Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 9:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 7:01 pm 
Offline

Registrován: sob črc 30, 2011 10:15 pm
Příspěvky: 17
Mám za sebou 14 J.O. asi během 2let. Také mi stále vychází téměř stejné množství bordelu, jako na začátku. Jím normálně a stále chudnu. pH max.6,5 a to jen po sodě a spousta dalších problémů se nabaluje díky oslabené imunitě, včetně neustálých bolestí. Myslím, že problém je někde jinde, když se

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů k jaterní očistě.
PříspěvekNapsal: stř pro 19, 2012 10:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
andybal píše:
Dobrý den, pane Jardo, měla bych pár dotazů ohledně jaterní čistící kůry s Epsomskou solí. Váhám, zda je pro mne kůra vhodná, léčím se s vysokým cholesterolem, beru léky - statiny. Mám to zkusit dle vašeho návodu nebo je lépe nejdříve konzultovat s lékařem v poradně, kam docházím?
Další věc - mám potravinovou alergii, mimo jiné i na jablka, syrové si dát nemohu. Je nějaká varianta s něčím jiným? Dají se něčím nahradit?
A poslední, jestli jsem ten váš postup správně pochopila, do středy se jí normálně a od čtvrtka se začne dodržovat vámi popsaný postup s očistou - jablka, klystýry...? nebo je nutné změnit stravu už dříve, třeba od pondělí?
Moc děkuji za odpovědi a díky i za vaši ochotu pomoci jiným.
A.

Tak vhodná asi je, ale to vám nikdo předem neřekne a už vůbec ne lékař, takovým dotazem ze sebe akorát uděláte v jeho očích blbce, což si může člověk i odpustit. Kde by lékař uvedené informace a zkušenosti získal je mě záhadou, to by musel velice inklinovat k alternativní léčbě. Alergie na jablka se dá řešit pomocí pilulek a bylo to zde již několikrát zmíněno, čili si to dohledejte. Začít se změnou stravy můžete kdykoliv a kůru také můžete dělat kdykoliv, tam nejsou nějaká přesná pravidla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů k jaterní očistě.
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 9:49 am 
Offline

Registrován: pát lis 30, 2012 4:36 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, děkuji za odpověď. Dohledat téma ohledně alergie na jablka a pilulek se mi nepodařilo, tudíž to asi nechám být, mám tři děti a času málo, nemohu sedět hodiny u PC a listovat desítkami stránek. Nevadí, já chápu, že toho máte moc a nechce se Vám odepisovat pořád dokola to samé. Zkusím jablka jíst vařená, to mi nevadí, pokud tedy opravdu nejdou vynechat, či nahradit jinou potravinou.
Děkuji a přeji příjemně strávené vánoční svátky. A.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů k jaterní očistě.
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 12:12 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
andybal píše:
Dobrý den, děkuji za odpověď. Dohledat téma ohledně alergie na jablka a pilulek se mi nepodařilo, tudíž to asi nechám být, mám tři děti a času málo, nemohu sedět hodiny u PC a listovat desítkami stránek. Nevadí, já chápu, že toho máte moc a nechce se Vám odepisovat pořád dokola to samé. Zkusím jablka jíst vařená, to mi nevadí, pokud tedy opravdu nejdou vynechat, či nahradit jinou potravinou.
Děkuji a přeji příjemně strávené vánoční svátky. A.

Jabka by byly lepsi, ale kdyz udelas ocistu bez nich, tak to bude rovnez fungovat. A mozna se po par ocistach problemu s jabky zbavis. Ja jsem delal svych prvnich 6 ocist bez jablek a bylo to OK a vysla spousta "kamenu", tedy mekkych vetsinou zelenych kulicek.

Takze moje doporuceni, ocistu udelej protoze je velmi uzitecna a jablka a jablecou stavu vynechej. A ocistu samozrejme velice doporucuji.

Jinak byt tebou tak okamzite vysadim statiny protoze ti stejne nic nevylecily a nevyleceji a maji spoustu vedlejsich ucinku. A zmenim stravu, dam dalsi ocisty vcetne pripadnych pustu a prestanu se bavit s tim doktorem. Ale je to na tobe.
Odkazu ke statinum a tedy i ke kvalite nejen tveho dr. ale celeho zdravotnictvi by byla spousta, napriklad
http://www.celostnimedicina.cz/farmaceuticke-firmy-siri-lzi-o-pusobeni-leku-se-statinem.htm

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 1:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Milandr píše:
Zdravim Jardo!
Chcem sa spytat, ci poznate cloveka,ktory by narazil na nejaky problem pri prevadzani ocisty pecene. Uz rok sa neviem odhodlat na tuto ocistu, lebo viem,ze na sono mi nasli v zlcniku zluk kamenov, kedze som mal pred dvomi rokmi akutny zapal pancreasu a bol som hospitalizovany....hladovka, kapacky, dieta....
Bojim sa aby som nieco nepokazil a aby sa nejaky kamen nezasprajcoval v zlcovodoch .....potom asi rychly lekarsky zakrok a zlcnik von.....len toho sa bojim a neviem sa odhodlat na ocistu
Vopred dik za odpoved

Sice jsem se s tím setkal pouze jednou a i tak nešlo o akutní problém, ale to vůbec neznamená že to nastat nemůže. Mám ovšem jednoznačně i lékařským vyšetřením potvrzeno, že zvápenatělé šutry lze rozpustit a zásadně zmenšit a patrně i zcela rozpustit, to je pouze o čase který tomu věnujete a nic víc nikdo stejně nevymyslí, prostě buď to risknete, nebo pomalu rozpustíte a v tom druhém případě neriskujete nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pár dotazů k jaterní očistě.
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 1:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
andybal píše:
Dobrý den, děkuji za odpověď. Dohledat téma ohledně alergie na jablka a pilulek se mi nepodařilo, tudíž to asi nechám být, mám tři děti a času málo, nemohu sedět hodiny u PC a listovat desítkami stránek. Nevadí, já chápu, že toho máte moc a nechce se Vám odepisovat pořád dokola to samé. Zkusím jablka jíst vařená, to mi nevadí, pokud tedy opravdu nejdou vynechat, či nahradit jinou potravinou.
Děkuji a přeji příjemně strávené vánoční svátky. A.

Jde to i tak jak píše člen pv33 a když se odvoláváte na ty děti, tak právě kvůli nim by jste tomu ten čas věnovat asi měl. Já ho sice mám určitě méně než vy, ale zde to máte a zlatém podnose http://search.seznam.cz/?q=malic+acid číst snad již umíte sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 1:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
V navodu je o piti vody jen
http://zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php píše:
14:00
Od druhé odpoledne nejezte a nepijte nic víc než vodu, ale tou nešetřete, čím více vypijete, tím lépe.
Vim, ze nekdo to pochopil nebo vycetl v diskuzi, ze to je jen do 18. hodiny, ale nekdo to chape ze i po 18. hodine.

Tak asi si to lze vysvětlit dvojznačně, ale opravdu se nedá vše udělat dokonale a neprůstřelně. Každopádně platí pouze do 18 hodin, pak již vodu nepít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 2:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Marťan píše:
Mám obdobnou zkušenost s jaterními očistami, jako je zmíněna v příspěvku výše. O víkendu budu dělat osmnáctou a to už jsem si dvakrát myslel, že mám vyčištěno, když ze mě zas vypadla hromada šutrů. Teď by mě ještě zajímalo, jestli je možné den před jaterkou si do jídla přidávat kokosový olej, který prý nepotřebuje k trávení žluč a jestli je možné jíst pickles? Máte někdo s tímto zkušenosti?

Kysané zelenině bych se nebránil, ale olej určitě ne to by se žluč poatrně vyloučila a není důvod to riskovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 2:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="prokera":14lw9ihn]Zdravím vespolek:),
mám po 6.očistě, nevolnost tentokrát pro změnu opět nebyla, takže pravidelné střídání těžký/lehký průběh je u mne skutečně pravidlem. Bohužel (nebo bohudík?) jsem ani tentokrát nevyloučila nic pevného - pouze žluč, takže tomu asi dám na nějaký čas - cca 2 měsíce - pohov. Zdá se mi podezřelé, že by bylo tak brzo vyčištěno - počítala jsem minimálně s 10 "plodnými" očistami:). No - přes Vánoce se určitě něco nasbírá \":D\" - nejsem zdaleka vzorná co se stravy týká \":oops:\" ...
Jediná malá nepříjemnost, která mne potkala po očistách poprvé je, že mi v játrech téměř neustále cuká - jako kdyby "škytala":). Je to dost intenzivní, i když nebolestivé - neobtěžuje to nijak výrazně, pokud to časem přestane (v což doufám). Jen si tu oblast člověk jakoby pořád uvědomuje. Setkal jste se s tím někdo? Neznamená to nic nebezpečného (pane Jardo?)? Děkuji velmi za odpovědi:)!

Edit: Cukání ustalo samo:) - trvalo cca 15 hod.[/quote:14lw9ihn]
No vezměte to tak, že pro ty

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 2:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Tiež mám za sebou očistu,môžem povedať ,že úspešnú.Nestačím sa diviť,čo zo mňa stále lezie aj po vyše dvadsiatej očiste /už to ani nepočítam/.Polroka to bolo zhruba v dvojtýždňových intervaloch.Dnes sa cítim veľmi dobre,takže ešte ma čaká nejaké to opakovanie \":?\"

Ono toho bordelu je v těle opravdu hejno, až se to nedá pochopit, ale pokud tam je, tak čistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 2:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
sichi1971 píše:
Dobrý večer,
koupil jsem si zde http://www.biozero.cz/index.php/soli/si ... x100g.html epsomskou sůl, ale nejsem si jistý jestli se to dá pozřít, je na tom napsáno hnojivo. Díky za názory.

Tak to je blbě položená otázka, pozřít se dá všechno i prašomůrka zelená, ale něco bohužel jen jednou. Zde to platit nebude, čili asi ano, ale i tak pro vnitřní aplikace brát buď farmaceutickou, nebo alespoň potravinářskou kvalitu, jak vám správně píše člen pv33.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 3:01 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
Jarda píše:
Sice jsem se s tím setkal pouze jednou a i tak nešlo o akutní problém, ale to vůbec neznamená že to nastat nemůže. Mám ovšem jednoznačně i lékařským vyšetřením potvrzeno, že zvápenatělé šutry lze rozpustit a zásadně zmenšit a patrně i zcela rozpustit, to je pouze o čase který tomu věnujete a nic víc nikdo stejně nevymyslí, prostě buď to risknete, nebo pomalu rozpustíte a v tom druhém případě neriskujete nic.

Dakujem za odpoved.
Takze to postupne rozpustanie kamenov, kde sa nic neriskuje dokaze napr, kazdodenne pitie caju chanca piedra, alebo poznate nieco vyskusane a ucinnejsie?
Dakujem vopred za kazdu radu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 10:25 pm 
Offline

Registrován: pát lis 30, 2012 4:36 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, pv33 děkuji za rady a pochopení. Vám pane Jardo děkuji za odkaz a rovněž se omlouvám, pokud Vám na tomto fóru způsobuji nějaké organizační problémy. S PC to umím tak nějak středně, ale s internetem a tím vším okolo si poradím jen tak okrajově. Už mi není 20, abych v tom byla zběhlá jako dnešní mladí. Předpokládala jsem, že fórum je tu od toho, aby se ten, co něčemu nerozumí, zeptal, ale z Vašich odpovědí mám pocit, že spíše obtěžuji. Ještě jednou děkuji za všechny informace, které mi Vaše stránky poskytly, naložím s nimi co nejlépe. A.
PS: Nechápu ale, z čeho jste usoudil, že jsem muž.!?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát pro 21, 2012 11:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Leon píše:
Zdravím. Chci se zeptat, jak užíváte tekutý lecitin od pana Jardy. Ve vodě se samozřejmě nerozpouští, nejde to dostat (umýt) ze lžičky (dokonce to jde dost těžko i v horké vodě s Jarem). Je to taková naprosto nepoddajná, nezničitelná substance \":)\" Mám trochu obavu to jíst. Nemůže to takhle samotné nějak uškodit, zalepit střeva? Nějak k tomu nemám důvěru. Díky za názor.

Tak nějak vám ušlo že lecitin je bílkovina a tu rozpouští třeba kyselina chlorovodíková v žaludku, ale voda určitě ne. Obavy mít nemusíte, jde o vysoce kvalitní lecitin a jediná možnost užívání je namotat ho na lžičku jako med a slíznout tak aby si člověk nenatřel rty z nichž také moc nejde, ale zase je výborně regeneruje, čili je to sice nepříjemné, ale určitě ne škodlivé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát pro 21, 2012 11:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Nagualka píše:
ahoj, jsem nahlodaná pochybnostmi...četla jsem na diskusním fóru s tematem Půst, že zelené měkké kameny vzal někdo do laborky, a zjistil, že to je sražený olivák s grapefruitovou šťávou. tudíž žádné cholesterolové kameny, nic takovýho.
vyvraťte to...pls. jinak třetí jaterní detox neproběhne:-/.... \":(\"

No, každému kdo si prohlédne rozdílná fota v tomto vlákně musí být vše jasné. Není přeci možné, že by někdo z oleje vyrobil něco naprosto jiného než někdo jiný, nebo by to jiný z dlouhé chvíle ještě v játrech obalil pro jistotu vápníkem, nebo snad věříte na duchy, nenechte se vysmát. Je přeci logické, že stopy oleje tam být musí, po takové dávce oleje to ani jinak laboratoř vyhodnotit nemůže. A pak, pokud se vám ty očisty dělat nechce, tak je nedělejte přeci vás k tomu nikdo nenutí, nebo ano?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz