Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 10:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 11:21 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
zuzis píše:
Ahoj lidi. Máte někdo omegu 8006? Mně už podruhé při výrobě zeleného nápoje prasklo to umělé sítko, co je uvnitř. Musím to zase reklamovat. Když se mi to stalo poprvé, tak jsem té vojtěšky tam cpala dost najednou. Ted si na to dávám pozor a dávám tam jen po dvou stonkách, ale zase to prasklo. Dělá někdo v tomto odstavnovači zelený nápoj? Podle popisu tohoto odstavnovače píšou, že byliny a trávu to dělá bez problémů. Dělat ho v mixéru je o něco náročnější, tak se mi to tam nechtělo dělat.

To sitko U OMEGY to nemuze vydrzet ani nahodou, tam jsou obrovzke tlaky, s tim ma problem i ANGEL.
To byste tam musela asi davat soucasne s mrkvi, problem je, ze jakmile je to hodne suche, tak se tou susinou zanese sroub a neposouva tu susinu dal.
Jedine mrkev to dokaze uvolnit.
ANGEL ma pouze tu vyhodu, ze se sam zastavi driv nez to sitko praskne.
U vojtesky, jetele, rebricku, kopriv apod. ma ANGEL take co delat, aby sitko neprasklo.
Pri odstavovani se mi vzdycky nekolikrat zastavi, pravda je, ze mu to tam cpu po svazcich co umoznuje vstupni otvor, takze igelitova tasky ANGELem projde tak za 5 minut.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 2:07 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
inzenyr píše:
To sitko U OMEGY to nemuze vydrzet ani nahodou, tam jsou obrovzke tlaky, s tim ma problem i ANGEL.
To byste tam musela asi davat soucasne s mrkvi, problem je, ze jakmile je to hodne suche, tak se tou susinou zanese sroub a neposouva tu susinu dal.
Jedine mrkev to dokaze uvolnit.
ANGEL ma pouze tu vyhodu, ze se sam zastavi driv nez to sitko praskne.
U vojtesky, jetele, rebricku, kopriv apod. ma ANGEL take co delat, aby sitko neprasklo.
Pri odstavovani se mi vzdycky nekolikrat zastavi, pravda je, ze mu to tam cpu po svazcich co umoznuje vstupni otvor, takze igelitova tasky ANGELem projde tak za 5 minut.

Inzenyr

Dík za reakci. On výrobce v návodu nic takového nepopisuje. Je tam, že v pohodě zvládá byliny apod. Ale psala jsem dealerovi, a ten mi napsal, že u těchto druhů trav je problém právě že jsou suché. Takže prý stačí přes noc celé namočit a vojtěšku neokapávat ale i s tou trochou vodou to tam dávat. Ale mne zarazila ta voda. Nevím, jestli se do té odstáté vody nelouhuje i nějaký bordel. Sice pěstuji vojtěšku na zahradě, kde nemám zvěř, a než jí dám do odštavnovače tak jí opláchnu, ale..... Je zajímavé, že třeba kopřiva je v pohodě. No hold nezbývá asi než to mixovat. S tím mixérem je to zdlouhavé, nechávat to louhovat, pak scedit. Takhle jsem to hodila do odštavnovače, zalila vodou do petky a šup do tašky do práce. No hold to se nedá nic dělat. Ty jí piješ hned nebo ji skladuješ? Já doufám, že v petce přes noc v ledničce vydrží do druhýho dne, kdy to piju celé dopoledne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 5:27 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
zuzis píše:
Dík za reakci. On výrobce v návodu nic takového nepopisuje. Je tam, že v pohodě zvládá byliny apod. Ale psala jsem dealerovi, a ten mi napsal, že u těchto druhů trav je problém právě že jsou suché. Takže prý stačí přes noc celé namočit a vojtěšku neokapávat ale i s tou trochou vodou to tam dávat. Ale mne zarazila ta voda. Nevím, jestli se do té odstáté vody nelouhuje i nějaký bordel. Sice pěstuji vojtěšku na zahradě, kde nemám zvěř, a než jí dám do odštavnovače tak jí opláchnu, ale..... Je zajímavé, že třeba kopřiva je v pohodě. No hold nezbývá asi než to mixovat. S tím mixérem je to zdlouhavé, nechávat to louhovat, pak scedit. Takhle jsem to hodila do odštavnovače, zalila vodou do petky a šup do tašky do práce. No hold to se nedá nic dělat. Ty jí piješ hned nebo ji skladuješ? Já doufám, že v petce přes noc v ledničce vydrží do druhýho dne, kdy to piju celé dopoledne.

Kopriva ma vlakna, takze ty snek posouva, kdezto vojteska vlakna nema, takze rychle zanese snek a pak uz se jen v tom sneku toci a nechce se ji ven a nastane ten problem, ze se tlaci na sitko.
Stavu piju z poloviny hned cca 0,3dl. Ta chut neni uplne atraktivni, takze clovek do sebe dostane tak maximalne 0,5 litru.
Takze tu druhou cast piju tak po pulhodine az hodine.
Pokud mam zkusenost, tak po delsi dobe v lednicce stava zhorkne, takze jsem ji nakonec po ochutnani rovnou vylil, a stavu si delam pokazde cerstvou.
U ANGELA mi ta stava nedela takovy problem, protoze je hotova cca za 5 minut, to clovek dele toho ANGELA myje.

U OMEGY a mixeru to asi bude trvat podstatne dele. Pro cloveka co chodi do prace na urcitou hodinu to muze byt rano problem.
Asi bych ji do petky plnil az po hrdlo, aby v ni bylo minimum vzduchu, pripadne lahev pri plneni zmacknout, vytlacit vzduch, a zasroubovat.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 15, 2012 7:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Dík za reakci. On výrobce v návodu nic takového nepopisuje. Je tam, že v pohodě zvládá byliny apod. Ale psala jsem dealerovi, a ten mi napsal, že u těchto druhů trav je problém právě že jsou suché. Takže prý stačí přes noc celé namočit a vojtěšku neokapávat ale i s tou trochou vodou to tam dávat. Ale mne zarazila ta voda. Nevím, jestli se do té odstáté vody nelouhuje i nějaký bordel. Sice pěstuji vojtěšku na zahradě, kde nemám zvěř, a než jí dám do odštavnovače tak jí opláchnu, ale..... Je zajímavé, že třeba kopřiva je v pohodě. No hold nezbývá asi než to mixovat. S tím mixérem je to zdlouhavé, nechávat to louhovat, pak scedit. Takhle jsem to hodila do odštavnovače, zalila vodou do petky a šup do tašky do práce. No hold to se nedá nic dělat. Ty jí piješ hned nebo ji skladuješ? Já doufám, že v petce přes noc v ledničce vydrží do druhýho dne, kdy to piju celé dopoledne.

Šťávu používejte raději pouze čerstvou, jakákoliv doba skladování vždy ubírá na kvalitě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 9:33 am 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Akú máte vakuovú baličku? Chcem si par jahod a čerešní odložiť do mrazáku. Poradte značku podelte sa o skúsenosti. Predpokladam, že hlavne ide o tie sačky čo sa použivaju.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 17, 2012 1:48 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
zuzis ako taku malu nahradu mozes pouzivat na bylinky toto http://www.mojavitalita.sk/obchod/odsta ... vac-2.html ja ho mam a funguje naozaj super ...naozaj som ho nesetril a praskla mi rucka ale stale sa na tok da mlet ..myslim ze to bola moja hlupost a takov silou to netlaci "nikto " neplanuje . Co sa tyka vysledku odstavuje super .... trosku to ale dlksie trva asi ako na elektrickom a aj sa "namakas" ale stoji to za to \":)\" ...ja iny odstavovac nemam takze som odkazany nan a naozaj to je pre mna velky prinos \":)\" .....tebe ako alternativa na zeleny extrakt urcite postaci \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Odšťavňovače
PříspěvekNapsal: sob čer 23, 2012 6:43 pm 
Offline

Registrován: sob čer 23, 2012 6:38 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,mohl by jste mi prosím poradit,jaký je nejvhodnější odšťavňovač???Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odšťavňovače
PříspěvekNapsal: sob čer 23, 2012 10:03 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
[quote="Zdeněk":3uqi60hj]Dobrý den,mohl by jste mi prosím poradit,jaký je nejvhodnější odšťavňovač???Děkuji[/quote:3uqi60hj]
Na tuto otazku Vam podle mne neda nikdo jednoznacnou odpoved, je to otazka ceny, preferenci co budete odstavovat, jak casto budete odstavovat, atd.

Co nejdriv prostudovat toto vlakno:



Naposledy upravil inzenyr dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2012 11:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Renka píše:
Akú máte vakuovú baličku? Chcem si par jahod a čerešní odložiť do mrazáku. Poradte značku podelte sa o skúsenosti. Predpokladam, že hlavne ide o tie sačky čo sa použivaju.

Tak tuto vymoženost zatím nepoužívám, čili poradit nedovedu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 6:17 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 30, 2012 6:04 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den. Prosím, nepodělil by se se mnou někdo o zkušenost s nákupem odšťavňovače? Zvítězil u mě po dlouhém bádání a listování různými fóry a recenzemi odšťavňovač Oscar Neo DA-1000. Zajímavá cenová nabídka je od www.nejodstavnovace.cz. Je o 500,-Kč nižší, než v Eurojuicers. Dovoz prý z Austrálie. Zajímavá je i záruka 10 let na motor a 5 let na součástky. Není v tom nějaký fígl? Abych nenaletěl. Dnes je třeba vše prověřit ze všech stran. Prosím o vaše názory, jestli mohu ušetřit nebo si raději připlatit a mít nižší záruku, ale dostupný servis. Děkuji za vaše reakce


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 10:22 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
klavis píše:
Dobrý den. Prosím, nepodělil by se se mnou někdo o zkušenost s nákupem odšťavňovače? Zvítězil u mě po dlouhém bádání a listování různými fóry a recenzemi odšťavňovač Oscar Neo DA-1000. Zajímavá cenová nabídka je od http://www.nejodstavnovace.cz. Je o 500,-Kč nižší, než v Eurojuicers. Dovoz prý z Austrálie. Zajímavá je i záruka 10 let na motor a 5 let na součástky. Není v tom nějaký fígl? Abych nenaletěl. Dnes je třeba vše prověřit ze všech stran. Prosím o vaše názory, jestli mohu ušetřit nebo si raději připlatit a mít nižší záruku, ale dostupný servis. Děkuji za vaše reakce

Tyto odstavovace nejsou stavene na kazdodenni provoz. Pokud planujete kazdy den neco odstavit, tak pocitejte s tim, ze Vam toto zarizeni urcite do konce uvadene zaruky nevydrzi. Figl bude asi v tom, ze Vam neuznaji zaruku na evidentne opotrebovane dily. Mam ted doma OMEGU, protoze pro ni navrhuji novy nastavec, coz je vzor pro Vami uvadene zarizeni. Ani OMEGA, ktera je podstatne drazsi, podle mne nevydrzi kazdodenni provoz. Je to proste plastak se vsim vsudy. 3x tydne vyndat, udelat si na nem pomerancovy juice, a zase ulozit do skrine. Ja uz mam po roce opotrebovane nektere dily i na Angelu, ten ale jede 2x az 3x denne a prohanim skrz nej vojtesku, kopr, mak, lnene seminko a podobne. S tim si ten plastovy odstavovac rozhodne neporadi.

Takze nejdriv dobre promyslete co budete odstavovat a jak casto a pak se zeptejte znova. \":-)\"

Pravdepodobne budu muset navrhnout sam jeste neco odolnejsiho, nez je Angel, ale ne takovy kombajn jako je NORWALK. \":-)\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 1:30 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
klavis píše:
Dobrý den. Prosím, nepodělil by se se mnou někdo o zkušenost s nákupem odšťavňovače? Zvítězil u mě po dlouhém bádání a listování různými fóry a recenzemi odšťavňovač Oscar Neo DA-1000. Zajímavá cenová nabídka je od http://www.nejodstavnovace.cz. Je o 500,-Kč nižší, než v Eurojuicers. Dovoz prý z Austrálie. Zajímavá je i záruka 10 let na motor a 5 let na součástky. Není v tom nějaký fígl? Abych nenaletěl. Dnes je třeba vše prověřit ze všech stran. Prosím o vaše názory, jestli mohu ušetřit nebo si raději připlatit a mít nižší záruku, ale dostupný servis. Děkuji za vaše reakce

Ten tvuj odkaz je nefunkcni. Spravne http://www.nejodstavnovac.cz/

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 7:57 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 30, 2012 6:04 pm
Příspěvky: 7
pv33 píše:
Ten tvuj odkaz je nefunkcni. Spravne http://www.nejodstavnovac.cz/

Jasně, děkuji moc za upozornění, nějak jsem se překlepl. Omlouvám se.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 8:06 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 30, 2012 6:04 pm
Příspěvky: 7
inzenyr píše:
Tyto odstavovace nejsou stavene na kazdodenni provoz. Pokud planujete kazdy den neco odstavit, tak pocitejte s tim, ze Vam toto zarizeni urcite do konce uvadene zaruky nevydrzi. Figl bude asi v tom, ze Vam neuznaji zaruku na evidentne opotrebovane dily. Mam ted doma OMEGU, protoze pro ni navrhuji novy nastavec, coz je vzor pro Vami uvadene zarizeni. Ani OMEGA, ktera je podstatne drazsi, podle mne nevydrzi kazdodenni provoz. Je to proste plastak se vsim vsudy. 3x tydne vyndat, udelat si na nem pomerancovy juice, a zase ulozit do skrine. Ja uz mam po roce opotrebovane nektere dily i na Angelu, ten ale jede 2x az 3x denne a prohanim skrz nej vojtesku, kopr, mak, lnene seminko a podobne. S tim si ten plastovy odstavovac rozhodne neporadi.

Takze nejdriv dobre promyslete co budete odstavovat a jak casto a pak se zeptejte znova. \":-)\"

Pravdepodobne budu muset navrhnout sam jeste neco odolnejsiho, nez je Angel, ale ne takovy kombajn jako je NORWALK. \":-)\"

Inzenyr

Tak vám pěkně děkuji za odpověď. \":lol:\" A jsem na samém začátku výběru. Jenomže na Angela nemám, je to opravdu velká cenová darda a máte pravdu, že Oscar NEO je asi hračička, která moc nevydrží. Chci začít se šťávovou očistou těla, takže dvakrát denně plánuji šťavit. Ještě se asi zahloubám do tohoto fóra, třeba mě něco osloví. Ach jo. Není to jednoduché vybírat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 8:25 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
inzenyr píše:
Tyto odstavovace nejsou stavene na kazdodenni provoz. Pokud planujete kazdy den neco odstavit, tak pocitejte s tim, ze Vam toto zarizeni urcite do konce uvadene zaruky nevydrzi. Figl bude asi v tom, ze Vam neuznaji zaruku na evidentne opotrebovane dily. Mam ted doma OMEGU, protoze pro ni navrhuji novy nastavec, coz je vzor pro Vami uvadene zarizeni. Ani OMEGA, ktera je podstatne drazsi, podle mne nevydrzi kazdodenni provoz. Je to proste plastak se vsim vsudy. 3x tydne vyndat, udelat si na nem pomerancovy juice, a zase ulozit do skrine. Ja uz mam po roce opotrebovane nektere dily i na Angelu, ten ale jede 2x az 3x denne a prohanim skrz nej vojtesku, kopr, mak, lnene seminko a podobne. S tim si ten plastovy odstavovac rozhodne neporadi.

Takze nejdriv dobre promyslete co budete odstavovat a jak casto a pak se zeptejte znova. \":-)\"

Pravdepodobne budu muset navrhnout sam jeste neco odolnejsiho, nez je Angel, ale ne takovy kombajn jako je NORWALK. \":-)\"

Inzenyr

Tej Omegy by som až tak nebál, za tie prachy je to super voľba. Nie je to síce ani Angel ale ani nejaký obyčajný plasták. Mám ho 2 roky zatiaľ bez akéhokoľvek problému. A to som už na ňom odšťavoval všeličo...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz