Dobry vecer,
ja jsem si taky naplanovala ocistu do novu, je to odhadem tak 8. ocista. Nikdy jsem toho moc nevyloucila, vetsinou cholesterolove zelene kulicky, az jsem z toho byla celkem zklamana. Dnes tedy velmi maly vysledek, v podstate jen natraveny olej a trochu nejakeho smeti; nicmene drzim dost prisne stravu, cistim suplementuju atd. Pojedu tedy JO tak 2x rocne, vzdycky po tom citim uzasny priliv energie a optismismu; proto jsem se rozhodla zaradit JO do sveho repertoaru, ackoli objektivne se nic moc nevylouci, subjektivne citim velky pokrok,.
Na rozdil od sanky, ktera me velice vycerpava, slanou vodu zvracim jak fontana, nenasla jsem zpusob jak vodu v zaludku udrzet. Neco projde, nakonec se sifon spusti; ale skoncim absolutne vycerpana s trestici hlavou a jsem dva dny k nepotrebe. To si radsi zajdu na hydrocolon, ten funguje vyborne a davam 3 sezeni kazdy pulrok. Doma samozrejme klystyry.
Tak vam vsem, co sem prispivate, i Vam, co doma studujete a zatim jste se k nam na forum nepridali; tak vsem nam drzim palce, at se nam dari.
A Jardovi samozrejme velike podekovani za jeho nadlidske usili a cas, ktery nam venuje.
Hezky vecer vsem
S pozdravem

Sara


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 1:16 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Dnes jsem vedla docela tvrdou polemiku s kolegyní z práce, která dělala kdysi sestru na chir. sále - když jsme mezi řečí došly na to zda je možné

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 2:27 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
[quote="prokera":2wgna8zz]Dnes jsem vedla docela tvrdou polemiku s kolegyní z práce, která dělala kdysi sestru na chir. sále - když jsme mezi řečí došly na to zda je možné

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 7:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
jani píše:
...časem pochopíš, že je lepší nechat si některé věci jen pro sebe nebo se o nich bavit jen " s někým " \":idea:\"

Tak to samozřejmě chápu a pravda je, že o "jistých" věcech se nebavím pro sichr s nikým s tzv. "normálních lidí" \":D\" , ale tohle mi pro běžnou populaci jednoduše nepřišlo zas až tak nestravitelné \":shock:\" ....no je vidět, že jsem to neodhadla \":oops:\" \":D\" ....už mlčím Velebnosti \":wink:\"

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 8:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
zdravim,
mam dotaz - jaternich ocist uz mam par za sebou ( neco mezi 15-20, dnesni se vyvedla dobre(take sem si ji proto nacasoval do cerneho mesice) ale ta minula, kterou jsem delal pred 14dny(tzn nekdy tesne kolem uplnku, tak ze me zadny sutrak nevypadl, dnes tak 30ks a byl tam i jeden, co mel skoro 2cm, cim to? je mozne ze uplnek ma presne opacny vliv nez nov? tedy ze je pak tezsi bordel z jater vyloucit a kolem uplnku tedy radeji kuru nedelat? Jinak nerikam ,ze ze me zadny bordel nevylezl, podle popisu ve vasem navodu ano, ale zarazi me, ze po 14dnech vyloucim tolik chol. kamenu a pred 14dny ani jeden

Jeste by me zajimalo - celkem casto me pobolivaji jatra(treba tak 2x tydne v ruznou enni dobu. ted me treba pobolivaji behem celeho dne, ale to se mi obcas po ociste deje(coz je asi normalni), ale jindy me pobolivaji jen tak z niceho nic a to i kdyz jim vitarianskou stravu. Kazdy tyden delam pravidelne trojcatko a sem tam rano dam lzicku ostropestrece a zvykam. tak budu asi muset zkusit ostropestrecovou kasi apod. nebo?

Diky za info

Ano, obě fáze měsíce mají opačný vliv, čili jedna podporuje vylučování a druhá absorpci, stejně jako odliv a příliv. Dělat tedy očisty v takovém stádiu měsíce sice jde, ale velký efekt se čekat nedá. Jinak u těch jater se zaměřte na snížení sacharidů ve stravě, většinou to dělá sacharid s tukem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 8:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Sara píše:
Dobry vecer,
ja jsem si taky naplanovala ocistu do novu, je to odhadem tak 8. ocista. Nikdy jsem toho moc nevyloucila, vetsinou cholesterolove zelene kulicky, az jsem z toho byla celkem zklamana. Dnes tedy velmi maly vysledek, v podstate jen natraveny olej a trochu nejakeho smeti; nicmene drzim dost prisne stravu, cistim suplementuju atd. Pojedu tedy JO tak 2x rocne, vzdycky po tom citim uzasny priliv energie a optismismu; proto jsem se rozhodla zaradit JO do sveho repertoaru, ackoli objektivne se nic moc nevylouci, subjektivne citim velky pokrok,.
Na rozdil od sanky, ktera me velice vycerpava, slanou vodu zvracim jak fontana, nenasla jsem zpusob jak vodu v zaludku udrzet. Neco projde, nakonec se sifon spusti; ale skoncim absolutne vycerpana s trestici hlavou a jsem dva dny k nepotrebe. To si radsi zajdu na hydrocolon, ten funguje vyborne a davam 3 sezeni kazdy pulrok. Doma samozrejme klystyry.
Tak vam vsem, co sem prispivate, i Vam, co doma studujete a zatim jste se k nam na forum nepridali; tak vsem nam drzim palce, at se nam dari.
A Jardovi samozrejme velike podekovani za jeho nadlidske usili a cas, ktery nam venuje.
Hezky vecer vsem
S pozdravem

Sara

Děkuji a ať se vám ta šankaprakšalána konečně povede natrénovat bez kombinace s očistou žaludku i když ta není nikdy na závadu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 8:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="prokera":xvy7f7pg]Dnes jsem vedla docela tvrdou polemiku s kolegyní z práce, která dělala kdysi sestru na chir. sále - když jsme mezi řečí došly na to zda je možné

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte kvě 29, 2012 7:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Jarda píše:
Já o nikom kdo by jaterku nepřežil nevím, ale o stovkách mrtvol po kvalitní a odborné lékařské péči vím, čili zde nejde ani tak o zkostnatělé myšlení, jako o nedostatek logického myšlení a schopnosti matematického vyjádření rizika, v horším případě i o částečný kretenizmus.

\":lol:\" Asi tak nějak...bohužel tímto "uvažováním" je postižena valná většina českého národa \":roll:\" ....
Přesvědčila jsem se několikrát, že je lepší mlčet a něco si myslet, ale hlavně nepřesvědčovat. Každý si na to své musí holt přijít sám \":)\" ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte kvě 29, 2012 8:45 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Moc prosím o radu. Mám diagnostikovány 4 žlučové kamínky vel. 0,8 cm. Žlučovody údajně úzké 0,4 cm. Udělala jsem už 5 x jaterní očistu, vždy odešlo spousta kamínků a úsad. Na posledním sonu byly ale ty šutráky stále. Protože mám bolesti v pravém podžebří už delší dobu, na operaci nechci, držím už dva roky jaterní dietu. Jím ostropestřecovou kaši, vyrábím sama ze semínek a oleje z ostropestřce lisovaného za studena, poslední tři týdny přidávám hořčík v tabletách. Prosím poraďte, co ještě mohu udělat, abych se jich zbavila a neměla pořád bolesti? Mám velké trápení, zemřela mi dcerka a mám její dítě, musím jí vychovat a na to musím být zdravá. Bohužel, se svým špatným psychickým stavem nedokážu nic udělat. Děkuji za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 12:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
babanci píše:
Moc prosím o radu. Mám diagnostikovány 4 žlučové kamínky vel. 0,8 cm. Žlučovody údajně úzké 0,4 cm. Udělala jsem už 5 x jaterní očistu, vždy odešlo spousta kamínků a úsad. Na posledním sonu byly ale ty šutráky stále. Protože mám bolesti v pravém podžebří už delší dobu, na operaci nechci, držím už dva roky jaterní dietu. Jím ostropestřecovou kaši, vyrábím sama ze semínek a oleje z ostropestřce lisovaného za studena, poslední tři týdny přidávám hořčík v tabletách. Prosím poraďte, co ještě mohu udělat, abych se jich zbavila a neměla pořád bolesti? Mám velké trápení, zemřela mi dcerka a mám její dítě, musím jí vychovat a na to musím být zdravá. Bohužel, se svým špatným psychickým stavem nedokážu nic udělat. Děkuji za radu.

Začal bych kameny rozpouštět konzumací velkýho množství jablek.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz