Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 12:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 6:25 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
davidekMTB píše:
Ahoj \":)\"
již nějakou dobu bojuju s kvasinkami. Asi největší problém který mi způsobují jsoou stavy opilosti po jídle. Dodržuju protikvasinkovou dietu od Sakula a po jídle dávám lichořeřišnici. mohl by mi prosím někdo poradit jak tyto stavy zmírnit? Samozřejmě vím, že je důležitý pohyb a pořádně se vydýchat...

Moc díky,

David \":)\"

K tomu co píšete ještě hodně, ale opravdu hodně pijte, přestože je léto tak si dejte saunu a zkuste od Jardy nasadit krátkodobě molybden. Zmírnit fázi vymírání kvasinek je možné tak očistami předtím než s dietou začnete. Prozatím také nedávejte žádné fungicidy, ať kvasinka nevymírá příliš rychle


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 6:32 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Ještě malé upřesnění té "diety od Sakula". Já jsem žádnou dietu nevymyslel, pouze jsem dal dohromady některé zdroje, mé zkušenosti a zkušenosti dalších lidí. A to abych měl nějakou svoji dietu mám příliš omezené znalosti a rozhodně si nemyslím, že jsem někdo, kdo může určovat nějaký směr. Jsem něco jako poučený laik který se nota bene nebyl sám schopen kvasinky zcela zbavit.

Berte tedy tabulku jako jeden z možných návodů, nastudujte i další zdroje a řiďte se určitě svou vlastní intuicí. Žádná tabulka nemůže být návodem k vyléčení pro všechny, také proto že nejsou dva stejní lidé na světě a tak komplexní problematika se nedá vtěsnat do několika řádků excelu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2012 1:07 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Pánové moc díky za odpověď. Tématu kvasinek se věnuju už delší dobu, ale nějak jsem měl pořád dost guláš v tom co jíst či nejíst... Takže "sakulova tabulka" je mě velkou oporou \":)\" A občas jsem i s tím žrádlem ujel... No a ta psychika - po jakémkoli stresu cítím hned nástup kvasinek (svědění hlavy, únava, zhoršené vidění...)
z preparátů už jsem zkoušel kde co, ale co je molybden to nevím. Kde bych to mohl sehnat? Přes Jardu? Co to umí?
Jaký je Váš názor na peroxid hořčíku? a ješě jsem se nedávno na netu dočetl o homeopatikách Candida albicans... Zkoušel někdo?
Fungicidy myslím už zvládám v pohodě... Dnes na oběd zelenina, vajíčko a kvalitní kozí sýr a takových 6 malých česneků a lichořeřišnice to vše zapil živou vodou (ph ale jen kolem 8 ) a žádné velké rekace se nekonaly...
Chtěl bych najít něco, co bych si mohl dát po jídle aby se nekolnaly takové ty ožralecké stavy a zhoršené vidění \":)\") Je něco takového krom fungicidů a lichořeřišnice?

Moc díky všem

David \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2012 7:40 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
davidekMTB píše:
Pánové moc díky za odpověď. Tématu kvasinek se věnuju už delší dobu, ale nějak jsem měl pořád dost guláš v tom co jíst či nejíst... Takže "sakulova tabulka" je mě velkou oporou \":)\" A občas jsem i s tím žrádlem ujel... No a ta psychika - po jakémkoli stresu cítím hned nástup kvasinek (svědění hlavy, únava, zhoršené vidění...)
z preparátů už jsem zkoušel kde co, ale co je molybden to nevím. Kde bych to mohl sehnat? Přes Jardu? Co to umí?
Jaký je Váš názor na peroxid hořčíku? a ješě jsem se nedávno na netu dočetl o homeopatikách Candida albicans... Zkoušel někdo?
Fungicidy myslím už zvládám v pohodě... Dnes na oběd zelenina, vajíčko a kvalitní kozí sýr a takových 6 malých česneků a lichořeřišnice to vše zapil živou vodou (ph ale jen kolem 8 ) a žádné velké rekace se nekonaly...
Chtěl bych najít něco, co bych si mohl dát po jídle aby se nekolnaly takové ty ožralecké stavy a zhoršené vidění \":)\") Je něco takového krom fungicidů a lichořeřišnice?

Moc díky všem

David \":)\"

Fáze vymírání kvasinek je bežná a budete ji muset prostě přečkat. Důležité kromě zmíněného je opravdu neporušovat dietu, abyste se neocitl v bludném kruhu krmení a vbíjení kvasinky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob čer 23, 2012 8:53 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
S tím kruhem vymírání a následného živení máte pravdu - je to můj případ...
Rád bych se zeptal, zda vůbec lze Candidózu vylečit. Příjde mi, že kvasinky lze jen usměrnit a když člověk někdy sní něco co nemá tak jsou zase zpět \":)\" Jak já vždycky závidím mladšímu bráškovi, který sní co chce a je mu pořád skvěle. Já sním trochu sacharidů a jsem jak ožralý \":)\"

Díky

D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 7:03 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
davidekMTB píše:
S tím kruhem vymírání a následného živení máte pravdu - je to můj případ...
Rád bych se zeptal, zda vůbec lze Candidózu vylečit. Příjde mi, že kvasinky lze jen usměrnit a když člověk někdy sní něco co nemá tak jsou zase zpět \":)\" Jak já vždycky závidím mladšímu bráškovi, který sní co chce a je mu pořád skvěle. Já sním trochu sacharidů a jsem jak ožralý \":)\"

Díky

D.

Nebreč. Jsou lidi co mají fenylketonurii. Sníst cokoliv s obsahem bílkovin u nich znamená nevratné poškození mozku... To je trošku něco jiného, než máme my...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 8:19 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Nebreč. Jsou lidi co mají fenylketonurii. Sníst cokoliv s obsahem bílkovin u nich znamená nevratné poškození mozku... To je trošku něco jiného, než máme my...

Jsi si tim jisty? Kdyz tak rad mluvis o narikani, a delas si z ostatnich srandu asi s tim dost trpis sam... Opravdu tak trpis ze i z beznadeje brecis? \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 6:19 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petře, HAF!

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 12:56 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Petře, HAF!

Vsevede nebrec! \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 12:58 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Co tu lelkuješ? Seno už je shrabaný? Aby sis to nerozházel u tchýně!

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 3:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Chtel bych se zeptat jestli zde ma nekdo zkusenost s Wobenzymem? Jsem po operaci kyly a zaroven na bez-sacharidove diete a dost lidi se mi primlouva at si ten lek koupim. Cena je ale silene vysoka. Zde na foru jsem nasel jen par komentaru, ktere se toho tykaly a samotny Jarda neni velky zastance. Je zrejme, ze zlepseni traveni by proti samotne kvasince pomohlo, ale jsou tam i urcita proti.
Pri analyze slozeni Wobenzymu jsem zjistil ze jako nositel je tam kukuricny skrob a laktoza coz pri pojidani treba 30ti tablet rozhodne asi nepomuze memu zazivani. Zaroven jsem zjistil, ze Wobenzym je vpodstate kombinace ruznych travicich enzymu, ktere pomahaji travit/stepit bilkoviny a tedy regenerovat telo + je tam urcite mnozstvi Vitaminu C a bioflavinoidu. Pokud tomu dobre rozumim, tak velka cast techto enzymu by sla velmi dobre nahradit:
1) Ananas - extrakt z ananasu (napr prodavaj v DM) s Bromelainem
2) Papaya - Cena za kus vyssi, ale konzumaci rozprostrit na nekolik dni a nejlepe jist s kvalitnim zdrojem bilkovin.
3) Dalsi enzymy uz nevim jak ziskat z externich zdroju, ale urcite jich je dost, ale lze naopak podporit telo v jejich exkreci, ne ? To co funguje na stimulaci produkce HCl by melo fungovat i na dalsi enzymy, ne? (Zazvor, cesnek, chilli atd atd atd)
- Napadaji me zeleninove stavy ve velkem mnozstvi. Momentalne piju okurkovou (cca 0.5 az 1l denne s velmi malym mnozstvim cervene repy a zazvoru) a zelnou (parkrat tydne).
4) Vitamin C a bioflavinoidy lze samozrejme supplementovat levnej a jednodusej.
5) Zeleny napoj propagovany Jardou - Celkem dobra nahrada, ne ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 7:43 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
http://www.zbozi.cz/vyrobek/super-brome ... in-90-tbl/
tohleto je poměrně slušná náhražka toho bazmeku plného cukru předraženého... jestli to něco dělá nebo ne bůh suď...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 8:22 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Dobrý den,

nedávno jsem si sehnal kefírovou houbu. Nechal jsem ji v mléce cca 2 dny (mimo lednici), takže byl už pěkný kefír. Po vypití cca 2 dcl se mi udělalo dosti zle (zhoršené vidění, pocit opilosti, únava..). Je to způsobeno vymíráním kvasinek, které houba sejmula, nebo se kefírem kvasinky naopak živí a neměl bych ho už pít...

Díky moc

David


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 8:51 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Tom Kořenek píše:
Chtel bych se zeptat jestli zde ma nekdo zkusenost s Wobenzymem? Jsem po operaci kyly a zaroven na bez-sacharidove diete a dost lidi se mi primlouva at si ten lek koupim. Cena je ale silene vysoka. Zde na foru jsem nasel jen par komentaru, ktere se toho tykaly a samotny Jarda neni velky zastance. Je zrejme, ze zlepseni traveni by proti samotne kvasince pomohlo, ale jsou tam i urcita proti.
Pri analyze slozeni Wobenzymu jsem zjistil ze jako nositel je tam kukuricny skrob a laktoza coz pri pojidani treba 30ti tablet rozhodne asi nepomuze memu zazivani. Zaroven jsem zjistil, ze Wobenzym je vpodstate kombinace ruznych travicich enzymu, ktere pomahaji travit/stepit bilkoviny a tedy regenerovat telo + je tam urcite mnozstvi Vitaminu C a bioflavinoidu. Pokud tomu dobre rozumim, tak velka cast techto enzymu by sla velmi dobre nahradit:
1) Ananas - extrakt z ananasu (napr prodavaj v DM) s Bromelainem
2) Papaya - Cena za kus vyssi, ale konzumaci rozprostrit na nekolik dni a nejlepe jist s kvalitnim zdrojem bilkovin.
3) Dalsi enzymy uz nevim jak ziskat z externich zdroju, ale urcite jich je dost, ale lze naopak podporit telo v jejich exkreci, ne ? To co funguje na stimulaci produkce HCl by melo fungovat i na dalsi enzymy, ne? (Zazvor, cesnek, chilli atd atd atd)
- Napadaji me zeleninove stavy ve velkem mnozstvi. Momentalne piju okurkovou (cca 0.5 az 1l denne s velmi malym mnozstvim cervene repy a zazvoru) a zelnou (parkrat tydne).
4) Vitamin C a bioflavinoidy lze samozrejme supplementovat levnej a jednodusej.
5) Zeleny napoj propagovany Jardou - Celkem dobra nahrada, ne ?

Jakákoli enzymatická terapie bude při kandidě účinná a to právě především kvůli nakopnutí trávení a vstřebávání živin. Asi 7 let zpátky jsem absolvoval půl rok s wobenzymem. Tenkrát jsem vědomě ještě kandidu neřešil, nicméně efekt byl velmi znatelný.

Nyní bych to bral až jako poslední řešení vzhledem ke složení a ceně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 10:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28379
Bydliště: Poděbrady
kenotaurus píše:
Ano to som tiež čítal ale našiel som aj články kde to ľudia užívali doma obyčajne orálne, a tiež že niekto dal svojmu psovy sodu s javorový sirupom, ktorý mal nádor a za prá dni bolo po rakovine. Tiež jeden chlap sa tak zachranil keď mal rakovinu hrubého čreva. ešte rozmýšlam nad kalinatom. Používa sa to na odkysľovanie vín takže v črevách to posobí zásadito takže candidiu by to malo zabíjať( možno by ho bolo dobre použivať ako klystýr). Tiež som o tom čital že jeden pán mal rakovinu hrubéhe čreva, nasadil MMS 1 a MMS 2 kalinat, bezsacharidovú dietu a ešte nejake doplnky a za 4 týždne nebolo po rakovine asi stopa.

To je dost pravděpodobné, pokud se změní radikálně pH ve střevě a dodají laktíci, opravdu se mohou dít zázraky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz