Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 3:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 132  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Příprava MMS
PříspěvekNapsal: stř čer 27, 2012 10:31 pm 
Offline

Registrován: stř čer 27, 2012 10:26 pm
Příspěvky: 2
Dobrý večer,
dá se na přípravu MMS použít toto:? http://www.fichema.cz/chloritan-sodny-2 ... p-806.html

Děkuji moc za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2012 3:43 pm 
Offline

Registrován: sob dub 23, 2011 10:21 pm
Příspěvky: 19
Ráda bych vyzkoušela MMS, má někdo prosím zkušenost s přípravkem z eshopu vylecse.cz? Nebo nějaký jiný tip kde ho sehnat? Děkuji za relevantní informace.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2012 7:15 pm 
Offline

Registrován: úte čer 12, 2012 8:23 am
Příspěvky: 7
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kde MMS a kyselinu mohu koupit, aby to nebyl nějaký podvod. Kde jste ho nakoupili vy s dobrýma zkušenostma? Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2012 8:11 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Tynka píše:
Ráda bych vyzkoušela MMS, má někdo prosím zkušenost s přípravkem z eshopu vylecse.cz? Nebo nějaký jiný tip kde ho sehnat? Děkuji za relevantní informace.

Já ho kupuji na http://www.czchem.cz/2-chemie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava MMS
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2012 11:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
hdm píše:
Dobrý večer,
dá se na přípravu MMS použít toto:? http://www.fichema.cz/chloritan-sodny-2 ... p-806.html

Děkuji moc za odpověď

Ano, nevidím v tom problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2012 11:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
[quote="Tynka":1u9d7qc0]Ráda bych vyzkoušela MMS, má někdo prosím zkušenost s přípravkem z eshopu vylecse.cz? Nebo nějaký jiný tip kde ho sehnat? Děkuji za relevantní informace.[/quote:1u9d7qc0]
Kupte si to třeba zde

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2012 11:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
[quote="Boris Godunov":18uov3ja]Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kde MMS a kyselinu mohu koupit, aby to nebyl nějaký podvod. Kde jste ho nakoupili vy s dobrýma zkušenostma? Díky[/quote:18uov3ja]
Zde

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2012 12:26 pm 
Offline

Registrován: úte čer 12, 2012 8:23 am
Příspěvky: 7
[quote="Jarda":2q17di92]Zde

Naposledy upravil Boris Godunov dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2012 2:37 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Boris Godunov píše:
Děkuji, jak je to vůbec z laktobacily? Nezničí je MMS? Není lepší používat koloidní stříbro?

MMS nenici laktobacily zato koloidne striebro urcite hej.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2012 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Boris Godunov píše:
Děkuji, jak je to vůbec z laktobacily? Nezničí je MMS? Není lepší používat koloidní stříbro?

Dle způsobu aplikace MMS laktobacily neničí, nebo pouze omezeně, nicméně koloidní stříbro je likviduje dost spolehlivě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 06, 2012 9:42 am 
Offline

Registrován: úte čer 12, 2012 8:23 am
Příspěvky: 7
Musím říct, že nad MMS stále přemýšlím, koupil jsem si od Vás MSM a vit.C, je to opravdu účinná směs. Fyzická kondice šla nahoru a ekzémy to dost potlačilo. Může ale MSM ekzém zcela potlačit, nebylo by v tomto případě lepší nasadit MMS? (užívám MSM cca měsíc 8g msm a asi 5 vit C)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2012 10:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Boris Godunov píše:
Musím říct, že nad MMS stále přemýšlím, koupil jsem si od Vás MSM a vit.C, je to opravdu účinná směs. Fyzická kondice šla nahoru a ekzémy to dost potlačilo. Může ale MSM ekzém zcela potlačit, nebylo by v tomto případě lepší nasadit MMS? (užívám MSM cca měsíc 8g msm a asi 5 vit C)

Tak nic by se tím nepokazilo, ale musel by jste brát tuto kombinaci až pozdě večer, minimálně 2 hodiny po poslední dávce MMS. Zda to bude lepší se těžko odhaduje, já si myslím, že stávající postup je účinný docela dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 17, 2012 7:56 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Možno sa to bude zdať od veci ale mal som taký problém: Bolelo ma rameno. Nejak som to neriešil, myslel som že to časom prestane, no neprestalo. Trvalo to asi rok. Po pol roku bolesti som zašiel k doktorovi, poslal ma k ortopédovi a ten ma poslal k rehabilitačnému. Napísal mi elektroliečbu, 3x po 5 procedúr som absolvoval, lepšie som sa cítil iba tak po ceste domou. Potom ešte 2x 5 procedúr ultrazvuk, výsledok stejný. Jedine že sa mi peňaženka odľahčila nákupom dvoch fľašiek pre doktora. Nejak cez vianoce som stretol jedného kamaráta a ten mi začal rozprávať o akýchsi zázračných kvapkách čo mu dal zadarmo nejaký pán ing. čo sa stretali pri prechádzkách v prírode. Odlial mi trochu a ja som začal ako mi on povedal 1x denne večer. Keď som bol na 3-4 kvapkách (teda na štvrtý deň) som v ramene cítil nejaké šklbanie a o 2-3 dni rameno nebolelo. Neveril by som ale opravdu nič iné som nebral a bolesť opravdu prestala. Osobne som sa dostal na 3x16 kvapiek, bral som dlhšie, no už nad 10 kvapiek mi to teda moc nechutilo. Ako pán Jardo píše lepšie je dávku rozdeliť.
Teraz nedávno som poslal kamarátovi do Srbska, mal problém že mu v rozkroku kvasilo vďaka zlej starostlivosti v nemocnici, včera práve jeho žena mi za ne cez skype ďakovala, no nemal som čas zistiť podrobnosti.
Občas si urobím kúpeľ v MMS. Na štamperlík chloritanu dám štamperlík 50% kyseliny citrónovej a 20-30 minút si poležím vo vani. Tým vlastne aj inhalujem. Na chrípku o mňa MMS nejak nezaberá. Nikdy mi nepomohlo, nechápem to.
Používate niekto na aktiváciu HCl? Malo by ísť o 3,5% a pomer 1:1.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 18, 2012 11:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Možno sa to bude zdať od veci ale mal som taký problém: Bolelo ma rameno. Nejak som to neriešil, myslel som že to časom prestane, no neprestalo. Trvalo to asi rok. Po pol roku bolesti som zašiel k doktorovi, poslal ma k ortopédovi a ten ma poslal k rehabilitačnému. Napísal mi elektroliečbu, 3x po 5 procedúr som absolvoval, lepšie som sa cítil iba tak po ceste domou. Potom ešte 2x 5 procedúr ultrazvuk, výsledok stejný. Jedine že sa mi peňaženka odľahčila nákupom dvoch fľašiek pre doktora. Nejak cez vianoce som stretol jedného kamaráta a ten mi začal rozprávať o akýchsi zázračných kvapkách čo mu dal zadarmo nejaký pán ing. čo sa stretali pri prechádzkách v prírode. Odlial mi trochu a ja som začal ako mi on povedal 1x denne večer. Keď som bol na 3-4 kvapkách (teda na štvrtý deň) som v ramene cítil nejaké šklbanie a o 2-3 dni rameno nebolelo. Neveril by som ale opravdu nič iné som nebral a bolesť opravdu prestala. Osobne som sa dostal na 3x16 kvapiek, bral som dlhšie, no už nad 10 kvapiek mi to teda moc nechutilo. Ako pán Jardo píše lepšie je dávku rozdeliť.
Teraz nedávno som poslal kamarátovi do Srbska, mal problém že mu v rozkroku kvasilo vďaka zlej starostlivosti v nemocnici, včera práve jeho žena mi za ne cez skype ďakovala, no nemal som čas zistiť podrobnosti.
Občas si urobím kúpeľ v MMS. Na štamperlík chloritanu dám štamperlík 50% kyseliny citrónovej a 20-30 minút si poležím vo vani. Tým vlastne aj inhalujem. Na chrípku o mňa MMS nejak nezaberá. Nikdy mi nepomohlo, nechápem to.
Používate niekto na aktiváciu HCl? Malo by ísť o 3,5% a pomer 1:1.

Zajímavá zkušenost, která jenom potvrzuje mimořádnou efektivitu aplikace tohoto jednoduchého přípravku s vysokou fungicidní schopností. Pokud jde o 3,5%tní HCl, tak se opravdu dává 1:1, nebo jí můžete dávat méně, funguje i poloviční dávka, ale aktivace je prakticky okamžitá, čili je třeba s tím počítat a v případě orální aplikace ihned po smíchání vypít, nebo nalít do té vany.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2012 8:42 am 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 8:25 am
Příspěvky: 1
Dobry den,
poprosila by som Vas o radu, ako postupovat pri uzivani MMS, resp. MMS2 pri leukemii II. stupna, ked nie su v poriadku oblicky(ledviny) a pankresas. Prave sa zacalo s chemoterapiou. Moze sa kombinovat chemoterapia s MMS, ked su navyse poskodene oblicky dlhorocnym uzivanim liekov?
Dakujem vopred za odpoved \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz