Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 7:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát pro 21, 2012 11:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Ja si robím očistu pečene pravidelne.Tentokrát dva dni pred novom som bola vyslovene zhrozená,čo zo mňa vyliezlo,hlavne po klystýry na druhý a tretí deň.Kamene asi 2.5cm,veľké množstvo,ešte som také nemala.Boli tvrdé,po rozpolení pórovité,krémovej farby,pravdepodobne zvápenatelé.Určite neboli také ako predtým-mäkké a smaragdovo zelené.Takže podľa mňa sa ten bordelík posúva.Je pravda,že som si robila očistu žalúdka rano po očiste pečene,snáď sa tým brušným tlakom ešte niečo vytlačilo/?/.

To je škoda, že jste je nevyfotila, mnoha pochybovačům by to snad odpovědělo na dotazy lépe než stálé vysvětlování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát pro 21, 2012 11:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="denny58":3jv9ao7y]Mám za sebou 14 J.O. asi během 2let. Také mi stále vychází téměř stejné množství bordelu, jako na začátku. Jím normálně a stále chudnu. pH max.6,5 a to jen po sodě a spousta dalších problémů se nabaluje díky oslabené imunitě, včetně neustálých bolestí. Myslím, že problém je někde jinde, když se

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista jater
PříspěvekNapsal: pát pro 21, 2012 11:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Milandr píše:
Dakujem za odpoved.
Takze to postupne rozpustanie kamenov, kde sa nic neriskuje dokaze napr, kazdodenne pitie caju chanca piedra, alebo poznate nieco vyskusane a ucinnejsie?
Dakujem vopred za kazdu radu!

Voda, hořčík, vitamín B6, schizandra čínská, chanca piedra a ostropestřec mariánský, nejlépe vše najednou v průběhu dne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob pro 22, 2012 12:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
andybal píše:
Dobrý den, pv33 děkuji za rady a pochopení. Vám pane Jardo děkuji za odkaz a rovněž se omlouvám, pokud Vám na tomto fóru způsobuji nějaké organizační problémy. S PC to umím tak nějak středně, ale s internetem a tím vším okolo si poradím jen tak okrajově. Už mi není 20, abych v tom byla zběhlá jako dnešní mladí. Předpokládala jsem, že fórum je tu od toho, aby se ten, co něčemu nerozumí, zeptal, ale z Vašich odpovědí mám pocit, že spíše obtěžuji. Ještě jednou děkuji za všechny informace, které mi Vaše stránky poskytly, naložím s nimi co nejlépe. A.
PS: Nechápu ale, z čeho jste usoudil, že jsem muž.!?

Tak problémy ani ne, spíše mám práci s přemisťováním zbytečně založených duplicitních témat. Jinak pokud by mě to obtěžovalo, tak to nedělám, ale poslední dobou mám spíše obavu, že z toho nekonečného opakování stejných odpovědí budu mít zanedlouho svatozář. No, alespoň budu mít něco, co nemá každý. Ovšem zase mám obavu, aby mě to v našem spravedlivém sociálním státě nebylo po zásluze řádně zdaněno jako vysoký nadstandard, jde přeci jen o ojedinělou záležitost. Tak víte, že ani nevím z čeho jsem usoudil, že jde o muže, asi z toho vašeho nicku, nebo jsem už byl unavený a pak to člověk tak nerozlišuje, každopádně se vám za špatné oslovení omluvám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 10:28 am 
Offline

Registrován: úte led 01, 2013 10:11 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,
můžete mi prosím napsat nejvhodnější datum začátku očisty jater v lednu nebo únoru roku 2013?
Děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 5:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
berinda píše:
Dobrý den,
můžete mi prosím napsat nejvhodnější datum začátku očisty jater v lednu nebo únoru roku 2013?
Děkuji moc

Podívejte se do nějakého kalendáře, kde jsou měsíční fáze a nejvhodnější je to vždy 2-3 dny před černým měsícem, tedy před novem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 8:48 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Jarda píše:
Tak paraziti jsou problém vnitřních vibrací, prostě někdo je může jíst po lžících a nechytne nic a jiný je chytne okamžitě. Když si člověk změří napětí tak mu vyjde, že ono to na základě těch kmitočtů perfektně funguje, mám nízký kmitočet = paraziti u mě mohou bydlet, mám vysoký kmitočet = nemohu bydlet ani náhodou a funguje to. Vyzkoušej pozitivní naladění, to kmitočet zvyšuje.

P. Zajíček, píšete tu o napätí, o vibráciach a tak. Akým spôsobom sa dá zmerať na akej frekvenicii moje telo vibruje? Ale zmerať nejakú inpú výpovednú hodnotu... Pracujem hlavne na svojej duchovnej stránke, ktoré vidím ako hlavný problém môjho chorého tela a rád by som si meral progres určitým spôsobom. Vďaka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 11:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
bombay píše:
P. Zajíček, píšete tu o napätí, o vibráciach a tak. Akým spôsobom sa dá zmerať na akej frekvenicii moje telo vibruje? Ale zmerať nejakú inpú výpovednú hodnotu... Pracujem hlavne na svojej duchovnej stránke, ktoré vidím ako hlavný problém môjho chorého tela a rád by som si meral progres určitým spôsobom. Vďaka.

Na frekvence je třeba dost dobré vybavení, čili to doma asi nepůjde, ale napětí zvládne velká většina střídavých multimetrů se vstupní impedancí nad 2 megaohmy. Prostě přepnete na rozsah do 2 V, jeden drát chytíte do ruky, druhý uzemníte a přístroj vám něco ukáže. Pod 200 mV jde většinou o vážné problémy, dobrá hodnota je od 600 mV výše a zdravý člověk se hrabe kolem 1 V. Někteří lidé mají napětí i 3 a více voltů, ale to již není běžné a dost záleží i na věku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 5:19 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Dobrý den Jardo,
mám takovy slozitejsi dotaz ohledne rakoviny jater - zhoubny nador postupne uzavira zlucovody(nyni prumer asi 10cm) navic v kombinaci s PSC (Primární Sklerozující Cholangitida) = postupne degenerovani (zuzovani) zlucovodu v jatrech, nyni ma ve zuzenych zlucovodech dane trubicky, aby mohla husta zluc odtekat.
Muj nazor - samozrejme zanese tluste strevo, jatra plna bordelu a tim i parazitu, kteri dle nactenych informaci tuto nemoc zpusobuji.

Ted co s tim?Zatim jsem mu doporucil toto
1) pH drzi pomoci sody+melasy+citr.stavy mezi 7 - 7,8 pH,chci se zeptat jestli je mozne do teto smesi pridat take chlorid draselny, kvuli ledvinam a i kvuli tomu, ze take zveda pH?
2) lekari rikaji aby nejedl vice nez 40g tuku/den, ale me prijde lepsi jist sirne patlanice naopak vice, za prve omega 3 - jatra by se mela zacit cistit a meknout, za druhe - je treba , aby mu zluc z jater odtekala - coz tuk zpusobuje(jinak hrozi zanet v jatrech), kolik patlanice denne by jste doporucil? delam nejvyssi pomer - tedy tvaroh:olej cca 2:1
3) pije rozpusteny chlorid horecnaty + alespon 1x denne orechove mleko - mandle, sezam a slunecnice + obcas kokos
4) rano cca 0,8L vody + ovocna stava 800 - 1500ml (mrkev,jablko, grep, pomeranc, popr. citron), potom ovocny salat s patlanici -ale po dnesnich vysledcich od lekare ( zhoubne/nezhoubne) bude treba odstaranit z jidelnicku stravu se sacharidy - muze denne zkonzumovat 1g sacharidu na 1kg vahy a nebo radeji ,,vubec zadne" a jak dlouho to takto drzet a cim nahradit ovocnou stavu?
5) obed - zeleninova stava - mrkev s celer, cerna redkvev, cervena repa (ruzne kombinace), nebo okurkova stava(bez cibule) tlak ma dle poslednich mereni temer uplne ok.
obed - zeleninovy salat zase s patlanici + pol. lzice rozmixovaneho dynoveho seminka
6) doporucil jsem po 18.hod nejist - takze do teto doby si udela jeste veceri - zase zeleninovy salat + patlanice + pol. lzice rozmixovaneho slunecnice(med) nebo dynoveho seminka(zinek) pripadne jeste zeleninova stava
7) pije 2x denne 2dcl kefiru (ze selskeho mleka)
8.) dodava od swansonu vit. D,E, B komplex
9) konecne jde do klystyru !! slava
10) ve velkem zvyka ostropestrec + alespon 2x denne schizandru po 3g
11) dodava kremik - pije bily jil - kaolin
12) pred kazdym jidlem bere lepicol
dela to takto zatim asi 10 dni- od te doby co ho pustili z nemocnice
13) nyni prida sanogel
14) zacne uzivat chlorid zinecnaty + chlorid mednaty - predpokladam vystoupat na nejvyssi doporucene denni davky?
15) jod ma ok - skvrna vydrzela 8 hod - je lepe i tak nejaky jod+selen dodavat a nebo ne?
16) !! podle toho co jsem tak nastudoval,tak si myslim ze PSC = pariziti ve zlucovodech a jatrech - jenze vzhledem k jeho stavu - tedy stavu jater neni podle me mozne nyni udelat jakoukoli antihelmintickou kuru (trojcatko, pripadne nejake antihelmintika) protoze by mohl skoncit dost spatne(mrtvi parazite ,kteri se nemohou vyloucit z jater pres pricpane zlucovody -> zanet) a ocista jater na tom bude asi podobne? Jak to vidite vy?
17) zacne uzivat MSM s vit.C pri ranni stave
18) zacne uzivat lichorerisnici 3x denne, zacne po malych davkach, kvuli herx
19) doporucil jsem alespon 1 hod denne prochazky lesem / podel vody, zatim mu bylo dost blbe, takze nebyl, coz povazuji za velmi dulezite,tak ted snad uz zacne - vidim to aspon na 10km / den
20) jeste neudelal test na candidu - udela zitra rano
21) krkaci test rovnez v zitrejsim planu
22) jeste doplnim - zlucnik ma a apendix ma take, nikdy neoperovan, az ted delali biopsii nadoru a dnes prisly vysledky.

To je asi vsechno co zatim dela nebo delat bude
Mohl by jste napsat Vas nazor na tento postup, popr. co pridat/ubrat?
Rad by Vas navstivil - predpokladam , ze je to celkem treba!?

Dekuji mnohokrat za dalsi info

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 10:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
Dobrý den Jardo,
mám takovy slozitejsi dotaz ohledne rakoviny jater - zhoubny nador postupne uzavira zlucovody(nyni prumer asi 10cm) navic v kombinaci s PSC (Primární Sklerozující Cholangitida) = postupne degenerovani (zuzovani) zlucovodu v jatrech, nyni ma ve zuzenych zlucovodech dane trubicky, aby mohla husta zluc odtekat.
Muj nazor - samozrejme zanese tluste strevo, jatra plna bordelu a tim i parazitu, kteri dle nactenych informaci tuto nemoc zpusobuji.

Ted co s tim?Zatim jsem mu doporucil toto
1) pH drzi pomoci sody+melasy+citr.stavy mezi 7 - 7,8 pH,chci se zeptat jestli je mozne do teto smesi pridat take chlorid draselny, kvuli ledvinam a i kvuli tomu, ze take zveda pH?
2) lekari rikaji aby nejedl vice nez 40g tuku/den, ale me prijde lepsi jist sirne patlanice naopak vice, za prve omega 3 - jatra by se mela zacit cistit a meknout, za druhe - je treba , aby mu zluc z jater odtekala - coz tuk zpusobuje(jinak hrozi zanet v jatrech), kolik patlanice denne by jste doporucil? delam nejvyssi pomer - tedy tvaroh:olej cca 2:1
3) pije rozpusteny chlorid horecnaty + alespon 1x denne orechove mleko - mandle, sezam a slunecnice + obcas kokos
4) rano cca 0,8L vody + ovocna stava 800 - 1500ml (mrkev,jablko, grep, pomeranc, popr. citron), potom ovocny salat s patlanici -ale po dnesnich vysledcich od lekare ( zhoubne/nezhoubne) bude treba odstaranit z jidelnicku stravu se sacharidy - muze denne zkonzumovat 1g sacharidu na 1kg vahy a nebo radeji ,,vubec zadne" a jak dlouho to takto drzet a cim nahradit ovocnou stavu?
5) obed - zeleninova stava - mrkev s celer, cerna redkvev, cervena repa (ruzne kombinace), nebo okurkova stava(bez cibule) tlak ma dle poslednich mereni temer uplne ok.
obed - zeleninovy salat zase s patlanici + pol. lzice rozmixovaneho dynoveho seminka
6) doporucil jsem po 18.hod nejist - takze do teto doby si udela jeste veceri - zase zeleninovy salat + patlanice + pol. lzice rozmixovaneho slunecnice(med) nebo dynoveho seminka(zinek) pripadne jeste zeleninova stava
7) pije 2x denne 2dcl kefiru (ze selskeho mleka)
8.) dodava od swansonu vit. D,E, B komplex
9) konecne jde do klystyru !! slava
10) ve velkem zvyka ostropestrec + alespon 2x denne schizandru po 3g
11) dodava kremik - pije bily jil - kaolin
12) pred kazdym jidlem bere lepicol
dela to takto zatim asi 10 dni- od te doby co ho pustili z nemocnice
13) nyni prida sanogel
14) zacne uzivat chlorid zinecnaty + chlorid mednaty - predpokladam vystoupat na nejvyssi doporucene denni davky?
15) jod ma ok - skvrna vydrzela 8 hod - je lepe i tak nejaky jod+selen dodavat a nebo ne?
16) !! podle toho co jsem tak nastudoval,tak si myslim ze PSC = pariziti ve zlucovodech a jatrech - jenze vzhledem k jeho stavu - tedy stavu jater neni podle me mozne nyni udelat jakoukoli antihelmintickou kuru (trojcatko, pripadne nejake antihelmintika) protoze by mohl skoncit dost spatne(mrtvi parazite ,kteri se nemohou vyloucit z jater pres pricpane zlucovody -> zanet) a ocista jater na tom bude asi podobne? Jak to vidite vy?
17) zacne uzivat MSM s vit.C pri ranni stave
18) zacne uzivat lichorerisnici 3x denne, zacne po malych davkach, kvuli herx
19) doporucil jsem alespon 1 hod denne prochazky lesem / podel vody, zatim mu bylo dost blbe, takze nebyl, coz povazuji za velmi dulezite,tak ted snad uz zacne - vidim to aspon na 10km / den
20) jeste neudelal test na candidu - udela zitra rano
21) krkaci test rovnez v zitrejsim planu
22) jeste doplnim - zlucnik ma a apendix ma take, nikdy neoperovan, az ted delali biopsii nadoru a dnes prisly vysledky.

To je asi vsechno co zatim dela nebo delat bude
Mohl by jste napsat Vas nazor na tento postup, popr. co pridat/ubrat?
Rad by Vas navstivil - predpokladam , ze je to celkem treba!?

Dekuji mnohokrat za dalsi info

Tak určitě na to nejdete špatně, ale asi bude vhodnější si zavolat, než dopisování, klidně zavolejte a já vám vše vysvětlím, to je rychlejší než odpovídat na takovou spoustu otázek v jednom příspěvku což nestíhám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zkušenost s jaterní čistící kúrou
PříspěvekNapsal: sob led 05, 2013 12:55 pm 
Offline

Registrován: sob led 05, 2013 12:46 pm
Příspěvky: 3
Očistu provádím potřetí, takže jsem pořád spíše začátečník. A zjišťuju, že pořád je co odplavovat \":)\" Všem, kteří by váhali (jako já kdysi na počátku), doporučuji - běžte do toho a ničeho se nebojte. Je to dobrá a velmi účinná metoda, komplikovaná může vypadat jen na poprvé. Netřeba odpovídat. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: žlučníkový konkrement
PříspěvekNapsal: sob led 05, 2013 8:01 pm 
Offline

Registrován: sob led 05, 2013 7:27 pm
Příspěvky: 0
dobrý den dneska jsem objevil tyto stránky mě nekamenujte \":mrgreen:\" .obvodní lékař mě poslal na sono břicha nález co mi dali na sonu sem napíšu. NÁLEZ

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 05, 2013 8:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 03, 2013 2:15 pm
Příspěvky: 6
Hmmmm
když jsem to četla už mi bylo zle, o čištění střev nemluvě, patrně jednou bych to asi dala, pokud bych to přežila tak po druhy asi ne.
Puvodně jsem si zadala do Google - MSM davkovani
a tak se dostala na tyhle stranky.
Byla jsem před tím plná elánu, jak si dám do kupy vlasy \":evil:\" a ted mam depku a oči na odpis \":evil:\"
Celou noc jsem to tu pročítala a ted je mi asi čistící čaj, kilo Psyllia a ostatni veci na nic - očista organizmu asi probiha jinak \":oops:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 05, 2013 11:15 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 09, 2012 7:29 pm
Příspěvky: 73
Nella píše:
Hmmmm
když jsem to četla už mi bylo zle, o čištění střev nemluvě, patrně jednou bych to asi dala, pokud bych to přežila tak po druhy asi ne.
Puvodně jsem si zadala do Google - MSM davkovani
a tak se dostala na tyhle stranky.
Byla jsem před tím plná elánu, jak si dám do kupy vlasy \":evil:\" a ted mam depku a oči na odpis \":evil:\"
Celou noc jsem to tu pročítala a ted je mi asi čistící čaj, kilo Psyllia a ostatni veci na nic - očista organizmu asi probiha jinak \":oops:\"

Nevylévejte dítě s vaničkou. Psyllium je docela prospěšné. Je to dobrá pomůcka k úpravě stolice (frekvence, konsistence), zvlášte když budete jaksi v přechodné fázi úpravy stravy, což jsou dost důležité věci, jak se zde taky dočtete.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 9:34 am 
Offline

Registrován: ned led 06, 2013 9:03 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
tak mám za sebou první očistu \":D\" .
Nepoužila jsem epsomskou sůl, neb to v lékárně měli jen na předpis.
A měla jsem velmi zajímavý zážitek. Když jsem vypila směs oleje a grepu, zalehla jsem a začala nahřívat

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz