Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 11:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2013 11:25 am 
Offline

Registrován: sob dub 14, 2012 12:01 pm
Příspěvky: 36
babanci píše:
Silvia, určitě napiš, jak jsi dopadla po sono. Moc mě to zajímá. Mám kamínky a už jsem si udělala řadu očist, kameny odcházely, měla jsem radost, ale.... pak na sonu pořád byly. Začínám mít pochybnosti. Nyní jsem 3 den po očistě, jsem nabušená energií, to ano, ale v pravém podžebří mě bolí pořád stejně. Přestože jím střídmě a dietně, někdy držím půsty, žlučník bolí celý den.

Držím Vám palce Silvia, nech Vám to dobre dopadne. Ja som v očiste začiatočníčka aj keď mám 65 rokov, ale chcela by som si užiť dôchodok a starobu prežiť pokojne , bez vážnejších zdravotných problémov, aj keď viem, že úplne bez, to už nejde.S prvou očistou som celkom spokojná, takže chcem pokračovať. Zdravím Vás všetky a prajem veľa zdravia. Ehanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2013 1:58 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
Chtěl bych taky přidat své zkušenosti z jaterky, teď už šesté. Dva týdny předem jsem si udělal šanku, ať jsou střeva čistá. Dva dny předem klystýr, doplňování hořčíku nějakou dobu, v pátek už jen jablko a jablečnou šťávu. Nevím jak komu, ale mi se nejvíce osvědčil olivový olej kreolis, čerstvý, s tím jsem ještě neměl problém jej polknout. Jen uvažuji, že pro příště vyměním citrony za grep, byly nějak moc kyselé \":-)\" Ráno šlo něco ven až po druhé dávce epsomky, ven šly už prakticky jen samé malé kamínky tak 1-3 mm a spousta blátíčka. Nakonec jsem si dal klystýr a večer koupel ve vaně se 2 kily soli, aby se tělo zbavilo sajrajtu. V neděli ráno ještě klystýr a nějaký ten kamínek ještě vyšel. Tak snad toho vyšlo ven co nejvíce. V So dopo těžký úbytek energie, ale v dalších dnech zase pořádný nárůst. Co mě ale zase potrápilo v sobotu, že jsem zase přestával slyšet na pravé ucho, jako by bylo něčím zaspané. Nenapadá někoho, čím to může být? Foto ještě přiložím. A za měsíc pokračování. Trpím na cukání a tuhnutí svalů, hlavně pravé nohy, bolesti v kříži a na prsou, tak věřím, že i toho pomůže.


Naposledy upravil TomIn dne úte bře 12, 2013 2:19 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2013 2:15 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
babanci píše:
Taky chci napsat svoji dnešní zkušenost. Očistu jsem dělala ze soboty na neděli, měli jsme v domě řemeslníky, tak jsem nemohla běhat na WC každou minutu. Byla asi moje osmá nebo devátá. Masakr. Dala jsem si tedy poprvé místo grepu citronovou šťávu a bylo to pro mě lepší, vypila jsem olej s citronem skoro bez problémů /minule mě bylo pěkně šoufl/. V noci kolem třetí hodiny mi taky nebylo nic moc, ale jsem zvyklá, mám šutráky a občas mě v noci vzbudí bolest, tak byla podobná, jako u žlučníkového záchvatu /naštěstí ne tak intenzivní/. Ráno nic, až tak kolem jedenácté to začalo. Kamenů odešlo obrovské množství, zatím asi nejvíc v mojí historii. Několik hodin jsem se nevzdalovala od WC a dělalo se mi čím dál líp. Ráno jsem vždycky jako přejetá. K večeru jsem šla dokonce plavat do bazénu a byla jsem neskutečně čilá. Večer jsem se pro jistotu ještě dala klystýr a odešlo ještě asi další 20 kamenů velikých asi 3 cm. Mám radost, ale to jsem měla už několikrát a pak šla na sono... a kameny tam stále byly. Tak nevím. A doufám.

Pro ženu intimní otázka - a kolik Ti je? Mě už po 6 očistě příjde, že jak velikost, tak množství kamenů klesá, tak jsem zvědav, jak to bude pokračovat. Ale jak už tu někdo psal, jednou je toho více, jednou méně ... Ale je dobře, že ten bordel jde ven a to přece jde ne \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2013 11:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 24, 2012 6:48 pm
Příspěvky: 10
Bydliště: Zlín
Dobrý den,

už po několikáté jsem si udělal jaterní očistu a pokaždé toho ze mě dost vychází. Ale chci se zeptat, jestli máme všichni jistotu, že kameny, které z nás vycházejí, jsou skutečně žlučové kameny. Dnes jsem náhodou narazil na video, ve kterém Markus Rothkranz tvrdí, že tyto kameny jsou: olivový olej, který jsme večer vypili, spolu se steroly a cholesterolem z jídla a nebo žlučové soli vylučované střevem. Skutečné žlučové kameny by prý klesly ke dnu.

Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=g3aLGl3SbKY

_________________
Síla myšlenky je daná emocí, která je s ní spojena. http://www.mineralion.cz, http://www.vitatrend.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 7:55 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
[quote="vanad":fjky3w6b]Dobrý den,

už po několikáté jsem si udělal jaterní očistu a pokaždé toho ze mě dost vychází. Ale chci se zeptat, jestli máme všichni jistotu, že kameny, které z nás vycházejí, jsou skutečně žlučové kameny. Dnes jsem náhodou narazil na video, ve kterém Markus Rothkranz tvrdí, že tyto kameny jsou: olivový olej, který jsme večer vypili, spolu se steroly a cholesterolem z jídla a nebo žlučové soli vylučované střevem. Skutečné žlučové kameny by prý klesly ke dnu.

Video zde: [url:fjky3w6b]http://www.youtube.com/watch?v=g3aLGl3SbKY[/url:fjky3w6b][/quote:fjky3w6b]
Tak ono je více druhů kamenů. Cholesterolové logicky klesnout nemůžou, když jsou samý tuk. Ty vápenné se také budou chovat jinak, ale zas je nemá každý. Jinak složení kamenů se tu probíralo v jiném vlákně:

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
fjky3w6b


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 11:59 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
vanad píše:
Dobrý den,

už po několikáté jsem si udělal jaterní očistu a pokaždé toho ze mě dost vychází. Ale chci se zeptat, jestli máme všichni jistotu, že kameny, které z nás vycházejí, jsou skutečně žlučové kameny. Dnes jsem náhodou narazil na video, ve kterém Markus Rothkranz tvrdí, že tyto kameny jsou: olivový olej, který jsme večer vypili, spolu se steroly a cholesterolem z jídla a nebo žlučové soli vylučované střevem. Skutečné žlučové kameny by prý klesly ke dnu.

Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=g3aLGl3SbKY

No, tak právě tohle mi už dlouho vrtá hlavou. Protože vždycky toho odchází hodně, ale žlučové kameny mám pořád, přeci když dojde k vypuzení i několikacentimetrových cholesterových, muselo by odejít i těch pár maličkatých zvápenatělých, pochybuji, že se tam selektují, ve žlučníku, ty můžeš a ty tu zůstaneš.
Odpověď pro TomIna - je mi 49 let.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 8:24 am 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
babanci píše:
No, tak právě tohle mi už dlouho vrtá hlavou. Protože vždycky toho odchází hodně, ale žlučové kameny mám pořád, přeci když dojde k vypuzení i několikacentimetrových cholesterových, muselo by odejít i těch pár maličkatých zvápenatělých, pochybuji, že se tam selektují, ve žlučníku, ty můžeš a ty tu zůstaneš.
Odpověď pro TomIna - je mi 49 let.

Nemám sice za sebou tolik očist a jsem jen o pár let mladší, ale myslím, že ve žlučníku vždy něco zůstane. Otázka jen je, jestli to dělá nějaký problém. Mě nikdy v pravém podžebří nebolelo, to až po 5 očistě, ale ne nic závažného, jen se kameny asi hnuly a teď po 6 je úplný klid. Pokračovat ale má určitě smysl pořád a dál pravidelně opakovat a možná při některé z učist Ti odejte i to, co na sonu je vidět (otázka jestli jsou to stále ty stejné, nejspíš ne ).


Naposledy upravil TomIn dne úte bře 19, 2013 3:13 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 8:32 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
No jasně, budu stále pokračovat. Na kudlu nechci. V pravém podžebří mě, bohužel, bolí stále, už 4 roky. Věřím, že většina už by to vzdala a nechala si žlučník vyndat. Moje rodina mě k tomu nutí. I když jím velmi střídmě a dietně, v poslední době dokonce často půstuji, bolí stále. Znám lidi, co neměli vůbec problémy a náhodou se přišlo na to, že mají žlučové kameny a hned sypali na operaci. To nechápu! Řada z nich má teď problémy zase jiné, bolesti žaludku nebo průjmy. Ale Mudři je nutili na operaci, údajně proto, že by mohly kameny ucpat společný vývod se slinivkou a ohrozit život. V současné době užívám ostropestřec, piji chanca pietra, lecitin a hořčík. To jsem načetla, že by mohlo pomoci a čistit budu ostošest. Nejvíc kamenů odešlo při poslední - asi šesté očistě, dva dny před černým měsícem. Takže to budu opakovat v tomto čase. Mám jeden velký úspěch po očistě - jsem nabitá energií, v podstatě nevím, co je únava. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 1:33 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Možná se to tu probíralo. Funkce hledat mi ale nepomohla a 143 stránek, to fakt nedám, četl jsem jen pár desítek.
Mám za sebou 14 očist, sice v rozmezí roku a půl, ale i tak už je to slušné číslo. A kameny pořád lezou v hojném množství, žádný velký úbytek. A teď moje otázka: Proč se tvoří pořád v takové míře a dá se jejich tvorba příznivě ovlivnit??? Moje strava je podle zásad těchto stránek, tam problém nevidím. Jde o to, že jaterní očista není z nejpříjemnějších a mám trochu obavu, aby to při rychlé tvorbě dalších kamenů nebyla nekonečná záležitost a tím jakýsi začarovaný kruh. Díky za jakékoli odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 3:12 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
Foto z poslední jaterky. Jsou tam vidět i nějaké jakoby hádátka či co, tak otázka je, co to je, možná kousky citronu ... Jinak stovky malých kamínků ...

Úprava: ať zmenšuju soubor jak zmenšuju, vložit nejde (92 kB)...

... tak 20 kB už vešlo ...


Přílohy:
6jaterka.jpg
6jaterka.jpg [ 19.89 KiB | Zobrazeno 7433 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 23, 2013 6:51 pm 
Offline

Registrován: sob bře 23, 2013 6:19 pm
Příspěvky: 4
Bydliště: FRANCIE
Děkuji Jardo za podrobný a velice praktický návod. Očistu jsem provedla tento víkend, objevila jsem "zelené hrášky" a ať je to s jejich původem jakkoliv, tělo mi kůru vrací větší energií a zejména lehkým pocitem, tím nemám na mysli váhu...
Každá očista je přínosná, pokud někdo máte zkušenosti s očistami kombinovanými s urinoterapií, ráda se podělím o poznatky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 25, 2013 12:09 pm 
Offline

Registrován: stř úno 06, 2013 5:44 pm
Příspěvky: 4
Zdravím, mám dotaz na Schizandru čínskou, která se tu často doporučuje. Je lepší užívat jako vitamínový doplněk nebo sušené plody?


Naposledy upravil George7 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2013 11:02 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Tak stala se nevídaná věc. Můj muž, který tvrdil, že takové pokusy nebude nikdy dělat, se rozhodl, že udělá jaterní očistu. Vysvětlila jsem mu, že musí předcházet očista střeva /to se vyděsil/ a že jedna očista "jaro" nedělá. Že se musí opakovat. Cítí se hodně unavený, horší se mu zrak. Je mi 59 let, je to pole nezorané, nikdy nic nedělal pro své zdraví. Co myslíte, může stačit čistit střeva jen ty dva dny před očistou? Nebo by měl začít mnohem dřív? Chtěla bych mu předat zkušenosti, které jsem už nasbírala, ale vím, že to může být dvojsečné. Začátky jsou těžké, pamatuji si, že když jsem začala já sama, bylo mě kolikrát dost ouvej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2013 12:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
babanci píše:
Tak stala se nevídaná věc. Můj muž, který tvrdil, že takové pokusy nebude nikdy dělat, se rozhodl, že udělá jaterní očistu. Vysvětlila jsem mu, že musí předcházet očista střeva /to se vyděsil/ a že jedna očista "jaro" nedělá. Že se musí opakovat. Cítí se hodně unavený, horší se mu zrak. Je mi 59 let, je to pole nezorané, nikdy nic nedělal pro své zdraví. Co myslíte, může stačit čistit střeva jen ty dva dny před očistou? Nebo by měl začít mnohem dřív? Chtěla bych mu předat zkušenosti, které jsem už nasbírala, ale vím, že to může být dvojsečné. Začátky jsou těžké, pamatuji si, že když jsem začala já sama, bylo mě kolikrát dost ouvej.

Možná by u něj stálo za to čistit o nějaký den více, když je to poprvé, ale hlavně bych hodně upravila stravu před - ta by manžela mohla aspoň trochu vyčistit sama o sobě. Osobně to dělám tak, že 4 dny před klystýruji a stejný počet dnů se snažím jíst hlavně ovoce, zeleninu a celkově spíš lehká jídla (mimo očistu totiž moc vzorná nejsem \":oops:\" \":)\" ...)

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 26, 2013 9:39 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Děkuji za radu. Ještě z jedné věci mám obavu. Má kýlu, bojím se, že až napustí střevo, aby se mu nikde nic nevyvalilo a neuskříplo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz