Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 11:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: čtv kvě 10, 2012 2:59 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Zdravim vsechny,

od noveho roku jsem skoro ze dne na den prestal kourit travu a pit alkohol (uz jsem snizoval ale po x letech temer denni konzumace) a zhruba v pulce ledna jsem se psychicky slozil a prestal spat. Po asi tydnu jsem dostal Citalec 20mg 1 0 0 AD, a na spani Buronil 0 0 1-3.
Na lecich asi 3 tydny, zadne vyrazne zlepseni spanku tak jsem dostal Tritico 150mg 0 0 1. Asi po tech tydnech take zadne vyrazne zlepseni spanku. Trittico + Buronil vysazen asi po mesici uzivani a dostal jsem Mirzatem 15mg na noc. Spani se zlepsilo. Citalec + Mirzaten + Melatonin uzivam do dnes (Citalec uz jsem mel drive a nebyl s nim problem, drive jsem jedl klasicky jako vsichni , mozna malinko zdraveji, kafe, sladky atd., nikdy zadne zasadni problemy, jednou 3 dny v nemocnici s podrazdenou slinivkou).

Asi po mesici po zacatku uzivani prasku se zacaly projevovat zazivaci problemy, konkretne prujmy, plynatost, nadymani, kozni problemy, zcervenani casti zaludu (pravd. kandidoza).
Asi po mesici pote gastro: koloskopie - male hemeroidy jinak bez znamek kandidozy, endoskopie - slaby zanet zaludku a dvanactniku.
dostal jsem Helicid, ktery jsme bral 14 dni samovolne, doktor o tom nevi a pak jsem to prestal brat sam. Delal jsem si 3x krkaci test a vubec zadne krknuti. Beru tet po jidle HCL, 35 kapek 1% do pul deci. Asi pred 14 dny velmi slusne zlepseni nadymani (skoro neni). Plivaci test pozitivni.

Aktualni problemy:
zvysene teploty behem celeho dne 37-37.5 (uz asi 3 tydny dni), spise horsi po jidle nevim jestli to nesouvisi s tim, ze jsem prestal brat ten Helicid, hodne velka unava, obcas ridka stolice tak 1 denne rano nebo dopoledne, kozni problemy v obliceji , cerveny penis s trochu bilym bordelem (mykoza pravd, nebyl jsem u doktora)
Ty teploty a unava me opravdu hrozne dostavaji a je hrozne tezke delat bezne veci. Zvetsene uzliny nemam, jen malinko na prave strane krku. Vypada to na kandidu ale uplne jisty si nejsem, a pravd. nejaky zanet v tele. Prosel jsem cele vlakno o kandide a jina a poneti mam ale resim stravu.

Strava neni zdaleka idealni ale podle me neni dobre delat extremni zmeny ve stravovani, kdyz o tom clovek nevi dost, rano vetsinou domaci kefir z mleka z mlekomatu 500 ml s trochou oves. vlocek, obed vetsinou maso + zelenina, nekdy pohanka + zelenina, vecer jak kdy nekdy vejce nebo tvaroh, doplnuju rybi olej 1 lzice denne, celkove nemam moc hlad, spis porad malinko padam s vahou ale nechci jist, kdyz nemam hlad.

Denne piju vetsinou kolem 3 litru vody, dost s citronem, obcas premrazenou, snazim se drzet schematu 1h pred a 2 po jidle nepit.

Vim ze strava neni dobra a resim dilema co jist vzhledem ke kandiodoze, zaroven abych prijimal urc. mnozstvi bilkovin a zase se moc nezakyselil, toto zkoumbinovat je dost narocne a chce to dost casu a energie, ktera mi tet dost chybi.

Uzivam ostropestecovo kasicku po kazdem jidle, po jidle 35 kapek 1% HCL do pul deci vody, a lichořeřišnici tak 3 denne.
Denne: 1 tableta swiss lactobacilu + psyllium rano, dopoledne Vit: E 400mg, Magnesii Lactici 4 tablety denne, Calcii carbonici 1 denne, B komplex 2 tablety denne, C sypany DM tak pul lzicky denne max. vse s trochoui HCL, potiram telo Lugolem pro aspon nejaky prijem I. Sifon 6 tak aspon 2 x 10 min. denne, rano denne 5 tibetanu, obcas kolo podle sily.

Na ceste mam pH papirky, bylinky, Epsomku, Jedlou sodu, mraky veci od Jardy, ojednano 5 l lneneho z Agroel, ma prijit asi za 14 dni.

Dnes jsem volal na gatro na vysledky a vysla chronicka duodentitida, podezreni na celiakii, vysledky na celiakii mozna zitra.
Vysadim ty vlocky rano, to je jasne.

Uz to resim s Jardou, poradil lneny + brutnakovy + rybi olej (zatim cekam na dodani, mam jen rybi) na zanet, dojit na testy co mi napsal k doktorce (snad uz zitra), bezsach. dieta. Dale chodim do prace a na skup. terapie, ctu forum jak se da.

Zatim toho moc nevim ale hltam informace a OCENIM JAKEKOLIV RADY CO SE TYKA JIDLA TEPLOT ATD.!!!
Jsem z Prahy, uz jsem se potkal i s nekym z fora. Vim ze an to ma take vliv psychika, proto chodim na skup. terapii 3x tydne, chystam se na sanku, ocistu strev atd. ale je to silene informaci tak zatim procitam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: ned kvě 13, 2012 9:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
doubleingram píše:
Zdravim vsechny,

od noveho roku jsem skoro ze dne na den prestal kourit travu a pit alkohol (uz jsem snizoval ale po x letech temer denni konzumace) a zhruba v pulce ledna jsem se psychicky slozil a prestal spat. Po asi tydnu jsem dostal Citalec 20mg 1 0 0 AD, a na spani Buronil 0 0 1-3.
Na lecich asi 3 tydny, zadne vyrazne zlepseni spanku tak jsem dostal Tritico 150mg 0 0 1. Asi po tech tydnech take zadne vyrazne zlepseni spanku. Trittico + Buronil vysazen asi po mesici uzivani a dostal jsem Mirzatem 15mg na noc. Spani se zlepsilo. Citalec + Mirzaten + Melatonin uzivam do dnes (Citalec uz jsem mel drive a nebyl s nim problem, drive jsem jedl klasicky jako vsichni , mozna malinko zdraveji, kafe, sladky atd., nikdy zadne zasadni problemy, jednou 3 dny v nemocnici s podrazdenou slinivkou).

Asi po mesici po zacatku uzivani prasku se zacaly projevovat zazivaci problemy, konkretne prujmy, plynatost, nadymani, kozni problemy, zcervenani casti zaludu (pravd. kandidoza).
Asi po mesici pote gastro: koloskopie - male hemeroidy jinak bez znamek kandidozy, endoskopie - slaby zanet zaludku a dvanactniku.
dostal jsem Helicid, ktery jsme bral 14 dni samovolne, doktor o tom nevi a pak jsem to prestal brat sam. Delal jsem si 3x krkaci test a vubec zadne krknuti. Beru tet po jidle HCL, 35 kapek 1% do pul deci. Asi pred 14 dny velmi slusne zlepseni nadymani (skoro neni). Plivaci test pozitivni.

Aktualni problemy:
zvysene teploty behem celeho dne 37-37.5 (uz asi 3 tydny dni), spise horsi po jidle nevim jestli to nesouvisi s tim, ze jsem prestal brat ten Helicid, hodne velka unava, obcas ridka stolice tak 1 denne rano nebo dopoledne, kozni problemy v obliceji , cerveny penis s trochu bilym bordelem (mykoza pravd, nebyl jsem u doktora)
Ty teploty a unava me opravdu hrozne dostavaji a je hrozne tezke delat bezne veci. Zvetsene uzliny nemam, jen malinko na prave strane krku. Vypada to na kandidu ale uplne jisty si nejsem, a pravd. nejaky zanet v tele. Prosel jsem cele vlakno o kandide a jina a poneti mam ale resim stravu.

Strava neni zdaleka idealni ale podle me neni dobre delat extremni zmeny ve stravovani, kdyz o tom clovek nevi dost, rano vetsinou domaci kefir z mleka z mlekomatu 500 ml s trochou oves. vlocek, obed vetsinou maso + zelenina, nekdy pohanka + zelenina, vecer jak kdy nekdy vejce nebo tvaroh, doplnuju rybi olej 1 lzice denne, celkove nemam moc hlad, spis porad malinko padam s vahou ale nechci jist, kdyz nemam hlad.

Denne piju vetsinou kolem 3 litru vody, dost s citronem, obcas premrazenou, snazim se drzet schematu 1h pred a 2 po jidle nepit.

Vim ze strava neni dobra a resim dilema co jist vzhledem ke kandiodoze, zaroven abych prijimal urc. mnozstvi bilkovin a zase se moc nezakyselil, toto zkoumbinovat je dost narocne a chce to dost casu a energie, ktera mi tet dost chybi.

Uzivam ostropestecovo kasicku po kazdem jidle, po jidle 35 kapek 1% HCL do pul deci vody, a lichořeřišnici tak 3 denne.
Denne: 1 tableta swiss lactobacilu + psyllium rano, dopoledne Vit: E 400mg, Magnesii Lactici 4 tablety denne, Calcii carbonici 1 denne, B komplex 2 tablety denne, C sypany DM tak pul lzicky denne max. vse s trochoui HCL, potiram telo Lugolem pro aspon nejaky prijem I. Sifon 6 tak aspon 2 x 10 min. denne, rano denne 5 tibetanu, obcas kolo podle sily.

Na ceste mam pH papirky, bylinky, Epsomku, Jedlou sodu, mraky veci od Jardy, ojednano 5 l lneneho z Agroel, ma prijit asi za 14 dni.

Dnes jsem volal na gatro na vysledky a vysla chronicka duodentitida, podezreni na celiakii, vysledky na celiakii mozna zitra.
Vysadim ty vlocky rano, to je jasne.

Uz to resim s Jardou, poradil lneny + brutnakovy + rybi olej (zatim cekam na dodani, mam jen rybi) na zanet, dojit na testy co mi napsal k doktorce (snad uz zitra), bezsach. dieta. Dale chodim do prace a na skup. terapie, ctu forum jak se da.

Zatim toho moc nevim ale hltam informace a OCENIM JAKEKOLIV RADY CO SE TYKA JIDLA TEPLOT ATD.!!!
Jsem z Prahy, uz jsem se potkal i s nekym z fora. Vim ze an to ma take vliv psychika, proto chodim na skup. terapii 3x tydne, chystam se na sanku, ocistu strev atd. ale je to silene informaci tak zatim procitam.

Osobně se domnívám, že v tomto momentě s tím mnoho nenaděláte, musíte počkat až budete mít vše potřebné, hlavně na měření pH a posílení nadledvinek. Pokud jde o pH, tam se snažte udržet nějak na moči hodnoty 7,5-7,8 pH a uvidíte jak se tělo bude chovat, většinou bolesti odezní a únava se sníží. Čištění střeva vám také může zásadně ulevit s tím bych moc neotálel a ze stravy zatím vyřaďte sacharidy na celkovou denní dávku do 60 g a raději ještě méně. Vhodné je dodat i antioxidanty, třeba větší dávky vitamínu C.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 10:28 am 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Tak pro zajimavost jsme si udelal test Cinske mediciny dle jazyka a vyslo toto:
--------------------------------
[b:1aeybl4w]Diagnoza dle TCM:
nedostatečnost Qi sleziny se stagnací vlhka ve středním ohništi [/b:1aeybl4w]

[url=http://www.patentnimedicina.cz/cz/nejcastejsi-cinske-pojmy/energie-cchi-qi:1aeybl4w]http://www.patentnimedicina.cz/cz/nejcastejsi-cinske-pojmy/energie-cchi-qi[/url:1aeybl4w]
[url=http://www.patentnimedicina.cz/cz/nejcastejsi-cinske-pojmy/vlhko-a-horko-shi-re:1aeybl4w]http://www.patentnimedicina.cz/cz/nejcastejsi-cinske-pojmy/vlhko-a-horko-shi-re[/url:1aeybl4w]

O čínských pojmech více [url=http://www.patentnimedicina.cz/cz/nejcastejsi-cinske-pojmy:1aeybl4w]ZDE[/url:1aeybl4w]
Doporučení bylinných směsí dle TCM:
kód 152 [url=http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/kulicky-a-tablety/152-tygri-pramen:1aeybl4w]Tygří pramen[/url:1aeybl4w] 3x2 tablety denně
kód 105 [url=http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/kulicky-a-tablety/105-hostina-peti-chuti:1aeybl4w]Hostina pěti chutí[/url:1aeybl4w] 3x2 tablety denně
kód 900 [url=http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/caj/900-napoj-cinskych-mudrcu:1aeybl4w]Nápoj čínských mudrců[/url:1aeybl4w] dle návodu
Minimální doba užívání: 3 měsíce

Doporučená strava dle TCM:
Obiloviny a luštěniny: BioSlzovka - Bílá perla Východu (kód 910), pšenice špalda (bulgur), kroupy, oves, jáhly, kuskus, pšeničné otruby, celozrnná divoká rýže, polenta (kukuřičná kaše), čočka (zelená i červená), bílé fazole, hrách, cizrna, sójové boby, tofu (sójový sýr)

Zelenina a houby: dýně, cukety, mrkev, celerová nať, kapusta, růžičková kapusta, brambory, sladké brambory, houby shitake

Ryby a dary moře: pstruh, candát, štika, úhoř, losos, karas, makrela, tuňák, rybí filé, treska, hejk – mořská štika, sardinky, krabi, krevety

Maso: hovězí (vařené), telecí, králík, husa, kuře, krůta, holoubě,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 12:46 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Jarda píše:
Osobně se domnívám, že v tomto momentě s tím mnoho nenaděláte, musíte počkat až budete mít vše potřebné, hlavně na měření pH a posílení nadledvinek. Pokud jde o pH, tam se snažte udržet nějak na moči hodnoty 7,5-7,8 pH a uvidíte jak se tělo bude chovat, většinou bolesti odezní a únava se sníží. Čištění střeva vám také může zásadně ulevit s tím bych moc neotálel a ze stravy zatím vyřaďte sacharidy na celkovou denní dávku do 60 g a raději ještě méně. Vhodné je dodat i antioxidanty, třeba větší dávky vitamínu C.

Ale velke davky vit. C zase dost zakyseluji a sme tam kde jsme byli ne? Sodu uzivat se mi moc nechce, uz mam objednan pristroj na zivou vodu, to mi prijde vhodne spolu se stravou ale jak skloubit dostatecny denni prijem energie a zaroven se drzet v dobrem pH?
Tuky a bilkoviny zakyseluji, coz je stezejni strava na kandide, tak jak to tedy skloubit, to mi nejde moc do hlavy?

Mimo to mam porad dost velkou zizen a piju tak 3 litry vody denne ale moc je skoro porad dost tmava, trochu zapacha a je tam i trosku sediment.

Dale me napada zda zanet zaludku/dvanacterniku neni horsi (teploty) kvuli uzivani HCL a vysazeni helicidu, ten zanet mi prijde cim dal horsi a je to vzdy po jidle a po jidle me boli i bricho coz driv nedelalo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 7:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
doubleingram píše:
Ale velke davky vit. C zase dost zakyseluji a sme tam kde jsme byli ne? Sodu uzivat se mi moc nechce, uz mam objednan pristroj na zivou vodu, to mi prijde vhodne spolu se stravou ale jak skloubit dostatecny denni prijem energie a zaroven se drzet v dobrem pH?
Tuky a bilkoviny zakyseluji, coz je stezejni strava na kandide, tak jak to tedy skloubit, to mi nejde moc do hlavy?

Mimo to mam porad dost velkou zizen a piju tak 3 litry vody denne ale moc je skoro porad dost tmava, trochu zapacha a je tam i trosku sediment.

Dale me napada zda zanet zaludku/dvanacterniku neni horsi (teploty) kvuli uzivani HCL a vysazeni helicidu, ten zanet mi prijde cim dal horsi a je to vzdy po jidle a po jidle me boli i bricho coz driv nedelalo?

Větší dávky céčka se musí brát v askorbátu, ale v tomto stavu soda nijak tělu neškodí. Živá voda problém řešit může a energie z tuků nezakyseluje, pokud do toho nemotáte sacharidy. Žízeň je na tukách normální a tělo se dost slušně zbavuje bordelu, čili ta tmavší moč je také normální. Ty projevy zánětu nedovedu posoudit, ale pokud budete jíst pouze avokádo, papáyu, listový salát a k tomu protizánětlivé tuky, měl by zánět rychle odeznít, tak to pár dní vyzkoušejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 10:18 am 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Tak tohle ze me vylezlo po vcerejsim urinovym klystyru, copak to muze byt hezkeho, kandida?
Jinak podobny veci mam i v moci (3.obrazek)


Přílohy:
IMG_20120603_100224.jpg
IMG_20120603_100224.jpg [ 381.57 KiB | Zobrazeno 22648 krát ]
IMG_20120603_095414.jpg
IMG_20120603_095414.jpg [ 324.43 KiB | Zobrazeno 22648 krát ]
Moc.jpg
Moc.jpg [ 553.24 KiB | Zobrazeno 22648 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 8:31 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Tak tohle je mazec, byt tebou tak totalne vysadim. Vykasli se na vsechny leky a radoby doporuceni. Predstav si ze i zdravej clovek by pri takovem vypeti jake predvadis se studiem problematiky z fora, diety, vyzivovych doplnku, s tim jak dusledne musis kazdy den dodrzovat takove kraviny, i zdravej clovek by se z toho casem zblaznil a objevili by semu neduhy, telo nezvlada dlouhodobe takovy napor.
Ty jestli neco potrebujes tak vypnout. Delat jen nejnutnejsi, jednoduse bez predsudku a uzkostlivosti se najist jako miminko, pak se napit, zahrat si na babu s maninkou, nechat se predcitat pohadky a rikacky, obed si nechat uvarit a naservirovat, po obede si pospat 2 hodiny, pak vyskotacit do prirody, vykoupat se, projit mimo civilizaci, nebo jinou seberealizaci bez stresu, vecer napapkat, nechat si precist pohadku a s klidnou dusi nebo vzpominkami na krasny beztarostny detsky zivot usnout jak miminko. nemit zadne prednane ambice.
Takovy zivotni styl by zabil i robota. Ty ale nejsi stroj chapes? Nikdo po tobe nemuze vyzadovat abys fungoval jako stroj! I do stroje nelze jen dolevat palivo.
Jak casto se koukas na napr. filmove pohadky?

Vyser se na vsechny a delej jen to co te bavi. Ale hlavne na 1/10 plynu. Existuje takove porekadlo, ma uz vice verzi (zak a mistr) ja ho zjednodusim: Kdyz budes vsechno delat na 100%ni usili tak nebudes mistrem nikdy, pri 50% usili mozna za 20 let, na 30% mozna za 10 let. je to presne naopak nez by clovek cekal. neprima umera, mene je nekdy vice! Vygoogluj si na internetu originalni zneni a cti si ho treba kazdy den dokola.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 6:43 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Tady se to expertama jenom hemží. MUDr. poradí jíst hroznové víno /na candidu!!!!!!!/, expert z lidu poradí vrátit se k tomu co ho baví (chlast a tráva) \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Debilové všeho světa, spojte se \":roll:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 7:13 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Tady se to expertama jenom hemží. MUDr. poradí jíst hroznové víno /na candidu!!!!!!!/, expert z lidu poradí vrátit se k tomu co ho baví (chlast a tráva) \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Debilové všeho světa, spojte se \":roll:\"

Kdyz uz ani Vseved si nevi rady. Od teba zadna rada neprisla. Dosla ti snad inspirace? \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 11:54 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
zde predkladam uryvek z knihy Nenechte sebou manipulovat, zacina to na str. 61., vybral jsem jen to nejdulezitejsi, abych te nepretezoval...ale zbytek bysis mel casem pomalu nastudovat, nerikam precist, ale zamerne nastudovat a pak samozrejme prakticky zkouset, realizovat!
Mne to dost pomohlo. Alespon pro zacatek.

---------------------------------------------
[b:3rvkdpl3]Ze stresu lze onemocnět[/b:3rvkdpl3]
Stres není jen pocit tlaku, nervozity, úzkosti nebo strachu. Stres je
reakce organismu na novou situaci. Organismus se snaží přizpůsobit.
Když je však adaptace příliš obtížná, objeví se příznaky reakce
organismu. Čím je stres intenzivnější, tím jsou psychologické
a somatické reakce i změny chování významnější. Proces vždycky
začíná vylučováním hormonů hypothalamu, hypofýzy a nadledvinek.
Nadledvinky vylučují adrenalin (kromě dalších stresovýchhormonů) a glukokortikoidy. Všechny tyto látky působí na srdeční
činnost, dýchání, krevní tlak, svaly,

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Petr 2 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 778
1339063229


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 11:57 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Tady se to expertama jenom hemží. MUDr. poradí jíst hroznové víno /na candidu!!!!!!!/, expert z lidu poradí vrátit se k tomu co ho baví (chlast a tráva) \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
Debilové všeho světa, spojte se \":roll:\"

Dej si pohov. \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 4:17 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Prikladam vysledek alergologie pro Jardu, zabarvil jsem co mi prijde blbe, je tam D3, B12, homocystein, trochu se mi vylepsil pomer LDL/HDL, sodik porad malo (nizkou hladinu pravd. ovlivnuje take Citalec ktery jako jedinny pouzivam: "Citalopram může vyvolat nízké hladiny sodíku v krvi (tzv. hyponatrémii), což může vést k ospalosti, zmatenosti nebo křečím.") a chloridy jeste klesly proti minule, takze vic himalajsky soli Jardo, jinak ty teploty mam porad, snazim se jist protizanetlivy potraviny a tuky, lekorice, schizandra, rozchodnice atd ale nejak se to nelepsi...
Predem diky za zhodnoceni vysledku.


Přílohy:
Imunologie.pdf.jpg
Imunologie.pdf.jpg [ 392.83 KiB | Zobrazeno 22511 krát ]


Naposledy upravil doubleingram dne ned čer 10, 2012 4:30 pm, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 4:18 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
[quote="Petr 2":1f63cov3]zde predkladam uryvek z knihy Nenechte sebou manipulovat, zacina to na str. 61., vybral jsem jen to nejdulezitejsi, abych te nepretezoval...ale zbytek bysis mel casem pomalu nastudovat, nerikam precist, ale zamerne nastudovat a pak samozrejme prakticky zkouset, realizovat!
Mne to dost pomohlo. Alespon pro zacatek.

---------------------------------------------
[b:1f63cov3]Ze stresu lze onemocnět[/b:1f63cov3]
Stres není jen pocit tlaku, nervozity, úzkosti nebo strachu. Stres je
reakce organismu na novou situaci. Organismus se snaží přizpůsobit.
Když je však adaptace příliš obtížná, objeví se příznaky reakce
organismu. Čím je stres intenzivnější, tím jsou psychologické
a somatické reakce i změny chování významnější. Proces vždycky
začíná vylučováním hormonů hypothalamu, hypofýzy a nadledvinek.
Nadledvinky vylučují adrenalin (kromě dalších stresovýchhormonů) a glukokortikoidy. Všechny tyto látky působí na srdeční
činnost, dýchání, krevní tlak, svaly,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 10:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
doubleingram píše:
Tak tohle ze me vylezlo po vcerejsim urinovym klystyru, copak to muze byt hezkeho, kandida?
Jinak podobny veci mam i v moci (3.obrazek)

Tak řekl bych kandida jako vyšitá i když u těch střev by mohlo jít i o velkého parazita, nicméně spíše ta kandida.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Teploty, unava
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 11:28 am 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Prikladam mail od H.Blahove jako reakce na nastin mych problemu:

H.Blahova:
Teploty, únava a deprese jsou plasmodia. Ekzémy a nespavost jsou vlasovci a strunovci. Nadýmání jsou hlísti. Dále máte nabouranou slinivku, máte tzv. žíznivku, diabetes insipidus. Zakalená moč je drž drobounkých filárií v ledvinách a močovém měchýři. Dále máte pravděpodobně lamblie- prvoky, na to nepomůže žádná bylina, ale jen mms nebo Entizol. .
Léčba :
CCa 3 týdny budete užívat mms a kapky jonášovky. Vše ostatní na čas vysadte, tlouklo by se to s mms. Kdybyste zvládnul 2x denně, tím lépe. Ráno budete na lačno užívat kapky, večer těsně před spaním kapky, před obědem po minisvačince jednu dávku mms a odpoledne druhou. Nastoupáte pomalu od dvou kapek, zůstanete na počtu, který vám vyhovuje, nesmíte mít průjem a ni nevolnost, v tom případě den vynechte a pak nasadte o jednu kapku méně. Léčba plasmodií je dlouhodobá, počátejte s několika měsíci, 3 měsíce braní mms je minimální doba. Vysadit můžete nejvýš na dva dny, množí se totiž každý třetí den.
K tomu budete užívat
CRANIUM-mozek
PLASMODIUM
VELIENDREN-slinivka
BETADREN-slinivka, beta-bunky
Druhé kolo
LIVERDREN-

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz