Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 1:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 6:34 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 1:12 pm
Příspěvky: 7
Jarda píše:
Tak, vypadá to sice jako tasemnice, ovšem takto vám těžko někdo určí o co jde, měla jste uvedenou potvoru donést do laboratoře a tam s určením není problém. Může se jednat i o velice rozbujelou kvasinku, ta tyto útvary tvoří také a již jsem dost podobných viděl.

tichja píše:
Dobrý den,potvoru jsem odnesla veterináři, ten ji poslal na rozbor. Byl z toho také "na větvi, když jsem mu řekla, že to vyšlo mých střev. Podle výsledků, nebyla "potvora" živočišného původu, neví, co to bylo. Veterináři musím \":(\" věřit, že to poslal, a že nějaký výsledek přišel zpět. Problém možná byl, že "potvora"vyšla v sobotu, byla naložena nejprve do vody, večer pak do lihu a k příslušnému veterináři se dostala až v úterý. Jinak děkuji za odpověď. Možná to jsou kvasinky, protože momentálné užívám koloidní stříbro a po klystýru ze mě vychází podobné chuchvalce. Já jsem si vždycky myslela, že to je odloupnutá sliznice střeva. Ale asi jsem se mýlila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 11:45 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
tichja píše:
tichja píše:
Dobrý den,potvoru jsem odnesla veterináři, ten ji poslal na rozbor. Byl z toho také "na větvi, když jsem mu řekla, že to vyšlo mých střev. Podle výsledků, nebyla "potvora" živočišného původu, neví, co to bylo. Veterináři musím \":(\" věřit, že to poslal, a že nějaký výsledek přišel zpět. Problém možná byl, že "potvora"vyšla v sobotu, byla naložena nejprve do vody, večer pak do lihu a k příslušnému veterináři se dostala až v úterý. Jinak děkuji za odpověď. Možná to jsou kvasinky, protože momentálné užívám koloidní stříbro a po klystýru ze mě vychází podobné chuchvalce. Já jsem si vždycky myslela, že to je odloupnutá sliznice střeva. Ale asi jsem se mýlila.

Podla mojho názoru je to na 99% kvasinka.
S podobným som sa už stretol a bolo to tak.
Ono pokial je vo Vás solídne zabývaná tak tvorí práve takéto chuchvalco-reťazce.
Skúste si spravit klystýr s urinou a do toho pridajte 15-20 kvapiek MMS.
Budete prekvapená čo z Vás vyjde alebbo naopak nevyjde nič. V tom prípade je to ok:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob čer 16, 2012 7:20 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Ahojte. Dnes som sa poprvý krát odhodlal ku klystíru. Mám z toho dobrý pocit. Mám ale i zopár otázok a poznatkov, ktoré by som chcel s vami prediskutovať.

Najprv som napustil cca 0,5l (voda 37 stupňov + citrónová šťava), podržal cca 15 minút. Nešlo to už ďalej udržať, tak som sa musel vyprázdniť. Nečakal som, že aké tlaky a akú spúšť to môže na záchode urobiť \":)\" (mal som čo čistiť...) Stolice nebolo moc, prevažne tuhá + zvyšky nestrávenej napr. mrkvy.
Potom som si napustil znova cca 0,7l, podržal cca 5 minúť a znova sa vyprázdnil. Tentokrát išla už le skoro samá voda.
Počas oboch napustení som počul žblnkotanie a následne i prdy. Vcelku dosť!

Moje otázky:
1.) môžem z kľudom zvieračom blokovať vypúštanie po ľubovoľnú dobu - pri zadŕžaní som ale nemohol dostatočne uvoľniť bruchu?
2.) môžem sa pohybovať po napustení?
3.) vždy mám pokraťovať do prečistenia červa tzn., aby mi išla už len čistá voda?
4.) nemôže mi to žblnkotanie uškodiť? nedostane sa voda tam kde nemá?
5.) teraz mám bruchu malinko väčšie ako pred klystírom - je to v poriadku?
6.) dá sa niečo z týchto poznatkov aj niečo vyčítať? Stav zdravia, čreva?

Zajtra by som si klystír určite zopakoval.

Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon čer 18, 2012 6:23 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
bombay píše:
Ahojte. Dnes som sa poprvý krát odhodlal ku klystíru. Mám z toho dobrý pocit. Mám ale i zopár otázok a poznatkov, ktoré by som chcel s vami prediskutovať.

Najprv som napustil cca 0,5l (voda 37 stupňov + citrónová šťava), podržal cca 15 minút. Nešlo to už ďalej udržať, tak som sa musel vyprázdniť. Nečakal som, že aké tlaky a akú spúšť to môže na záchode urobiť \":)\" (mal som čo čistiť...) Stolice nebolo moc, prevažne tuhá + zvyšky nestrávenej napr. mrkvy.
Potom som si napustil znova cca 0,7l, podržal cca 5 minúť a znova sa vyprázdnil. Tentokrát išla už le skoro samá voda.
Počas oboch napustení som počul žblnkotanie a následne i prdy. Vcelku dosť!

Moje otázky:
1.) môžem z kľudom zvieračom blokovať vypúštanie po ľubovoľnú dobu - pri zadŕžaní som ale nemohol dostatočne uvoľniť bruchu?
2.) môžem sa pohybovať po napustení?
3.) vždy mám pokraťovať do prečistenia červa tzn., aby mi išla už len čistá voda?
4.) nemôže mi to žblnkotanie uškodiť? nedostane sa voda tam kde nemá?
5.) teraz mám bruchu malinko väčšie ako pred klystírom - je to v poriadku?
6.) dá sa niečo z týchto poznatkov aj niečo vyčítať? Stav zdravia, čreva?

Zajtra by som si klystír určite zopakoval.

Ďakujem.



Momentálne mám Sinusitídu, môžem aplikovať klystýr?
Vďaka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 11:02 am 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 5:11 pm
Příspěvky: 24
Dobrý den pane Jardo, moc Vás prosím o radu:
1) mohu dávat do čerstvé šťávy před klystýrem práškový vitamín C a jiné vitamíny? nevyplaví se to hned klystýrem?
2) má smysl dávat večer Sanogel a ráno provést klystýr? nevyruším klylstýrem účinky Sanogelu?
3) lze přidávat jablečný ocet do urinového klystýru neomezeně dlouho? nebo to není dlouhodobě vhodné? dávám cca 10 lžiček
4) jaký objem optimálně dávat urinového nálevu? 1,5 litru?
Děkuji mnohokrát za Váš čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř čer 27, 2012 10:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
bombay píše:
Ahojte. Dnes som sa poprvý krát odhodlal ku klystíru. Mám z toho dobrý pocit. Mám ale i zopár otázok a poznatkov, ktoré by som chcel s vami prediskutovať.

Najprv som napustil cca 0,5l (voda 37 stupňov + citrónová šťava), podržal cca 15 minút. Nešlo to už ďalej udržať, tak som sa musel vyprázdniť. Nečakal som, že aké tlaky a akú spúšť to môže na záchode urobiť \":)\" (mal som čo čistiť...) Stolice nebolo moc, prevažne tuhá + zvyšky nestrávenej napr. mrkvy.
Potom som si napustil znova cca 0,7l, podržal cca 5 minúť a znova sa vyprázdnil. Tentokrát išla už le skoro samá voda.
Počas oboch napustení som počul žblnkotanie a následne i prdy. Vcelku dosť!

Moje otázky:
1.) môžem z kľudom zvieračom blokovať vypúštanie po ľubovoľnú dobu - pri zadŕžaní som ale nemohol dostatočne uvoľniť bruchu?
2.) môžem sa pohybovať po napustení?
3.) vždy mám pokraťovať do prečistenia červa tzn., aby mi išla už len čistá voda?
4.) nemôže mi to žblnkotanie uškodiť? nedostane sa voda tam kde nemá?
5.) teraz mám bruchu malinko väčšie ako pred klystírom - je to v poriadku?
6.) dá sa niečo z týchto poznatkov aj niečo vyčítať? Stav zdravia, čreva?

Zajtra by som si klystír určite zopakoval.

Ďakujem.

1)Ano jde to blokovat docela dlouho, ale nesmíte se připo.
2)Naopak musíte.
3)Je to tak lepší.
4)Nehledejte neexistující problémy.
5)Ano po takovém množství vzduchu, nebo jídla, to není problém.
6)Nic moc, pouze to, že střevo je již roztažené a unavené.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2012 2:10 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 05, 2011 9:02 am
Příspěvky: 27
Před zavedením klystýru se odvzdušní souprava a to tak, aby tekla pouze tekutina a vzduch byl už pryč. Někdy se vytvoří falešná bublina a pomůže trochu hadičku pomačkat, zvednout a nechat chvíli otevřený ventil a pomalu snižovat konec až se vypustí trochu kapaliny.
Jinak se člověk naplní zbytečně vzduchem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2012 9:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
q:o) píše:
Před zavedením klystýru se odvzdušní souprava a to tak, aby tekla pouze tekutina a vzduch byl už pryč. Někdy se vytvoří falešná bublina a pomůže trochu hadičku pomačkat, zvednout a nechat chvíli otevřený ventil a pomalu snižovat konec až se vypustí trochu kapaliny.
Jinak se člověk naplní zbytečně vzduchem.

Toto je zde mnohokrát popsáno, nicméně lidé bohužel nečtou, to je v době televize škoda, televize oblbuje člověka mnohem lépe než tisk.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2012 8:45 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 5:11 pm
Příspěvky: 24
Dobrý den pane Jardo, moc Vás prosím o radu:
1) mohu dávat do čerstvé šťávy před klystýrem práškový vitamín C a jiné vitamíny (např.rutin)? nevyplaví se to hned klystýrem?
2) má smysl dávat večer Sanogel a ráno provést klystýr? nevyruším klystýrem účinky Sanogelu?
3) po jak dlouhé době lze zopakovat jablečný ocet do urinového klystýru? dávala jsem cca 3 týdny do 10 lžiček a chtěla bych to zopakovat a vystoupat až na těch 20, ale nevím po jak dlouhé době je to bezpečné
4) jaký objem optimálně dávat urinového nálevu? 1 - 1,25 litru stačí?
5) je normální, že tam potom vidím kusy zeleného salátu? a když dám šťávu z řepy, tak rudá barva, když špenátovou, tak zelená.. (není to pak zbytečné dávat šťávu, když ji ráno ze sebe takhle vymetu ven?)

Děkuji mnohokrát za Váš čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 3:56 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Popsal by sem prosím někdo zkušenosti se sadou na domácí hydrocolon? Uvažuju, že bych to koupil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2012 7:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Zuzima píše:
Dobrý den pane Jardo, moc Vás prosím o radu:
1) mohu dávat do čerstvé šťávy před klystýrem práškový vitamín C a jiné vitamíny (např.rutin)? nevyplaví se to hned klystýrem?
2) má smysl dávat večer Sanogel a ráno provést klystýr? nevyruším klystýrem účinky Sanogelu?
3) po jak dlouhé době lze zopakovat jablečný ocet do urinového klystýru? dávala jsem cca 3 týdny do 10 lžiček a chtěla bych to zopakovat a vystoupat až na těch 20, ale nevím po jak dlouhé době je to bezpečné
4) jaký objem optimálně dávat urinového nálevu? 1 - 1,25 litru stačí?
5) je normální, že tam potom vidím kusy zeleného salátu? a když dám šťávu z řepy, tak rudá barva, když špenátovou, tak zelená.. (není to pak zbytečné dávat šťávu, když ji ráno ze sebe takhle vymetu ven?)

Děkuji mnohokrát za Váš čas.

1)Můžete, ono i když se něco vyplaví, tak určitě ne všechno.
2)Sanogel si nabírá bordel při průchodu celým střevem, čili na konci už má nabráno a ničemu to tedy nevadí.
3)Zde by měl stačit dvoutýdení odstup.
4)Stačí.
5)Tím nevymete pouze to čerstvě dodané, ale hlavně zbytky dost staré a o ty primárně jde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2012 7:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Popsal by sem prosím někdo zkušenosti se sadou na domácí hydrocolon? Uvažuju, že bych to koupil.

Musíte sem dát prolink o jakou variantu se jedná, ale zkušenosti budou cca jako u klystýru, akorát lepší komfort.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Klystir pocas menstruacie
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 3:45 pm 
Offline

Registrován: pon pro 20, 2010 10:04 pm
Příspěvky: 5
Dobry den, kedze su takmer vsetky temy zamknute, tak sa pytam tu: moze sa aplikovat klystir ci uz vodou alebo urinou pocas menstruacie? dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystir pocas menstruacie
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 7:04 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Zdravím, určitě to nijak nevadí - já sama to v případě naléhavé potřeby také dělám:).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystir pocas menstruacie
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 9:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
hafnium píše:
Dobry den, kedze su takmer vsetky temy zamknute, tak sa pytam tu: moze sa aplikovat klystir ci uz vodou alebo urinou pocas menstruacie? dakujem

Určitě nevadí, akorát asi bude po nějakou dobu větší krvácení.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz