Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 10:37 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 8:17 am 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
No já jsem to taky pochopila tak, že i u Omegy se dělá pod těsněním plíseň. Pokud ne, tak tím líp...Na to sojové mléko jsem se ptala kvůli mé příbuzné, ona si chce koupit samostatný přístroj na výrobu sojového mléka za 4 tis., je to veganka a tak jsem si říkala, pokud udělá soj. mléko i na pomalém odšťavňovači, že se jí spíš vyplatí ten. Já o sóje mnoho nevím, jen to, že v Asijských zemích je to nejrozšířeněší alergen a taky to, že v mnohých knížkách o zdraví soju vychvalují, jako super náhradu masa. Díky všem za příspěvky, dnes objednávám Omegu 8004 a už se na ni těším! \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 9:00 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
pisnicka12 píše:
No já jsem to taky pochopila tak, že i u Omegy se dělá pod těsněním plíseň. Pokud ne, tak tím líp...Na to sojové mléko jsem se ptala kvůli mé příbuzné, ona si chce koupit samostatný přístroj na výrobu sojového mléka za 4 tis., je to veganka a tak jsem si říkala, pokud udělá soj. mléko i na pomalém odšťavňovači, že se jí spíš vyplatí ten. Já o sóje mnoho nevím, jen to, že v Asijských zemích je to nejrozšířeněší alergen a taky to, že v mnohých knížkách o zdraví soju vychvalují, jako super náhradu masa. Díky všem za příspěvky, dnes objednávám Omegu 8004 a už se na ni těším! \":D\"

Vzhledem k tomu, ze se ted soja vyrabi velmi levne a ve velkem, tak se vyplati zaplatit nejakou zpravu o tom jak je zdrava.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 9:46 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Zkoušel tu někdo ořechové mléko na odšťavňovači Omega 8006? Já když ho na něm udělám, tak ta barva není tak bílá, ani tak chuť není taková, jako když to rozmixuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 4:08 pm 
Offline

Registrován: ned bře 11, 2012 1:26 am
Příspěvky: 1
Nevíte prosím někdo, kde by se dal sehnat pístový lis. Mám namysli něco co by mi vymačkalo šťávu z mixéru. Přes plátno to není ono.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 5:32 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
pv33 píše:
Vzhledem k tomu, ze se ted soja vyrabi velmi levne a ve velkem, tak se vyplati zaplatit nejakou zpravu o tom jak je zdrava.

Asi máte pravdu,je to pár let dozadu, co se ze sóji dělal hotovej zázrak, byl to velkej boom.Dnes už to trochu opadlo myslím, i když někteří vegetariáni ji stále dost prosazují.Když jim řeknete, že jsou v ní plísně, tak vám odpoví, že musíte vědět, kde ji koupit. Když máte dítě alergické na mléko, hned vám doporučí sojové, proto jsem si i já myslela, že ta sója není zas tak špatná...Dnes jsem si stáhla z netu a vytiskla 3 knihy od Dr. Normana Walkera a jsem doslova v šoku!!! Jsem z toho, co píše úplně hotová! Jak strašně špatně dnes žijeme! Člověk způsob svého života přebírá od rodičů a svého okolí a když pak si přečte takové knihy,co píše Dr. Walker, tak jen čumí, a to doslova! teda aspoň já jo! \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 6:09 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
pisnicka12 píše:
Asi máte pravdu,je to pár let dozadu, co se ze sóji dělal hotovej zázrak, byl to velkej boom.Dnes už to trochu opadlo myslím, i když někteří vegetariáni ji stále dost prosazují.Když jim řeknete, že jsou v ní plísně, tak vám odpoví, že musíte vědět, kde ji koupit. Když máte dítě alergické na mléko, hned vám doporučí sojové, proto jsem si i já myslela, že ta sója není zas tak špatná...Dnes jsem si stáhla z netu a vytiskla 3 knihy od Dr. Normana Walkera a jsem doslova v šoku!!! Jsem z toho, co píše úplně hotová! Jak strašně špatně dnes žijeme! Člověk způsob svého života přebírá od rodičů a svého okolí a když pak si přečte takové knihy,co píše Dr. Walker, tak jen čumí, a to doslova! teda aspoň já jo! \":shock:\"

Dela to dojem ze soja je mnohem blbejsi nez to vypada. Pokud si projdete nasledujici odkaz, tak uz se ji nedotknete ani 5timetrovou holi, velmi doporucuju:
http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/09/18/soy-can-damage-your-health.aspx

Překlad googlem do češtiny je docela čitelný:
http://translate.google.cz/translate?sl=auto&tl=cs&js=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Farticles.mercola.com%2Fsites%2Farticles%2Farchive%2F2010%2F09%2F18%2Fsoy-can-damage-your-health.aspx

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 6:42 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
pv33 píše:
Dela to dojem ze soja je mnohem blbejsi nez to vypada. Pokud si projdete nasledujici odkaz, tak uz se ji nedotknete ani 5timetrovou holi, velmi doporucuju:
http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/09/18/soy-can-damage-your-health.aspx

Překlad googlem do češtiny je docela čitelný:
http://translate.google.cz/translate?sl=auto&tl=cs&js=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Farticles.mercola.com%2Fsites%2Farticles%2Farchive%2F2010%2F09%2F18%2Fsoy-can-damage-your-health.aspx

Tak to je teda pěknej masakr! A člověk si myslel, když je to rostlinného původu, že je to zdravý!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 7:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Jo, asi nejaky nedorozumeni, to je fuk \":D\" .
A co se tyka te soji, tak pokud obsahuje plisen, tak je to stejne to nejmensi. Ale cetl jsem radu clanku, ze soja obsahuje nejaky chemicky svinstvo ktere se pouziva pri jejim zpracovani a predevsim ze temer veskera soja je geneticky modifikovana(GMO) a hlavnim cile GMO je aby snesla vic chemikalii nez plevel. A ty chemikalie pak jime.

Tak soja je superšmejd a jíst ji bohužel musí dnes prakticky každý, kdo nakupuje cokoliv v superhypermarketech, protože ji jako náhražkovou "potravinu" cpou do všeho. Je to již jako za války třeba s medovým máslem, tam nebyl ani med, ani máslo a to bych řekl, že ještě ušlo na rozdíl od těch dnešních umělohmotných sajrajtů, co lidé jedí. Vše silně připomíná zlidovělou hlášku, "Je to hnus velebnosti, jdu blejt".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 8:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Dela to dojem ze soja je mnohem blbejsi nez to vypada. Pokud si projdete nasledujici odkaz, tak uz se ji nedotknete ani 5timetrovou holi, velmi doporucuju:
http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/09/18/soy-can-damage-your-health.aspx

Překlad googlem do češtiny je docela čitelný:
http://translate.google.cz/translate?sl=auto&tl=cs&js=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Farticles.mercola.com%2Fsites%2Farticles%2Farchive%2F2010%2F09%2F18%2Fsoy-can-damage-your-health.aspx

Velice zajímavý a mimořádně hodnotný zdroj informací.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 3:12 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Tak mi dnes z Anglie přišla Omega 8004,objednala jsem ji v pondělí a dnes - ve čtvrtek už ji mám doma. Super! To je fofr! Koncovka do zásuvky je česká, poštovné bylo zdarma a ještě jsem k přístroji dostala knížku o šťávách, jako bonus. Mezinárodní záruka 10 let. Večer ji vyzkouším, už se fakt těším! Sójové mléko tedy po předešlých diskuzích vyrábět nebudu \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 5:57 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
pisnicka12 píše:
Tak mi dnes z Anglie přišla Omega 8004,objednala jsem ji v pondělí a dnes - ve čtvrtek už ji mám doma. Super! To je fofr! Koncovka do zásuvky je česká, poštovné bylo zdarma a ještě jsem k přístroji dostala knížku o šťávách, jako bonus. Mezinárodní záruka 10 let. Večer ji vyzkouším, už se fakt těším! Sójové mléko tedy po předešlých diskuzích vyrábět nebudu \":D\"

Pisnicko, kde jsi tu Omegu objednavala a kolik te celkem stala?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 8:09 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
pv33 píše:
Pisnicko, kde jsi tu Omegu objednavala a kolik te celkem stala?

Koupila jsem ji tady a přišla mě něco málo přes 8 tis.Záleží na momentálním kurzu libry. Platila jsem VISA kartou.
http://www.ukjuicers.com/omega-8004-jui ... ion-center


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 8:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
pisnicka12 píše:
Koupila jsem ji tady a přišla mě něco málo přes 8 tis.Záleží na momentálním kurzu libry. Platila jsem VISA kartou.
http://www.ukjuicers.com/omega-8004-jui ... ion-center

Dik za odkaz.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 8:55 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Dik za odkaz.

Tak oprava, záruka je u té Omegy 8004 na 15 let! \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 9:24 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Ahoj lidi. Máte někdo omegu 8006? Mně už podruhé při výrobě zeleného nápoje prasklo to umělé sítko, co je uvnitř. Musím to zase reklamovat. Když se mi to stalo poprvé, tak jsem té vojtěšky tam cpala dost najednou. Ted si na to dávám pozor a dávám tam jen po dvou stonkách, ale zase to prasklo. Dělá někdo v tomto odstavnovači zelený nápoj? Podle popisu tohoto odstavnovače píšou, že byliny a trávu to dělá bez problémů. Dělat ho v mixéru je o něco náročnější, tak se mi to tam nechtělo dělat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz