Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv zář 19, 2024 11:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 215 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 1:17 pm 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Znovu bych vám rád poděkoval.
Po několika dnech braní hořčíku bolest vyrazněji ustoupila. Ale ještě to není ořechové. Množství těch tablet (po jejich dobrání bych si přes internet objednal ty o kterých jste psal, v lékárně neslyšeli i o ionizovatelném hořčíku) vystoupilo na 16 tablet, po průjmu jsem dávku snížil na 14, kterou bych tedy rozdělil na 7 ráno a večer, k tomu jednu tabletu B6 ráno.
Mohl byste doporučit i něco na regeneraci očí, zraku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 6:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Znovu bych vám rád poděkoval.
Po několika dnech braní hořčíku bolest vyrazněji ustoupila. Ale ještě to není ořechové. Množství těch tablet (po jejich dobrání bych si přes internet objednal ty o kterých jste psal, v lékárně neslyšeli i o ionizovatelném hořčíku) vystoupilo na 16 tablet, po průjmu jsem dávku snížil na 14, kterou bych tedy rozdělil na 7 ráno a večer, k tomu jednu tabletu B6 ráno.
Mohl byste doporučit i něco na regeneraci očí, zraku?

Oči zlobí vždy od jater, takže musíte se zaměřit na játra. Ideální jsou hořké rostliny jako endivie, pampeliška a další. Z lékárny si lze koupit semínka rostliny ostropestřec mariánský a 3x denně, 20 minut před jídlem, pomalu a důkladně žvýkat kávovou lžičku těchto semínek. Žvýkáte tak dlouho, dokud zcela neztratí chuť a potom zbytek spolknete. Naprosto ideální by bylo provést jaterní očistu, kterou popisuji v nyní vydaném čísle časopisu Recepty prima nápadů a to by opravdu ovlivnilo váš zdravotní stav zásadně k lepšímu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 11:15 am 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Díky.
Mohl byste ješte poradit něco proti vypadávání vlasů (kouty apod)? Otec v má 54 hřívu, takže genetika by to zřejmě nebyla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 11:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Díky.
Mohl byste ješte poradit něco proti vypadávání vlasů (kouty apod)? Otec v má 54 hřívu, takže genetika by to zřejmě nebyla.

Tam jsou dvě možnosti a jedna řešit jde, tou je razantní remineralizace těla, protože tělo bere pokožku hlavy jako zdroj minerálů a dost často to odnesou vlasy. Druhá možnost je méně ovlivnitelná a tou je vysoká hladina testosteronu. Čistě teoreticky se o snížení jeho hladiny můžete pokusit pomocí fytoestrogenů a uvidíte, když nic jiného, tak budete mít zdravou prostatu, což taky není k zahození.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 11:55 am 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Dobře.
K té remineralizaci, (jak jsem na vašem foru četl) stačil by k těm vyšším dávkám hořčíku dokoupit vitamin D a jako denní dávka vápníku namletý mák?
Je vhodné to kombinovat s vtíráním uriny do pokožky a nutné aby při této aplikaci měla vyšší PH?


Naposledy upravil Pavelka. dne stř úno 03, 2010 12:03 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 12:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Dobře.
Udělal jsem si solanku z himálájské soli, denně 2 lžičky do vody. Byl by to dostatečný zdroj minerálů?

Mnohem více minerálů přijmete z ořechového mléka a ořechového másla, solanka dodá pouze ty, které se již v naší přírodě prakticky nevyskytují. Ty dvě lžičky je docela dost a dlouhodobě to určitě není vhodné, jak se solanka používá, jsem zde již psal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 12:04 pm 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Dobře.
K té remineralizaci, (jak jsem na vašem foru četl) stačil by k těm vyšším dávkám hořčíku dokoupit vitamin D a jako denní dávka vápníku namletý mák?
Je vhodné to kombinovat s vtíráním uriny do pokožky a nutné aby při této aplikaci měla vyšší PH?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 1:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Dobře.
K té remineralizaci, (jak jsem na vašem foru četl) stačil by k těm vyšším dávkám hořčíku dokoupit vitamin D a jako denní dávka vápníku namletý mák?
Je vhodné to kombinovat s vtíráním uriny do pokožky a nutné aby při této aplikaci měla vyšší PH?

Vitamín D je pouze na předpis, lepší je denní procházka cca 30 minut a před ní si vzít lžičku kokosového tuku. Naprosto nejvíce vytěžíte ze zeleného spektra, takže procházka ve vojenské zelené je ideální. Urina moc minerálů nedodá, ta spíše čistí, ale můžete vyzkoušet remineralizační koupele, to jsem zde již také psal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 5:38 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Vitamín D je pouze na předpis, lepší je denní procházka cca 30 minut a před ní si vzít lžičku kokosového tuku.

Vdaka comu kokosovy tuk zvysi generovanie vitaminu D?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Vdaka comu kokosovy tuk zvysi generovanie vitaminu D?

Má velice vhodnou skladbu mastných kyselin, hlavně saturované tuky, které jsou schopny ovlivnit rychlost vstřebávání vitamínu D a důležitá je i ta zelená barva oblečení, nebo se opalovat pod stromem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 10:02 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Má velice vhodnou skladbu mastných kyselin, hlavně saturované tuky, které jsou schopny ovlivnit rychlost vstřebávání vitamínu D a důležitá je i ta zelená barva oblečení, nebo se opalovat pod stromem.

Ano, s tym zelenym som sa to docital pri sirnej patlanine a zachytavani slnecneho ziarenia. Este, ze ako tieto 3 veci skombinovat. Ked si dam SP, kokosovy tuk uz nieje vhodny, takze mam pockat kym sa stravi, dat si ten tuk oddelene a az potom ist na slnko? Ako dlho odhadom ostava ten ucinok kokosoveho tuku po zjedeni?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ano, s tym zelenym som sa to docital pri sirnej patlanine a zachytavani slnecneho ziarenia. Este, ze ako tieto 3 veci skombinovat. Ked si dam SP, kokosovy tuk uz nieje vhodny, takze mam pockat kym sa stravi, dat si ten tuk oddelene a az potom ist na slnko? Ako dlho odhadom ostava ten ucinok kokosoveho tuku po zjedeni?

Jak to píšete, tak to je vyhovující, ale já se s tím zase nějak nešiškuji, klidně to sním i dost rychle po jiném jídle, pokud mám málo času a jdu se projít. Jak dlouho to vydrží, jsem nijak netestoval, ale několik hodin určitě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 1:00 pm 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Dobře.
K té remineralizační koupeli. Zadal jsem ji do vyhledávání a nenašla se. Mohl byste ji popsat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 1:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28369
Bydliště: Poděbrady
Pavelka. píše:
Dobře.
K té remineralizační koupeli. Zadal jsem ji do vyhledávání a nenašla se. Mohl byste ji popsat?

Tak jsem to našel a remineralizační koupel vypadá následovně. Míchá se epsomská sůl, himálajská sůl a jedlá soda, vše stejným dílem a 90 ml směsi solí se dá do vany horké vody, kde se máčíte 30 minut. Dodá to hořčík, síru, draslík a mnoho dalších minerálů, celým povrchem těla, doslova se minerály nasajete jako houba. Voda má být tak teplá jak snesete a působí to až po prvních 15 minutách, kdy se otevřou póry a tělo si začne minerály přímo cucat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potravina proti úzkosti.
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 1:34 pm 
Offline

Registrován: pon lis 16, 2009 2:25 pm
Příspěvky: 164
Díky.
Ta epsomská sůl. Kde by se dala sehnat?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 215 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz