Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 6:34 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 10:56 am 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Dobrý den pane Jardo,

zdravím Vás a prosím laskavě o Vaše doporučení:
po projetí "Trojčátkové kůry" jsem si nechala proměřit od pí. Bláhové svoji zoologickou zahradu.
K mému překvapení byl sortiment ještě docela široký - i když mi pí. Bláhová řekla, že to není tak strašné a doporučila mi Praziquantel 1x týdně + Albendazol 1 x týdně, Ivermectin + Duramectin -2x týdně - vše po dobu 5-6 týdnů.
Je mi jasné, že se jedná o chemické preparáty, které mohou zase zatěžovat další orgány - nicméně - maximální likvidace parazitů se mi zdá důležitá - můžete mi, prosím, doporučit čím
nejlépe omezit negativní účinky zmíněných chemických přípravků.
Předem Vám děkuji a přeji hezký den \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 5:22 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
V tomto ti mozem dat nejake rady - nejest vela, a jest zdravo. V dni, kedy neberies antihelmetika, uzivaj ostropestrecovu kasicku, popripade vytazok - sylimarin. V dni, ked ich beries, ju neuzivaj. V tomto su antihelmetika ovela lepsie nez antibiotika, ktore sa beru sustavne, a ostropestrecova kasicka sa neda dobre pouzit.
Mne sa osvedcilo mat creva poloprazdne, najlepsie kysla kapusta, jablka, grepy... v lete su bomba melony - rozkus to aj z jadierkami, tie parazity nemaju veru radi, podobne ako dynove. Dalej nejake lahsie jedla, vareneho som vela ani nejedol. Number one jedlo pocas antiparazitalnych kur ostava kysla kapusta.
Dalej detoxikacny kupel v soli tiez pomaha, vycucne to toxiny priamo zpod koze.
No a najviac asi pomozu klystiri, cim skor sa ten bordel, mrtve parazity a ich zbytky, z creva dostanu, tym lepsie. Povedal by som, ze toto je mimoriadne dolezite, a rozdiel tam bude obrovsky...
bez klystirov, napriklad 3 dni detoxikacne prejavy, s klystirami, mozno tak 1 den, a ovela slabsie.
Pokial zomru nejake parazity v peceni, tak tam si velmi nepomozes... pecen ich proste musi vytlacit cez zlcovody, a to chvilu potrva, pocas toho obdobia bude pecen slabsia a budes sa citit zle. Preto je namieste nezatazovat ju jedlom.

Dalsie doporucenia, je uzivat biely il. Nielen, ze doplna kremik, ktory je vyznamny proti prvokom, ale navyse absorbuje do seba toxiny v crevach, je to velmi dobry detoxikacny pripravok na creva. A kedy viac sa to hodi, ako ked v crevach daco zdochne, a putuju tade rozkladajuce sa mrtvoly parazitov.
Dalsie doporucenie je uzivat kombinaciu MSM + vitamin C. MSM pomaha v boji s parazitmi, vytvara ochrannu vrstvu na crevach, ktora stazuje parazitom prisat sa na crevnu sliznicu, vitamin C zase posilnuje telo, co sa urcite pri oslabenych stavoch zijde.
Velmi dobre su aj ovocne a zeleninove stavy... rychlo sa vstrebu v hornej casti traviaceho traktu, kym su creva vycerpane a priotravene, a doplnia telu potrebne vitalne latky.
Velmi dobra je kombinacia : Stava + vitamin C + MSM + vitamin E a lyzicka kokosoveho tuku.

Vela spravi aj psychika.
A vela pit! Este raz. VELA PIT. Lebo toto si kazdy precita a nerobi to. Tak este raz. Vela pit! Je to mimoriadne dolezite pri antiparazitalkach.
Antiparazitalnemu boju zdar!

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 7:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Ja som si nakoniec zohnal Praziquantel, Albendazol a Ivermectin a isiel som nato.
praziquantel:
2g na den v dvoch davkach po 1g

1-0-1/ 3 dni
7dni pauza
1-0-1/ 3 dni
7dni pauza
1-0-1/ 3 dni
dokopy 18g praziquantelu.

Nasledoval Albendazol 200mg/tabletu
2-0-2 / 3 dni
7dni pauza
2-0-2 / 3 dni
7dni pauza
2-0-0 / 3 dni
7dni pauza
2-0-0 / 3 dni
dokopy 36 tablet = 7,2g albendazolu

Ivermectin - v paste pre kone .)
kazdy druhy den davku podla vahy v kg +20% cize 100kg clovek bere odmerku na 120kg kona /250lb/
Podla Jardu idealne vybrat 2-4 tuby.
Tak teraz davam Ivermectin + dalsiu kuru albendazolu lebo mi viditelne pomohol. Davkovanie alb popri iver. 2-0-0 / 3dni. Iver. + Alben sa ucinky znasobuju cize cela kura je ucinnejsia. Je to aj citit.
Ivermectin vyzera byt tiez slusny zrejme ale bude treba pretiahnut kuru na 4 tuby.

Neziadduce ucinky klasika bolest hlavy, vyrazka, nevolnost, unava, pichanie v crevach, obcasne krce.
Albendazol sa doporucuje uzit po tucnom jedle, napr pizza, zakusky atd, ale bohate staci aj nieco zdrave tucne. 20-40g tuku. Albendazol sa diki nemu lepsie vstrebava a tablety je treba tiez rozhryst na padrt. Tym sa vstrebane maximalizuje. Po cely cas som nepomyslel na to co jest a jedol som na co malo telo chut. Niekedy 1-2x denne malu blbost, inokledy hody. Co som si zatial vsimol, prestalo mi piskat v usiach co som vecinou pocul vecer ked som zaspaval a som viac ako keby bez emocii taky kludnejsi. Nos mam uplne volny a mozem naplno dychat, predtym skoro stale ucpata prava dierka. Velmi vela hlienu som vykaslal aj z pluc aj dutin. Travi mi tak ze niekedy ani neviem ze som daco zjedol, proste ideal. Mozem viac cvicit a menej citim prekyslenie. Na biku mam viac energie a pritom niekedy jem prve jedlo az o 4 poobede po bikovani a dalsich cinnostiach. Ale potom zase do 4 rano vyzieram chladnicku hh. Cize myslim ze som nasiel spravnu cestu, len staci pripadne vsetky kury opakovat do vymyznutia problemov. Lebo ak sa nejaky parazit v tele roky choval, myslim ze je nerealne sa ho zbavit malymi davkami a este aj v kratkom case. Vsetko ma svoj cas a telo nam same povie ako dalej ked sa uz je coho chytit.

Este poznamka k paline.
Kedze som trochu o trojcatku pochyboval aj ked malo urcite znacne ucinky napadlo ma spravit si extrakt iba samotnej paliny v alkohole, konkretne spiritus dilutus z lekarne 60% lieh. 40g rozomletej paliny na prasok v mixeri som dal do pohara a zalial 2 deci liehu. 3-4 dni macerovat zmes, obcas pretrepat, nakoniec pretklacit cez vreckovku alebo gazu, poriadne vytlacit. Ostane tmavohneda tekutina. 4-5 kavovych lyziciek denne. VELMI POMOHLO. Neviem aky je tam obsah thujonu ale docital som sa, ze ked kedysi vyrabali absinth maximalne namerane mnozstvo thujonu bolo 40mg/liter a robilo sa to rovnako cca z 30-40g paliny. Toto by malo byt rovnake mnozstvo ale v 2 deci a daco sa tam este vypari strati popri tom cize max necele 2 deci vyslednej tinktury. Na inete to predavaju za 49$ len v 70% alk. mini flasticku. Pomer rovnaky - 1:5 /palina:alkohol/
Lyzicku tohoto horkeho ekrazitu je vhodne dat do deci vody a prikapnut nejaky ten lugol. Ucinky su ovela lepsie ako pri paline ktora sa zje nevymacerovana a thujon sa neuvolni.

Pri vsetkych kurach je vhodne vela pit a ako pisal xion davat daco na pecen. Potom je to uz asi otazka casu a vyzivy tela. Zatial asi vsjo \":)\"

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
esie píše:
Dobrý den pane Jardo,

zdravím Vás a prosím laskavě o Vaše doporučení:
po projetí "Trojčátkové kůry" jsem si nechala proměřit od pí. Bláhové svoji zoologickou zahradu.
K mému překvapení byl sortiment ještě docela široký - i když mi pí. Bláhová řekla, že to není tak strašné a doporučila mi Praziquantel 1x týdně + Albendazol 1 x týdně, Ivermectin + Duramectin -2x týdně - vše po dobu 5-6 týdnů.
Je mi jasné, že se jedná o chemické preparáty, které mohou zase zatěžovat další orgány - nicméně - maximální likvidace parazitů se mi zdá důležitá - můžete mi, prosím, doporučit čím
nejlépe omezit negativní účinky zmíněných chemických přípravků.
Předem Vám děkuji a přeji hezký den \":D\"

Člen Xion vám to píše výborně, prostě moc nezkoumat a čistit, tím se nic pokazit nedá a nevidím důvod proč si uvedené kůry neprojet. Negativa to pochopitelně má, ale pozitiva převažují, tak se toho nemusíte tolik bát.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 10:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Alex píše:
Ja som si nakoniec zohnal Praziquantel, Albendazol a Ivermectin a isiel som nato.
praziquantel:
2g na den v dvoch davkach po 1g

1-0-1/ 3 dni
7dni pauza
1-0-1/ 3 dni
7dni pauza
1-0-1/ 3 dni
dokopy 18g praziquantelu.

Nasledoval Albendazol 200mg/tabletu
2-0-2 / 3 dni
7dni pauza
2-0-2 / 3 dni
7dni pauza
2-0-0 / 3 dni
7dni pauza
2-0-0 / 3 dni
dokopy 36 tablet = 7,2g albendazolu

Ivermectin - v paste pre kone .)
kazdy druhy den davku podla vahy v kg +20% cize 100kg clovek bere odmerku na 120kg kona /250lb/
Podla Jardu idealne vybrat 2-4 tuby.
Tak teraz davam Ivermectin + dalsiu kuru albendazolu lebo mi viditelne pomohol. Davkovanie alb popri iver. 2-0-0 / 3dni. Iver. + Alben sa ucinky znasobuju cize cela kura je ucinnejsia. Je to aj citit.
Ivermectin vyzera byt tiez slusny zrejme ale bude treba pretiahnut kuru na 4 tuby.

Neziadduce ucinky klasika bolest hlavy, vyrazka, nevolnost, unava, pichanie v crevach, obcasne krce.
Albendazol sa doporucuje uzit po tucnom jedle, napr pizza, zakusky atd, ale bohate staci aj nieco zdrave tucne. 20-40g tuku. Albendazol sa diki nemu lepsie vstrebava a tablety je treba tiez rozhryst na padrt. Tym sa vstrebane maximalizuje. Po cely cas som nepomyslel na to co jest a jedol som na co malo telo chut. Niekedy 1-2x denne malu blbost, inokledy hody. Co som si zatial vsimol, prestalo mi piskat v usiach co som vecinou pocul vecer ked som zaspaval a som viac ako keby bez emocii taky kludnejsi. Nos mam uplne volny a mozem naplno dychat, predtym skoro stale ucpata prava dierka. Velmi vela hlienu som vykaslal aj z pluc aj dutin. Travi mi tak ze niekedy ani neviem ze som daco zjedol, proste ideal. Mozem viac cvicit a menej citim prekyslenie. Na biku mam viac energie a pritom niekedy jem prve jedlo az o 4 poobede po bikovani a dalsich cinnostiach. Ale potom zase do 4 rano vyzieram chladnicku hh. Cize myslim ze som nasiel spravnu cestu, len staci pripadne vsetky kury opakovat do vymyznutia problemov. Lebo ak sa nejaky parazit v tele roky choval, myslim ze je nerealne sa ho zbavit malymi davkami a este aj v kratkom case. Vsetko ma svoj cas a telo nam same povie ako dalej ked sa uz je coho chytit.

Este poznamka k paline.
Kedze som trochu o trojcatku pochyboval aj ked malo urcite znacne ucinky napadlo ma spravit si extrakt iba samotnej paliny v alkohole, konkretne spiritus dilutus z lekarne 60% lieh. 40g rozomletej paliny na prasok v mixeri som dal do pohara a zalial 2 deci liehu. 3-4 dni macerovat zmes, obcas pretrepat, nakoniec pretklacit cez vreckovku alebo gazu, poriadne vytlacit. Ostane tmavohneda tekutina. 4-5 kavovych lyziciek denne. VELMI POMOHLO. Neviem aky je tam obsah thujonu ale docital som sa, ze ked kedysi vyrabali absinth maximalne namerane mnozstvo thujonu bolo 40mg/liter a robilo sa to rovnako cca z 30-40g paliny. Toto by malo byt rovnake mnozstvo ale v 2 deci a daco sa tam este vypari strati popri tom cize max necele 2 deci vyslednej tinktury. Na inete to predavaju za 49$ len v 70% alk. mini flasticku. Pomer rovnaky - 1:5 /palina:alkohol/
Lyzicku tohoto horkeho ekrazitu je vhodne dat do deci vody a prikapnut nejaky ten lugol. Ucinky su ovela lepsie ako pri paline ktora sa zje nevymacerovana a thujon sa neuvolni.

Pri vsetkych kurach je vhodne vela pit a ako pisal xion davat daco na pecen. Potom je to uz asi otazka casu a vyzivy tela. Zatial asi vsjo \":)\"

No vidíte odstranění parazitů znamená opravdovou úlevu, nicméně vhodnější je srovnat celé tělo, aby se v něm parazitů nelíbilo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2012 12:45 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Alex píše:
Este poznamka k paline.
Kedze som trochu o trojcatku pochyboval aj ked malo urcite znacne ucinky napadlo ma spravit si extrakt iba samotnej paliny v alkohole, konkretne spiritus dilutus z lekarne 60% lieh. 40g rozomletej paliny na prasok v mixeri som dal do pohara a zalial 2 deci liehu. 3-4 dni macerovat zmes, obcas pretrepat, nakoniec pretklacit cez vreckovku alebo gazu, poriadne vytlacit. Ostane tmavohneda tekutina. 4-5 kavovych lyziciek denne. VELMI POMOHLO. Neviem aky je tam obsah thujonu ale docital som sa, ze ked kedysi vyrabali absinth maximalne namerane mnozstvo thujonu bolo 40mg/liter a robilo sa to rovnako cca z 30-40g paliny. Toto by malo byt rovnake mnozstvo ale v 2 deci a daco sa tam este vypari strati popri tom cize max necele 2 deci vyslednej tinktury. Na inete to predavaju za 49$ len v 70% alk. mini flasticku. Pomer rovnaky - 1:5 /palina:alkohol/
Lyzicku tohoto horkeho ekrazitu je vhodne dat do deci vody a prikapnut nejaky ten lugol. Ucinky su ovela lepsie ako pri paline ktora sa zje nevymacerovana a thujon sa neuvolni.

Moze byt dobre, ako dostat do tela viac ucinnych latok z paliny, ale tu ta musim upozornit na jednu vec.
Palina je hlavne na cistenie criev. Prave nizsia vstrebatelnost je tu vyhoda, pretoze telo aj tak vydrzi len urcitu davku paliny, ktora sa moze vstrebat, a vdaka tomu sa moze toho prasku uzit viac. Tym padom velka cast paliny ostane ucinkovat v crevach, co je tu obrovska vyhoda. Tvoje vylepsenie sa mi nepaci v tom, ze necisti prvoky v creve, iba v tele. Malachov vo svojej knizke spomina, ze palinu je nutne brat prave ako prasok, aby presla celymi crevami, zatial co vylucuje ucinne latky pocas celej dlzky creva. Tym padom cisti cely traviaci trakt od prvokov. Vyluhy, caje a maceraty z paliny pocas samotnej kury nedoporucuje, lebo sa vstrebu hned v zaludku, a do creva sa vobec nedostanu. Pri ich pouzivani sa logicky musi znizit davka praskovej paliny, tym padom crevom prechadza mensia davka. Preto by som tento navod nevylepsoval "po cesku". \":-)\" Podla mna je to nastavene s maximalnou moznou ucinnostou.

Pre likvidaciu parazitov v tele sa pouziva v kure tinktura z Oresaku Americkeho, ktora tu ma mimoriadne dobre vysledky. Ja osobne mam podozrenie, ze trojcatko bude ovela ucinnejsie, ked sa zaradi tato tinktura z Oresaku, a zaroven Lugolov roztok.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2012 1:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Xion píše:
Moze byt dobre, ako dostat do tela viac ucinnych latok z paliny, ale tu ta musim upozornit na jednu vec.
Palina je hlavne na cistenie criev. Prave nizsia vstrebatelnost je tu vyhoda, pretoze telo aj tak vydrzi len urcitu davku paliny, ktora sa moze vstrebat, a vdaka tomu sa moze toho prasku uzit viac. Tym padom velka cast paliny ostane ucinkovat v crevach, co je tu obrovska vyhoda. Tvoje vylepsenie sa mi nepaci v tom, ze necisti prvoky v creve, iba v tele. Malachov vo svojej knizke spomina, ze palinu je nutne brat prave ako prasok, aby presla celymi crevami, zatial co vylucuje ucinne latky pocas celej dlzky creva. Tym padom cisti cely traviaci trakt od prvokov. Vyluhy, caje a maceraty z paliny pocas samotnej kury nedoporucuje, lebo sa vstrebu hned v zaludku, a do creva sa vobec nedostanu. Pri ich pouzivani sa logicky musi znizit davka praskovej paliny, tym padom crevom prechadza mensia davka. Preto by som tento navod nevylepsoval "po cesku". \":-)\" Podla mna je to nastavene s maximalnou moznou ucinnostou.

Pre likvidaciu parazitov v tele sa pouziva v kure tinktura z Oresaku Americkeho, ktora tu ma mimoriadne dobre vysledky. Ja osobne mam podozrenie, ze trojcatko bude ovela ucinnejsie, ked sa zaradi tato tinktura z Oresaku, a zaroven Lugolov roztok.

Cital som Malachova ale aj tak, podla info sa thujon, najucinnejsia zlozka paliny na parazity da vyluhovat iba v alkohole, mozno aj v nejakom inom rozpustadle. Takze to je potom uz len o tom vyskusat jedno aj druhe. Jedno som vyskusal teraz skusam druhe .) Nemyslim si, ze by vyluh bol z nejakeho dovodu slabsi, skor naopak. Ale viem iste, ze na travenie je ovela lepsia tinktura ako obyc prasok. A tato tinkturta zase nieje az tak uplne cira prefiltrovana, ja to pretlacim cez obyc. vreckovku a nejake tie male ciastocky tam prejdu. A je to vazne pekelne horke. Mimochodom takto tekutina prejde az do hrubeho creva, bohuzial asi len do polky kde sa vacsina vody tak ci tak vstrebava. Ale dobre vies, ze ked sa napravi travenie tak sa napravi takmer cele crevo. A thujon prejde v pohode do krvi, cize dajme tomu poriesi pecen, slinivku zlcnik atd co by praskovoa forma vobec neriesila. Skratka tinktura mi pripada silnejsia, ze naozaj daco robi. Co ked Malachov potrebuje este par chorych citatelov na predaj jeho dalsej knizky \":lol:\"

Inak 40g paliny v 200ml liehu. Vychadza s toho cca 40 cajovych lyziciek ked jedna ma 5ml. 40 lyziciek zo 40g. Gram paliny na lyzicku. Denne 4-5. Urcite silnejsie ako jeden gram suchej hmoty.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2012 9:55 am 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Pane Jardo a Vám všem ostatním děkuji moc za odpovědi - jen mám ještě dotaz:
mělo by smysl při užívání antihelmetik - ve dny kdy je nebudu brát - podávat Enterosgel či Sanogel? děkuji předem za názor a přeji hezký den i víkend \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 9:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
esie píše:
Pane Jardo a Vám všem ostatním děkuji moc za odpovědi - jen mám ještě dotaz:
mělo by smysl při užívání antihelmetik - ve dny kdy je nebudu brát - podávat Enterosgel či Sanogel? děkuji předem za názor a přeji hezký den i víkend \":D\"

Tak užívat jakýkoliv chelační prostředek má význam vždy, nikdy není člověk tak čistý aby šlo o vyloženě vyhozené peníze. Samozřejmě je blbost dodávat léčivo a současně chelátor, nicméně s adekvátním odstupem v tom nevidím problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 13, 2012 6:34 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
Co bude lepší zapper nebo godzila na pouzití proti parazitum jako dodatek k protiparazitní kure co jsem zde našel v sekci navody.

Kde bych našel navod na godzilu nejak se mě tu nedaří najit,připadně i jak ji používat.Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 16, 2012 1:26 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
Zdravím
Mám dotaz.
1x ročně dělám detoxikaci 7 krokovou ocistu u toho antiparazitní.
Jedu chemie-trojcatko-mms pokud by byli korunky na priste premyslim o am.orešaku
Do toho bych i rád zapojil godzilu.
Prokapavani oci koloidni stribrem.
1.antiparazit nevím přesně kdy vykonat jestli před komplet očistou těla nebo až po?
2.jak casto se používá godzila ?
3.stačí tato razatni antiparazitni kura jednou a pak až po několika letech nebo lepši ji zařadit každy rok?
4.četl jsem o udržovaci protiparazitni kure dynové semenko ve větším množství 1x mesičně a pote palina a klinček 1x tydně neustale,je to tak správně?
Děkuji moc za odpověd


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
HARMON3K píše:
Co bude lepší zapper nebo godzila na pouzití proti parazitum jako dodatek k protiparazitní kure co jsem zde našel v sekci navody.

Kde bych našel navod na godzilu nejak se mě tu nedaří najit,připadně i jak ji používat.Děkuji

Ono záleží jak na co a také za kolik, zapper stojí nad 10000,-Kč a godzila je za 200,-Kč, což je docela rozdíl. Tím nehodlám tvrdit, že jde o srovnatelné zařízení, ale podobné účinky může dosahovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
HARMON3K píše:
Zdravím
Mám dotaz.
1x ročně dělám detoxikaci 7 krokovou ocistu u toho antiparazitní.
Jedu chemie-trojcatko-mms pokud by byli korunky na priste premyslim o am.orešaku
Do toho bych i rád zapojil godzilu.
Prokapavani oci koloidni stribrem.
1.antiparazit nevím přesně kdy vykonat jestli před komplet očistou těla nebo až po?
2.jak casto se používá godzila ?
3.stačí tato razatni antiparazitni kura jednou a pak až po několika letech nebo lepši ji zařadit každy rok?
4.četl jsem o udržovaci protiparazitni kure dynové semenko ve větším množství 1x mesičně a pote palina a klinček 1x tydně neustale,je to tak správně?
Děkuji moc za odpověd

To děláte dobře, tím se nic pokazit nedá.
1)Lepší je před.
2)Jak chcete, klidně i několikrát denně.
3)Pokud na to máte čas, tak určitě každý rok.
4)Dá se to tak dělat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2012 10:29 am 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
Jarda píše:
To děláte dobře, tím se nic pokazit nedá.
1)Lepší je před.
2)Jak chcete, klidně i několikrát denně.
3)Pokud na to máte čas, tak určitě každý rok.
4)Dá se to tak dělat.

Děkuji
Chtěl jsem se optat na godzilu davám si jej jednu na prave chodidlo druhou na leve..
Stačí to takto nebo je lepší jiny postup kam prilozit?
Nikde nemohu sehnat celulozovou houbicku obešel jsem vsechny velke obchodák a nikde houba s popisem ,že z celulozy jen jedna a ta byla ze 70% nevíte kde sehnat v jake drogerce je maji?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 12:47 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 28, 2012 6:25 pm
Příspěvky: 21
Dobrý den, pane Jardo.

Užívala jsem proti parazitům hřebíček, pelyněk, ořešák dle návodu. Po letech jsem se konečně začala cítit lépe - klesly mi zvýšené teploty a zmenšila únava. Do 3 dnů po dobrání této kůry se to opět začalo vracet do starých kolejí. Začala jsem opět užívat a opět je mi lépe. Tedy následná prevence 1x týdně mi nestačí. Jaký na to máte názor? Mám brát trojčátko nepřetržitě, nemůže to nějak škodit - dlouhodobě? Jak se stabilizovat bez teplot a únavy, aniž bych byla "závislá" na těchto bylinách?

Také jsem přemýšlela, že nejsou v dávkování zohledněné váhové kategorie - já mám cca 55kg, ale co třeba osoba s 90kg? Neměla by se dávkování lišit?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz