Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 10:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2012 7:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Pak si trochu nastudujte rovnici HCl + zinek + bakterie = vodík = správné pH a to se rovná životu bez chorob a parazitů. HCl je základ všeho, bez ní je člověk v hajzlu a nechodí energie na buňkách = nehoříte.

Četl jste pozorně, pane Jardo? Psal jsem, že HCl mám zjevně dostatek, když dokážu sníst jakékoliv bílkovin, ale přesto, když jsem měl candidu, sebemenší množství cukru mi dělalo problém.
Podle Vaší teorie bych měl spálit úplně všechno a na candidu by se nemělo dostat. Ale tak to zjevně nebylo. Máte pro to nějaké vysvětlení?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2012 8:15 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Vševěd píše:
Četl jste pozorně, pane Jardo? Psal jsem, že HCl mám zjevně dostatek, když dokážu sníst jakékoliv bílkovin, ale přesto, když jsem měl candidu, sebemenší množství cukru mi dělalo problém.
Podle Vaší teorie bych měl spálit úplně všechno a na candidu by se nemělo dostat. Ale tak to zjevně nebylo. Máte pro to nějaké vysvětlení?

No, vysvetelni na to nemam, jenom takova uvaha.
Pokud ja snim cele jablko, tak budu mit take problem, mozna ne tak velky jako Vy, ale budu, i presto, ze uz si telo na tu syrovou stravu zvyklo. Hlavne ten problem vyvstane u tech umelohmotnych vyslechtenych jablek. Pokud ale odstavim klidne pet jablek a stavu vypiju, tak zadny problem nemam. Nepusobi ten problem duznina toho jablka, kterou ja vyhodim?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 12:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Četl jste pozorně, pane Jardo? Psal jsem, že HCl mám zjevně dostatek, když dokážu sníst jakékoliv bílkovin, ale přesto, když jsem měl candidu, sebemenší množství cukru mi dělalo problém.
Podle Vaší teorie bych měl spálit úplně všechno a na candidu by se nemělo dostat. Ale tak to zjevně nebylo. Máte pro to nějaké vysvětlení?

Já to čtu dost pozorně, ale vy asi ne, to jste zase četl pouze část. Funguje to pouze při splnění celé rovnice, ale HCl je základ. Vše je iontech, vyzkoušejte přidat do rozjeté candidy na petriho misce slabý louh a uvidíte kde je problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 12:09 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Já to čtu dost pozorně, ale vy asi ne, to jste zase četl pouze část. Funguje to pouze při splnění celé rovnice, ale HCl je základ. Vše je iontech, vyzkoušejte přidat do rozjeté candidy na petriho misce slabý louh a uvidíte kde je problém.

Ne pane Jardo, ty svoje "ionty" jste tam přidal, až když jsem Vám napsal, že HCl s tím nemá co dělat, a když si dám tu práci, a najdu, že i tohle je kravina, přidáte k tomu zase měsíční svit,
nebo něco jiného, co je potřeba splnit, aby to fungovalo. To bysme tu byli do jara. Viz citace z wikipedie, metabolismus sacharidů nezávisí na HCl, začnou se trávit v ústech, potom přejdou
do střev, tam si je najde candida a je vymalováno.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 12:10 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
inzenyr píše:
No, vysvetelni na to nemam, jenom takova uvaha.
Pokud ja snim cele jablko, tak budu mit take problem, mozna ne tak velky jako Vy, ale budu, i presto, ze uz si telo na tu syrovou stravu zvyklo. Hlavne ten problem vyvstane u tech umelohmotnych vyslechtenych jablek. Pokud ale odstavim klidne pet jablek a stavu vypiju, tak zadny problem nemam. Nepusobi ten problem duznina toho jablka, kterou ja vyhodim?

Jablko byl příklad, doplňte si banán, kostkový cukr, bábovku, javorový sirup, cokoliv...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 12:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Ne pane Jardo, ty svoje "ionty" jste tam přidal, až když jsem Vám napsal, že HCl s tím nemá co dělat, a když si dám tu práci, a najdu, že i tohle je kravina, přidáte k tomu zase měsíční svit,
nebo něco jiného, co je potřeba splnit, aby to fungovalo. To bysme tu byli do jara. Viz citace z wikipedie, metabolismus sacharidů nezávisí na HCl, začnou se trávit v ústech, potom přejdou
do střev, tam si je najde candida a je vymalováno.

No, opravdu nemá cenu se tím zabývat, máte svoji pravdu, tak se jí držte, sice s ní máte asi problém, ale nejste ochoten si ho přiznat. Ionty jsem nikam nepřidal o nich jsou prakticky celé tyto stránky a i náš život a pokud něco takového má pro vás stejný význam jako měsíční svit asi opravdu není co řešit. Pokud budou ty nepodstatné ionty srovnané, nebude kandida, to jsem vám mnohokrát napsal, ale asi se to neujalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 4:53 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
No, opravdu nemá cenu se tím zabývat, máte svoji pravdu, tak se jí držte, sice s ní máte asi problém, ale nejste ochoten si ho přiznat. Ionty jsem nikam nepřidal o nich jsou prakticky celé tyto stránky a i náš život a pokud něco takového má pro vás stejný význam jako měsíční svit asi opravdu není co řešit. Pokud budou ty nepodstatné ionty srovnané, nebude kandida, to jsem vám mnohokrát napsal, ale asi se to neujalo.

dovolil bych si volně ocitovat některé z Vašich zaručených receptů na candidu:
"když bude srovnaná psychika, nebude problém s trávením"
"když budou srovnané ionty, nebude candida"
"když bude dostatek HCl, strávíte i hřebíky a nebude candida"

Takže ve finále je to naprosto jednoduché, nicméně dokonale nesplnitelné - což možná vysvětluje, proč se v tom ty Vaše ovečky tak plácají...
Vy jste samozřejmě mnoha lidem od candidy pomohl, jen bohužel nikdo z nich na tyhle stránky nechodí, aby o tom něco napsal... a v mezičase
procházíte "přirozeným vývojem a změnou názorů" a z diety postavené na fruktóze jste přešel na nízkosacharidové diety, o kterých jste mi tak
cca před rokem tvrdil, že jsou to nejhorší možné a že bez cukru musím zdechnout...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 5:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
dovolil bych si volně ocitovat některé z Vašich zaručených receptů na candidu:
"když bude srovnaná psychika, nebude problém s trávením"
"když budou srovnané ionty, nebude candida"
"když bude dostatek HCl, strávíte i hřebíky a nebude candida"

Takže ve finále je to naprosto jednoduché, nicméně dokonale nesplnitelné - což možná vysvětluje, proč se v tom ty Vaše ovečky tak plácají...
Vy jste samozřejmě mnoha lidem od candidy pomohl, jen bohužel nikdo z nich na tyhle stránky nechodí, aby o tom něco napsal... a v mezičase
procházíte "přirozeným vývojem a změnou názorů" a z diety postavené na fruktóze jste přešel na nízkosacharidové diety, o kterých jste mi tak
cca před rokem tvrdil, že jsou to nejhorší možné a že bez cukru musím zdechnout...

Ale ono je to vše jenom o iontech a ještě i mnoho dalších postupů, dokonce i ty rozdílné názory na jednotlivé stravovací postupy se vždy motají na nějaké rovině iontické balance. Funguje to pochopitelně všechno, ale jako všechno to má i svá ale, zrovna tak jako vaše návody a názory, které se pochopitelně také mění s tím jak stárnete a moudříte, nebo jak jinak se vyvíjí člověk, to je prostě přirozené. Nicméně zde to asi opravdu nesladíme, čili vidím jako rozumné planou debatu ukončit a řešit ve volném čase důležitější věci než ionty, třeba ten měsíční svit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 6:53 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Ne, moje názory jsou od začátku naprosto stejné a nic jsem na nich neměnil. Sacharidy živí candidu a tím to hasne. Názory měníte Vy a není nic neobvyklého, že o 180 stupňů,
jak někdo trefně poznamenal na jiném místě. No ať si udělá názor každý sám...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 7:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Ne, moje názory jsou od začátku naprosto stejné a nic jsem na nich neměnil. Sacharidy živí candidu a tím to hasne. Názory měníte Vy a není nic neobvyklého, že o 180 stupňů,
jak někdo trefně poznamenal na jiném místě. No ať si udělá názor každý sám...

Ale to že sacharidy živí kandidu vám nikdo nevyvracel, debata byla o tom proč máte kandidu, nebo o tom jak ji ten cukr nedat. Já osobně bych řešil spíše to první a cukr pak řešit nemusím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 7:50 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Ale to že sacharidy živí kandidu vám nikdo nevyvracel, debata byla o tom proč máte kandidu, nebo o tom jak ji ten cukr nedat. Já osobně bych řešil spíše to první a cukr pak řešit nemusím.

Ne? Mám Vám nalistovat Vaše příspěvky o ovocných monodietách? Cca rok zpátky? Samé ovoce bez tuku? No to je jedno.
Takže Vy byste řešil spíše "proč máte kandidu". O.K: modelová situace, mám přemnoženou candidu, dostal jsem čtvery ATB po sobě
a nikdo mi neřekl, že mám doplňovat probiotika, nebo jsem na to prostě kašlal. Takže původ přemnožené candidy je jasný.
Co s tím? Vysadím ATB? A to pomůže? To bude stačit? Nemusím se léčit? Odstraním příčinu a je po problémech?
Heuréka, jak snadné \":wink:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 7:59 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
10.11.2010 jste napsal odpověď v tomto vlákně sadovi: Podařilo se něco v této věci vám udělat?Díky
sad píše:

Pane Jardo , lze u Vás zakoupit magnesium peroxid ?

Zatím bohužel ne, ale již to řeším, tak se mě to snad povede zajistit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Ne? Mám Vám nalistovat Vaše příspěvky o ovocných monodietách? Cca rok zpátky? Samé ovoce bez tuku? No to je jedno.
Takže Vy byste řešil spíše "proč máte kandidu". O.K: modelová situace, mám přemnoženou candidu, dostal jsem čtvery ATB po sobě
a nikdo mi neřekl, že mám doplňovat probiotika, nebo jsem na to prostě kašlal. Takže původ přemnožené candidy je jasný.
Co s tím? Vysadím ATB? A to pomůže? To bude stačit? Nemusím se léčit? Odstraním příčinu a je po problémech?
Heuréka, jak snadné \":wink:\"

A nepotvrdil jste náhodou tímto příspěvkem platnost mojí rovnice, která vám nevoněla pár příspěvků nazpět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
10.11.2010 jste napsal odpověď v tomto vlákně sadovi: Podařilo se něco v této věci vám udělat?Díky
sad píše:

Pane Jardo , lze u Vás zakoupit magnesium peroxid ?

Zatím bohužel ne, ale již to řeším, tak se mě to snad povede zajistit.

Bohužel nepovedlo, je to obtížnější než jsem čekal, buď se bavíme o zcela nesmyslné ceně, nebo problémech jiného rázu, ale korektního dodavatele na rozumná množství se mě zatím zajistit nepovedlo, ale stále to řeším.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 9:04 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
A nepotvrdil jste náhodou tímto příspěvkem platnost mojí rovnice, která vám nevoněla pár příspěvků nazpět.

to byla http://cs.wikipedia.org/wiki/Ironie

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz