Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte zář 24, 2024 11:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte zář 11, 2012 10:28 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Jericho Sunfire nenabral ze světla žádnou váhu. Už od mládí byl sportovec a všechnu váhu nabral na junkfoodu a při hodně tvrdém tréninku. Pak byl dlouho čistě na ovoci, kde dál tvrdě trénoval a udržel si to. Od doby kdy je breatharián naopak dost zhubl...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2012 9:12 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Někde jsem viděl nějaké video nebo co, kde tvrdil, že byl měsíc na práně či čem a přibral 2 kila....
Každopádně je to pro mně podvodník toužící po popularitě

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2012 11:21 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Vševěd píše:
Někde jsem viděl nějaké video nebo co, kde tvrdil, že byl měsíc na práně či čem a přibral 2 kila....
Každopádně je to pro mně podvodník toužící po popularitě

Musím souhlasit, že Jericho Sunfire je podvodník nejhrubšího zrna. Bohužel na světě žije hodně duševně jednoduchých jedinců, kteří mu věří, že několik let nic nejedl a jeho svaly jsou vybudovány ze slunčeního svitu. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv zář 13, 2012 10:36 am 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
Psal jsem to sice již vedle ,ale hodím to ještě sem muže to být pro někoho zajímavé.
Má strava 1rok se skládá z 80% syrove stravy.90% veganské , max 1- 2x do tydne si dám bud kozí syr nebo ovcí pripadně vejce.
Dříve jsem jedl kulturisticky jidelníček kuře,ryže kuře ,ryže,tvaroh,hovězí atd,protein nápoj.
Startovni váha 110kg svalstvo nafouklé,objemovka.
Po nasazení této stravy rychle šlo hodně pryč vody ze svalu,špeky.Po pul roce jsem začal shazovat 2kg tydně.Zastavilo se to na 95 kg.
Musím přiznat ,že většina toho co jsem shodil byl tuk a zadrzovaná voda ve svalech ,která dělala svalstvo větší.
Výsledek citím se na menší váze lepe,jsem vyrisovanější,fyzicka sila zustala stejná,výkon šel nahoru,mrštnější a hlavně celkově mnohem zdravějši.
Upravila se mě střeva z těch tun masa vajec ,proteinovích nápoju nepřijemnych páchnoucích větru.
Dost udělala očista střeva a dalších 6 kroku detoxikace a protiparazitní kůra a za roky takto strašné stravy 2g živ.bilkovin na 1kg váhy toho ze mě lítalo dost.3 měsíce jsem měl řídkou stolici.
Sice od okolí slyším ty jsi ,ale zhubnul.Ale většina lidí má zvláštní přirovnání ke svalnatý a mě nebere takzvany mikinoví kulturista ,který v mikině vypada velkej a když ji sundá vypada svalstvo nafouklé vodou a je prorostlé tukem.(o prospěchu zdravotním ani nepíšu)
Ba naopak chtěl bych ještě o 5kg níže jelikož se ted cítím baječně.
Na této stravě co uvádím držím vahu již uplně s přehledem jako na mase.

Ovoce,zelenina,ovocné a zeleninové štávy.
Suš ovoce-datle,goji,fík
Ořechy a semínka (dělám si mléko)(mandle,paraořech,liskové,vlašske)(mák,slunečnice,sezam,len,konopné,dynové,chia)
1x denne 4 minuty povařená pohanka,jahly,quinoa,amarath
Kličky luštěnin(mungo,adzuky,cizrna)
Kličky řeřichy,horč.seménka,alfa-alfa
Lečivé bylinky a koření
Houby hlíva,žampion
Mořská řasa
Nějake superfood-raw kak.boby,maca
Oleje-olivovej,kokosovej
Voda-Ledinkova přes filtr dionela
Kysané zelí,pickles
Jablečný ocet v menším množství
V malém množství občas kozí sýr,kozí kefír případně ovčí nepast.
Doplnky b12,D3 v zimě
Ph-V pořádku

http://svajgl.sweb.cz/zavazky/kulturist ... rianom.htm

sice se stydím \":)\",ale přiložím sem svojí fotku kde mám sice ještě o 3 kg více jelikož novější nemám,ale na foto je to skoro rok přio této stravě tak jde vidět ,že člověk nemusí být podviživený jak si většina lidí myslí.
Navíc posiluji jen 3x tydně ,žádné velké váhy do pohodičky mám své tělo rád nechci si je na stáří zhuntovat.
Mimo to cvičím každy den jogu,tibetany a 1x tydně se protáhnu ketllbellem
Posiluji jen doma na zakladn lavecce a kladce.
http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 34493.jpg/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv zář 13, 2012 2:20 pm 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
HARMON3K píše:
....
Navíc posiluji jen 3x tydně ,žádné velké váhy do pohodičky mám své tělo rád nechci si je na stáří zhuntovat.
Mimo to cvičím každy den jogu,tibetany a 1x tydně se protáhnu ketllbellem
Posiluji jen doma na zakladn lavecce a kladce.
http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 34493.jpg/

Zdar, chtěl bych se zeptat na to domácí posilování, s přechodem z junkfoodu na zdravější stravu sem dost zhubnul, chtěl bych alespoň přibrat na svalech, ale posilovna mě moc neláká...díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv zář 13, 2012 3:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Noel píše:
Zdar, chtěl bych se zeptat na to domácí posilování, s přechodem z junkfoodu na zdravější stravu sem dost zhubnul, chtěl bych alespoň přibrat na svalech, ale posilovna mě moc neláká...díky.

http://www.body-test.cz/kalisthenika-s- ... mited-sets

A chce to doma ruzne zapojit nabytek vsude mozne \":)\" Fantazii se meze nekladou. Doted jsem doma cvicil s dvema cinkama (fitko vubec) a pomalu zacnu nektere cviky urcite nahrazovat pouze s vlastni vahou. Treba shyby sou proste neprekonatelne:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv zář 13, 2012 5:04 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
Noel píše:
Zdar, chtěl bych se zeptat na to domácí posilování, s přechodem z junkfoodu na zdravější stravu sem dost zhubnul, chtěl bych alespoň přibrat na svalech, ale posilovna mě moc neláká...díky.

Mužeš vyzkoušet kettlebells na netu o tom najdes spoustu i cz stránky.
http://fit-trenink.webnode.cz/druhy/cvi ... ttlebells/

Todle děvče má páru \":)\"
http://www.youtube.com/watch?v=q2UzY1S_RxM


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon zář 17, 2012 11:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Když na to tak koukám tak taky přispěji, Vždycky jsem měl problémy s akné ať už jsem cvičil nebo ne, jediný co pomohlo bylo když jsem jedl jen ovoce zeleninu a oříšky, to byla opravdu jediná věc která mi dokázala vyčistit pleť ale má to svá ale. Mám rád posilování, skoro denně si zajdu ven a zacvicim si v přírodě například se přitahuju na větvi (v lesoparku tam mě moc lidi nevidi \":D\" ) a nebo vyuziju lavicky a dělám hluboké kliky či tricepsové tlaky. Bohužel s Jardovou stravou (nic proti ní, pomohla mi) se cvičit nedalo a ani se člověk necítil moc najezený. Nebudu tady to moc rozepisovat ale přešel jsem zpátky na normálnější stravu abych nabral to co jsem ztratil, a cítil se fajn a nebyl jak z koncentráku. Jenže se zas dostavilo akné sice jsem se cítil líp, vypadal jsem líp ale pořád tam něco nehrálo v té skladbě jídla. Pak jsem si přečetl něco o WD stravě a Paleo (dám jsem později video od člověka co měl zdravotní problémy a vyléčil se z toho a drží tuto dietu 2 roky a je spokojenej možná to nahraje nowokaynovi ale nevim jestli je to stejny jako kwasnievskeho dieta nebo jak se ten polak jmenuje \":D\" ).
Inspiroval jsem se WD dietou a nejim do 12:00 hodin (řízené hladovění) pak si dám věci co nezatizi a jsou lehce stravitelné většinou ovoce následuje zeleninovy salat s olivovym olejem a trénik. U WD diety je žravá fáze a tam už se jídlem nešetří a sacharidy tam jsou taky ale hlavní složkou jsou bílkoviny a tuky. Trochu jsem si to upravil do podoby leangains diet (leangains.com) takže maso pěkně na sádle a vajíčka na sádle \":D\" a nemá člověk hlad ono ty tuky ho zasytí klidně na celý den. Samozřejmě kvůli poměru omega kyselin beru i rybi tuk a olivovy olej pozdeji az budu mit finance zaradim i avokado \":D\" no a funguje to. Svaly rostou, cítím se dobře pěkně energickej a hlavně akné zmizelo ale jakmile přidám více sacharidu tak už se to zase sere (mozna kvasinka nevim) ale take jsem zaradil denně 80 mg zinku ktery ma taky na to vliv ale ja to beru kvuli prostate, snazim se touto dietu maximalizovat testosteron a cholesterol a tuky omega 6 pekne nasyceny ho zvysuji. Staci mit pomer omega 3/6 v poměru 1:3 i 1/2. K tomu beru jeste extrakt saw palmetta at blokuji DHT a zvysuji volny testosteron, blokuji estrogen brukvovitou zeleninou a ten zinek by mel taky branit konverzi testosteronu na estrogen.

Jinak nechci jet úplne bez sacharidu coz zase u toho cviceni neni nejlepsi protoze inzulin je anabolicky jak svine a je skoda toho nevyuzit
v podstate bez sacharidu tezko priberete a maximalne udrzite to co mate (ve svalech tuk pujde dolu). Jinak staci tech sacharidu 100 g a maximalne jedu 200 g ale tak to uz tezce cukruju \":D\" ono staci takhle malo i diky tomu ze se zvysuje citlivost na inzulin tim padem vetsi anabolizace s mensim prijmem cukru. Takže nedoporucuju ani kwasnievskeho dietu ani vegan nebo jardovu upravenou verzi kdyz nekdo chce cvicit a neco nabrat toť vše. Pro mě stěžejní je postarat se aby testosteron byl co nejvyšši a blokovat jeho přeměny a vůbec blokovat estrogeny, žádná blbá sója, navíc pro vegetariany: ti co nejedi maso maji asi o 30% méně testosteronu což je pro cvičící jedince taky důležité. Jo a taky pro jistotu chodim na masaze prostaty. A aby mě neměl někdo za někoho kdo tohle dělá jen pro cvičení tak věřte, že vysokym testakem neznate depresi jste přirozeně průbojní, energicky, potentní a odolnější vůči stresu a chováte se jako chlap.

To máte pravdu, rozhozené hormony dělají z muže babu, to vidíte na mnoha jedincích, zinek je dost dobrý, ale bacha žere měď a tak může rozhodit i krvetvorbu. Velice dobré je i rdesno mnohokvěté, bylina samurajů a těm šlo o mužství především.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon zář 17, 2012 12:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
inzenyr píše:
Tak jsem si to jen tak pro zajimavost spocital.

NOWOCAYN ............ BMI=22,71

Ja ......................... BMI=20,98

NOVOCAYN ............. 400g tuku denne

Ja ......................... 4 cajove lzice ostropercoveho oleje, 1 vrchovata lzice lneneho oleje z mrazaku, 50g orechu, 30g semen, 150g tvarohu.

NOVOCAYN za 7 mesicu pribral 9 kg, z toho 1 kg tuku, tedy 8 kg svalu, 1,14 kg za mesic

Ja za 7 mesicu 5 kg, z toho vubec zadny tuk, 0,71 kg za mesic

NOVOCAYN sila nijak nevrostla

Ja z 30 kliku na 120 kliku najednou za posledni 3 mesice

Ruska koule 3 kg z 30 na 70 najednou za posledni 3 mesice

Koukam, ze bych se mel stydet, protoze jsem v 63 letech pekny bridil. \":-)\"

Inzenyr

To jo, jak vidíte, tak on vám stejně vysvětlil, že to děláte špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2012 8:49 am 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
To Jarda: je pravdou, že beru celkem dost 80-100 mg denně ve formě glukonátu ale zase cvičím tam je spotřeba jiná. Jinak nevim jak přírodně doplnit měď přípravky na to nejsou asi je nedostatek podle nich nemožný tak nevim jak ho suplemenovat a hlavně kolik děkuju. (koloidní měď pro mě nepřipadá v úvahu díky)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2012 7:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Mikard píše:
To Jarda: je pravdou, že beru celkem dost 80-100 mg denně ve formě glukonátu ale zase cvičím tam je spotřeba jiná. Jinak nevim jak přírodně doplnit měď přípravky na to nejsou asi je nedostatek podle nich nemožný tak nevim jak ho suplemenovat a hlavně kolik děkuju. (koloidní měď pro mě nepřipadá v úvahu díky)

Stačí do Googlu naťukat: potraviny obsahující měď

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 8:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
To Jarda: je pravdou, že beru celkem dost 80-100 mg denně ve formě glukonátu ale zase cvičím tam je spotřeba jiná. Jinak nevim jak přírodně doplnit měď přípravky na to nejsou asi je nedostatek podle nich nemožný tak nevim jak ho suplemenovat a hlavně kolik děkuju. (koloidní měď pro mě nepřipadá v úvahu díky)

Tak člen Xeelee vám to píše správně a pokud jde o deficit, já nevím zda ho máte, to je jenom upozornění a jistotu získáte pouze vyšetřením z krve, což stojí cca 100,-Kč. Podívejte se po laboratořích, nebo odběrovnách Synlab tam mají slušné ceny a dobrý servis. Za skoro stejnou cenu je i zinek a je vhodné si nechat udělat obě vyšetření společně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned říj 14, 2012 12:17 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
HARMON3K píše:
Psal jsem to sice již vedle ,ale hodím to ještě sem muže to být pro někoho zajímavé.
Má strava 1rok se skládá z 80% syrove stravy.90% veganské , max 1- 2x do tydne si dám bud kozí syr nebo ovcí pripadně vejce.
Dříve jsem jedl kulturisticky jidelníček kuře,ryže kuře ,ryže,tvaroh,hovězí atd,protein nápoj.
Startovni váha 110kg svalstvo nafouklé,objemovka.
Po nasazení této stravy rychle šlo hodně pryč vody ze svalu,špeky.Po pul roce jsem začal shazovat 2kg tydně.Zastavilo se to na 95 kg.
Musím přiznat ,že většina toho co jsem shodil byl tuk a zadrzovaná voda ve svalech ,která dělala svalstvo větší.
Výsledek citím se na menší váze lepe,jsem vyrisovanější,fyzicka sila zustala stejná,výkon šel nahoru,mrštnější a hlavně celkově mnohem zdravějši.
Upravila se mě střeva z těch tun masa vajec ,proteinovích nápoju nepřijemnych páchnoucích větru.
Dost udělala očista střeva a dalších 6 kroku detoxikace a protiparazitní kůra a za roky takto strašné stravy 2g živ.bilkovin na 1kg váhy toho ze mě lítalo dost.3 měsíce jsem měl řídkou stolici.
Sice od okolí slyším ty jsi ,ale zhubnul.Ale většina lidí má zvláštní přirovnání ke svalnatý a mě nebere takzvany mikinoví kulturista ,který v mikině vypada velkej a když ji sundá vypada svalstvo nafouklé vodou a je prorostlé tukem.(o prospěchu zdravotním ani nepíšu)
Ba naopak chtěl bych ještě o 5kg níže jelikož se ted cítím baječně.
Na této stravě co uvádím držím vahu již uplně s přehledem jako na mase.

Ovoce,zelenina,ovocné a zeleninové štávy.
Suš ovoce-datle,goji,fík
Ořechy a semínka (dělám si mléko)(mandle,paraořech,liskové,vlašske)(mák,slunečnice,sezam,len,konopné,dynové,chia)
1x denne 4 minuty povařená pohanka,jahly,quinoa,amarath
Kličky luštěnin(mungo,adzuky,cizrna)
Kličky řeřichy,horč.seménka,alfa-alfa
Lečivé bylinky a koření
Houby hlíva,žampion
Mořská řasa
Nějake superfood-raw kak.boby,maca
Oleje-olivovej,kokosovej
Voda-Ledinkova přes filtr dionela
Kysané zelí,pickles
Jablečný ocet v menším množství
V malém množství občas kozí sýr,kozí kefír případně ovčí nepast.
Doplnky b12,D3 v zimě
Ph-V pořádku

http://svajgl.sweb.cz/zavazky/kulturist ... rianom.htm

sice se stydím \":)\",ale přiložím sem svojí fotku kde mám sice ještě o 3 kg více jelikož novější nemám,ale na foto je to skoro rok přio této stravě tak jde vidět ,že člověk nemusí být podviživený jak si většina lidí myslí.
Navíc posiluji jen 3x tydně ,žádné velké váhy do pohodičky mám své tělo rád nechci si je na stáří zhuntovat.
Mimo to cvičím každy den jogu,tibetany a 1x tydně se protáhnu ketllbellem
Posiluji jen doma na zakladn lavecce a kladce.
http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 34493.jpg/

Zdravím, můžeš blíže rozepsat tvůj jídelníček, během dne, teda hlavně množství tuků, sachrů a bílkovin.dík

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned říj 14, 2012 1:04 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
[quote="stejski":2ndbvf06]Zdravím, můžeš blíže rozepsat tvůj jídelníček, během dne, teda hlavně množství tuků, sachrů a bílkovin.dík[/quote:2ndbvf06]
Ahoj nic takového dávno nepočítam.
Stravuji se dle rocniho období

Naposledy upravil HARMON3K dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned říj 14, 2012 2:03 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
[quote="HARMON3K":t5k57ebi]Ahoj nic takového dávno nepočítam.
Stravuji se dle rocniho období

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Naposledy upravil stejski dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz