Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 5:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 8:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
taro píše:
Dobrý den, jaké je nebezpečí pokud použiji plastovou koncovku a namažuji rostliným olejem? Olej prý ten plast rozpouští nebo s ním nějak reaguje. \":(\"

Nebezpečí je nulové, koncovku budete mít v konečníku v řádu vteřin, maximálně minut a to nechápu, co nebezpečného od toho čekáte. Olej po aplikaci umyjte mýdlem a nic neriskujete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 4:48 pm 
Jarda píše:
To já netuším, jak velký máte deficit, pokud si to tady pročtete, tak se dávky stále zvyšují, až do průjmu, což signalizuje předávkování, pak trochu uberete a zbytek je vaše denní dávka. Nutné je i souběžné podávání vitamínu B6.

Pokud jsem četla správně diskuze, pak by bylo vhodné přidat k tomu hořčíku ještě taky vápník. Je vhodné užívat vápník a hořčík v tabletách z lékárny nebo z potravin? Díky za odpověd.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 7:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Pokud jsem četla správně diskuze, pak by bylo vhodné přidat k tomu hořčíku ještě taky vápník. Je vhodné užívat vápník a hořčík v tabletách z lékárny nebo z potravin? Díky za odpověd.

Netuším, co jste kde četla, ale pochybuji, že bych toto někdy napsal, pokud ano, tak mě na to upozorněte. Vápník a hořčík jsou jako bráchové a vždy na dva vápníky, je jeden hořčík. Vy máte vápenné kameny a chcete je rozpustit, co na to asi tak potřebujete, vápník, nebo hořčík, nebo oboje? Aby jsem vás nenapínal, pouze hořčík, vápník máte v přebytku a další dodávání vápníku je tedy hovadina. Jaký hořčík tady bylo již mnohokrát napsáno, tak to prohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 8:38 pm 
Ajo, to mi hned nedošlo, ten vápník v nadbytku. Já jsem totiž bloncka \":lol:\" Tak vám děkuju za vysvětlení. \":D\"


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 9:45 pm 
Offline

Registrován: pon úno 01, 2010 9:42 pm
Příspěvky: 3
Zdravím, niekde tu som čítal info , že urinoterapia sa spomína aj v biblii. Múže to niekto upresniť?
Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte úno 02, 2010 11:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Rycht21 píše:
Zdravím, niekde tu som čítal info , že urinoterapia sa spomína aj v biblii. Múže to niekto upresniť?
Ďakujem.

Slova v Bibli praví: „Pouze ten žije dlouho a bez nemocí, kdo se naučil pít vláhu z vlastní nádoby. Jen ten je schopen přejít poušť". Pokud se nad tím zamyslíte, tak je vše jasné a naše předky rozhodně nelze považovat za hlupáky, ba právě naopak se od nich máme stále co učit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 7:17 pm 
Offline

Registrován: pon úno 01, 2010 9:42 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Slova v Bibli praví: „Pouze ten žije dlouho a bez nemocí, kdo se naučil pít vláhu z vlastní nádoby. Jen ten je schopen přejít poušť". Pokud se nad tím zamyslíte, tak je vše jasné a naše předky rozhodně nelze považovat za hlupáky, ba právě naopak se od nich máme stále co učit.

Ďakujem za doplnenie , uvítal by som aj "paragraf" .
R21


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 9:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Rycht21 píše:
Ďakujem za doplnenie , uvítal by som aj "paragraf" .
R21

Tak to si opravdu nepamatuji, kde přesně se to tam píše, ale snad to je jasně dané.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 11:09 am 
Offline

Registrován: pon úno 01, 2010 9:42 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Tak to si opravdu nepamatuji, kde přesně se to tam píše, ale snad to je jasně dané.

...ide o predsudky, jasné to je. Keby to náhodou niekto našiel skôr ako ja, nech tu uverejní ten "paragraf".
Ďakujem.
R21


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 6:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 13, 2010 6:37 pm
Příspěvky: 20
Dobrý den,dneska jsem poprvé absolvovala klystýr -druhý den po 3denní hladovce. Vše probíhalo hladce (měla jsem asistenci) ale teď si nejsem úplně jistá. Klystýr jsem prováděla kolem 10hod ráno a ještě teď, v 17hod běhám na záchod. Nevím teď, co si o tom mám myslet - jestli je to dobře, nebo špatně (mezitím jsem měla jen jedno jídlo - opravdu malou porci zeleninové polévky. Navíc jsem během procesu cítila pálení v různých částech střeva (nebo alespoň myslím že to bylo střevo). Snad to není přílišným zanesením střev (doposavaď jsem prováděla jen čištění střeva pomocí teplé slané vody). děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 8:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
ettelea píše:
Dobrý den,dneska jsem poprvé absolvovala klystýr -druhý den po 3denní hladovce. Vše probíhalo hladce (měla jsem asistenci) ale teď si nejsem úplně jistá. Klystýr jsem prováděla kolem 10hod ráno a ještě teď, v 17hod běhám na záchod. Nevím teď, co si o tom mám myslet - jestli je to dobře, nebo špatně (mezitím jsem měla jen jedno jídlo - opravdu malou porci zeleninové polévky. Navíc jsem během procesu cítila pálení v různých částech střeva (nebo alespoň myslím že to bylo střevo). Snad to není přílišným zanesením střev (doposavaď jsem prováděla jen čištění střeva pomocí teplé slané vody). děkuji

Klystýr je potřeba provádět přímo v průběhu hladovky, protože tělo chrlí do střev hromady sajrajtu a pokud tam tyto hlenovité zbytky zůstávají a zahnívají, tak to tedy zrovna prospěšné není. Podle toho, co píšete, máte střevo podrážděné právě těmito toxickými odpady a teď, jak jste to pošťouchla, se tělo snaží veškerý bordel co nejrychleji vyloučit. Může to být trochu nepříjemné a ve stolici se může objevovat větší množství hlenů, ale jak to vyjde všechno ven, tak by měl být klid a bude se cítit lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 8:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 13, 2010 6:37 pm
Příspěvky: 20
ahaa..tak to jsem si nepohlídala-tak pro příště. Ještě by mě zajímalo jestli je tedy teď v tomto stavu vhodné pokračovat v klystýrech (tzn během příštích pár dnů) -ráda bych pročistila střeva co nejdůkladněji, abych mohla přejít k očistě jater. A jestli je vhodné začít s těmi játry hned po očistě střev?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="ettelea":26dsx6kr]ahaa..tak to jsem si nepohlídala-tak pro příště. Ještě by mě zajímalo jestli je tedy teď v tomto stavu vhodné pokračovat v klystýrech (tzn během příštích pár dnů) -ráda bych pročistila střeva co nejdůkladněji, abych mohla přejít k očistě jater. A jestli je vhodné začít s těmi játry hned po očistě střev?[/quote:26dsx6kr]
Určitě prováděním klystýrů nic nezkazíte, ale také se zaměřte na obnovení mikroflóry tlustého střeva. Po ukončení návratovky je vhodná aplikace domácího kefíru, který vám dodá 32 variant probiotických kultur a velice dobře vyladí defekaci. Játra se dají gruntovat celkem rychle po důkladné očistě střev a protože

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 9:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 13, 2010 6:37 pm
Příspěvky: 20
ještě by mě zajímalo jaké máte zkušenosti s očistou jater - na internetu jsem jich našla několik, v zásadě to byl buď postup : http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cislo ... 2005021801
a nebo: http://www.detoxikace.info/clanky/joali ... stici_kura
a jaký byste mi popříp. doporučil (na vašich stránkách ať jsem hledala jak jsem hledala jsem ji nenašla)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 9:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
ettelea píše:
ještě by mě zajímalo jaké máte zkušenosti s očistou jater - na internetu jsem jich našla několik, v zásadě to byl buď postup : http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cislo ... 2005021801
a nebo: http://www.detoxikace.info/clanky/joali ... stici_kura
a jaký byste mi popříp. doporučil (na vašich stránkách ať jsem hledala jak jsem hledala jsem ji nenašla)

Já dobré, gruntuji je pravidelně a je to fajn. Celý podrobný postup jsem nyní poslal do světa v posledním čísle časopisu Recepty prima nápadů a co nejdříve jej zveřejním i na hlavních stránkách, ale nějak to nestíhám. Pokud se do toho pustíte, tak to provádějte s epsomskou solí, ta je mnohem lepší než všude doporučovaná glauberova sůl.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz