Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte zář 24, 2024 3:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 1:55 pm 
Offline

Registrován: sob úno 11, 2012 11:32 pm
Příspěvky: 15
NOWOCAYN_2 píše:
.... Kriste na nebi...... Zase tu niekto propaguje rastlinný blivajz (nič proti zelenine a ovociu), ktorý je dobrý tak v terapeutických dávkach, a nie na príjem väčšieho množstva bielkovín.... Konopná múka bude už určite "pekne" ZOZLKNUTA..... A aj tak - človek oveľa ľahšie prijíma bielkoviny zo živočíšnych potravín, než zo semien. Ale o.k., nebudem už na tú tému diskutovať.....

Ešte si ale neodpustím....... Zase si idete veci komplikovať..... Prijímať bielkoviny z nejakej rastliny, ktorá tu ani nerastie, a ked hej, tak len veľmi málokde, a ešte ju treba riadne spracovať...... Máte tu možnosť kvalitných vajíčok, kvalitného mäsa, sem-tam strukovina (naša).... Ale vy tým pohrdate, a myslíte si, že nejaké pokakané semiačka sú pre organizmus lepšie.... Je to ale OMYL. Ahojte.

Milý pane, nejsem Kristus a už vůbec ne na nebi a rozhodně zde nic nepropaguji. Ke kvalitě mé konopné mouky se prosím nevyjadřujte, pokud jste ji neviděl. Ano, rozhodně naši předkové pojmenovali zámek Konopiště po rostlině, která zde neroste.. Vřele bych Vám doporučil užívat variantu "Indica", která mimo jiné dodává silný pocit uvědomění a sebereflexe, což byste dle mého skromného názoru více než potřeboval. K otázce vhodnosti živočišné/rostlinné stravy se prosím podívejte na přehled znaků býložravců a masožravců a jejich výskyt u člověka, např. zde - http://maso.skrabalek.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 4:49 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
brk píše:
K otázce vhodnosti živočišné/rostlinné stravy se prosím podívejte na přehled znaků býložravců a masožravců a jejich výskyt u člověka, např. zde - http://maso.skrabalek.cz/

Odkazuješ na stránky plné lží. Například tu píšou, že člověk má tenké střevo 10x delší, než je jeho výška. Lidské tenké střevo měří 5 metrů, tedy člověk je vysoký půl metru???? Tyhle lži se nám snaží namluvit, že jsme býložravci. Jenže mi jsme všežravci, důkazem je například ta délka tenkého střeva, které je u člověka zhruba jen 2,8 delší, než tělesná výška ( poměr spíše masožravců).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 8:44 pm 
Offline

Registrován: sob úno 11, 2012 11:32 pm
Příspěvky: 15
[quote="Ates":3pdelmtz]Odkazuješ na stránky plné lží. Například tu píšou, že člověk má tenké střevo 10x delší, než je jeho výška. Lidské tenké střevo měří 5 metrů, tedy člověk je vysoký půl metru???? Tyhle lži se nám snaží namluvit, že jsme býložravci. Jenže mi jsme všežravci, důkazem je například ta délka tenkého střeva, které je u člověka zhruba jen 2,8 delší, než tělesná výška ( poměr spíše masožravců).[/quote:3pdelmtz]
Nikoliv, jenom nevíš, že délka těla se měří pouze od hlavy ke konci páteře (není to totéž co tělesná výška). Také výraz býložravec je trochu zavádějící (používám ho z důvodu obecné zvyklosti), správně člověk spadá spolu s primáty do kategorie plodožravců. Dále doporučuji použít internetový vyhledávač a mozek. Ono už z Tvé agresivní reakce je na hony cítit, že to maso asi nebude pro člověka úplně to pravý ořechový, že \</div

Naposledy upravil brk dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 2523
1359061540


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 10:45 pm 
Offline

Registrován: sob úno 11, 2012 11:32 pm
Příspěvky: 15
Tom Kořenek píše:
http://www.body-test.cz/kalisthenika-s-metodou-limited-reps-unlimited-sets

A chce to doma ruzne zapojit nabytek vsude mozne \":)\" Fantazii se meze nekladou. Doted jsem doma cvicil s dvema cinkama (fitko vubec) a pomalu zacnu nektere cviky urcite nahrazovat pouze s vlastni vahou. Treba shyby sou proste neprekonatelne:)

A abychom nebyli stále mimo téma, tak díky za odkaz na kalisteniku. Netušil jsem, že cvičení s vlastní váhou může být až takhle efektivní (neustále mě někdo masíroval tim, že bez benchpressu a mrtvýho tahu to nejde) Docela hodně mě inspiruje tady ten člověk https://www.youtube.com/watch?v=qx15aSKmRmM (doporučuju i jeho ostatní videa) a jako milovník kliků přihodím třeba ještě toto https://www.youtube.com/watch?v=bsIpaWTy-w0 (super je to přenášení těla v kliku z levý na pravou ruku, dobrá příprava na kliky na jedný ruce). Jinak strava zatim šlape skvěle a třeba klasickej problém s kyselinou mléčnou ve svalech už neznám,) Mno a tady ještě jeden pozdrav pro drogově závislý (rozuměj masožrouty) http://fmzik.com/video_lXvAw96eDCQ_Vega ... EO---.html \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 9:07 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
nevěř všemu, co vidíš na youtube... ten pán má evidentně hodně rozvinuté vzpřimovače, což se mu těžko podařilo klikama.
a bez progresivního zvyšování zátěže se svaly nezvětší. cvičení s vlastní váhou lze použít na určité partie, není špatné pro
udržování když jsi mimo možnost pravidelně cvičit se zátěžema, ale i tak ty svaly prostě ztratí sílu.
nezpochybňuju, že přiměřeně slušná postava se dá udělat i bez závaží a bez masa, ale je dobré dbát na souměrné zatěžování
jednotlivých svalových partií, aby nedocházelo k dysbalancím, čemuž se třeba důrazem na klikování asi nevyhneš... prsní
svaly /kliky/ se mají cvičit asi tak ze dvou třetin oproti zádům /tahovým cvikům - ne přítahům na hrazdě/... a o necvičení
nohou ani nemluvím...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 9:32 am 
Offline

Registrován: sob úno 11, 2012 11:32 pm
Příspěvky: 15
Vševěd píše:
nevěř všemu, co vidíš na youtube... ten pán má evidentně hodně rozvinuté vzpřimovače, což se mu těžko podařilo klikama.
a bez progresivního zvyšování zátěže se svaly nezvětší. cvičení s vlastní váhou lze použít na určité partie, není špatné pro
udržování když jsi mimo možnost pravidelně cvičit se zátěžema, ale i tak ty svaly prostě ztratí sílu.
nezpochybňuju, že přiměřeně slušná postava se dá udělat i bez závaží a bez masa, ale je dobré dbát na souměrné zatěžování
jednotlivých svalových partií, aby nedocházelo k dysbalancím, čemuž se třeba důrazem na klikování asi nevyhneš... prsní
svaly /kliky/ se mají cvičit asi tak ze dvou třetin oproti zádům /tahovým cvikům - ne přítahům na hrazdě/... a o necvičení
nohou ani nemluvím...

Ano, tak to že sem hodím videa s klikama a shybama samozřejmě neznamená, že dělám do zblbnutí jenom shyby a kliky;) Tu efektivitu jsem myslel ve vtahu k sobě a k mejm současnejm pokrokům, který zaznamenávám a ne ve vztahu k pánovejm vzpřimovačům. Co se týká zátěže, i na tom videu je vidět ten řetěz kterým je omotanej (někde tam v komentářích píše že má tušim deset nebo dvanáct liber), takže možnosti zvyšování zátěže tady jsou. Jinak nohy nezanedbábám, prozatim mi ale bohatě stačej dřepy na jedný noze s desítkou jednoručkou v ruce (+ jsem objevil mnoho dalších variant dřepů po kterejch mě pokaždý bolí něco jinýho) a lýtka (zvedání se na špičce na jedný noze kdy stojim na vyvýšenym podkladu a opět zátěž v ruce). Prozatim mě to bolí a pálí zcela stejnym způsobem jako bych cvičil ve fitku a i počet opakování je podobnej. Jenom jedna poznámka - mentálně jsem dospěl, takže už nemám pubertální touhu vypadat jako ty "hezoučký svalnatý lidi z časopisů", tahle manipulace na mě díky bohu přestala fungovat. Jde mi především o radost z toho jak to tělo krásně funguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 9:39 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
brk píše:
Jenom jedna poznámka - mentálně jsem dospěl, takže už nemám detinskou touhu vypadat jako ty "hezoučký svalnatý lidi z časopisů", tahle manipulace na mě díky bohu přestala fungovat. Jde mi především o radost z toho jak to tělo krásně funguje.

O lišce a kyselých hroznech? Tu už před tebou napsal nějaký Ezop.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 9:48 am 
Offline

Registrován: sob úno 11, 2012 11:32 pm
Příspěvky: 15
Vševěd píše:
O lišce a kyselých hroznech? Tu už před tebou napsal nějaký Ezop.

Znám lepší - kdo to říká ten to je \":)\"
A jste mimo téma vlákna, pane


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 10:07 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
tohle pořekadlo, mně asi míjí \":lol:\"


Přílohy:
aaaaa.jpg
aaaaa.jpg [ 8.76 KiB | Zobrazeno 11298 krát ]

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 11:05 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
[quote="brk":2ztyb3ms]
Nikoliv, jenom nevíš, že délka těla se měří pouze od hlavy ke konci páteře (není to totéž co tělesná výška). Také výraz býložravec je trochu zavádějící (používám ho z důvodu obecné zvyklosti), správně člověk spadá spolu s primáty do kategorie plodožravců. Dále doporučuji použít internetový vyhledávač a mozek. Ono už z Tvé agresivní reakce je na hony cítit, že to maso asi nebude pro člověka úplně to pravý ořechový, že \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 11:09 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
brk píše:
A abychom nebyli stále mimo téma, tak díky za odkaz na kalisteniku. Netušil jsem, že cvičení s vlastní váhou může být až takhle efektivní (neustále mě někdo masíroval tim, že bez benchpressu a mrtvýho tahu to nejde) Docela hodně mě inspiruje tady ten člověk https://www.youtube.com/watch?v=qx15aSKmRmM (doporučuju i jeho ostatní videa) a jako milovník kliků přihodím třeba ještě toto https://www.youtube.com/watch?v=bsIpaWTy-w0 (super je to přenášení těla v kliku z levý na pravou ruku, dobrá příprava na kliky na jedný ruce). Jinak strava zatim šlape skvěle a třeba klasickej problém s kyselinou mléčnou ve svalech už neznám,) Mno a tady ještě jeden pozdrav pro drogově závislý (rozuměj masožrouty) http://fmzik.com/video_lXvAw96eDCQ_Vega ... EO---.html \":)\"

BRK, vieš menej, než si myslíš, nehnevaj sa (alebo sa hnevaj, ale nemal by si to dokázať, si predsa mierumilovný plodožravec)....... TITO PANI BERU STEROIDY... Zaujímam sa o posilňovanie 5 rokov (aktívne), videl som množstvo fotiek zo súťaží tých najepších kulturistov RôZNYCH kategorii (hlavné rozdelenie na naturálov a "kulturistov berúcich steroidy"), a takto ako títo páni na tebou uvedenom odkaze NEVYZERAJU ZIADNY NATURALI, ani taký, čo užívajú kopu rôznych kulturistických doplnkov (nie na báze steroidov), za ktoré dávajú aj 150€ mesačne, a kľudne aj viac. ....... Títo páni na fotkách berú steroidy. Samozrejme, nie sú monštrá ako Kai Greene, Phil Heath, Dennis Wolf.... Totiž, berú iný typ, a iné množstvo. Nie každý totiž chce mať s úťažnú váhu 125kg vo vyrisovanej forme...
Takže - sa pouč, ak chceš. Nebud ovečkou..... Never somarinám.... \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 12:12 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
[quote="brk":29r8gf08]Nikoliv, jenom nevíš, že délka těla se měří pouze od hlavy ke konci páteře (není to totéž co tělesná výška). Také výraz býložravec je trochu zavádějící (používám ho z důvodu obecné zvyklosti), správně člověk spadá spolu s primáty do kategorie plodožravců. Dále doporučuji použít internetový vyhledávač a mozek. Ono už z Tvé agresivní reakce je na hony cítit, že to maso asi nebude pro člověka úplně to pravý ořechový, že \</div

Naposledy upravil NOWOCAYN_2 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 12:15 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Vševěd píše:
tohle pořekadlo, mně asi míjí \":lol:\"

Na tej fotke si akože ty, Vševed ? ..... Ak áno, tak mi nevrav, že to máš "z tvarohu"........... \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" ... bobuláč (nemyslím tým ovocie, pozn. pre tých čo nevedia o čom píšem) jeden...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 12:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
NOWOCAYN_2 píše:
Na tej fotke si akože ty, Vševed ? .....

Vsichni uz delsi dobu cekame na tvoji fotku Nowocayne....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 12:37 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Tom Kořenek píše:
Vsichni uz delsi dobu cekame na tvoji fotku Nowocayne....

Neboj, dočkáš sa....A s čím chceš porovnávať, Tom ? S tými fotkami, čo tu v odkaze postol BRK ? ... čiže s fotkami mužov, ktorí BERU STEROIDY ? Alebo s ľudmi, ktorí berú rôzne iné doplnky na posilňovanie v minimálne 5 krát väčšom množstve ako beriem ja (kedže ja beriem týždenne len 3 dávky srvátkového proteínu) + kreatín, aminá... ? ... Ja sa len pýtam, aby som vedel viac o predstavách ľudí, ktorí pravdepodobne vedia o kulturistike VELMI MALO... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz