Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 9:41 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tvrdé kameny
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 9:36 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Brenda.Ch píše:
No, je mi jasné, že žlučníkovou koliku nemám z toho, že neposílám peníze dětem do Afriky. Jsem v jídle hodně nezodpovědná a mlsná, tak se není čemu divit. Bude to hodně těžké, ale musím s tím něco razantně dělat. Pro začátek začnu asi nejméně jedno jídlo denně nahrazovat pouze čerstvými neupravenými surovinami, soustředím se na pitný režim a úplně vyhodím mléko a mléčné výrobky. Nepovažuji je zase za tak jedovaté, jako Vy, ale řekla bych, že těžké jsou dost a žlučníku určitě neprospívají. Ještě se chci podělit o dost nepříjemnou zkušenost - jak jsem popsala výše, s jaterní kúrou jsem začala, ale nedokončila jsem jí, v osm epsomka, olej už jsem nevypila a druhý den jsem měla normální jídlo na oběd. I předtím mě žlučník zlobil, ale co se dělo pak, bylo fakt horší. Docela silná bolest v podžebří, právě tam, kde bych měla mít vklíněný ten kamínek. Zle mi bylo ještě celý následující den, mnohem hůř než obvykle. Asi to není dobré - začít kúru a nedokončit ji. \":(\" Teď mi je už líp.

je dost dobre do vyreseni potizi vyloucit stravu ,ktera pnsahuje jakykoli z peti bilych jedu, jedno jidlo denne resit ovocem a zbyla jidla se cpat vsim moznym, to je skoro k nicemu, kdyz uz jite neco nevhodneho tak je dobre pul hod predtim a hodinu po tom vypit nejakou tu cesrstve vylisovanou stavu,ale mnohem lepsi je to vubec nejist..
To, ze nepovazujete mlecne vyrobky za jedovate neznamena, ze pro vase telo jedovate nejsou, verte ze jsou.
S tim stavem po nedokoncene ociste - epsomska sul vam roztahne a znecitlivy zlucovody,takze se vam ten sutr zrejme kousicek mohl pohnout no a kdyz prestala sul pusobit ,tak vas to pak boli. jinak epsomska sul se pouziva i pri jinych ocistach, problem tedy dela jen kdyz mate sutry ve zlucniku

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 7:37 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jaký by měl být odstup mezi šankou a očistou jater? Také 14 dni? nebo se může dříve? Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Kardiak - očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 9:56 am 
Offline

Registrován: čtv led 06, 2011 10:26 am
Příspěvky: 8
Chtěl bych se zeptat, zda může očistu dělat i lehký bezproblémový kardiak, užívající statiny na cholesterol, léky na ředění krve i snižování tepové frekvence.
Nebo zda jsou nutná nějaká opatření. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 10:22 am 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
caute ludia \":)\"
tak momentalne pretrvava moja prva ocista a som pred poslednim pitim soli .... zatial moje postrehy : vsetko pohode , relatyvne ziadny hlad ktori by ma tyral \":)\" ( toho som sa najviac bal ) ,verer ked som lezal vsetko pohode ale ked som sa postavil tak som si musel aj sadnut , tocaky potom som to predychal a ked som vstal som sa citil ako pri chripke .... zatial to so mna nejde len akasi hmota trchu ale cakam viac \":)\" , rano po prebudeny som mal vyrazny biely povlak na jazyku


ten povlak co znamena ? bezne he nemavam


edit: no ziadny kamen nevisiel ... vecer len akasi hmota ale tej bolo tak mach za polievkovu lizicu a rano uz len akasi zlta tekutina .... farby podobnej ako mala ta olejovo-grepova emulzia ... ale pocitoval som prejavy detoxu tak to malo asi opodstatnenie .... hned ako som sa najedol som sa citil skvele \":)\" ...


Naposledy upravil borisek dne čtv čer 07, 2012 7:01 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 5:03 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
mam z dvoch zdrojov chanca piedra
1. 1 kavova lyžička zaliať 2dcl vody 1O min luhovať
2. 2 polievkove lyžice 1 liter vody variť 5minut hned precediť
ako na to?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 4:34 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Jarda píše:
Pokud nemáte kvasinky, jde to i tak jak píše člen Xeelee, ale jinak to chce klid, což asi bude problém, pak hořčík, B6, schizandru čínskou a čaj chanca piedra. Mimo uvedené hodně pít, rozumný příjem tuků a to hlavně s vysokým podílem omega 3 mastných kyselin, aby se vyprazdňoval pravidelně žlučník a perfektně se odkyselit na hodnoty 7,5-7,8 pH po větší část dne.

Tak moc děkuji za radu. Jdu do toho "naplno". Začnu hned ode dneška, mám už nakoupeno vše potřebné. Mohu udělat očistu hned příští týden, tuším, že je to ta správná době nebo na tom napřed ještě "zamakat" pomocí doporučených přípravků a čistit až pak? Díky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 7:05 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Tak ještě jednou já. Už druhý den poctivě užívám všechno,co mi pan Jaroslav doporučil. Zdá se mi, že se mi přitížilo, ale to je asi normální, že? Asi se skutečně něco děje. Zapomněla jsem napsat, že mám větší

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 12:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
Rád bych se taky pochlubil se svoji první očistou jater, co jsem o víkendu zvládnul. Všechno dopadlo fajn až na pár maličkostí. Čtvrtek jsem si dal ovocný, ráno jahody, v poledne jablka, k večeři pomeranče. Před spaním jsem si ale dal větší dávku chloridu hořečnatýho, abych si na druhý den vyvolal průjem, pže mám hrozně pomalá střeva. V pátek pak jen ráno 3 jablka a už jen jablečnou šťávu, tý jsem si udělal litr s sebou do práce a vypil to asi do 11ti hodin. Pak jen voda a vše podle návodu. Musim uznat, že epsomka je hnusná, ale kam se to hrabe na ten olejovej mix.. \":oops:\" Když jsem pak navečer měl pít olej s citronovou šťávou, tak nastaly krušnější chvilky. \":roll:\" Po exnutí směsi do sebe mi bylo pěkně šoufl, ale zachvilku to přešlo, horší to bylo kolem jedný hodiny ráno, kdy mě vzbudila děsná nevolnost a málem jsem to nedoběh na záchod, ale k zvracení nakonec nedošlo. Noc byla dost náročná, takhle blbě od žaludku mi dlouho nebylo.. \":?\" Druhý den jinak paráda, kamínků během celého dne, kdy jsem byl minimálně 10x na záchodě, vyšlo aspoň 200 \":)\" Těšim se na další očistu, ale bojim se toho pití oleje..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 1:58 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Majsa píše:
Rád bych se taky pochlubil se svoji první očistou jater, co jsem o víkendu zvládnul. Všechno dopadlo fajn až na pár maličkostí. Čtvrtek jsem si dal ovocný, ráno jahody, v poledne jablka, k večeři pomeranče. Před spaním jsem si ale dal větší dávku chloridu hořečnatýho, abych si na druhý den vyvolal průjem, pže mám hrozně pomalá střeva. V pátek pak jen ráno 3 jablka a už jen jablečnou šťávu, tý jsem si udělal litr s sebou do práce a vypil to asi do 11ti hodin. Pak jen voda a vše podle návodu. Musim uznat, že epsomka je hnusná, ale kam se to hrabe na ten olejovej mix.. \":oops:\" Když jsem pak navečer měl pít olej s citronovou šťávou, tak nastaly krušnější chvilky. \":roll:\" Po exnutí směsi do sebe mi bylo pěkně šoufl, ale zachvilku to přešlo, horší to bylo kolem jedný hodiny ráno, kdy mě vzbudila děsná nevolnost a málem jsem to nedoběh na záchod, ale k zvracení nakonec nedošlo. Noc byla dost náročná, takhle blbě od žaludku mi dlouho nebylo.. \":?\" Druhý den jinak paráda, kamínků během celého dne, kdy jsem byl minimálně 10x na záchodě, vyšlo aspoň 200 \":)\" Těšim se na další očistu, ale bojim se toho pití oleje..

Gratulace. A pak že to nejde. Jo začátky jsou vždycky horší. Další a další očisty se ta nevolnost bude zmenšovat. U mně první tři jaterní očisty byli taky kruté. Celou noc jsem nespala jak mi bylo zle. Ten olej bude hnusnej vždycky. I asi po třicáté očistě jsem si na tu pachuť nezvykla. Nesmí se nad tím přemýšlet a hrrr to do sebe loknout. Ale miluju vždycky ten druhý den, kdy je člověk jak znovuzrozený, takový lehký a neskutečný příval energie. I když se má ten den odpočívat, já udělám vždy nejvíce věcí \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 4:06 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Pre Majsu: Skús olivový olej s červeným grepom - mne to veľmi chutí. Ja mám za sebou už 3 očisty a s epsomkou tiež nemám problém - dám si to do chladničky a studené sa to dá piť (treba rýchlo vypiť a nezamerať sa na chuť), no a olej s červ. grepom (treba zúrivo triasť aspoň 1 min. \":D\" ) mi celkom chutná. Tak to vyskúšaj a uvidíš, či sa to zmení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 4:14 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Silvia píše:
Pre Majsu: Skús olivový olej s červeným grepom - mne to veľmi chutí. Ja mám za sebou už 3 očisty a s epsomkou tiež nemám problém - dám si to do chladničky a studené sa to dá piť (treba rýchlo vypiť a nezamerať sa na chuť), no a olej s červ. grepom (treba zúrivo triasť aspoň 1 min. \":D\" ) mi celkom chutná. Tak to vyskúšaj a uvidíš, či sa to zmení.

Ty máš teda chutě. Já to piju s grepem a je furt stejně hnusný. Mám takový fígl. Nadechnu se, brčko dám až na konec hrdla, vypiji naráz a vydechnu až po vypití. Jindy mi stačí se na láhev od oleje podívat a hned je mi šoufl \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 5:07 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
zuzis píše:
Ty máš teda chutě. Já to piju s grepem a je furt stejně hnusný. Mám takový fígl. Nadechnu se, brčko dám až na konec hrdla, vypiji naráz a vydechnu až po vypití. Jindy mi stačí se na láhev od oleje podívat a hned je mi šoufl \":D\"

Tak ja to robím tak isto,pretože ináč by som to nedopila.Mám vždy pripravený rozkrojený citrón a po dopití oleja si hneď niekoľkokrát z neho cucnem a zaľahnem.Olejová chuť v ústach zmizne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 8:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
zuzis píše:
Gratulace. A pak že to nejde. Jo začátky jsou vždycky horší. Další a další očisty se ta nevolnost bude zmenšovat. U mně první tři jaterní očisty byli taky kruté. Celou noc jsem nespala jak mi bylo zle. Ten olej bude hnusnej vždycky. I asi po třicáté očistě jsem si na tu pachuť nezvykla. Nesmí se nad tím přemýšlet a hrrr to do sebe loknout. Ale miluju vždycky ten druhý den, kdy je člověk jak znovuzrozený, takový lehký a neskutečný příval energie. I když se má ten den odpočívat, já udělám vždy nejvíce věcí \":D\"

Děkuju \":)\" S tim druhým dnem naprosto souhlasim, měl jsem i trochu výčitky po tom co jsem celý den lítal jak stíhačka, ale ta energie se nedá zapřít. \":D\" Po šance je to něco jinýho.. Jinak mě ta chuť oleje s citronem ani tolik nevadila, horší reakce právě byly od žaludku.. Ale sám si myslim, že to je o zvyku \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 9:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 02, 2011 11:09 am
Příspěvky: 59
Bydliště: Lysá nad Labem
To zuzis: Píšeš, že už jsi zvládla těch očist přes třicet, můžu se zeptat, co jsi po tom všem pocítila, že je lepší? Nebo případně, jaké problémy se ti podařilo vyřešit? Já osobně mám problémy s hypofunkcí nadledvinek, tak trochu doufám, že mi očisty jater, jakožto zásobníku energie pro nadledvinky, pomůžou..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 6:04 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 6:00 pm
Příspěvky: 1
Dobry den. Najprv Vam velmi dakujem za tieto stranky.. skutocne prehladne, napomocne.. je tu vela info. \":)\" ja som uz 3krat robila ocistu pecene a zlcnika podla navodu. problem bol, ze ten olivovy olej v sebe neudrzim a skor ci neskor ho vyvratim. Citim aj po tych 3 ocistach, ze este stale ma picha pod rebrom, takze je potrebne cistit dalej - ale co s tym zvracanim? vadi to nejak? Inak presla som na vitarianstvo a citim sa ovela lepsie.. len este ten zlcnik potrebujem doriesit, mala som ho v zablatenom stave.
\":)\" Dakujem Jardo a prajem Vam s uctou vsetko dobre!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz