Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 1:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 8:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
pivkes píše:
Pan Jarda.

Pred casom ste tu boli uviedli ze:
Tělo člověka se brání chlórem proti jakémukoliv neřádu, který do něj proniká. Vše zajišťuje normálně u zdravého člověka kyselina chlorovodíková, ale té má většina lidí katastrofální nedostatek. Z tohoto pohledu se sloučeniny chlóru velice hodí k vyřešení případných nedostatků v těle a MMS není nic jiného, než sloučenina chlóru, tedy ideální a pro tělo neškodný druh látky, navíc s naprosto špičkovou cenou.

Ja som sa o kyseline chlorovodikovej docital nasledovne:
Stres, hluk, hnev, strach a pocity viny, vedú v organizme ku vzniku kyseliny chlorovodíkovej. To môže zapríčiniť gastritídu (zápal žalúdočnej sliznice) a dokonca i žalúdočné vredy.

Tak nejako mi to nepasuje dokopy, pricom MMS lieci prostrednictvom kyseliny chlorovodikovej, a na stane druhej, kyselina chlorovodikova zapricinuje gastritidu.
Viete mi to nejako objastnit, nakolko tomu nerozumiem. Dakujem pekne.

No, to je trochu nepochopení problematiky, kyselina chlorovodíková vředy nezpůsobuje, ty způsobuje kyselost v žaludku, ale jiná, ne kyselina chlorovodíková. Dodávání HCl prakticky vždy vředy odstraní a obnoví přirozené prostředí žaludku. Mimochodem již ta blbost že stres způsobuje zvýšení HCl v žaludku svědčí o jeho neznalosti problematiky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 8:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Postrach píše:
No toje jisté to naleptání zažil jsem slabší, a ustoupily dásně, u krčků se udělaly takové hnědé fleky.. a mě bylo navybul... a dáse říct doteď se dávaj zuby dokupy.. a eště dlouho budou... jinač být váma tak bych si zašel k nějakému zkušenému možná i lékaři... at vám poradí co pro zuby udělat.. určitě bych asi se snažil dostat dotěla vápník a minerály.. Dále teĎ taky budou zuby náchylnější ke kazu.. a jeto těžko říct.. kdyby seto stalo mi tak bych asi skončil na psychiatrii \":D\" podle všeho máte odolnější chrup. Možná bych zašel pro názor zubaře... někdy se stane že znich vypadnou i užitečné rady \":D\"
Dále to že jestli psal tak se musel splést nebo potom absolutně nechápu jak vytváří po smíchání mms s kyselinou výsledný koncentrát který není.. .a celkově to nejde pomalu myslím ani na kůži aplikovat neřezené, natož do úst.. To že jste se zabavila nánosu je sice přínos ale málem i zubů a toby byl špatny kšeft \":D\"

Celkem bymě zajímalo vysvětlení pana Jardy jelikož za jeho rady bych dal pomalu ruku do ohně. A veškerým lidem tyto stránky a služby doporučuju... a nerad bych nikomu nechtěně uškodil. Každopádně je to ojedinělá situace která se určitě vysvětlí takže to nemá vliv na počasí \":)\" jen to chce lidi fakt používat logiku a poslouchat co vám říká tělo... nejde se spoléhat a riskovat ty samé postupy co někdo jiný bez bezpečného odzkoušení na sobě.. už proto že Př.: Nějaký pomstychtivý hacker či zoufalá vláda a zdravotnictví se pomátne a bude se nás chtít vybít jako škodnou \":D\" no a převezme kontrolu nad stránkama a bude radit skakat z oken papat jedy a bum toby měli jednoduche kdyby se lidé spoléhali na cizí rady..

Mějte se. A přeji více štěstí a opatrnosti. \":)\"

Tak ono na tom není zase tolik k vysvětlování. Napsané to je jasně a také to normálně funguje, tedy jde o normální základní aktivaci 1 : 5, chloritan sodný a 10%tní kyselina citrónová, při které se docílí po třech minutách nažloutlý roztok, tedy ne nic tmavě hnědého a tím se celkem bez problémů zuby čistit mohou. Pokud půjde pouze o tuto směs, není v tom žádný zásadní problém, nicméně v dalším textu vlákna jsem ještě upozorňoval, že je vhodné si to míchat jako neutrální směs, tedy na 7 pH a pak nemůže nastat problém žádný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 9:31 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
Přítelkyně bere mms hlavně na "malárii mírného pásu" . Nejčastěji 3-4kapky jednou denně, někdy i dvakrát denně. Bere to cca měsíc, říká že v poslední době před usnutím ji bolí na vrcholu hlavy jakoby ji měla ve svěráku. Myslíte, že to může být mms nebo to vůbec nesouvisí? Jinak už není tak unavená jak dřív, takže to funguje dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 28, 2012 12:35 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Forum se aktualizovalo, tak se to sem asi nenapsalo...
Chtela bych podekovat clenovi Postrach za rady...uz tedy nebude 50%tmavsi MMS vyprchavat 30s+ do vzduchu kv. mym obavam z jine tmavsi (hnedejsi) barvy a nebudu MMS vylevat, pokud dam omylem o kapku ci dve vic ci min:)

Jinak bych chtela poprosit pana Jardu, aby ke sve formuli radeji dopsal aktivace NE 50%- NALEPTA SKLOVINU, protoze si myslim, ze dle noveho navodu uz skoro kazdy aktivuje 50% nikoliv 10%. A ne kazdy je schopen procist cele forum, aby se k teto informaci vcas dostal.

Redi se to tedy vodou na tech pH7? Da se to nejak odhadnout i bez papirku? (odkaz jsem nenasla)

A MOHL BYSTE MI PORADIT, CO TED DELAT S TOU NALEPTANOU SKLOVINOU?
Jak denne piji 12-16kapek (dle prujmu) v 1l denne, tak se sice na zubech neusazuje zadny povlak-bakterie,
ALE PO VASI FORMULI AKTIVOVANE 50% (rozdil je tedy v tech 20KAPKACH CITRONKY NAVIC, coz je POUHY 1ml!?)
JSOU STALE ZLUTAVO-HNEDE (PREDTIM BILE JAK PERLY)- a nemizi to. KAMEN-HNEDE NITE-CARKY mezi zuby ani NALEPTANIM NEZMIZEL- toho jsem se chtela zbavit prave Vasi formuli...

Pomohlo by jemne cisteni morskou ci himalajskou soli nebo sodou, nebo co doporucujete?



Dekuji a preji vice stesti s MMS:)
Jeste k panu Vojtiskovi: obdivuji, ze muzete brat tolik kapek a leci Vas to a zaroven je podivuhodne, jak to na kazdeho pusobi jinak...ja nemam ani tolik nemoci a pritom kapky navysuji a neustale snizuji kvuli celodennim prujmum...uz jsem delala i 24kapek, ale jen 11dni z mych zatim 25dnu, jelikoz se prujmy nezastavovali a pak i zvraceni...to kdyz uz jsem nemohla MMS ani citit:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 28, 2012 12:49 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Jeste bych se vlastne rada optala na TETANUS.
Vystacim si s MMS? Nebo se dale vsichni ockujete povinne kazdych 10let?


Na anglickych servrech je hodne psano o sajrajtech ve vakcinach a jejich obrovske skodlivosti- typu vyhlazovaci prostredek...

A co jine tropicke nemoci- zabira MMS jen na MALARII,
nebo i na TYFUS,
ZLUTOU ZIMNICI,
CERNY KASEL
a cokoliv, co se ockuje pred dovolenou???dekuji Vsem za poznatky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 28, 2012 1:31 am 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
jahoda píše:
Forum se aktualizovalo, tak se to sem asi nenapsalo...
Chtela bych podekovat clenovi Postrach za rady...uz tedy nebude 50%tmavsi MMS vyprchavat 30s+ do vzduchu kv. mym obavam z jine tmavsi (hnedejsi) barvy a nebudu MMS vylevat, pokud dam omylem o kapku ci dve vic ci min:)

Jinak bych chtela poprosit pana Jardu, aby ke sve formuli radeji dopsal aktivace NE 50%- NALEPTA SKLOVINU, protoze si myslim, ze dle noveho navodu uz skoro kazdy aktivuje 50% nikoliv 10%. A ne kazdy je schopen procist cele forum, aby se k teto informaci vcas dostal.

Redi se to tedy vodou na tech pH7? Da se to nejak odhadnout i bez papirku? (odkaz jsem nenasla)

A MOHL BYSTE MI PORADIT, CO TED DELAT S TOU NALEPTANOU SKLOVINOU?
Jak denne piji 12-16kapek (dle prujmu) v 1l denne, tak se sice na zubech neusazuje zadny povlak-bakterie,
ALE PO VASI FORMULI AKTIVOVANE 50% (rozdil je tedy v tech 20KAPKACH CITRONKY NAVIC, coz je POUHY 1ml!?)
JSOU STALE ZLUTAVO-HNEDE (PREDTIM BILE JAK PERLY)- a nemizi to. KAMEN-HNEDE NITE-CARKY mezi zuby ani NALEPTANIM NEZMIZEL- toho jsem se chtela zbavit prave Vasi formuli...

Pomohlo by jemne cisteni morskou ci himalajskou soli nebo sodou, nebo co doporucujete?



Dekuji a preji vice stesti s MMS:)
Jeste k panu Vojtiskovi: obdivuji, ze muzete brat tolik kapek a leci Vas to a zaroven je podivuhodne, jak to na kazdeho pusobi jinak...ja nemam ani tolik nemoci a pritom kapky navysuji a neustale snizuji kvuli celodennim prujmum...uz jsem delala i 24kapek, ale jen 11dni z mych zatim 25dnu, jelikoz se prujmy nezastavovali a pak i zvraceni...to kdyz uz jsem nemohla MMS ani citit:)

Proboha lidi, brani MMS neni olypiada, kdo vys, kdo dal, kdo rychleji.
To Vam fakt nestaci ten problem se zuby?
Skoncete s mnozstvim kapek tam, kde Vam to dela problem a nekoukejte na to, ze nekdo do sebe dava 2x tolik kapek co Vy. To nema zadnou logiku, toho druheho trumfnout, telo si ma s pomoci MMS poradit s priznaky nemoci a ne se dostat do celodennich prujmu a zvraceni. Kdyz neco zkousim, tak opatrne a s rozumem a ne se do toho vrhnout po hlave. Jedna se o Vase telo, tak s nim zachazejte opatrne.

Kazda kyselina reaguje se zasadou,to uz se uci od pate tridy vys. Kyselina citronova to, ze je to kyselina ma uz v nazvu a zuby jsou zasadite povahy.
Tak se to musi projevit.

Jestli Vam tohle zatim muze pomoci nevim, mozna ze se tady najde nekdo, kdo to pouziva:

http://www.osel.cz/index.php?clanek=1137

http://www.apacare.cz/

Tohle zatim jeste neni k dispozici, slibuji to na konec pristiho roku:

http://brno.idnes.cz/chemici-predvedli- ... zpravy_dmk


Inzenyr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Přítelkyně bere mms hlavně na "malárii mírného pásu" . Nejčastěji 3-4kapky jednou denně, někdy i dvakrát denně. Bere to cca měsíc, říká že v poslední době před usnutím ji bolí na vrcholu hlavy jakoby ji měla ve svěráku. Myslíte, že to může být mms nebo to vůbec nesouvisí? Jinak už není tak unavená jak dřív, takže to funguje dobře.

Bolesti hlavy většinou souvisí se zanesením tlustého střeva, ať si v takovém případě udělá klystýr a pokud problém zmizí, má to vyřešené.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 10:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Forum se aktualizovalo, tak se to sem asi nenapsalo...
Chtela bych podekovat clenovi Postrach za rady...uz tedy nebude 50%tmavsi MMS vyprchavat 30s+ do vzduchu kv. mym obavam z jine tmavsi (hnedejsi) barvy a nebudu MMS vylevat, pokud dam omylem o kapku ci dve vic ci min:)

Jinak bych chtela poprosit pana Jardu, aby ke sve formuli radeji dopsal aktivace NE 50%- NALEPTA SKLOVINU, protoze si myslim, ze dle noveho navodu uz skoro kazdy aktivuje 50% nikoliv 10%. A ne kazdy je schopen procist cele forum, aby se k teto informaci vcas dostal.

Redi se to tedy vodou na tech pH7? Da se to nejak odhadnout i bez papirku? (odkaz jsem nenasla)

A MOHL BYSTE MI PORADIT, CO TED DELAT S TOU NALEPTANOU SKLOVINOU?
Jak denne piji 12-16kapek (dle prujmu) v 1l denne, tak se sice na zubech neusazuje zadny povlak-bakterie,
ALE PO VASI FORMULI AKTIVOVANE 50% (rozdil je tedy v tech 20KAPKACH CITRONKY NAVIC, coz je POUHY 1ml!?)
JSOU STALE ZLUTAVO-HNEDE (PREDTIM BILE JAK PERLY)- a nemizi to. KAMEN-HNEDE NITE-CARKY mezi zuby ani NALEPTANIM NEZMIZEL- toho jsem se chtela zbavit prave Vasi formuli...

Pomohlo by jemne cisteni morskou ci himalajskou soli nebo sodou, nebo co doporucujete?



Dekuji a preji vice stesti s MMS:)
Jeste k panu Vojtiskovi: obdivuji, ze muzete brat tolik kapek a leci Vas to a zaroven je podivuhodne, jak to na kazdeho pusobi jinak...ja nemam ani tolik nemoci a pritom kapky navysuji a neustale snizuji kvuli celodennim prujmum...uz jsem delala i 24kapek, ale jen 11dni z mych zatim 25dnu, jelikoz se prujmy nezastavovali a pak i zvraceni...to kdyz uz jsem nemohla MMS ani citit:)

To že lidé nejprve konají a teprve poté si přečtou proč mají problém, není moje chyba. Bohužel to plně zapadá do současného modelu společnosti, kde je každý odmalička vychováván, že za něj někdo myslí. Já se vždy snažím lidem vysvětlit, že tento model nemůže fungovat, protože když všichni jsou vychováni tak, že za ně někdo myslí, kdo tedy myslí za ty co myslí za nás. Docela mě to připomíná jeden vtípek, kdy potká inženýr vlastnící hemeroidy svého spolužáka ze základní školy, který je lékařem a ptá se ho jak řešit ty hemeroidy. Dostane se mu nějakých rad a kvalifikovaných chirurgických doporučení, načež on najednou znejistí a řekne, hele když si představím jaký já jsem inženýr, tak to raději nasadím sedací koupel v dubové kůře. Jak vidíte začal myslet. Jinak zuby velice solidně regeneruje žvýkání kostivalového kořenu a je to zde již také popsáno a mnohokrát zmíněno, čili si postup dohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 10:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Jeste bych se vlastne rada optala na TETANUS.
Vystacim si s MMS? Nebo se dale vsichni ockujete povinne kazdych 10let?


Na anglickych servrech je hodne psano o sajrajtech ve vakcinach a jejich obrovske skodlivosti- typu vyhlazovaci prostredek...

A co jine tropicke nemoci- zabira MMS jen na MALARII,
nebo i na TYFUS,
ZLUTOU ZIMNICI,
CERNY KASEL
a cokoliv, co se ockuje pred dovolenou???dekuji Vsem za poznatky

Ono je to s otazníkem, uvedené nemoci s vysoko nastavenou imunitou stejně nedostanete a zda vás proti nim na sto procent ochrání právě MMS, to vám nikdo nezaručí, stejně tak jako vám nikdo nezaručí, že bude fungovat to očkování.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 11:21 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
Zdravim Vas, citam tu vselico, tak som si povedala, ze by bolo vhodne napisat, ako sa maju cistit zuby s MMS1.
Ja pouzivam 10% kyselinu citronovu, neviem nejako som si na nu zvykla...

navod:
5kvapiek MMS1
25 kvapiek 10% kyseliny citronovej
3 minuty nechat aktivovat (minimalne) - kruzenim pohara premiesavat
Po 3 minutach priliat 0,25ml vody
Ja pridavam este malu lyzicku DMSO, aby MMS prenikla az do zubov

Zubny kaz mi to vzdy vylieci...

Krasny usmev Radka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 27, 2012 10:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
radkatom píše:
Zdravim Vas, citam tu vselico, tak som si povedala, ze by bolo vhodne napisat, ako sa maju cistit zuby s MMS1.
Ja pouzivam 10% kyselinu citronovu, neviem nejako som si na nu zvykla...

navod:
5kvapiek MMS1
25 kvapiek 10% kyseliny citronovej
3 minuty nechat aktivovat (minimalne) - kruzenim pohara premiesavat
Po 3 minutach priliat 0,25ml vody
Ja pridavam este malu lyzicku DMSO, aby MMS prenikla az do zubov

Zubny kaz mi to vzdy vylieci...

Krasny usmev Radka

Dobrá informace, ale u té vody bude patrně špatně uvedena objemová jednotka, nemá tam být 0,25 dl?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 27, 2012 11:04 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
ehm ehm, no jasne \":-D\". Proste maly stamprlik hihihi

a este jedna vec, roztok je priesvitny, neni ani hnedy ani zlty... Pekny vecer


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 28, 2012 12:55 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
radkatom píše:
Zdravim Vas, citam tu vselico, tak som si povedala, ze by bolo vhodne napisat, ako sa maju cistit zuby s MMS1.
Ja pouzivam 10% kyselinu citronovu, neviem nejako som si na nu zvykla...

navod:
5kvapiek MMS1
25 kvapiek 10% kyseliny citronovej
3 minuty nechat aktivovat (minimalne) - kruzenim pohara premiesavat
Po 3 minutach priliat 0,25ml vody
Ja pridavam este malu lyzicku DMSO, aby MMS prenikla az do zubov

Zubny kaz mi to vzdy vylieci...

Krasny usmev Radka

Radko, jaky zubni kaz ti to vylecilo? Muzes to popsat trochu vic? Ja uz se taky par let vyhybam zubari, protoze zuby jen niceji. Kdyz jsem mel napriklad vacek, nemohl jsem se zubu ani dotknout, tak jsem do sebe nacpal spoustu cesneku, kajenu, zazvoru a jablecnyho octa a rano po vacku nebyla ani pamatka. A vecer to bolelelo, ze jsem neveril, ze zvitezim. Nicmene vylecit kaz je asi obtiznejsi.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2012 4:43 pm 
Offline

Registrován: pon pro 31, 2012 4:27 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, jsem tu nová. Nicméně mám celé vlákno o MMS pročtené, někde jsem objevila odkaz na koupi kompletu MMS, chci se Vás pane Zajíčku \":)\" , nebo kohokoliv zeptat, jestli na tomto odkazu jsou přípravky odpovídajíci pro aplakaci MMS. http://upramene.cz/blesak/?objednavka,8 ?? Děkuji
PS: Přeji všem hodne zdraví do Nového roku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2012 6:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
[quote="nadeje":1g9vl8h7]Dobrý den, jsem tu nová. Nicméně mám celé vlákno o MMS pročtené, někde jsem objevila odkaz na koupi kompletu MMS, chci se Vás pane Zajíčku \":)\" , nebo kohokoliv zeptat, jestli na tomto odkazu jsou přípravky odpovídajíci pro aplakaci MMS. http://upramene.cz/blesak/?objednavka,8 ?? Děkuji
PS: Přeji všem hodne zdraví do Nového roku.[/quote:1g9vl8h7]
Na můj vkus dost drahé, chloritan sodný si kupte zde

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1g9vl8h7


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz