Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 9:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 10:40 am 
Offline

Registrován: stř kvě 20, 2009 4:06 pm
Příspěvky: 21
Bydliště: Olomouc
Tak jako další budoucí uživatel MMS se ptám,zda byste mi, Jardo,neposlal kontakt,kde jej sehnat (nejlépe morava-Brno atd.) Ještě se chci zeptat,jen tak na okraj,ani to vlastně tak nesouvisí se zdravím - jsem příznivec nádechového potápění, ale mám velký problém s vyrovnánáním tlaku v jednom z uší,někdy to vůbec nejde. Mám pocit, jako bych měl jednu eustachovu trubici ucpanou, lékařka mi řekla, že to souvisí s vývojem těla a že to nejde nijak řešit.Kdyby to nebyla doktorka,tak bych jí to i věřil \":)\" Takže má otázka: Šlo by i toto řešit pomocí MMS? (kloktání, inhalace, koupele atd..) Moje strava je převážně syrová, bez masa, mléčných výrobků, pečivo výjimečně. Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 2:29 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Vyskusaj tie kupele, ponor aj celu hlavu do vody. Ja mam od malicka v lavom uchu lozisko, a po kupely mi vzdy na den napuchne a vyjde mi z neho obrovske mnozstvo mazu. O den neskor to potom vycistim pomocou usnych sparatok namocenych v urine. Verim, ze takto sa to postupne cisti.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 4:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Je to zvláštne, naviac ja osobne to robím napr. tak, že si dám 20 kvapiek a po pol hodine dalších 20 a na lačno.
Tá hnačka neprichádza hned, ale po cca 2 hodinách. Nechcem to velmi dávat počas celého dna postupne, pretože to by ma tá hnačka mohla otravovat aj v noci a to by mi fakt vadilo. Úplne zastavovat tú hnačku zase nechcem, lebo to by potom zrejeme tie "zdochliny" zrejme ostali vo mne a opat by sposobili výraznú toxicitu. Potom to samozrejme zastavím tím uhlím, ryžou.
Ďakujem

To je docela nesmyslný postup a rozhodně by užívání MMS nemělo vyvolávat průjem. Rozdělte si tu dávku na více menších dávek v průběhu dne a máte jak lepší efekt, tak menší potíže. Také pravidelné užívání živočišného uhlí střeva dosti ničí a doporučit se to nedá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 4:27 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Tak jsem po krátší pomlce vyplnění jaterní očistou opět přešla na užívání MMS a asi dala jsem si trochu větší dávkování - 4 kapky po půl hodině až hodině. Celkem jsem takto vzala dnes 6 dávek (nejdříve 4, pak dvě hodiny pauza nebyla jsem v kanceláři a pak další dvě). Nicméně už je to asi hodina a půl po poslední dávce a je mi stále hodně špatně - pocity na zvracení, nevolnost a cítím se jakoby celá omámená. Musím mít v sobě šíleně mnoho sajratů, četla jsem na fóru u pramene, že někdo zvládá běžně 4 kapky po 15minutách. Znamená to tedy, že bych měla MMS užívat (samozřejmě s přestávkami) do doby než nebudu mít takovéto reakce, jinak je stále co čistit? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 4:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mikeš píše:
Tak jako další budoucí uživatel MMS se ptám,zda byste mi, Jardo,neposlal kontakt,kde jej sehnat (nejlépe morava-Brno atd.) Ještě se chci zeptat,jen tak na okraj,ani to vlastně tak nesouvisí se zdravím - jsem příznivec nádechového potápění, ale mám velký problém s vyrovnánáním tlaku v jednom z uší,někdy to vůbec nejde. Mám pocit, jako bych měl jednu eustachovu trubici ucpanou, lékařka mi řekla, že to souvisí s vývojem těla a že to nejde nijak řešit.Kdyby to nebyla doktorka,tak bych jí to i věřil \":)\" Takže má otázka: Šlo by i toto řešit pomocí MMS? (kloktání, inhalace, koupele atd..) Moje strava je převážně syrová, bez masa, mléčných výrobků, pečivo výjimečně. Děkuji za odpověď

Je možné, že jste si tam kdysi namnožil nějaké patogenní breberky a ty tam stále žijí. Aplikace MMS je může vyhnat a problém odstranit. Jako vhodné by v tomto případě bylo vyšetření na Oberonu, nebo Salvii, které by vám řeklo zda se mýlím, či nikoliv. Na něco MMS nezabírá a musel by jste si zajistit antihelmintika, která jsou v některých případech nezbytná. Kontakt máte v soukromé zprávě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 4:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Tak jsem po krátší pomlce vyplnění jaterní očistou opět přešla na užívání MMS a asi dala jsem si trochu větší dávkování - 4 kapky po půl hodině až hodině. Celkem jsem takto vzala dnes 6 dávek (nejdříve 4, pak dvě hodiny pauza nebyla jsem v kanceláři a pak další dvě). Nicméně už je to asi hodina a půl po poslední dávce a je mi stále hodně špatně - pocity na zvracení, nevolnost a cítím se jakoby celá omámená. Musím mít v sobě šíleně mnoho sajratů, četla jsem na fóru u pramene, že někdo zvládá běžně 4 kapky po 15minutách. Znamená to tedy, že bych měla MMS užívat (samozřejmě s přestávkami) do doby než nebudu mít takovéto reakce, jinak je stále co čistit? Děkuji.

Ano, ale v menších dávkách, aby vám to nevyvolávalo zbytečné potíže, tělo se postupně pročistí a nevolnosti zmizí. Já zcela bez potíží můžu vypít 60 kapek za hodinu a patrně by se dalo i mnohem více.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 5:15 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 20, 2009 4:06 pm
Příspěvky: 21
Bydliště: Olomouc
Jarda píše:
Je možné, že jste si tam kdysi namnožil nějaké patogenní breberky a ty tam stále žijí. Aplikace MMS je může vyhnat a problém odstranit. Jako vhodné by v tomto případě bylo vyšetření na Oberonu, nebo Salvii, které by vám řeklo zda se mýlím, či nikoliv. Na něco MMS nezabírá a musel by jste si zajistit antihelmintika, která jsou v některých případech nezbytná. Kontakt máte v soukromé zprávě.

To je docela možné s tou infekcí. Co se týče Oberonu, jaký je vlastně Váš názor na něj? Existuje spousta lidí, kteří to chválí,na druhou stranu se píše, že je to všechno jeden velký podvod..Takže bez zkušenosti s ním člověk jen těžko pozná, kde je pravda.Hodně asi taky záleží na tom,kdo to vyšetřuje. Dřive jste tady psal, že jich pár znáte.Nemohl byste mi dát nějaký tip? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 8:59 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Jarda píše:
Ano, ale v menších dávkách, aby vám to nevyvolávalo zbytečné potíže, tělo se postupně pročistí a nevolnosti zmizí. Já zcela bez potíží můžu vypít 60 kapek za hodinu a patrně by se dalo i mnohem více.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 9:01 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Pokud by to bylo možné, ráda bych také poprosila o kontakt na Oberon/salvii. Po krátké zkušenosti s MMS zjišťuji, že mám v sobě asi hodně přemnožených nežádoucích věcí, a na některé nemusí MMS zabírat. Tak bych se ráda nechala otestovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 10:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mikeš píše:
To je docela možné s tou infekcí. Co se týče Oberonu, jaký je vlastně Váš názor na něj? Existuje spousta lidí, kteří to chválí,na druhou stranu se píše, že je to všechno jeden velký podvod..Takže bez zkušenosti s ním člověk jen těžko pozná, kde je pravda.Hodně asi taky záleží na tom,kdo to vyšetřuje. Dřive jste tady psal, že jich pár znáte.Nemohl byste mi dát nějaký tip? \":)\"

Oberon je, zrovna jako Salvie, velice dobré diagnostické zařízení, ale je otázkou, zda musíte nutně vědět, co ve vás zrovna žije proti vaší vůli. Opravdu hodně záleží na člověku, který to vyšetření provádí a jak je zkušený. Kontakt na člověka, který tato vyšetření provádí máte v soukromé zprávě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 11:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Pokud by to bylo možné, ráda bych také poprosila o kontakt na Oberon/salvii. Po krátké zkušenosti s MMS zjišťuji, že mám v sobě asi hodně přemnožených nežádoucích věcí, a na některé nemusí MMS zabírat. Tak bych se ráda nechala otestovat.

Kontakt na člověka, který tato vyšetření provádí máte v soukromé zprávě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 8:51 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Po zkušenosti s MMS, kdy mám opravdu hodně nepříjemné reakce a jsem tedy pravděpodobně dost zamořená breberkami, jsem se rozhodla ještě užívat nějaké bylinné preparáty proti parazitům (ořešák,pelyněk atd.). K antihelmintikum bych pristoupila pripadne az pozdeji, kdyby se stav nelepsil. Chtěla bych se zeptat, zda se daji bylinne preparaty proti parazitum kombinovat s MMS ci zda je lepsi udelat si od MMS prestavku a užívat je zvlášť? Nevím, zda by třeba nějak nesnižovaly účinnost MMS. Prozatím jsem se tedy dočetla, že účinnost MMS snižuje jen vitamín C. Děkuji moc za radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 11:09 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
To jen já mimozemšťan jsem teď na 12 kapkách denně rozdělených po 2 kapkách a reakce žádná, trochu se mi zhoršila rýma, to je všechno.... Průjem? Nehrozí, spíš zácpa poslední dny...

hahaha


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 11:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Ještě pri jistotu - braní zinku, vitamínu E a hořčíku nijak MMS neovlivní?
Pouze umělý vitamín C? Tedy pomeranče, citrony apod. můžu jíst?
Díky
Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2010 12:52 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
To Jarda : Pán Jarda, keď som omylom vypil stredne veľký glg 10 percentného roztoku kyseliny citrónovej, hrozí mi niečo ? Chcel som to rýchlo zapiť rozpustenou sódou bikarbónou, ale včera som vyničil všetky tri tégliky na kúpeľ...tak som vypil 2 dcl vody + 3dcl ( rýchlo uvareného a 10 minút vyluhovaného ) urologického čaju. Nič mi teda nehrozí ?
Otázka ku MMS : Koľko minút po vypití aktivovaného MMS s napríklad 1dcl vody, si môžem dať aj iný nápoj ( napr. čaj ) ?
Otázka číslo 2 : Mám problémy s pokožkou hlavy ( asi tam mám nejakú kvasinku, alebo niečo, do riti...ako sa to tam dostalo ? Nepoužívam čiapku, šiltovku, gél, vlasy si umývam len prírodným Bio zakúpeným šampónom - takže asi duchovná príčina... ), chcem si tam dávať aktivované MMS, napríklad 3 aktivované kvapky do 25ml vody.... ale má to svoj pach...Takže sa chcem opýtať : kedže sa MMS môže piť v jablkovej štave... mohol by som miešať tú "MMS vlasovú vodičku" s jednou kvapkou ( alebo s polkou kvapky ) jablkového éterického oleja ? Nechcem, aby mi bolo hlavu cítiť za MMS. Ďakujem pekne za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz