Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 9:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 6:58 am 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
[quote="Eva83":2o32imjp]Na rovnatka si zvyknu, to je jasne, ale bude to chvili trvat - chodi se pravidelne na utahovani, dokud ty zuby nejsou srovnany a predpokladam, ze po kazdem takovem utahovani to bude stejne bolet. Rovnatka jsem nikdy pred tim nemela, ted je mam od ctvrtka a zatim to boli teda hodne, ze mam problem rozkousat i varenou zeleninu. Nevim, za jak dlouho si zvyknu, ale jde mi o to, co jist, nez to prejde (coz se bude nejspis pravidelne opakovat po utahovani). Jinak tvrda strava jako treba orechy jsou zakazane, aby se neodlepily zamecky. Evidentne jste nemeli rovnatka, tak si to asi nedovedete predstavit. Ale kazdopadne diky za smysluplne rady. \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 7:58 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
mangold píše:
Mně bylo doporučeno kupovat olej z tresčích jater a také rybí tuk jen od fy Blue Ice - mají ale velmi vysoké ceny. Rybí tuk jsem koupila normální vážený v lékárně, což prý není nic extra. Máte s tím nějakou zkušenost?

Do ČR začal tento olej dovážet jeden dovozce. Současně s tím rozjel po různých fórech informace o jeho zázračném účinku. Hlupáci naletěli a kupují. Nenechte se
vyvést z míry a užívejte to co máte. Taky kupuju rybí tuk z lékárny. Jen pozor na předávkování vitamínem D.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 9:28 am 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
TomasV píše:
Já jsem mněl rovnátka do svých třiceti:).Po pár týdnech se to zlepší a s kousáním nebudeš mýt problém.
Zatím můžeš být na zeleninových a masových vývarech,kefíru ,jogurtu,patlanici atd.

Po par TYDNECH? \":(\" \":(\" \":(\" Ja celou dobu bojuju za jakztakz slusne hodnoty PH a vypada to, ze na tehle strave to pujde vsechno nekam. \":(\" Navic ten kefir (jedina podle me trochu prospesna vec) mi opravdu nechutna.
Kazdopadne diky - proste se tech mlecnych produktu zatim holt nezbavim. Na vyvarech asi nepreziju, takze tam necham cottage a vejce. Taky jsem zvedava, co to udela s vahou. Ted mam BMI 17 - od te doby, co jsem na protikvasinkove diete, mam energeticky prijem mnohem vyssi nez driv, ale slo to dolu (snad uz se to zastavilo, nemam vahu).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 9:33 am 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Nevěřte Vševědovi, který trpí bludem, že všechno ví a všemu rozumí. Ve skutečnosti je Vševěd největší hlupák na tomto fóru. \":D\" Ve skutečnosti je to tak, že olej od Blue ice je jeden z mála, který je vyroben za studena. Běžné oleje z lékárny jsou vždy rafinované, destilované a tedy v podstatě velmi škodlivé. Už tady o tom psala kdysi dávno přispěvatelka Bludička ve vlákně o rybím oleji, doporučuji vyhledat si její příspěvky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 9:38 am 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Vševěd píše:
Willis píše:
Bílkovina lepek je nejzákeřnější potravinový alergen, který dokáže nenápadně "zblbnout" imunitu tak, že přestane kontrolovat množení CANDIDA ALBICANS v organismu. Kandidóza bez bezlepkové diety je z toho důvodu většinou prakticky nevyléčitelná.

jéžišmárjá nemel hovadiny. když tomu nerozumíš tak radši mlč.

Pravda je taková, že lepek opravdu negativně ovlivňuje imunitu, lze na toto téma najít mnoho vědeckých studií. Vševěd tady šíří jen bludy a snaží se prudit za každou cenu, je to typický internetový troll. O jeho zakomplexovanosti jsem se vyjádřila již v předchozím příspěvku a dále ho již nehodlám komentovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 10:39 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Nečasová píše:
Pravda je taková, že lepek opravdu negativně ovlivňuje imunitu, lze na toto téma najít mnoho vědeckých studií. Vševěd tady šíří jen bludy a snaží se prudit za každou cenu, je to typický internetový troll. O jeho zakomplexovanosti jsem se vyjádřila již v předchozím příspěvku a dále ho již nehodlám komentovat.

Prosím dokažte mi, že u zdravého člověka (netrpícího celiakií) lepek ovlivňuje negativně imunitu. Ukažte mi tu studii, jsem velmi zvědavý.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 10:41 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Nečasová píše:
Nevěřte Vševědovi, který trpí bludem, že všechno ví a všemu rozumí. Ve skutečnosti je Vševěd největší hlupák na tomto fóru. \":D\" Ve skutečnosti je to tak, že olej od Blue ice je jeden z mála, který je vyroben za studena. Běžné oleje z lékárny jsou vždy rafinované, destilované a tedy v podstatě velmi škodlivé. Už tady o tom psala kdysi dávno přispěvatelka Bludička ve vlákně o rybím oleji, doporučuji vyhledat si její příspěvky.

obyčejný rybí olej z lékárny poslouží velmi dobře. není třeba kupovat předražený sajrajt, a třeba se poserte:-)
a opět bych poprosil nějaký link o škodlivosti rafinovaného rybího oleje /protože destilovaný určitě není/.
mimochodem: pan Zajíček doporučuje rybí olej z lékárny také. je taky největší hlupák na fóru?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 11:25 am 
Offline

Registrován: úte kvě 11, 2010 10:18 pm
Příspěvky: 53
Vševěd píše:
Trochu drahý špás. V lékárně APO laktobacily, dost silné. Rosell Lactobacillus, musí být v lednici,
tím to u mně stoupá v důvěryhodnosti. Slovenská Biogaja kapky, u nás ale stojí třikrát tolik co na SK.

Díky za tip, Apo laktobacily se zdají být vzhledem k ceně i kvalitě opravdu lepší. Objednala jsem je na zkoušku.
Tyhle se zdají být ještě lepší http://www.lekarna.cz/ultra-laktobacily ... ld-tbl-30/
co myslíte? Někde je myslím doporučoval Jarda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2013 12:51 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
psal jsem o nich myslím i já, pokud máte důvěru v české výrobky potom není co řešit.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2013 12:05 am 
Offline

Registrován: stř bře 27, 2013 11:38 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,zjistili mi chlamydie - jednou přeléčena, výsledky po léčbě se zhoršily, neustále mi lékaři předepisují nějaká atb., které neužívám. Na doporučení známé jsem začala užívat chlamydil (přírodní atb., které je k dostání v lékárnách)a výsledky se stabilizovaly. I přes to mi pořád chtějí dávat atb., které neužívám, ale na kontroly chodím, abych věděla, zda infekce nepostupuje, nebo neustupuje. Dále mám pozitivní mykoplazmata, helicobakter- jednou přeléčena (další výsledky po léčbě vyšly negativně, avšak stále trpím na plynatost, "škroukání" ve střevech atd.- záleží však na tom, co sním) Od porodu tj.cca 7 let zpět mám akné na zádech. Toto akné bývá hodně zanícené-tzv. "boláky" a v neposlední řádě mi padájí vlasy.Možná ty vlasy a to akné souvisí s těmi chlamydiemi, možná stravou, nevím. Proto prosím o nějakou radu, jak nad touto infekcí vyzrát. Děkuji moc za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2013 7:40 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Iva77 píše:
Dobrý den,zjistili mi chlamydie - jednou přeléčena, výsledky po léčbě se zhoršily, neustále mi lékaři předepisují nějaká atb., které neužívám. Na doporučení známé jsem začala užívat chlamydil (přírodní atb., které je k dostání v lékárnách)a výsledky se stabilizovaly. I přes to mi pořád chtějí dávat atb., které neužívám, ale na kontroly chodím, abych věděla, zda infekce nepostupuje, nebo neustupuje. Dále mám pozitivní mykoplazmata, helicobakter- jednou přeléčena (další výsledky po léčbě vyšly negativně, avšak stále trpím na plynatost, "škroukání" ve střevech atd.- záleží však na tom, co sním) Od porodu tj.cca 7 let zpět mám akné na zádech. Toto akné bývá hodně zanícené-tzv. "boláky" a v neposlední řádě mi padájí vlasy.Možná ty vlasy a to akné souvisí s těmi chlamydiemi, možná stravou, nevím. Proto prosím o nějakou radu, jak nad touto infekcí vyzrát. Děkuji moc za odpověď.

"Cesta do pekla je dlazdena dobrymi umysly." V tomto pripade antibiotickou lecbou z ktere i panu Mudr. Janu Hnizdilovi vstavaj hruzou posledni zbytky vlasu na hlave. Nelecite skutecne priciny a psychosomatiku. Odkazanim se do moci lekaru neni zachrana, protoze oni s tebou nemohou byt 24 hodin denne a ani ti nevidi do hlavy cim stradas psychicky, tim ze na tebe hazou terminus technikus posilaj te po odbornicich v tobe vyvolavaji jeste vetsi uzkost nez jaka byla na zacatku, zvedavej pacient si taky sam neco odborneho nastuduje na netu jenze uz mu nikdo nerekne ze vse jsou jen teorie, paradigma, modely s kterymi si hraji dobre placeni alchymiste (lekari), kteri maji věčné pacienty radi. Radi se msti na detech. Radi se msti za byrokraticke pojistovny. Radi se msti za preplnene cekarny. Radi se msti za netrpelive pacienty. Radi se msti tem co je pomluvili a po par letech a nekolikerem vyhoreni to mohou z jejich pohledu a averze byt vsichni ostatni. Copak Vam to nedochazi? \":?\" Neverte kazdemu a uz vubec ne odbornikum. Copak nesledujete v mediich odbornych casopisech jak se jejich nazory rozchazi?
Vesnicko ma strediskova, prednasky Hnizdila a poustet od rana do vecera.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Petr 2 dne pát bře 29, 2013 7:37 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2013 8:30 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Iva77 píše:
Dobrý den,zjistili mi chlamydie - jednou přeléčena, výsledky po léčbě se zhoršily, neustále mi lékaři předepisují nějaká atb., které neužívám. Na doporučení známé jsem začala užívat chlamydil (přírodní atb., které je k dostání v lékárnách)a výsledky se stabilizovaly. I přes to mi pořád chtějí dávat atb., které neužívám, ale na kontroly chodím, abych věděla, zda infekce nepostupuje, nebo neustupuje. Dále mám pozitivní mykoplazmata, helicobakter- jednou přeléčena (další výsledky po léčbě vyšly negativně, avšak stále trpím na plynatost, "škroukání" ve střevech atd.- záleží však na tom, co sním) Od porodu tj.cca 7 let zpět mám akné na zádech. Toto akné bývá hodně zanícené-tzv. "boláky" a v neposlední řádě mi padájí vlasy.Možná ty vlasy a to akné souvisí s těmi chlamydiemi, možná stravou, nevím. Proto prosím o nějakou radu, jak nad touto infekcí vyzrát. Děkuji moc za odpověď.

Chlamydia trachomatis nebo pneumoniae? Jaké máte hodnoty protilátek? Bez ATB se chlamydií asi nezbavíte.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Candida
PříspěvekNapsal: pát bře 29, 2013 4:14 pm 
Offline

Registrován: pát bře 29, 2013 3:52 pm
Příspěvky: 7
Dobry den prajem, pan Zajicek a clenovia fora. Zatial som stihla precitat 24 uvodnych stran fora a budem pokracovat dalej. Moj hlavny problem je candida, mam 33 rokov, trva to uz zhruba 10 rokov, s prestavkami. Moja hlavna otazka je: mam 14 mesacnu dcerku, kojim ju stale a rada by som vedela co vsetko mozem aplikovat v boji proti kandide vzhladom ku kojeniu (mozme volit rapidnu dietu, klystiry a MMS?,ake doplnky?). Candida sa mi opat obnovila po porode asi 2-3 mesiace a trva to doteraz. Som si vedoma ze som si ju zapricinila sama mojou zavislostou na sladkom, najma cokolade, kedze v niektorych obdobiach jej zjem az prilis vela. AJ teraz je pre mna tazke odolat ale ked nejem tak nejem. Doma varim podla makrobiotiky ale zaradujeme aj vyssi podiel zivej stravy, po vzhliadnuti filmu Fakta o potravinach nas to nastartovalo smerom k vitarianskej strave a tak sme sa aj dostali na vase stranky - moj manzel. Z mojej strany je potrebne candidu riesit, kedze sa mi tento stav zhorsuje, neustale palenie v oblasti pod bruchom, niekedy neviem kvoli tomu spat, predpokladam teda ze zenske veci. ked jem makrobioticky,mam to pod kontrolou, ked polavim hned je to spat.liecena zenskou lekarkou som bola len raz, predpisala mi rosalgin, po tom som mala rok pokoj cca, az kym som si to prilis vela cukrom opat nepokazila po porode.Okrem palenia mam malu plesen na druhom nechte na jednej nohe, vacsi necht som si preliecial makrobiotikou, na tomto mi este kusok ostalo.Len hlavny problem su tie zenske veci, kde mi lekarka povedala ze mam oslabenu imunitu, neviem na zaklade coho tak usudila,ale tak mi to uviedla.neviem ci ked by som presla 100% na vitariansku stravu nebol by to sok pre dcerku pocas kojenia ci to mozem takto nahle, ale zhruba mesiac sa snazim stravovat 50 na 50 zivou stravou a varenou avsak uprednostnujem vegansku stravu bez masa,mlieka,vajec. Pickles si robime pravidelne.Kupila osm si kokosovy tuk.Okrem toho beriem vitamin C 500 mg a calibrum mami. MMS a klystyr som v zivote nevyskusala, ani neviem ako sa to pouziva a ci to mozem teraz aplikovat.Co by ste mi doporucovali?Ako zacat?Mozem pritvrdit a ist na vsetko zostra ako uvadzate (dieta o kyslejsom ovoci doobedu a zelenine na obed a vecer)? Obavam sa ze ked zo mna pojdu tie chuchvalce kandidy a toxiny budu v krvi,aby to neovplyvnilo tvorbu a kvalitu mlieka pre dcerku.Dakujem velmi pekne za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 9:56 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Keby som chcel zistiť či mám chlamýdie, tak.... Ku komu (resp. kde) mám ísť na vyšetrenie ?
Ďakujem za odpoveď...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 9:58 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
bianca2 píše:
Dobry den prajem, pan Zajicek a clenovia fora. Zatial som stihla precitat 24 uvodnych stran fora a budem pokracovat dalej. Moj hlavny problem je candida, mam 33 rokov, trva to uz zhruba 10 rokov, s prestavkami. Moja hlavna otazka je: mam 14 mesacnu dcerku, kojim ju stale a rada by som vedela co vsetko mozem aplikovat v boji proti kandide vzhladom ku kojeniu (mozme volit rapidnu dietu, klystiry a MMS?,ake doplnky?). Candida sa mi opat obnovila po porode asi 2-3 mesiace a trva to doteraz. Som si vedoma ze som si ju zapricinila sama mojou zavislostou na sladkom, najma cokolade, kedze v niektorych obdobiach jej zjem az prilis vela. AJ teraz je pre mna tazke odolat ale ked nejem tak nejem. Doma varim podla makrobiotiky ale zaradujeme aj vyssi podiel zivej stravy, po vzhliadnuti filmu Fakta o potravinach nas to nastartovalo smerom k vitarianskej strave a tak sme sa aj dostali na vase stranky - moj manzel. Z mojej strany je potrebne candidu riesit, kedze sa mi tento stav zhorsuje, neustale palenie v oblasti pod bruchom, niekedy neviem kvoli tomu spat, predpokladam teda ze zenske veci. ked jem makrobioticky,mam to pod kontrolou, ked polavim hned je to spat.liecena zenskou lekarkou som bola len raz, predpisala mi rosalgin, po tom som mala rok pokoj cca, az kym som si to prilis vela cukrom opat nepokazila po porode.Okrem palenia mam malu plesen na druhom nechte na jednej nohe, vacsi necht som si preliecial makrobiotikou, na tomto mi este kusok ostalo.Len hlavny problem su tie zenske veci, kde mi lekarka povedala ze mam oslabenu imunitu, neviem na zaklade coho tak usudila,ale tak mi to uviedla.neviem ci ked by som presla 100% na vitariansku stravu nebol by to sok pre dcerku pocas kojenia ci to mozem takto nahle, ale zhruba mesiac sa snazim stravovat 50 na 50 zivou stravou a varenou avsak uprednostnujem vegansku stravu bez masa,mlieka,vajec. Pickles si robime pravidelne.Kupila osm si kokosovy tuk.Okrem toho beriem vitamin C 500 mg a calibrum mami. MMS a klystyr som v zivote nevyskusala, ani neviem ako sa to pouziva a ci to mozem teraz aplikovat.Co by ste mi doporucovali?Ako zacat?Mozem pritvrdit a ist na vsetko zostra ako uvadzate (dieta o kyslejsom ovoci doobedu a zelenine na obed a vecer)? Obavam sa ze ked zo mna pojdu tie chuchvalce kandidy a toxiny budu v krvi,aby to neovplyvnilo tvorbu a kvalitu mlieka pre dcerku.Dakujem velmi pekne za odpoved. (asi som svojou otazkou omylom vytvorila aj novu temu candida, prosim zmazte ju ako duplicitnu.)

Poradím Ti jedno.... Na surovú stravu určite neprejdi......ALE - zaraď do stravovania kvalitné živočíšne výrobky....... A - vzdaj sa vegánstva, je to BLUD, neexistuje pravdepodobne ani jeden prírodný národ, ktorý je čisto VEGÁNSKY.............A ONI VEDIA PREČO (!!!)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz