Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 1:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 8:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
javr píše:
Mám v plánu vyzkoušet v sobotu očistu jater. Největší problém byl sehnat epsomskou sůl, když jsem obešla 4 lékárny, kde na mě čuměli jako tele na nová vrata a všude mě opravovali, že myslím asi empskou sůl, ale stejně ji nemáme, tak nakonec v páté lékárně mi ji prodali. Navážili mi 100 g sypké empské soli. Takže se ptám: Je to ta stejná sůl, o které se tu píše? A další zapeklitá věc: Jak ji mám naředit? Kolik gramů mám použít na jednu očistu?
Děkuji moc za odpověď.

Člen Xeelee vám to píše správně a dává se 60 ml, nebo 60 g soli na uvedené množství vody, nejde o nic kriticky přesného, cílem je vyvolat průjem a to se povede i s jinou dávkou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 8:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
babanci píše:
Tak já se také chystám příští týden na očistu, asi už šestou v pořadí. Jsem už ale trošku skeptická, piji chanca piedra poctivě už nějaký ten měsíc, hořčík beru také na hranici průjmu, užívám ostropestřec, držím jaterní dietu...ale kameny ve žlučníku mám pořád, stále stejné množství - 4 kousky, 0,8 cm největší. Při každé očistě odejde kamenů hodně, ale ty, o které mu jde nejvíc se ani nehnou, což mi přijde trochu podivné. Nezbývá ale nic jiného než věřit, že jednou odejdou. Na operaci nechci, kolem mě je spousta lidí, co byli a mají stejně potíže. Nejsem už tak utahaná jako jsem byla, ale bolest v pravém podžebří je pořád stejná a po ránu je to přímo strašné. Vysvětluji si to tak, že ve žlučníku je hodně nashromážděné žluči a ty šutry, že mi tam o to víc tlačí.

Jak správně píšete, operace nic neřeší, naopak stav komplikuje a tu bych tedy podstoupil, až v případě nezvladatelného stavu, nicméně dokud je možné cokoliv jiného, určitě vyzkoušet. Pokud se dosud upravilo jen minimum, viděl bych jako rozumné projet buď trojčátko, nebo kůru Albendazolem a Praziquantelem, může jít i o parazity, kteří bolesti mohou vyvolávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 9:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Nick34 píše:
Dobry den,

od posledni ocisty jater me zacalo hodne bolet v pravem podzebri. Nejdrive jsem to nechaval byt a cekal jsem ze si to casem sedne.
Ale bohuzel opak byl pravdou. Zacal jsem se pravidelne v noci probouzet bolesti a mel jsem pocit ostre bolesti.
Rovnez jsem nemohl spat na leve strane.
Nasledna ocista mi od bolesti nepomohla a trvalo to uz pres 2 mesice.
Vypada to, ze se u me pohnul nejaky sutr a ten mi tropi peknou neplechu.
Zkousel jsem zemezlucovou smes a jaterni smes od dedka ale moc mi to nepomahalo.
Asi jsem byl netrpelivy a cekal jsem rychlou ulevu (mam jeho vyrobky rad a tak je v zadnem pripade nechci kritizovat).

Vyzkousel jsem tedy pripravek, ktery je doporucovan Andreasem Moritzem. Jedna se o Gold Coin Gras(GCG) a musim rict ze je to naprosta bomba.
Jiz po nekolika dnech jsem prestal mit bolesti a citim se dobre. Prestal jsem se v noci probouzet bolesti.
Na zahranicnich forech je tento pripravek hodnocen v samych superlativech.

Koupil jsem ho zde: http://www.sensiblehealth.com/Products-Tinctures.xhtml&currency=cdn
Neni to zrovna levne a clovek vykrvaci na postovnem a dani ale je to vysoce vysoce ucinne.

To slyším poprvé, netušíte co to konkrétně obsahuje, možná by se našlo i něco domácího jako náhražka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 9:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Matifu píše:
Dobrý den všetkým.
V nedelu som spravil očistu jater podľa návodu p. Jardy. Predtým deň ráno som vypil 3dl teplej vody do ktorého som dal Ebson. soľ tak jednu lyžičku. Potom som si dal 1,5 litru vody na 2x a následne urobill aj klystýr. Celý den som jedol len lahké jedlo k večeru 2 jabká . Cez deň som bol viac krát na toalete než obvilkle. \":lol:\" V nedelu ráno znova klytýr s vlastnou urinou.(Aj to som čítal ix na tej fóre a už mi to ide v pohode.) Potom hodne vody do obedu som si dal len jedno veľké jablko a zase hodne vody okolo 1,5 litre už som trošku cítil aj ľadviny. A potom jablkovú šťavu a všetko som robiľ podla návodu. Do 22.hod som bol asi 5x na toalete na poslednej už len žltá voda vytekala zo mňa. Potom som vypil ten olivovodrepový kokteil ( Docela mi to chutilo \":D\" ) Dve pat fľaše steplou vodou dal som aj zo zadu a ležal som asi 30 min v tejto polohe. A ozaj som cítil akoby sa mi v pečeni niečo dialo. Neviem to správne popísať akoby trošku pulzovalo alebo niečo také. No veľa som nespal ale nemal som žiadné negatívne pocity. Ráno pred 6 hod. som vstal a som mal už nutkanie na veľkú potrebu tak som dobehol na wc. V myske moli guličky veľké od malých čočiek cez tveľkosti hrášku až zopár vedšých. Ten najvädší som vybral ten bol 22mm dlhý. \":shock:\" Konzistenciu mal asi ako guma. Boli žltej a tmavozelenej farby. Potom som si dal daľšiu dávku tej horkej soli. A o 8-mej hod. tiež. No tak do obedu som chodil na wcko ale najviac zo mňa vyšiel ráno o 6 hod. Samozrejme podľa návodu som si dal ovocnú šťavu potom som si dal rozmixované jablko. Na obed som uvaril pšenovú kašu a dal som tam trošku másla a ližičku medu. Bol som unavený, som si ľahol tak na hodinku. Okolo 16 hod už som sa cítil dobre a pri sile, tak som išiel pozbierať orechy.
Ďakujem p Jardovi za perfektný návod. O 2 týždňe urobím to znova. Už dľhšiu dobu sledujem fórum. Je tu čo čítať a inšpirovať sa ku zdravšímu životu.

Vidíte a to by člověk ani neřekl, jak moc bordelu si v sobě nosí, hlavně že je bordel ke spokojenosti venku a raději opakovat do vyloučení všeho, jak zde radím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 2:17 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Jarda píše:
Jak správně píšete, operace nic neřeší, naopak stav komplikuje a tu bych tedy podstoupil, až v případě nezvladatelného stavu, nicméně dokud je možné cokoliv jiného, určitě vyzkoušet. Pokud se dosud upravilo jen minimum, viděl bych jako rozumné projet buď trojčátko, nebo kůru Albendazolem a Praziquantelem, může jít i o parazity, kteří bolesti mohou vyvolávat.

Tak jsem se dívala, kde se to dá koupit a zírám, že jedno stojí 1 200 korun a druhé 1 400 korun. Opravdu se má brát obojí? Můj první muž byl myslivec, vždy, když něco zastřelil, tvrdil mi, že dal vzorek masa na veterinu ke kontrole, než se jedlo, ale po rozvodu mi řekl, že ho nikdy nedal. \":(\"
Tak, kdo ví, co jsem všechno zbaštila. možná jsem opravdu prolezlá parazity. Jak bych to mohla zjistit a dají se léky předepsat? Už jsem do léčení nahrnula desetitisíce. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 7:59 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
Jarda píše:
To slyším poprvé, netušíte co to konkrétně obsahuje, možná by se našlo i něco domácího jako náhražka.

Bohuzel o slozeni vim jen to co je popsano na jejich strankach a na pripravku.
Zakladni slozka pro rozbijeni kamenu je Lysimachia( v cinske medicine Jin Qian Cao ).
Pak je tam jeste Bupleurum. Nejdulezitejsi tam ale je prave ta Lysimachia.
Podobne skvele ucinky ma i na ledvinove kameny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 8:53 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Pane Zajíčku, beru MMS, dokáže to něco s parazity udělat? Jsem sice v jiném vlákně, ale v předešlém příspěvku jste mi psal, že by bolesti v podžebří mohly, krom kamenů,způsobovat právě paraziti. Děkuji za odpověď, v nejhorším seženu ty Vámi doporučené přípravky, i když jsem zjistila na netu, že jsou dost drahé. Ale zdraví za to stojí, to já, bohužel, vím až moc dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob říj 13, 2012 1:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Zdravím všechnny:),
mám za sebou 4.očistu a po 3. neúspěšné byla tato velmi úspěšná jak co se vyloučených kamenů týká, tak hlavně zřejmého vylepšení zraku!! Z toho mám tedy velkou radost \":)\" ! Po předchozí JO se mi dosti zhoršil a je patrné, že to souviselo s posunem kamenů a jejich NEvyloučením. Jakmile se dostaly ven, rázem je to znát \":)\" ! Také je fajn, že mi nebylo ani trochu nevolno:). Začínám mít podezření, že to souvisí s čerstvostí oleje - vždy když jsem načala novou lahev, tak mi zle nebylo a když jsem použila načatou co mi stála ve špajzu (byť byla jen měsíc otevřená), tak mi zle víc nebo míň bylo. Vím, že zrovna olivový olej je dobře trvanlivý, ale tohle je minimálně podezřelá náhoda:)...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2012 10:21 am 
Offline

Registrován: ned zář 30, 2012 10:50 am
Příspěvky: 2
babanci píše:
Pane Zajíčku, beru MMS, dokáže to něco s parazity udělat? Jsem sice v jiném vlákně, ale v předešlém příspěvku jste mi psal, že by bolesti v podžebří mohly, krom kamenů,způsobovat právě paraziti. Děkuji za odpověď, v nejhorším seženu ty Vámi doporučené přípravky, i když jsem zjistila na netu, že jsou dost drahé. Ale zdraví za to stojí, to já, bohužel, vím až moc dobře.

vyšetření zvěřiny se provádí pouze u divokých prasat, kde je povinné takže je na vyšetření dávat musel a vyšetření se provádí pouze na svalovce, pokud jste to maso nejedla syrové neumím si představit jak by jste z něj mohla chytit nějaké parazity pokud se dodržela hygiena při zpracování masa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 18, 2012 8:01 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
rimar píše:
vyšetření zvěřiny se provádí pouze u divokých prasat, kde je povinné takže je na vyšetření dávat musel a vyšetření se provádí pouze na svalovce, pokud jste to maso nejedla syrové neumím si představit jak by jste z něj mohla chytit nějaké parazity pokud se dodržela hygiena při zpracování masa

Tak alespoň tak, děkuji za objasnění. Někde jsem četla, že lidi všeobecně mají spoustu parazitů, tak doufám, že já ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 18, 2012 8:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
babanci píše:
Tak alespoň tak, děkuji za objasnění. Někde jsem četla, že lidi všeobecně mají spoustu parazitů, tak doufám, že já ne.

Toto je v dnesni dobe bohuzel dost naivni nazor:( Dneska ma parazity opravdu temer kazdy az na vzacne vyjimky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 3:18 pm 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
mám dotaz - před kůrou se doporučuje popíjet jablečná šťáva, zajímalo by mě, jestli má stejný účinek popíjení jablečného octa (samozřejmě zředěného s vodou)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 9:35 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Tak zase já po další očistě. Mám neustále bolesti v pravém podžebří, žlučové kameny malé, to už jsem zde psala. Tyto bolesti trvají už skoro tři roky, za tu dobu jsem zkusila snad úplně všechno /kromě operace/. Gemmoterapii, tradiční čínskou medicínu, dobíjení na biorezonančním přístroji BICOM, piji chanca pietra, užívám ostropestřec, držím přísnou jaterní dietu, vyloučila jsem 5 bílých jedů z potravy, užívám hořčík na hranici průjmu, piji denně šťávu z černé ředkve, dělám jaterní očisty, užívala jsem přípravek GUNA LIVER, o kterém se tvrdí, že je přímo zázračný... a nic, vůbec žádná změna. Situace se nezměnila a co času, energie a v neposlední řadě peněz mě to celé stálo! Přesto jsem se ještě do operace nepřesvědčila. Prosím poraďte, co ještě zkusit. Začátkem listopadu ještě půjdu do jaterní očisty, vždy odejde spoustu zelených kamínků, ale ty, co jsou vidět na sonu, jsou tam stále. A dělají velké problémy. Prosím každého, kdo má nějaký nápad, aby mi ho napsal. Už začínám být nalomená, pečuji totiž o dítě svojí zemřelé dcery a vidím, že když je mi stále zle, že to jde velmi těžko. O psychice ani nemluvím, tam jsem vyřízená nadosmrti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 9:41 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
babanci píše:
Tak zase já po další očistě. Mám neustále bolesti v pravém podžebří, žlučové kameny malé, to už jsem zde psala. Tyto bolesti trvají už skoro tři roky, za tu dobu jsem zkusila snad úplně všechno /kromě operace/. Gemmoterapii, tradiční čínskou medicínu, dobíjení na biorezonančním přístroji BICOM, piji chanca pietra, užívám ostropestřec, držím přísnou jaterní dietu, vyloučila jsem 5 bílých jedů z potravy, užívám hořčík na hranici průjmu, piji denně šťávu z černé ředkve, dělám jaterní očisty, užívala jsem přípravek GUNA LIVER, o kterém se tvrdí, že je přímo zázračný... a nic, vůbec žádná změna. Situace se nezměnila a co času, energie a v neposlední řadě peněz mě to celé stálo! Přesto jsem se ještě do operace nepřesvědčila. Prosím poraďte, co ještě zkusit. Začátkem listopadu ještě půjdu do jaterní očisty, vždy odejde spoustu zelených kamínků, ale ty, co jsou vidět na sonu, jsou tam stále. A dělají velké problémy. Prosím každého, kdo má nějaký nápad, aby mi ho napsal. Už začínám být nalomená, pečuji totiž o dítě svojí zemřelé dcery a vidím, že když je mi stále zle, že to jde velmi těžko. O psychice ani nemluvím, tam jsem vyřízená nadosmrti.

ROzhodne bych zvazil moznost jaternich parazitu. A pokud stale vychazeji kaminky, tak jedine pokracovat, protoze tam treba muze tlacit nejaky velky kamen, ktery se velmi pomalu posouva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 10:23 am 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
babanci píše:
Tak zase já po další očistě. Mám neustále bolesti v pravém podžebří, žlučové kameny malé, to už jsem zde psala. Tyto bolesti trvají už skoro tři roky, za tu dobu jsem zkusila snad úplně všechno /kromě operace/. Gemmoterapii, tradiční čínskou medicínu, dobíjení na biorezonančním přístroji BICOM, piji chanca pietra, užívám ostropestřec, držím přísnou jaterní dietu, vyloučila jsem 5 bílých jedů z potravy, užívám hořčík na hranici průjmu, piji denně šťávu z černé ředkve, dělám jaterní očisty, užívala jsem přípravek GUNA LIVER, o kterém se tvrdí, že je přímo zázračný... a nic, vůbec žádná změna. Situace se nezměnila a co času, energie a v neposlední řadě peněz mě to celé stálo! Přesto jsem se ještě do operace nepřesvědčila. Prosím poraďte, co ještě zkusit. Začátkem listopadu ještě půjdu do jaterní očisty, vždy odejde spoustu zelených kamínků, ale ty, co jsou vidět na sonu, jsou tam stále. A dělají velké problémy. Prosím každého, kdo má nějaký nápad, aby mi ho napsal. Už začínám být nalomená, pečuji totiž o dítě svojí zemřelé dcery a vidím, že když je mi stále zle, že to jde velmi těžko. O psychice ani nemluvím, tam jsem vyřízená nadosmrti.

Na bolesti bricha, zlucniku, jatry velmi dobre zabira recept od Edgara Cayceho, tzv "Castor oil pack" neboli cesky zabal s pouzitim ricinoveho oleje.
Na internetu je to popsano na hodne mistech. Mozna je to popsano i na tomto foru, nehledal jsem to.
Postup je nasledujici:
1. Kupte si BIO ricinovy olej - musi to byt BIO, nekupujte zadny sunt.
2. Kupte si cistou 100% bavlnenou latku
3. Slozte latku zhruba 3x a nechte ji nasaknout ricinovym olejem (mnozstvi oleje zhruba 3-4 polevkove lzice). Latka by mela byt mokra ale nemel by z ni olej kapat.
4. Takto namocenou latku zahrejte zhruba na 60 stupnu, nejlepe v troube.
5. Latku umistete na zlucnik, prikryjte kouskem igelitu a prilozce termolahev s vodou, aby se udrzovalo teplo.
6. Zustante v klidu s latkou 30-60 minut.
7. Procedura by se mela provadet 2-4x tydne po dobu 3-6 tydnu.

Na youtube je spousta videi jak provadet castor oil pack, napr:

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CB4QtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DsVaCT80TzlY&ei=_ECKUKX5K4bEtAaGv4CIDA&usg=AFQjCNH1FAZFzUSE1iRbmliBfcMLO2jLUQ&sig2=7Z6vOLieGvplREbh175saQ

Uz 1x jsem zde zminil Gold Coin Grass od http://www.sensiblehealth.com/. Neni to levne ale jsou s tim vyjikajici zkusenosti.
Po vyuzivani 1/2 lahve nemam zadne problemy, hodne mi to pomohlo.
Zbytek budu pouzivat pred ocistou jatry pro rozbiti moznych kamenku.
Nejste nahodou z Prahy? Ja jsem si u sensiblehealth objednal 2 lahve. Kdyz vidim v jake jste situaci, mohl bych Vam zbylou 1/2 lahve dat.
Jen tak zdarma na zkousku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz