Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 6:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 7:06 am 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
NOWOCAYN_2 píše:
Mám odšťavovač HUROM.... Popravde, nie som s ním extra spokojný, no našťastie ho používam len raz- dva krát denne, pre mňa ako jednu osobu (načo odsťavovať sestre a mame, keď to "zabijú" chlebom so šunkou...zbytočne)...
Napríklad takú mrvku som už prestal odšťavovať.... HUROM má totiž taký ochranný systém proti prehriatiu motora, čiže sa sám "vypne", keď sa mu zdá, že mu dávam "zabrať"... Pritom mu zabrať nedávam, len mu príde mrkva asi príliš tvrdá... a na polcentimetrové kúsky ju krájať nebudem...
Takže u mňa sa už mrkva nekoná... Lebo, po prvé - ťažko zohnať kvalitnú, po druhé - zdĺhavo sa umýva, po tretie - pred letnými prázdninami stálo kilo nejakých 1,3€, a vtedy som si povedal DOSŤ !!!!!!!!...
Piplať sa tak s mrkvou, a ešte ju mať tak draho, v nie extra kvalite.... To radšej deci šťavy z červenej repy, deci zo zeleru, a ráno 2 deci z jabĺk + varený škoricový prášok.... \":wink:\" ... a samozrejme vitmaín C... \":D\" ... Mám rád kyslé....ALE NIE KYSLÉ RYBY (kde je vracajúci smajlík ?)
To je len taký príklad. \":)\"

Já mám Coway Jupiter JuicePresso v licenci hurom odstavnuji nejmeně 2x denně pro dva a s mrkvi problém nemám.Občas se zastaví ,ale to spíš u kapusty ,ale stači zpětny chod a frčí dál.Krájim jí na 5cm.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 10:22 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
HARMON3K píše:

Já mám Coway Jupiter JuicePresso v licenci hurom odstavnuji nejmeně 2x denně pro dva a s mrkvi problém nemám.Občas se zastaví ,ale to spíš u kapusty ,ale stači zpětny chod a frčí dál.Krájim jí na 5cm.

Asi mám nejaký vadný kus, kde zle nastavili "poistku", a je príliš citlivá... \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 02, 2012 11:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Môžete prosím majitelia Angelu napísať názor na niektoré kritické recenzie? Je zrejmé že nejaký patlák čo nevie s tým robiť, ale i tak by som rád prečítal názor majiteľov.

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_odstavo ... 5.html?d=1

Nenechte se zblbnout nějakým ořechem, který nepoužívá mozek, nic není nikdy naprosto dokonalé za všech okolností, ale mohu říci, že za ty prachy nic lepšího nekoupíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 03, 2012 11:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
ja mam oscar neo, mal som vitalmax, nebol taky dobry. teraz som spokojny ale snivam o angel juicer.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2012 6:39 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
Ahoj,,
chcem sa opytat ohladne angel jucer 5500.
je mozne ho cistit v umyvacke na riad ?
detom budem robit prevazne ovocne stavy a sebe budem preferovat zeleninove.
jedna sa mi o to ked budem stavit napr. cibulu, cesnak,.. aby to potom neprerazalo tu pachut ked budem chciet stavit znova ovocie. 
ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2012 7:27 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
dushan74 píše:
Ahoj,,
chcem sa opytat ohladne angel jucer 5500.
je mozne ho cistit v umyvacke na riad ?
detom budem robit prevazne ovocne stavy a sebe budem preferovat zeleninove.
jedna sa mi o to ked budem stavit napr. cibulu, cesnak,.. aby to potom neprerazalo tu pachut ked budem chciet stavit znova ovocie. 
ďakujem.

No cibuli a cesnek v tom asi moc casto odstavovat nebudete.
Staci dodrzet poradi nejdriv ovoce a pak zelenina a nemate zadny problem.
Jinak umyt Angela od jakychkoliv zbytku jde naprosto jednoduse. Podle mne je zbytecne ho vubec davat do mycky, ale vzhledem z materialu, ze ktereho je vyrobeny, ho tam klidne dat muzete.
Pokud odstavujete, a na konci odstavovani do Angela nasypete odstavenou drt. Tak se Vam v podstate tou drti vycisti sam. Pak ho staci jenom otrit hridele od te drti a oplachnout vodou. Casove by se to melo zvladnout do peti minut. Ja z nej nejdriv setru tu drt a pak ho oplachnu vodou, abych si zbytecne nezanesl odpad u drezu. Nejhorsi je vycistit tu pohonnou jednotku, protoze ta se neda dat pod tekouci vodu.

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2012 11:26 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
inzenyr píše:
No cibuli a cesnek v tom asi moc casto odstavovat nebudete.
Staci dodrzet poradi nejdriv ovoce a pak zelenina a nemate zadny problem.
Jinak umyt Angela od jakychkoliv zbytku jde naprosto jednoduse. Podle mne je zbytecne ho vubec davat do mycky, ale vzhledem z materialu, ze ktereho je vyrobeny, ho tam klidne dat muzete.
Pokud odstavujete, a na konci odstavovani do Angela nasypete odstavenou drt. Tak se Vam v podstate tou drti vycisti sam. Pak ho staci jenom otrit hridele od te drti a oplachnout vodou. Casove by se to melo zvladnout do peti minut. Ja z nej nejdriv setru tu drt a pak ho oplachnu vodou, abych si zbytecne nezanesl odpad u drezu. Nejhorsi je vycistit tu pohonnou jednotku, protoze ta se neda dat pod tekouci vodu.

Inzenyr

\":D\" tak ďakujem, to je ďalšie áno prečo práve angela kúpiť.
Áno tá cibuľa sa asi moc často neštaví ale ako už zrejme viete pokiaľ starší syn zacíti cibuľu v napr. pomarančovej stave tak tn poletí potom rovno na wc \":lol:\" to mi verte. \":D\"
Ale ako píše inženýr, kdeže je angel z nerezu tak dúfam že umývačka všetky pachy odstráni .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 10:26 pm 
Offline

Registrován: sob čer 26, 2010 9:09 am
Příspěvky: 32
dobry den Jardo,
nemate, prosim, tip- ked by som chcel pri protikvasinkovej diete prisne nekombinovat orechy (semienka) s ovocim alebo s mrkvou, cim by som mohol z odstavnovaca (ANGEL) vytlacit "orechovy material"?

Orechy cez noc namacam a trochu tekutiny odstavovac z nich do nadoby vytlaci, vacsina vsak zostane na sitku (hriadeloch), tak tam potom hodim jedno jablko a to doda chutnu stavu a zaroven vytlaci zo stroja a sitka zbytky. Potrebujem to vsak nahradit.

Pouzit na to vodu velmi chutne asi nebude, nemate nejaky "neskody" tip?

dakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 12:49 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Zappy píše:
dobry den Jardo,
nemate, prosim, tip- ked by som chcel pri protikvasinkovej diete prisne nekombinovat orechy (semienka) s ovocim alebo s mrkvou, cim by som mohol z odstavnovaca (ANGEL) vytlacit "orechovy material"?

Orechy cez noc namacam a trochu tekutiny odstavovac z nich do nadoby vytlaci, vacsina vsak zostane na sitku (hriadeloch), tak tam potom hodim jedno jablko a to doda chutnu stavu a zaroven vytlaci zo stroja a sitka zbytky. Potrebujem to vsak nahradit.

Pouzit na to vodu velmi chutne asi nebude, nemate nejaky "neskody" tip?

dakujem

K Angelu lze dokoupit homogenizator:

http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/knih ... radni-dily

ma ale dve nevyhody. Je dost drahy a je treba pouzit znacne mnozstvi orechu, aby se z nej neco vytlacilo.

Pro male mnozstvi orechu mne napadlo jedno reseni, navazujici na to, ze Vam orechy zustavaji na hrideli. K Angelu se dodava plechova skrabka, temi ostrymi konci se velice dobre daji cistit zuby hridele. Nechate v Angelu orechy rozemlit, vyndate hridele z Angela a seskrabnete z nich rozemlete orachy tou skrabkou. Delam to takto ze zbytky zeleniny a ovoce co zustanou na hridelich, kdyz Angel cistim, abych si neucpal opad drezu, takze na ty orechy by to take melo fungovat. V kazdem pripade by ale orechy mely byt dobre namocene, aby nedoslo k praskuti sita. Z druhe strany, kdyz uz mam orechy dobre namocene, tak je s chuti schroupu tak jak jsou a uz s nimi dal neztracim cas. \":-)\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 28, 2012 2:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Zappy píše:
dobry den Jardo,
nemate, prosim, tip- ked by som chcel pri protikvasinkovej diete prisne nekombinovat orechy (semienka) s ovocim alebo s mrkvou, cim by som mohol z odstavnovaca (ANGEL) vytlacit "orechovy material"?

Orechy cez noc namacam a trochu tekutiny odstavovac z nich do nadoby vytlaci, vacsina vsak zostane na sitku (hriadeloch), tak tam potom hodim jedno jablko a to doda chutnu stavu a zaroven vytlaci zo stroja a sitka zbytky. Potrebujem to vsak nahradit.

Pouzit na to vodu velmi chutne asi nebude, nemate nejaky "neskody" tip?

dakujem

No, sice si nejsem jistý zda dotaz správně chápu, ale pokud jde o vytlačení toho co je v hřídelích a na sítu, je vhodné prohnat odšťavňovačem nějakou tvrdou listovou zeleninu, třeba římský salát, nebo ještě lépe ten košťál od brokolice, to hřídele vyčistí a chuť výsledné směsi docela ujde. Totéž by pochopitelně zvládl i kořen zázvoru, ale to již nebude pro každého.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 15, 2012 9:32 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
Tak Angel je už doma. Prvé dojmy sú veľmi potešujúce. Vážne dokáže odšťaviť obrovské množstvo džúsu. Skúšali sme ananás ,paradajky a proste aj keď je niečo trošku mäkké, stačí viac trpezlivosti a ide to. Snáď to čistenie ale na to sa dá zvyknúť. Deti sú nadšene, zatiaľ idú na ovocí ale budem sa snažiť ich postupne učiť aj na zeleninové. Tak len dúfam že nám A \":D\" ngel bude slúžiť dlhé roky a že nám denne bude vyrábať zdravé šťavy.
Apropo, Angela vrelo odporúčam. Nieje síce lacný ale určite za tie peniaze zahrá veľa muziky.
A keď človek dokáže utracat nemalé peniaze na elektro ,nábytok , kož.sedačky atď. tak môj názor je
Angel je proste dobrá investicia \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 15, 2012 10:20 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
dushan74 píše:
Tak Angel je už doma. Prvé dojmy sú veľmi potešujúce. Vážne dokáže odšťaviť obrovské množstvo džúsu. Skúšali sme ananás ,paradajky a proste aj keď je niečo trošku mäkké, stačí viac trpezlivosti a ide to. Snáď to čistenie ale na to sa dá zvyknúť. Deti sú nadšene, zatiaľ idú na ovocí ale budem sa snažiť ich postupne učiť aj na zeleninové. Tak len dúfam že nám A \":D\" ngel bude slúžiť dlhé roky a že nám denne bude vyrábať zdravé šťavy.
Apropo, Angela vrelo odporúčam. Nieje síce lacný ale určite za tie peniaze zahrá veľa muziky.
A keď človek dokáže utracat nemalé peniaze na elektro ,nábytok , kož.sedačky atď. tak môj názor je
Angel je proste dobrá investicia \":D\"

Prvni co si peclive hlidejte, aby se Vam neucpaly ty vetsi otvory na situ v tom prvnim stupni. Pokud se vam ucpou, coz je zjistitelne nejlepe zevnitr sita pri prosvetleni otvoru svetlem, tak se Vam zacne stava tlacit kolem hnaci osy do prostoru mezi hridelemi a motorem. Odtud se neda zatekla stava jednoduse dostat, zatim to resim parou, ale neni to jednoducha zalezitost, protoze do tohoto prostoru vedou pouze dva otvory, jeden je pristupny az po sejmuti horniho krytu odstavovace. Vodou ten prostor jednoduse vymyt nejde, bez toho, aby se provedla demotaz krytu. Tlakovou vodu na cisteni tohoto prostoru nepouzivajte, protoze z nepochopitelnych duvodu je tento prostor propojen s prostorem u motoru a spinava voda by se Vam dostala az k motoru nebo elektronice, pripadne az do motoru, jak se to stalo mne, nez jsem to zjistil.

Takze pri myti peclive hlidat, aby se neucpaly vetsi otvory v situ. \":-)\"

Myti po odstavovani doporucuji, jinak se zbytky v odstavovaci kazi. Umyti odstavovace trva podstatne kratsi dobu nez samotna priprava ovoce a zeleniny a nasledne odstavovani. Zkousel jsem odstavovac pouze proplachovat a neni to ono, hromada zbytku zustane uvnitr mezi hridelemi a hlavne se zanasi ty otvory v situ.

At Vam Angel slouzi. \":-)\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 18, 2012 2:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
dushan74 píše:
Tak Angel je už doma. Prvé dojmy sú veľmi potešujúce. Angela vrelo odporúčam. Nieje síce lacný ale určite za tie peniaze zahrá veľa muziky.

ááá, vítejte do rodiny :-)

Angela jsem pořídil taky docela nedávno a jsem též nadšený. Mám čtyřletou zkušenost s lisem Omega 8004, který je také výborný, to rozhodně ano (v jeho cenové relaci špička), ale Omega dosahuje jen zhruba 2/3 až 3/4 výtěžnosti Angela. Je evidentní, že investice do Angela se časem vrátí na úspoře za nákup odšťavovaných komodit. Nyní před odšťavováním chystám skutečně jen nejvýše 2/3 množství, ktzeré jsem dřív chystal s Omegou a šťávy mám přitom stejně. Navíc šťáva má plnější, výraznější chuť. Fakt je platí rovnice, že Angel rovná se Mercedes :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 18, 2012 9:55 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
Jindra píše:
ááá, vítejte do rodiny \":-)\"

Navíc šťáva má plnější, výraznější chuť. Fakt je platí rovnice, že Angel rovná se Mercedes \":-)\"

Dakujem, Ja by som si dovolil tvrdit ze ANGEL = ROLLS-ROYCE \":lol:\" \"8)\"

... ale nie, nieje podstatne ci marcedes ci rolls royce.
hlavne budem velmi rad ked nam ta masinka bude sluzit dlho-dlho a ze sa potvrdi navratnost vynalozenych penazi ci uz vo vydatnosti stiav a hlavne v
kvalite stiav. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 18, 2012 11:21 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
dushan74 píše:
Dakujem, Ja by som si dovolil tvrdit ze ANGEL = ROLLS-ROYCE \":lol:\" \"8)\"

... ale nie, nieje podstatne ci marcedes ci rolls royce.
hlavne budem velmi rad ked nam ta masinka bude sluzit dlho-dlho a ze sa potvrdi navratnost vynalozenych penazi ci uz vo vydatnosti stiav a hlavne v
kvalite stiav. \":wink:\"

Te dlouhe zivotnosti budete muset trochu pomoci.

Ja se intenzivne snazim zajistit vyrobce nerezovych nadob, protoze ty plastove se k tomu nerezovemu Angelu ale vubec nehodi. Taky po cca 2 letech je mam ve vsech rozich popraskane. Zatim se mi toho vyrobce moc nedari sehnat, protoze vsichni se te vyroby boji, ale snad se to casem povede.

Jeste k tomu Angelu, doporucuji si poridit na cisteni kartac, ktery se dodava k odstavovaci Omega 8004/8006, a u toho co se dodava k Angelu pred pouzitim zalepit stetiny treba vterinovym lepidlem nebo lepidlem UNIVERSUM, jak tady doporucoval Jarda. Jinak se Vam ten kartac, pokud budete mit smulu, asi po roce rozpadne.
Jsou to sice prkotiny, ale za ty penize co stoji Angel pekne nastvou.

Dale uvazuji nad tim, ze do toho meziprostoru za hridelemi udelam zezhora otvor, aby se ten meziprostor dal snadno po pouziti vyplachnout vodou. Ted tam zustavaji zbytky stav a nedaji se odsud na 100% vyplachnout.

Ani ten Mercedes neni bohuzel dokonaly, ale zase nejsou nikde v prostoru pro odstavovani zakouti, kde vznikaji plisne jako u jinych odstavovacu. Angel se v casti pro odstavovani da perfektne umyt od zbytku po odstavovani.

Doporucuji take si dokoupit k Angelu pechovaci zátku s tesnenim. Pouzivam ji daleko casteji, nez tu bez tesneni, co se dodava standardne v prislusenstvi.

Nedejte se tim ale odradit, Angel je mezi odstavovaci opravdu spicka, jenom se tomu musi trochu pomoci. \":-)\"

Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz