Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 11:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 11:24 am 
Offline

Registrován: čtv led 10, 2013 11:17 am
Příspěvky: 1
Jarda píše:
Tak to nemám, zde se to prakticky nevyskytuje, ale běžné dávkování MMS by mělo celkem normálně fungovat, aplikaci chlóru nevydrží prakticky nic.

A jak to je potom u dětí? Není lepší, když tuto nemoc prodělají normálně běžným zpusobem? Má v tomto případě urychlení léčby pomocí MMS pozitivní účinek? Přemýšlím nad aplikací MMS u této nemoci, ale asi až ve stádiu, kdy už bude v rozvitém stádiu. Uvažuji správně?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 12:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28376
Bydliště: Poděbrady
Milan píše:
Omlouvám se za nekonkrétní dotaz. Myslel jsem ale všeobecně, na většinu nemocí a zdr. problémů, zda je třeba silnější a vhodnější MMS či MMS2, nebo CDS. Píše se zde že MMS působí radikálně a téměř na vše, (čemuž věřím, i když nemám osobně vyzkoušeno). Co je tedy silnější a co slabší? Co je vhodnější pro radikální očistu a radikální léčení? Asi jak na co. Někde jsem se dočetl, že CDS je slabší než MMS a proto k dosažení stejných účinků je potřeba větší množství. Třeba na záněty v těle, candidu, klouby. a podobné i jiné nemoce. Jistý léčitel z Ostravy totiž nabízí vyrobený CDS, což mě zaujalo, jelikož na výrobu MMS,1,2, a CDS si jaksi netroufám a mám z toho trochu obavy. Píše ale, že jeho CDS je stejně účinné jako MMS, tak nevím. Zde je kopie části jeho vyjádření:
Inovace v podobě CDS
CDS je název pro Chlorine Dioxide Solution a jedná se o rozpuštěný chlordioxid (účinná látka z MMS) v pitné vodě. Andreas Kalcker, spolupracovník Jima Humbla vyvinul metodu, jak oxidem chloričitým nasytit pitnou vodu, kterou pak po zředění můžeme použít pro užívání a pro léčení. Tato voda nasycená plynem oxidem chloričitým je oproti užívání MMS o mnoho příjemnější a se stejnými čistícími účinky jako originální MMS!
Odpadají však nevolnosti, bolesti žaludku, průjmy jsou minimální, protože CDS nezpůsobuje po delším užívání acidózu (překyselení žaludku, střev, organizmu). Průjem bývá znatelný pouze v případě, že dochází k čištění jater a střev.

Další výhoda je, že se plyn dá volně z láhve z naředěné CDS nadechnout, což není nijak nepříjemné, jen to lehce v nose zaštípe, jako při šňupnutí šňupacího tabáku. Takto jsem si vyléčil průdušky a léčím si tak každý kašel, chřipky či jiné onemocnění dýchacích cest. Všechny takové malé obtíže jsou spolehlivě za dva, tři dny pryč. S CDS je vhodné provádět i intimní hygienu, ředění nechť si každý zvolí, podle potřeby. Výplachy ústní dutiny jsou spolehlivou zbraní proti krvácivosti dásní a výborný lék na paradentozu atd.
Kdokoliv bude mít zájem o CDS, určitě mi zavolejte, nebo se ozvěte na E-mail, domluvíme se na podmínkách, mohu CDSku poslat v pet láhvi poštou (2l CDS - 200Kč+150 poštovné), s návodem jak si připravit dávku na 20 dní. Přeji všem zdraví , L.S.
Více zde: http://tachyon-ostrava.webnode.cz/mms-a ... yroba-cds/
A tak jsem chtěl vědět jak si to stojí v porovnání třeba s MMS1, MMS2. Děkuji a ještě jednou se omlouvám za nekonkrétnost. Milan.

Tak nějak z toho stále nemohu pochopit, co po mě chcete slyšet, na většinu otázek si sám i odpovídáte a řekl bych i správně a pokud jde o to prodávaní CDS, no nevím, ono moc dlouho nevydrží a pokud by jste ten produkt neskladoval za velice specifických podmínek, tak to vidím jako nesmysl. Jedině koupit a ihned spotřebovat, čili je rozhodně vhodnější si pořídit aparaturu a vyrábět si ho sám. Všeobecně položené dotazy a odpovědi zde nemají význam, protože jak jsem již psal, chce to vždy řešit konkrétní problém a za konkrétních podmínek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 12:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28376
Bydliště: Poděbrady
lenkanagy píše:
A jak to je potom u dětí? Není lepší, když tuto nemoc prodělají normálně běžným zpusobem? Má v tomto případě urychlení léčby pomocí MMS pozitivní účinek? Přemýšlím nad aplikací MMS u této nemoci, ale asi až ve stádiu, kdy už bude v rozvitém stádiu. Uvažuji správně?

To si nemyslím, rozjetá nemoc se vždy léčí obtížněji než v počátku onemocnění, čili bych ho nasadil co nejdříve po zjištění nákazy. Dokonce v případě epidemie raději preventivně, tím se nic pokazit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 4:33 pm 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Jarda píše:
Tak nějak z toho stále nemohu pochopit, co po mě chcete slyšet, na většinu otázek si sám i odpovídáte a řekl bych i správně a pokud jde o to prodávaní CDS, no nevím, ono moc dlouho nevydrží a pokud by jste ten produkt neskladoval za velice specifických podmínek, tak to vidím jako nesmysl. Jedině koupit a ihned spotřebovat, čili je rozhodně vhodnější si pořídit aparaturu a vyrábět si ho sám. Všeobecně položené dotazy a odpovědi zde nemají význam, protože jak jsem již psal, chce to vždy řešit konkrétní problém a za konkrétních podmínek

Děkuji. Asi si pořídím aparaturu a budu si to vyrábět sám, nebo budu brát od někoho známého kdo aparaturu má a vyrábí to, tak abych měl vždy čerstvé.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 10:54 am 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Jarda píše:
To si nemyslím, rozjetá nemoc se vždy léčí obtížněji než v počátku onemocnění, čili bych ho nasadil co nejdříve po zjištění nákazy. Dokonce v případě epidemie raději preventivně, tím se nic pokazit nedá.

Pěknou zimní neděli p. Jardo. Mám dotaz. Mohu na míchání, ředění, rozdělování a dávkování MMS, CDS, atd. použít plastové odměrky a odměrné válce? Děkuji. M.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 1:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28376
Bydliště: Poděbrady
Milan píše:
Pěknou zimní neděli p. Jardo. Mám dotaz. Mohu na míchání, ředění, rozdělování a dávkování MMS, CDS, atd. použít plastové odměrky a odměrné válce? Děkuji. M.

Není sice plast jako plast, určitě je lepší sklo, ale většinou by v tom neměl být problém. Krátkodobý kontakt moc nevadí, spíše delší skladování, tam bych sklo preferoval a na skladování neředěného MMS je dokonce nutné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 2:18 pm 
Offline

Registrován: úte srp 24, 2010 1:55 pm
Příspěvky: 40
Bydliště: Štarnov 53,Bohuňovice 783 14,okr.Olomouc
Jarda píše:
Není sice plast jako plast, určitě je lepší sklo, ale většinou by v tom neměl být problém. Krátkodobý kontakt moc nevadí, spíše delší skladování, tam bych sklo preferoval a na skladování neředěného MMS je dokonce nutné.

Děkuji. Jde mi jen o rozdělání a nadávkování, odměřování odměrkou. Na skladování použiji tmavé sklo a do chladna, do lednice.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 12:15 am 
Offline

Registrován: sob led 05, 2013 11:06 pm
Příspěvky: 3
Citace:
...Majitelé těchto webů využívají bez souhlasu poznatků Jima Humbla k prodeji levného technického chloritanu sodného na http://www.xxxxxxx.cz , který je pro vnitřní použití jako MMS nevhodný.

tolik z úvodu webu, který se prohlašuje za autorizovaný (czmms.info)... Koupil jsem to přesně na onom místě, už ho do sebe v menších dávkách (aktivované MMS) dávám čtvrtý den a zatím ok. Nějaký názor? Subjektivně si myslím, že chloritam sodný je jen jedna látka a že to je přesně to, co bych si koupil i v té online drogérii, nicméně nějaké názory/zkušenosti bych uvítal...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 3:25 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
jaroslavs píše:
tolik z úvodu webu, který se prohlašuje za autorizovaný (czmms.info)... Koupil jsem to přesně na onom místě, už ho do sebe v menších dávkách (aktivované MMS) dávám čtvrtý den a zatím ok. Nějaký názor? Subjektivně si myslím, že chloritam sodný je jen jedna látka a že to je přesně to, co bych si koupil i v té online drogérii, nicméně nějaké názory/zkušenosti bych uvítal...

Za cenu na nejvyšší úrovni jste si koupil od autorizované ho prodejce... když já truchlíval nad tím, že mě někdo napálil, můj tatínek mě utěšoval: "Máš alespoň dobrou zkušenost a ta taky za něco stojí"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 7:38 pm 
Offline

Registrován: sob led 05, 2013 11:06 pm
Příspěvky: 3
pecador píše:
Za cenu na nejvyšší úrovni jste si koupil od autorizované ho prodejce... když já truchlíval nad tím, že mě někdo napálil, můj tatínek mě utěšoval: "Máš alespoň dobrou zkušenost a ta taky za něco stojí"

Asi si nerozumíme, já to koupil u těch, co oni nedoporučují (ba před tím důrazně varují), jen jsem zatajil ten název (je na tom jejich webu). Předpokládám, že je to to samé...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 12:46 am 
Offline

Registrován: pon led 14, 2013 11:36 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,
chci vám napsat k vedlejším účinkům - čehokoliv opravdu léčivého, či zdravého ...vyjdu z diskuze "hřebíček" , ale je to jen pustý příklad.
Vedlejší účinky neexistují !!!Pokud budeme stále uvažovat způsobem jako u klasických léků, nebude nám tento způsob léčení nikdy přínosem. Je to vždy kombinace důvěry, psychiky, účinku léčiva a "boží vůle, kvantové fyziky, nebo universlní energije ...jak toto chcete nazvat". Bez částečné, ale ideálně plné harmonije vyjmenovaného, nic nefunguje skutečně. Proto vznikla klasická medicína, proto si s nmi dělala co chtěla, proto jsme téměř bez imunity a proto umíráme na nemoci, na které dokonce v Brazíliji v pralese prostě nikdo neumře.

Protože i šaman, poprosí boha, podá lék, a spojí se s vyšší mocí duchovně při léčbě nemocného. Jenže ten nemocný je otevřený. Má v něj (šamana) i vše co zde píši důvěru. Nepřišel s ním diskutovat, nepřišel zkoumat vedlejší účinky.

Vedlejší účinky má klasická medicína. Vedlejší účinky má náš "normální" životní styl. Vedlejší účinky má chemie. Vedlejší účinky má naše psychika. Vedlejší účinky, nemá reiki, vedlejší účinky nemá liána, vedlejší účinky nemá citrón, nebo pomeranč vypěstovaný bez chemického ošetření a bez pesticidů.

Jakkákoliv léčba, jakkýkoliv přírodní pesticidy "nezprzněný" vitamín, má jen projevy léčby, terapije nebo čistícího procesu. Není možné je vyloučit, není možné se jim bránit, není možné se jich bát, není možné této medicíně nedůvěřovat, přistupovat s pocitem možná a co když, asi a podobně. Naše tělo se léčí a to má projevy. Projevy spojené se způsobem zamoření tohoto těla, se způsobem bývalého oslabení imunitního systému ostatními vlivy výše zmíněnými. Naším životem spojeným s otravou a likvidací samohojícího se systému našeho těla. Nelze vynechat, přestat, zmírnit dávku, zkoumat "neexistující vedlejší účinky" . Léčba probíhá stejně úspěšně i u toho pacienta, který zvrací, jako u toho který má průjem, jako u toho který cítí příval energije. Jsou to projevy léčby, popřípadě dezinfekce, deratizace, či jiného procesu, který jsme díky bohu nakonec to vyvolali.

Buďte rádi, že jste se tak zhýčkali, že máte kapsle, a nejíte to přímo jako třeba já. Že pro vytvoření některých protilátek nedáváte ruce v mraveniště a jen konzumujete konkrétní látky v jiné příjemnější formně.

Mám zkušenost s lidmi, kteří se potřebují čistit v oceánské vodě a vymýšlejí si jak si to při teplotě 7 C zpříjemnit, jak to vydržet. Nijak. Prostě to potřebují. Jednoduše tam vlezou a myslí na ten ofekt odevzdání a harmonizace energije. Vše ostatní je ztráta času.

A to bylo třeba s jedním mým blízkým člověkem zde, nabrat vodu do lahve, ohřát, dát sůl do vany a podobně. Ale když tři dny léčil druhé a jeho síly se dostali na takové dno, že nemohl ani jít, tak prostě prosil ať ho k oceánu dovezu a rychle a byla voda 7 C, chladný déšť a jak rychle byl sám a bez přemlouvání ve vodě. Jen mě celý měsíc říkal, jak jen můžeš. Mně to není o nic příjemnější, jen vím, že to funguje stejně jako i on, ale j v sobě nediskutuji. Je to třeba, řeší to problém, tak to udělám.

Stejně tak hřebíček. Čistí? čistí! Je po ruce v čem ho rozmíchat, rozmíchám. Není "sežeru" tu lžičku tak. Je po ruce mletý, super. Není? Tak rozžvýkám nemletý! Důležitý je fekt, důvěra v efekt a nebýt nezdravě něžný, když jsem ostatních 40 let "žral" všechnu tu chemiji a neměl jsem strach o sebe, rakovinu, orgány psychiku, imunitu.

Tyto zde popsané přírodní léčby nemají žádné vedlejší účinky. Mají jen projevy léčby. Není to chemije, neexistuje na to alergije. Vše co se děje je projev. Věřte mi a toto vám pomůže. A nebo zde pište , diskutujte, bojte se, vynechávejte, snižujte dávky a vymýšlejte jak žít i zdravě i příjemně jako s klasickou medicínou!

Nechci nikoho naštvat. Jsem doktor. Jen ne v čechách. Chci jen pomoci pochopit. Poproste toho v koho věříte, boha, kosmickou energije, anděly, aláha, dejte tomu důvěru, "sežerte" třeba ten hřebíček, třikrát denně, když ho "vyblijete" počkejte trochu a sežerte druhý, nehrajte si na něžnost a věřte ve vyčištění.

Udělejte si meditaci, kdekoliv , kdykoliv, bez složitých pravidel, jdete okolo kostela, je tam ticho, máte deset, dvacet minut, nebo hodinu, zastavte se tam a meditujte. Jedete dlouho autobusem. Čekáte na šéfa, přijde za hodinu?Čekte na doktora? Sedíte doma a Váš stupidní film začne až za dvacet minut.

Každý náš proces musí být v harmoniji. Musíme i pracovat i nic nedělat. Prostě si sednout a čekat na efekt. Musíme i myslet i vypnout. Musíme milovat i druhé i sebe. Musíme i hledat i nacházet a nejen hledat. Kdo se rozhodl hledat hledá celý život. Kdo zkoušet , zkouší celý život. Kdo najít, nachází. Kdo vyléčit se - léčí se. Kdo chce jít s bohem, jde s ním (jedno jak ho nazveme) a kdo jen demonstrovat víru a chodit v církev, tak jen chodí v církev a demonstruje víru.

Lidé šli za Budhou, když se rozneslo, že brzy umře. Mnozí z nich na cestě měli těžkosti. Kdo jim pomáhal, našel ten význam, proč tam šel. Mnozí ale nepomáhali, mněli strach, že přijdou k Budhovi pozdě. Ale on jim celý život říkal, žijte v lásce a oni spěchali uslyšet jiné tajemství, před jeho smrtí (jeho návratem v dům, kam se všichni vracíme) . Nic od něho neuslyšeli. Nic nezažili a prázdní se vrátili, jako prázdní žili a byli na cestě. Nebuďte tak hloupí. Žijte v harmoniji. Trénuje zakrnělé smysly, které jsme kdysi používali, které všichni máme.

Nepostupujme jako se postupuje posledních několik set let. Prvně se vykácí les, postavý domy. potom se zasadí stromy a vytvoří park. Ne ! Nekácej to co nemusíš. Postav svůj dův v harmonoji. Tam kde chceš park, nech ten les. Ušetříš čas - strom roste dlouho a musíš ho zasadit, peníze, musíš strom koupit, zaplatit techniku, a zdraví a psychiku a nezabiješ i při tom kácení , ale i při tom sázení. I ten traktor co dělá díru na strom zabije tisíce broučků. Umačká kolama. Třeba . I bylo to zbytečné. Stačilo jen ten les v tom místě nekácet.

Je to i pravda i alegorije na naše zdraví.

Je to i alegorije na extremisty, které jsme vychovali naším pustošením sebe samých. Ten vegetarián, nemá odpovědnost za méně živých tvorů jako ten kdo jí maso. Je to nesmysl. Kolik zvěře zahyne, při sklízení obilí? Příklad. Kolik při chemickém ošetření! Kolik živočichů zahyne pod kolem traktoru. Když ti maso nedělá dobře tak ho nejez. Ale všechna hesla okolo jsou zbytečná.

Bůh to nebude počítat na váhu. Jako i zdraví mnohdy nebere v úvahu hmotnost a dobu. Každ nemoc je určitým projev celého člověka. I psychiky i způsobu života. Mnohdy napovíd k nějaké změně. Mnohdy ns něčeho zbavuje co bylo třebha vyčistit.

Bůh nesoudí způsobem , jako ty jsi sežral prase , to je těžší a víc než vegetarián, který dal rozdrtit tísíce bročků kolem traktoru. Je to stejné! Ber od přírody jen to potřebuješ. Žij tak aby jsi nevracel, co jsi vzal navíc. Nežer tak aby jsi se potom z toho léčil, nebo se bál o svůj život. A když se léčíš, tak se léči a nediskutuj o něčem co není (vedlejších účincích) namísto akceptace projevu léčby.


Naposledy upravil Andre dne úte led 15, 2013 12:16 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 10:28 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Zajímavé úvaha. Jen bych poprosil trochu formátovat text pro příště, čte se to příšerně.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 12:03 pm 
Offline

Registrován: pon led 14, 2013 11:36 pm
Příspěvky: 2
sim, jenže já psal na tabletu malinkém, sotva to mohu na něm přečíst - tak sorry.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 15, 2013 8:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 08, 2010 12:01 pm
Příspěvky: 56
Zdravím, potřebuji poradit z jakých stránek objednat chloritan sodný, chlornan vápenatý do Skotska (Velká Británie).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 7:16 pm 
Offline

Registrován: čtv led 17, 2013 7:10 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň, chcem sa spýtať čo jesť a nejesť pri užívaní mms. Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz