Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 1:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 132  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MMS a roztroušená skleroza
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 8:19 pm 
Offline

Registrován: pon říj 08, 2012 8:02 pm
Příspěvky: 2
Dobrý denm zajímalo by mne, jaké zkušenosti jsou s užíváním MMS při roztroušené skleroze. RS mi byla diagnostikovaná v květnu 2012, od konce května užívám MMS. V současnosti jsem již překonala nepříjemnosti spojené s užíváním MMS a mimo nemilé chuti je to v pohodě. Čištění organismu provázely krátkodobě nepříjemné pocity patrně jater, zatížených "zpracováváním" nepořádků při čistce. Jinak mne prápil močový měchýř, když jsem v podstatě dlouhá léta někdy častěji, někdy méně, bojovala s drobnými záněty. Projevovalo se to při užívání MMS jako zánět, nepříjemné pocity při močení. Po týdnu až dvou stálého užívání MMS nepříjemné pocity naprosto zmizely. Ještě spousta zajímavých věcí se udála, jako, že mi zmizel zvětšený pór u oka, z něhož jsem byla schopna skoro každodenně dostat ven nějaký jeho obsah. Pór pochopitelně zůstal, jen v něm nic není a tím se zmenšil.
No, ale hlavně mne zajímá, zda někdo s RS užívá MMS a jaké má výsledky.
Taky by mne zajímalo, čím jiným bych se mohla té potvory zbavit. Poradíte někdo prosím?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
ziva píše:
Dobry den,
poprosila by som Vas o radu, ako postupovat pri uzivani MMS, resp. MMS2 pri leukemii II. stupna, ked nie su v poriadku oblicky(ledviny) a pankresas. Prave sa zacalo s chemoterapiou. Moze sa kombinovat chemoterapia s MMS, ked su navyse poskodene oblicky dlhorocnym uzivanim liekov?
Dakujem vopred za odpoved \":)\"

Tak na chemo mám svůj názor a ten jasně říká v žádném případě nebrat. Aplikace MMS u poškozených ledvin také nic ideálního, nicméně podívejte se jak se využíval kdysi Fowlerův roztok, http://lekarske.slovniky.cz/lexikon-poj ... ruv-roztok a tělo celkově odkyselte. Velice dobré výsledky by v tomto směru měl podávat i montmorilonit, který je obsažen v bentonitu vysoké kvality a dovede díky své schopnosti alkalizace tkání se současným odvedením svinstva z těla opravdu zázraky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS a roztroušená skleroza
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
bosanova píše:
Dobrý denm zajímalo by mne, jaké zkušenosti jsou s užíváním MMS při roztroušené skleroze. RS mi byla diagnostikovaná v květnu 2012, od konce května užívám MMS. V současnosti jsem již překonala nepříjemnosti spojené s užíváním MMS a mimo nemilé chuti je to v pohodě. Čištění organismu provázely krátkodobě nepříjemné pocity patrně jater, zatížených "zpracováváním" nepořádků při čistce. Jinak mne prápil močový měchýř, když jsem v podstatě dlouhá léta někdy častěji, někdy méně, bojovala s drobnými záněty. Projevovalo se to při užívání MMS jako zánět, nepříjemné pocity při močení. Po týdnu až dvou stálého užívání MMS nepříjemné pocity naprosto zmizely. Ještě spousta zajímavých věcí se udála, jako, že mi zmizel zvětšený pór u oka, z něhož jsem byla schopna skoro každodenně dostat ven nějaký jeho obsah. Pór pochopitelně zůstal, jen v něm nic není a tím se zmenšil.
No, ale hlavně mne zajímá, zda někdo s RS užívá MMS a jaké má výsledky.
Taky by mne zajímalo, čím jiným bych se mohla té potvory zbavit. Poradíte někdo prosím?

MMS tělo vyčistí od kdejakého šmejdu, čili i zde může pomoci i když tady jde hodně často o těžké minerální a vitamínové deficity, které je vhodné srovnat, jinak vám to bude trvat hodně dlouho. Základem je většinou deficit mědi a rozhašená tvorba béček ve střevě. Udělejte si potřebná vyšetření a nastudujte Klennerův protokol, ten pomohl mnoha lidem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 10:29 pm 
Offline

Registrován: pon říj 08, 2012 8:02 pm
Příspěvky: 2
No tedy, ten Klennerův protokol je věc! Vůbec tomu nerozumím. Navíc kde sehnat potřebné preparáty, to bude asi taky oříšek. Nicméně děkuji za radu, snad si s tím nějak poradím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 9:25 am 
Offline

Registrován: ned lis 06, 2011 6:51 pm
Příspěvky: 10
Zdravím všechny i p.Zajíčka,

Chci začít užívat mms ale mám 2 dotazy :

1)dočetl jsem se, že MMS je hodně silná čistička na těžké kovy,tzn. co to bude dělat s plombama v puse? nebo to mužou užívat jenom lidé bez plomb.

2) na stránkách http://www.czchem.cz/chemie/51-chlorita ... -1-ks.html
si to chci koupit ale nevidim nikde nabídku kys.citronové na aktivoání.Mají tady jenom Chloritan sodný, kterému říkají bělící činidlo, ale kde koupit kys.citronouvou?

Díky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 11:49 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Neo333 píše:
Zdravím všechny i p.Zajíčka,

Chci začít užívat mms ale mám 2 dotazy :

1)dočetl jsem se, že MMS je hodně silná čistička na těžké kovy,tzn. co to bude dělat s plombama v puse? nebo to mužou užívat jenom lidé bez plomb.

2) na stránkách http://www.czchem.cz/chemie/51-chlorita ... -1-ks.html
si to chci koupit ale nevidim nikde nabídku kys.citronové na aktivoání.Mají tady jenom Chloritan sodný, kterému říkají bělící činidlo, ale kde koupit kys.citronouvou?

Díky.

S blombama neporadím.Taky je mám a při užívání MMS jsem nepociťovala,že by se něco dělo.Tu kyselinu citronovou koupíte normálně v potravinách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS a roztroušená skleroza
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 10:50 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 8:28 am
Příspěvky: 13
bosanova píše:
Dobrý denm zajímalo by mne, jaké zkušenosti jsou s užíváním MMS při roztroušené skleroze. RS mi byla diagnostikovaná v květnu 2012, od konce května užívám MMS. V současnosti jsem již překonala nepříjemnosti spojené s užíváním MMS a mimo nemilé chuti je to v pohodě. Čištění organismu provázely krátkodobě nepříjemné pocity patrně jater, zatížených "zpracováváním" nepořádků při čistce. Jinak mne prápil močový měchýř, když jsem v podstatě dlouhá léta někdy častěji, někdy méně, bojovala s drobnými záněty. Projevovalo se to při užívání MMS jako zánět, nepříjemné pocity při močení. Po týdnu až dvou stálého užívání MMS nepříjemné pocity naprosto zmizely. Ještě spousta zajímavých věcí se udála, jako, že mi zmizel zvětšený pór u oka, z něhož jsem byla schopna skoro každodenně dostat ven nějaký jeho obsah. Pór pochopitelně zůstal, jen v něm nic není a tím se zmenšil.
No, ale hlavně mne zajímá, zda někdo s RS užívá MMS a jaké má výsledky.
Taky by mne zajímalo, čím jiným bych se mohla té potvory zbavit. Poradíte někdo prosím?

Dobrý den.
Manželka se s RS potýká už cca 3 roky. V současné době je úplně v pohodě, nemá vlastně téměř žádné příznaky nemoci. Doktoři s RS nesvedou vůbec nic, musíte si pomoci sama.. Podle mě máte napůl vyhráno už tím, že jste na těchto stránkách a hledáte co s tím.
Pro mě bylo nejtěžší ženu vůbec přesvědčit, aby s tím začala něco dělat. Doktoři tvrdí, že vyléčit se to nedá, ale že to umí celkem dobře zabrzdit. Začali jí píchat injekce, po kterých jí bylo vždycky hrozně blbě, takže prášky proti bolesti, prášky na nervy, prášky na žaludek, aby ty všechny prášky snesla. Díky práškům během pár měsíců přibrala 15kg, čímž upadala ještě více do depresí.
Proseděl jsem stovky hodin na internetu a nakonec jsem všechno našel tady na těchto
stránkách. Velký dík panu Zajíčkovi za ně.
Úplně přesně nevím, co jí pomohlo nejvíc. Zkoušíme ale všechno, co se tu najde..
První co jsme udělali, byla úplná změna stravy. Přestali jsme úplně jíst pečivo a všechny výrobky z mouky, odbourali cukr, všechny sladkosti a mléčné výrobky. Defakto jsme na čas přešli jen na syrovou stravu, dnes už to tak úplně 100% není... Na radu pana Zajíčka si nechala manželka udělat test na homocystein, výsledky byly vysoko nad ideálním stavem. Následovalo jeho srovnání na přijatelné hodnoty pomocí vitamínů B. Ty bere v nějaké udržovací dávce denně. No a taky plivaci a krkací test - doplňování HCL, vlasová analýza - doplnění chybějících minerálů, test na přítomnost parazitů a virů - plazmový generátor, sledování a dorovnávání PH moče. Nechali jsme si vyměnit všechny amalgámové plomby v zubech za bílé, začali se cpát chlorelou a zeleným ječmenem. Nakoupili odšťavovače, filtraci vody, ionizátor. Systematicky léčbu pomocí MMS jsme nezkoušeli. Nasazujeme ho vždycky, když se objeví nějaké jiné problémy. Zánět průdušek, angína nebo chřipka byla vždy za dva tři dny minulostí.
Za stejně důležitou považuji i psychickou stránku. Největší pokrok u ženy nastal, když se přestala kvůli RS stresovat a začala myslet pozitivně. Přečetla si nějaké knížky, jako Dohoda s nemocí, Cesta, Čtyři dohody, prostě začala věřit tomu, že se RS porazit dá.
Na poslední magnetické rezonanci se neobjevila žádná nová ložiska zánětů, některá se viditelně zmenšila. Uvidíme co ukáže ta další.
Držím Vám palce, hlavní je věřit a vydržet!!! \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2012 10:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
bosanova píše:
No tedy, ten Klennerův protokol je věc! Vůbec tomu nerozumím. Navíc kde sehnat potřebné preparáty, to bude asi taky oříšek. Nicméně děkuji za radu, snad si s tím nějak poradím.

To víte bez práce nejsou koláče a v dnešním světě bohužel zase těžko sehnat použitelné informace, nicméně ty nyní máte, tím je ta horší část vyřešena a zbytek je na vás.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2012 10:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
[quote="Neo333":3pare2jj]Zdravím všechny i p.Zajíčka,

Chci začít užívat mms ale mám 2 dotazy :

1)dočetl jsem se, že MMS je hodně silná čistička na těžké kovy,tzn. co to bude dělat s plombama v puse? nebo to mužou užívat jenom lidé bez plomb.

2) na stránkách http://www.czchem.cz/chemie/51-chlorita ... -1-ks.html
si to chci koupit ale nevidim nikde nabídku kys.citronové na aktivoání.Mají tady jenom Chloritan sodný, kterému říkají bělící činidlo, ale kde koupit kys.citronouvou?

Díky.[/quote:3pare2jj]
1)Ono je to patrně nerozpouští, jenom vytlačuje rtuť z tkání.
2)Kupte si to zde

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3pare2jj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS a roztroušená skleroza
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2012 11:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
MarOs píše:
Dobrý den.
Manželka se s RS potýká už cca 3 roky. V současné době je úplně v pohodě, nemá vlastně téměř žádné příznaky nemoci. Doktoři s RS nesvedou vůbec nic, musíte si pomoci sama.. Podle mě máte napůl vyhráno už tím, že jste na těchto stránkách a hledáte co s tím.
Pro mě bylo nejtěžší ženu vůbec přesvědčit, aby s tím začala něco dělat. Doktoři tvrdí, že vyléčit se to nedá, ale že to umí celkem dobře zabrzdit. Začali jí píchat injekce, po kterých jí bylo vždycky hrozně blbě, takže prášky proti bolesti, prášky na nervy, prášky na žaludek, aby ty všechny prášky snesla. Díky práškům během pár měsíců přibrala 15kg, čímž upadala ještě více do depresí.
Proseděl jsem stovky hodin na internetu a nakonec jsem všechno našel tady na těchto
stránkách. Velký dík panu Zajíčkovi za ně.
Úplně přesně nevím, co jí pomohlo nejvíc. Zkoušíme ale všechno, co se tu najde..
První co jsme udělali, byla úplná změna stravy. Přestali jsme úplně jíst pečivo a všechny výrobky z mouky, odbourali cukr, všechny sladkosti a mléčné výrobky. Defakto jsme na čas přešli jen na syrovou stravu, dnes už to tak úplně 100% není... Na radu pana Zajíčka si nechala manželka udělat test na homocystein, výsledky byly vysoko nad ideálním stavem. Následovalo jeho srovnání na přijatelné hodnoty pomocí vitamínů B. Ty bere v nějaké udržovací dávce denně. No a taky plivaci a krkací test - doplňování HCL, vlasová analýza - doplnění chybějících minerálů, test na přítomnost parazitů a virů - plazmový generátor, sledování a dorovnávání PH moče. Nechali jsme si vyměnit všechny amalgámové plomby v zubech za bílé, začali se cpát chlorelou a zeleným ječmenem. Nakoupili odšťavovače, filtraci vody, ionizátor. Systematicky léčbu pomocí MMS jsme nezkoušeli. Nasazujeme ho vždycky, když se objeví nějaké jiné problémy. Zánět průdušek, angína nebo chřipka byla vždy za dva tři dny minulostí.
Za stejně důležitou považuji i psychickou stránku. Největší pokrok u ženy nastal, když se přestala kvůli RS stresovat a začala myslet pozitivně. Přečetla si nějaké knížky, jako Dohoda s nemocí, Cesta, Čtyři dohody, prostě začala věřit tomu, že se RS porazit dá.
Na poslední magnetické rezonanci se neobjevila žádná nová ložiska zánětů, některá se viditelně zmenšila. Uvidíme co ukáže ta další.
Držím Vám palce, hlavní je věřit a vydržet!!! \":D\"

To jsem rád, že vám to tak pěkně funguje a potvrzujete moje tvrzení, že není neléčitelná nemoc, jsou pouze neléčitelní lidé, ale to se již vymyslet nedá. Je na to známé úsloví, "Komu není rady, tomu není pomoci". Ono totiž kdo chce, tak si vždy cestu najde, nakonec ta nemoc je právě vstupenkou na tu cestu a nutí nás po ní jít, čímž vlastně člověku slouží k sebezdokonalování.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2012 11:04 pm 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
Nevim jak ostatní s MMS, já se přidám se zatím nic moc pozitivní zkušeností.

Syn (4r.) dostal molusky (takové malé bradavičky, virového původu), podle jakhosi tipu na webu mícháme 3 kapky mms zaktivované kys. citr., plus trosinku kapek filtrované vody => potíráme 2x denně, výsledek skoro po týdnu nic moc, nebo lépe vůbec nic, molusky se šíří po celém těle jako nic.
Pokud si MMS neporadí s moluskou, jak to zmůže horčí problém?

No ještě budeme zkoušet - do víkendu. Pak ještě apíšu jak to dopadlo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2012 10:02 am 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 3:49 pm
Příspěvky: 4
Dobry den, opravdu lze koupit chloristan sodny v te Ficheme? Je to ten samy jako na czchemu? Proc je na czchemu 10x drazsi, kdyz jak tvrdi p.Humbel na tom nevydelavaji.

Je v poradku to slozeni na Ficheme? Neni to podle vseho ciste:

Technická specifikace:
Chloritan sodný (NaClO2) Min. 300 g/l / Min. 24,5%
Dusičnan sodný (NaNO3) Max. 0,03%
Chlorečnan sodný (NaClO3) Max. 0,45%
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Chrom (Cr) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Rtuť (Hg) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Nikl (Ni) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Olovo (Pb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Antimon (Sb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Selen (Se) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného


Jeste mam dotaz k te kyseline citronove. Pisete, ze se da bezne koupit v potravinach nebo drogerii. Maji ji i na te ficheme:

http://www.fichema.cz/kyselina-citronov ... p-417.html

Je to vsak pevne skupenstvi. Je nejaky rozdil v % ruznych kyselin citronovych od ruznych vyrobcu? A kdyz to naredim s vodou abych mohl kapat ty kapky v jakem pomeru to mam naredit aby to melo spravnou koncentraci pro pouziti do MMS? Nekde jsem cetl, ze by snad dokonce mely stacit na aktivaci kapky z citronu nebo octa. Je to pravda?


Diky David


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2012 10:16 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
dafa píše:
Dobry den, opravdu lze koupit chloristan sodny v te Ficheme? Je to ten samy jako na czchemu? Proc je na czchemu 10x drazsi, kdyz jak tvrdi p.Humbel na tom nevydelavaji.

Je v poradku to slozeni na Ficheme? Neni to podle vseho ciste:

Technická specifikace:
Chloritan sodný (NaClO2) Min. 300 g/l / Min. 24,5%
Dusičnan sodný (NaNO3) Max. 0,03%
Chlorečnan sodný (NaClO3) Max. 0,45%
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Chrom (Cr) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Rtuť (Hg) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Nikl (Ni) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Olovo (Pb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Antimon (Sb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Selen (Se) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného


Jeste mam dotaz k te kyseline citronove. Pisete, ze se da bezne koupit v potravinach nebo drogerii. Maji ji i na te ficheme:

http://www.fichema.cz/kyselina-citronov ... p-417.html

Je to vsak pevne skupenstvi. Je nejaky rozdil v % ruznych kyselin citronovych od ruznych vyrobcu? A kdyz to naredim s vodou abych mohl kapat ty kapky v jakem pomeru to mam naredit aby to melo spravnou koncentraci pro pouziti do MMS? Nekde jsem cetl, ze by snad dokonce mely stacit na aktivaci kapky z citronu nebo octa. Je to pravda?


Diky David

Veškeré informace o MMS jsou na stránkách http://www.emms.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2012 10:34 am 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 3:49 pm
Příspěvky: 4
Mate pravdu Dagmaro, predtim jsem to tam nevidel.\":-)\"

Diky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2012 11:48 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
dafa píše:
Dobry den, opravdu lze koupit chloristan sodny v te Ficheme? Je to ten samy jako na czchemu? Proc je na czchemu 10x drazsi, kdyz jak tvrdi p.Humbel na tom nevydelavaji.

Je v poradku to slozeni na Ficheme? Neni to podle vseho ciste:

Technická specifikace:
Chloritan sodný (NaClO2) Min. 300 g/l / Min. 24,5%
Dusičnan sodný (NaNO3) Max. 0,03%
Chlorečnan sodný (NaClO3) Max. 0,45%
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Chrom (Cr) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Rtuť (Hg) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Nikl (Ni) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Olovo (Pb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Antimon (Sb) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
Selen (Se) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného


Jeste mam dotaz k te kyseline citronove. Pisete, ze se da bezne koupit v potravinach nebo drogerii. Maji ji i na te ficheme:

http://www.fichema.cz/kyselina-citronov ... p-417.html

Je to vsak pevne skupenstvi. Je nejaky rozdil v % ruznych kyselin citronovych od ruznych vyrobcu? A kdyz to naredim s vodou abych mohl kapat ty kapky v jakem pomeru to mam naredit aby to melo spravnou koncentraci pro pouziti do MMS? Nekde jsem cetl, ze by snad dokonce mely stacit na aktivaci kapky z citronu nebo octa. Je to pravda?


Diky David

100% čisté není vůbec nic! Podle mého názoru jde o poctivého obchodníka, který uvádí čistotu prodávané látky. Od mnohých takovou korektní informaci nedostanete.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz