Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát zář 27, 2024 4:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 7:37 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 24, 2011 1:31 am
Příspěvky: 113
Jardo ten vas pokus MSM tusim 6g plus cécko asi 15g to jste smichal dohromady a s vodou promichal?Nebo kazdou slozku zvlast?Myslite,ze bude i ucinny zevne na oblicej treba k vuli lepsi kvalite pokozky?A jeste se Vas zeptam jak casto uzivate MSM?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Píšou tam: okamžitá rozpustnost Collagenu díky aglomerovaným částicím
Mně se to vůbec nerozpouští, okamžitě to tvoří slepené kousky, ale to mi nevadí, rozkoušu to, je mi to chuťově příjemné. Chutná to jako sušené mléko do kávy. Nemělo by to chutnat odlišně? \"8)\"

To je divné, normálně je produkt výborně rozpustný a chuť je správně, pokud by to chutnalo jako rozemletá kopyta, tak se to těžko prodá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 9:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Tolar píše:
Jardo ten vas pokus MSM tusim 6g plus cécko asi 15g to jste smichal dohromady a s vodou promichal?Nebo kazdou slozku zvlast?Myslite,ze bude i ucinny zevne na oblicej treba k vuli lepsi kvalite pokozky?A jeste se Vas zeptam jak casto uzivate MSM?

Klidně to můžete smíchat, ovšem vypít 15 g céčka naráz, to asi jenom prolítne a dlouho se to ve vás neohřeje. MSM se dá aplikovat na pokožku v tom není problém. MSM užívám dost pravidelně, na klouby je to výborné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 03, 2012 9:51 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Jarda píše:
Klidně to můžete smíchat, ovšem vypít 15 g céčka naráz, to asi jenom prolítne a dlouho se to ve vás neohřeje. MSM se dá aplikovat na pokožku v tom není problém. MSM užívám dost pravidelně, na klouby je to výborné.

ZKusila jsem namíchat koktejlík:

půl lžičky sody bikarbony + 2 lžičky kyselina askorbová - nechat zreagovat - šumí.
1 lžička MSM
1 lžička lysin

zvlášt pak sním lžičku lecitinu

Může to tak být nebo se něco bije? Děkuji za odpověd předem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 3:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
ZKusila jsem namíchat koktejlík:

půl lžičky sody bikarbony + 2 lžičky kyselina askorbová - nechat zreagovat - šumí.
1 lžička MSM
1 lžička lysin

zvlášt pak sním lžičku lecitinu

Může to tak být nebo se něco bije? Děkuji za odpověd předem.

Já bych v tom problém neviděl, pokud vám to chutná, tak proč ne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2012 5:36 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 7:56 pm
Příspěvky: 52
mna by zaujimalo, ako rozne sa da MSM uzivat, hlavne v akom mnozstve vody rozpustit (ci je to jedno)? zaujala ma ta kombinacia s vit. C, no ten mame iba vo forme tabletiek. moze sa to kombinovat aj tak? napr mala lyzicka MSM v pohari vody a na to dat tabletku vit. C? dakujem \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2012 7:05 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
Jarda píše:
Klidně to můžete smíchat, ovšem vypít 15 g céčka naráz, to asi jenom prolítne a dlouho se to ve vás neohřeje. MSM se dá aplikovat na pokožku v tom není problém. MSM užívám dost pravidelně, na klouby je to výborné.

p. Jarda, ake davkovanie pouzivate na klby ? 1x za den alebo za kazdym jedlom? a ake mnozstva?

dakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2012 9:05 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
niečo pre krásu

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2012 7:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
phoenix píše:
mna by zaujimalo, ako rozne sa da MSM uzivat, hlavne v akom mnozstve vody rozpustit (ci je to jedno)? zaujala ma ta kombinacia s vit. C, no ten mame iba vo forme tabletiek. moze sa to kombinovat aj tak? napr mala lyzicka MSM v pohari vody a na to dat tabletku vit. C? dakujem \":)\"

To je naprosto jedno, musíte to vypít bez většího přemáhání a tabletky klidně používat můžete, nicméně jsou zbytečně drahé, lepší je prášek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2012 7:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
laco píše:
p. Jarda, ake davkovanie pouzivate na klby ? 1x za den alebo za kazdym jedlom? a ake mnozstva?

dakujem

Je dobré používat kolagen, ten vám mohu klidně poslat a dává se cca 10 g kolagenu, zhruba poloviční množství MSM a céčko dle snášenlivosti, klidně třeba těch 15 g, ale ve více dávkách.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 07, 2012 7:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
[quote="Renka":13ugfrje]niečo pre krásu

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 10, 2012 6:47 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
10g kolagen+0,5g postupne 6g MSM+cečko -treba to rozdeliť na dve dávky na den, alebo stačí ráno jednorázovo? Zaujíma ma čo je lepšie.
mám tieto: http://www.4fitness.sk/klbova-vyziva/msm-1kg http://www.4fitness.sk/klbova-vyziva/kl ... ravok-320g
Nabudúce kúpiť radšej tento? Pre istotu im napíšem či je to to isté ale možno sa v tom vyznáte http://www.4fitness.sk/klbova-vyziva/ko ... zovany-1kg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 12, 2012 7:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Renka píše:
10g kolagen+0,5g postupne 6g MSM+cečko -treba to rozdeliť na dve dávky na den, alebo stačí ráno jednorázovo? Zaujíma ma čo je lepšie.
mám tieto: http://www.4fitness.sk/klbova-vyziva/msm-1kg http://www.4fitness.sk/klbova-vyziva/kl ... ravok-320g
Nabudúce kúpiť radšej tento? Pre istotu im napíšem či je to to isté ale možno sa v tom vyznáte http://www.4fitness.sk/klbova-vyziva/ko ... zovany-1kg

Tak vždy je vhodnější větší dávky rozdělit, aby je tělo mohlo lépe využít, jinak nejde o stejný produkt, ten dražší je s další přidanou látkou, ale asi stačí i ten levnější.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 8:24 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
dobrý den.
můžu to MSM brát i bez toho C?Mám od Vás C v prášku,ale projímá mě už 1-2g a navíc ještě hrozně překyseluje a nechci do sebe pořád cpát sodu,ale bez ní to ph pak nezvednu.Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 9:50 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
jani píše:
ZKusila jsem namíchat koktejlík:

půl lžičky sody bikarbony + 2 lžičky kyselina askorbová - nechat zreagovat - šumí.
1 lžička MSM
1 lžička lysin

zvlášt pak sním lžičku lecitinu

Může to tak být nebo se něco bije? Děkuji za odpověd předem.

To vite, ze se vam tam neco bije, jinak by to nesumelo. \":-)\"

Vysledkem smichani kyseliny askorbove a sody bikarbony vznikne citrat sodny E331 a ClO2 - Oxyd Chloričitý. Citrat sodny snizuje v organizmu srazlivost krve. Citrat sodny je nacpany snad ve vsech potravinach, na ktere si dokazete vzpomenout.
Takze kdyz smichate sodu bikarbonu a kyselinu askorbovou, tak dodate telu citrat sodny a ne kyselinu askorbovou. \":-)\"

Hodte do sebe kazdy den tak 0,5 litru poctiveho zeleneho napoje a uvidite, jak vam pujde PH nahoru.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz