Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 11:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 1:19 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
tim extraktom som myslel "odstaveny extrakt " cize odstavenu rastlinu trebars lopuch ..... a uz mam aj prve vysledky


dneska rano som s spravil klisti postupne , cca 3 litre vody a 0,5 litra tohoto dstaveneho extraktu ..... plus som ho vypil cca 150 mll a este k tomu nejaky zeleny napoj ..... toto zo mna vypadlo asi 3-4 hodiny potom ...co to je ? hlien ? vyzera to ako muzska sperma a v nom kusky zeleneho chlorofilu ...


Přílohy:
560032_396572433718098_100000960335185_1082318_1550109537_n.jpg
560032_396572433718098_100000960335185_1082318_1550109537_n.jpg [ 15.55 KiB | Zobrazeno 8273 krát ]
179526_396572490384759_221577156_n.jpg
179526_396572490384759_221577156_n.jpg [ 16.19 KiB | Zobrazeno 8273 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 1:48 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
borisek píše:
tim extraktom som myslel "odstaveny extrakt " cize odstavenu rastlinu trebars lopuch ..... a uz mam aj prve vysledky


dneska rano som s spravil klisti postupne , cca 3 litre vody a 0,5 litra tohoto dstaveneho extraktu ..... plus som ho vypil cca 150 mll a este k tomu nejaky zeleny napoj ..... toto zo mna vypadlo asi 3-4 hodiny potom ...co to je ? hlien ? vyzera to ako muzska sperma a v nom kusky zeleneho chlorofilu ...

Mně to připadá jako hlen


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 9:25 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Ahoj,
četla jsem, že by se neměla dělat očista hydrocolonem při menstruaci. Je to pravda?
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 8:00 am 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Prosím, prosím
můžete mi někdo odpovědět.
1.četla jsem, že by se neměla dělat očista hydrocolonem při menstruaci. Je to pravda?
2. když dělám očistu domácím hydrocolonem, tak vpouštím do střeva 3,5l. Zvládla bych ještě více, ale mám strach, zda to není příliš. Můžu zkusit i více nebo je to nějak nebezpečné?
Moc dík.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 12:06 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 26, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 2
Ještě jsem objevila, že se dá užívat zelený jíl v podoběklystýru ??? POužívala jsem ho po ránu, vždy namočený ve vodě. Velice šikovná věcička. Ale na těchto stránkách , jsem si přečetla toto : "Při klystýru je přibližný poměr jílu a vody 2 polévkové lžíce jílu na půl litru vody. Poměr je možné podle potřeby měnit a voda by měla být převařená a vlažná. " Je to možné? děkuji
http://www.mineralstones.cz/clanky-zaji ... ml#pouziti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 10:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Ahoj,
když dělám očistu domácím hydrocolonem, tak vpouštím do střeva 3,5l. Zvládla bych ještě více, ale mám strach, zda to není příliš. Můžu zkusit i více nebo je to nějak nebezpečné?
Díky

Tak je to docela dost, ovšem pokud necítíte bolest, nebo nějaký neúnosný tlak, tak se v tom nedá hledat problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 10:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
borisek píše:
tim extraktom som myslel "odstaveny extrakt " cize odstavenu rastlinu trebars lopuch ..... a uz mam aj prve vysledky


dneska rano som s spravil klisti postupne , cca 3 litre vody a 0,5 litra tohoto dstaveneho extraktu ..... plus som ho vypil cca 150 mll a este k tomu nejaky zeleny napoj ..... toto zo mna vypadlo asi 3-4 hodiny potom ...co to je ? hlien ? vyzera to ako muzska sperma a v nom kusky zeleneho chlorofilu ...

Podle mě jde o kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 10:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Ahoj,
četla jsem, že by se neměla dělat očista hydrocolonem při menstruaci. Je to pravda?
Díky.

Tak asi to ideální není, ovšem zase tolik by to vadit nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 10:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Ruzicka píše:
Ještě jsem objevila, že se dá užívat zelený jíl v podoběklystýru ??? POužívala jsem ho po ránu, vždy namočený ve vodě. Velice šikovná věcička. Ale na těchto stránkách , jsem si přečetla toto : "Při klystýru je přibližný poměr jílu a vody 2 polévkové lžíce jílu na půl litru vody. Poměr je možné podle potřeby měnit a voda by měla být převařená a vlažná. " Je to možné? děkuji
http://www.mineralstones.cz/clanky-zaji ... ml#pouziti

Určitě ano, problém v tom nevidím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 10:15 am 
Offline

Registrován: pon čer 04, 2012 9:49 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, jsem kojící a zkouším klystýr na podporu zbavení se kvasinek, mám prosím tři dotazy:

1. je bezpečné provádět kávový klystýr, když kojím? Může se dostat kofein, nebo odpad z filtrace krve v játrech do mléka?
2. klystýr se prý provádí nalačno po vyprázdnění. Já se bohužel před snídaní nevyprázdním (čekala bych do aleluja), je tedy menší zlo aplikovat nalačno před stolicí nebo po stolici se snídaní v sobě?
3. je dobré provádět dva klystýry za sebou? Odchází zředěná stolice (i když aplikuji po vyprázdnění) - přijde mi, že tím se stěna střeva od kvasinek moc nepročistí... Nebo to jsou ty nánosy na střevě a časem bude v odcházející voda čistější a tedy není potřeba opakovat klystýry za sebou? Zatím jsem provedla jen dvakrát, před porodem nepočítám.

Děkuji.

_________________
Netopýřice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 8:31 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 1:12 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den, po 10-ti dnech hladovky a po klystýru s urinou ze mě vyšlo toto. Můžu poprosit o zhodnocení, co by to mohlo být? Jinak soustavná bolest sestupného tračníku, nadýmání, krev ve stolici.Děkuji.Jana


Přílohy:
tasemnice 083.jpg
tasemnice 083.jpg [ 17.81 KiB | Zobrazeno 8107 krát ]
tasemnice 081.jpg
tasemnice 081.jpg [ 39.67 KiB | Zobrazeno 8107 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 3:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="tichja":3vk9fu1p]Dobrý den, po 10-ti dnech hladovky a po klystýru s urinou ze mě vyšlo toto. Můžu poprosit o zhodnocení, co by to mohlo být? Jinak soustavná bolest sestupného tračníku, nadýmání, krev ve stolici.Děkuji.Jana[/quote:3vk9fu1p]
Nějakej parazit. Prostudoval bych si

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 1:16 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2012 12:54 pm
Příspěvky: 1
Dodrý den. Včera jsem poprvé absolvoval klystýr urinou a musím říct že to nebylo tak hrozné jak jsem se obával \":)\" .. asi jde jen o to se rozhoupat a začít. Musím ale říct že už po tom prvním klystýru jsem se cítil o mnoho lépe(nějako více energie). Před tím jsem držel několik měsíců dietu jelikož jsem měl podezření na kandidózu a po změně životospávy se můj stav zlepšil minimálně o 50%.. zkoušel jsem různé očisty jako je aloe vera, zelený jíl aj. ale nad důkladné pročištění zevnitř asi není. No ale abych se dostal k tomu na co jsem se chtěl zeptat. Je tu něco co mě docela znepokojuje a to že dnes ráno jsem měl v moči jakoby bílé hrudky nebo nevím jak to popsat...kdyz se nakonec usadily ke dnu tak vytvořily zhruba půlcentimetrový povlak na dně nádoby. Jen by mě zajímalo jestli to může mít něco společného s tím klystýrem. Den před tím jsem měl moc čirou tedy bez jakýchkoliv usazenin. Teď mě napadá že předešlý večer jsem vypil půlitr mléka a mléko moc často nepiji. Hledal jsem kde se dalo, googlil, ale nikde jsem nenašel co by to mohlo být. Tak třeba se najde někdo tady \":)\"Předem díky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř čer 13, 2012 8:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
netopyrice píše:
Dobrý den, jsem kojící a zkouším klystýr na podporu zbavení se kvasinek, mám prosím tři dotazy:

1. je bezpečné provádět kávový klystýr, když kojím? Může se dostat kofein, nebo odpad z filtrace krve v játrech do mléka?
2. klystýr se prý provádí nalačno po vyprázdnění. Já se bohužel před snídaní nevyprázdním (čekala bych do aleluja), je tedy menší zlo aplikovat nalačno před stolicí nebo po stolici se snídaní v sobě?
3. je dobré provádět dva klystýry za sebou? Odchází zředěná stolice (i když aplikuji po vyprázdnění) - přijde mi, že tím se stěna střeva od kvasinek moc nepročistí... Nebo to jsou ty nánosy na střevě a časem bude v odcházející voda čistější a tedy není potřeba opakovat klystýry za sebou? Zatím jsem provedla jen dvakrát, před porodem nepočítám.

Děkuji.

1)Zde bych problém neviděl a provádět klystýry určitě můžete.
2)Určitě před jídlem i bez vyprázdnění, ale pokud vypijete hodně vody, nebo vlažného čaje, nevidím problém s odchodem na stolici.
3)Pokud možno vyčistit vše, tedy raději nálev opakovat, nicméně do naprosto čistého stavu se klystýrem dostat nedá, to je třeba provádět šankaprakšalánu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř čer 13, 2012 8:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
tichja píše:
Dobrý den, po 10-ti dnech hladovky a po klystýru s urinou ze mě vyšlo toto. Můžu poprosit o zhodnocení, co by to mohlo být? Jinak soustavná bolest sestupného tračníku, nadýmání, krev ve stolici.Děkuji.Jana

Tak, vypadá to sice jako tasemnice, ovšem takto vám těžko někdo určí o co jde, měla jste uvedenou potvoru donést do laboratoře a tam s určením není problém. Může se jednat i o velice rozbujelou kvasinku, ta tyto útvary tvoří také a již jsem dost podobných viděl.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz