Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 7:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 2:36 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Eva83 píše:
Asi blbej dotaz, ale docela me to zajima - chapu to teda dobre, ze to v podstate znamena, ze pokud mam pomalej metabolismus, tak candida bude prospivat, zatimco kdyz se mi ho podari nastartovat (mozna i teda bez ohledu na protikvasinkovou dietu?), candida nebude mit sanci, protoze to nestihne ve strevech zkvasit?

To by mně zajímalo, jak byste chtěla metabolismus zrychlit tak, aby jídlo prošlo střevy tak rychle, že by si ho candida nevšimla, ačkoliv tam bydlí a prospívá.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 2:38 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Xion píše:
Kandida je problem parazitov, najma jednobunkovych, nie jedenia sladkeho. Nikdy sa jej nezbavis, kym nepreriedis prvoky na taku mieru, ze ich imunitny system zvladne bez kandidy.
Kandida je spojenec, nie protivnik a neterba proti nej bojovat. Preto si ju aj telo udrzuje v zdravej crevnej mikroflore, ako pripravenu zalohu, ked prijdu horsie casy - infiltracia prvokov.
Preto sa jej ani nikto na brutalnych protikvasinkovych kurach nezbavil, vzdy sa casom vratila, a ja som mal rovnaku skusenost. Zbytocne utrpenie.


\":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 2:38 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
jiddu píše:
suhlasim s tym, ze vacsinou je kandida sekundarny problem niecoho vacsieho, vaznejsieho...ale nesuhlasim s tym, ze su za tym vzdy paraziti... tiez som riesil parazitov protokolmi z curezone.com a ja som dokonca na albendazol, prazik, ci entizol nemal ani herx reakciu...
moze to byt aj znecistenim organizmu tazkymi kovmi, ci leaky gut syndromom alebo oslabenym imunitnym systemom a nedostatkom vitaminov a mineralov...a u niektorych jedincoch je to o psychike...a najdu sa aj taki, u ktorych je candida primarny problem...a u kazdeho je to individualne...kazdy kto sa z candidozy dostane, tak bude ti vzdy tvrdit, ze ten jeho postup funguje pre vsetkych \":-)\"

\":roll:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 3:03 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Vševěd píše:
To by mně zajímalo, jak byste chtěla metabolismus zrychlit tak, aby jídlo prošlo střevy tak rychle, že by si ho candida nevšimla, ačkoliv tam bydlí a prospívá.

Ja nevim, navazovala jsem na ten predchozi prispevek a z toho mi to tak logicky vychazelo. Jako jestli je treba ke kvaseni urcity cas, tak v tom pripade ve zdravem tele (resp kde ke kvaseni nedochazi) nejspis to straveni potravin probehlo driv, nez by uplynul tenhle urcity cas. Tim padem by stacilo "jenom" donutit organismus rychleji pracovat. Pokud existuji lide, kterym ovocne mono/diety pomohly, pak se to neda prece jen tak hodit za hlavu, ale nejake vysvetleni tam byt musi, ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 3:08 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Eva83 píše:
Ja nevim, navazovala jsem na ten predchozi prispevek a z toho mi to tak logicky vychazelo. Jako jestli je treba ke kvaseni urcity cas, tak v tom pripade ve zdravem tele (resp kde ke kvaseni nedochazi) nejspis to straveni potravin probehlo driv, nez by uplynul tenhle urcity cas. Tim padem by stacilo "jenom" donutit organismus rychleji pracovat. Pokud existuji lide, kterym ovocne mono/diety pomohly, pak se to neda prece jen tak hodit za hlavu, ale nejake vysvetleni tam byt musi, ne?

Kdyby to bylo tak, že na kvašení je potřeba týden, jak se domnívá inženýr, potom by nikoho z nás candida nemohla trápit. Nikdo z nás v sobě jídlo neudrží týden, nebo ano? Potom candida nemá logicky žádnou
šanci a to co cítíme si vlastně jenom vsugerováváme. Vy si svoje problémy jenom namlouváte? Je to možné a v tom případě Vám ovocná monodieta pomůže - a vlastně i jakákoliv jiná. Stačí jen uvěřit.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 3:21 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Vševěd píše:
Kdyby to bylo tak, že na kvašení je potřeba týden, jak se domnívá inženýr, potom by nikoho z nás candida nemohla trápit. Nikdo z nás v sobě jídlo neudrží týden, nebo ano? Potom candida nemá logicky žádnou
šanci a to co cítíme si vlastně jenom vsugerováváme. Vy si svoje problémy jenom namlouváte? Je to možné a v tom případě Vám ovocná monodieta pomůže - a vlastně i jakákoliv jiná. Stačí jen uvěřit.

Tak ja na zacpy docela trpivala pamatuji se (a neni to tak davno), ze jsem v sobe mela jidlo i 10 dni a nic nepomahalo...
Kazdopadne jak byste tedy vysvetlil zkusenosti lidi, kterym ovoce pomohlo? Ze si to vsichni jen namlouvali a verili tomu? To mi prijde trochu pritazene za vlasy...Musi existovat nejake lepsi vysvetleni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 3:35 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Eva83 píše:
Tak ja na zacpy docela trpivala pamatuji se (a neni to tak davno), ze jsem v sobe mela jidlo i 10 dni a nic nepomahalo...
Kazdopadne jak byste tedy vysvetlil zkusenosti lidi, kterym ovoce pomohlo? Ze si to vsichni jen namlouvali a verili tomu? To mi prijde trochu pritazene za vlasy...Musi existovat nejake lepsi vysvetleni.

tato metoda je made in Doktor Graham, tvůrce a propagátor diety 811. Zajímavé je, že ani on sám jí nedodržuje a tukem se cpe. Znáte někoho osobně, nebo aspoň z tohoto fóra, komu ta dieta pomohla?
Já jsem tady četl aspoň od tří lidí, jak jí drželi a jak se jim velice candida rozjela.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 3:38 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Eva83 píše:
Kazdopadne jak byste tedy vysvetlil zkusenosti lidi, kterym ovoce pomohlo? Ze si to vsichni jen namlouvali a verili tomu? To mi prijde trochu pritazene za vlasy...Musi existovat nejake lepsi vysvetleni.

Pokud někomu pomohla ovocná dieta, tak candidu určitě neměl, jenom si myslel, že ji má. Pokud se candida skutečně v organismu přemnoží, tak fruktoza z ovoce stav vždy výrazně zhorší. Ovoce je v takovém případě nejškodlivější potravinou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 3:51 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Vševěd píše:
tato metoda je made in Doktor Graham, tvůrce a propagátor diety 811. Zajímavé je, že ani on sám jí nedodržuje a tukem se cpe. Znáte někoho osobně, nebo aspoň z tohoto fóra, komu ta dieta pomohla?
Já jsem tady četl aspoň od tří lidí, jak jí drželi a jak se jim velice candida rozjela.

Tak ja bohuzel osobne neznam nikoho, kdo by candidu v dlouhodobym horizontu zkrotil... \":(\"
Kazdopadne dekuji za nazor, zajimalo me to, protoze kdyz nemuzu moc kousat, bylo by to pro mne vcelku vysvobozeni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 4:11 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
míchané vajíčka? mleté maso? drcený tuňák z konzervy?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 5:46 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Vševěd píše:
míchané vajíčka? mleté maso? drcený tuňák z konzervy?

Jj, to jsem zaradila, ale to preci nejde jist kazdy den...jim k tomu tedy i cotagge, varenej spenat, obcas jahly a pohanku...dost ted ujizdim na sezamovy paste s tvarohem (to tahini tak 100g denne, no je to trosku dost, ale zase bych rada trochu pribrala a chutna mi)...Jinak vim, ze to neni idealni, ale v ramci moznosti...
Kazdopadne dik za napady. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 5:55 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Ahoj,

je možné aby mi Candida způsobovala nevolnost po jídle už cca 15 min po tom co dojím? Nebo je to problém nějakého jiného orgánu, např. žaludku ...
Jsem unavený, takový zblblý jako opilý, slabý...

Díky D. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 6:00 pm 
Offline

Registrován: ned úno 24, 2013 8:57 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Most
Eva83 píše:
Jj, to jsem zaradila, ale to preci nejde jist kazdy den...jim k tomu tedy i cotagge, varenej spenat, obcas jahly a pohanku...dost ted ujizdim na sezamovy paste s tvarohem (to tahini tak 100g denne, no je to trosku dost, ale zase bych rada trochu pribrala a chutna mi)...Jinak vim, ze to neni idealni, ale v ramci moznosti...
Kazdopadne dik za napady. \":wink:\"

Ehm ehm nechápu proč bych měl vařit špenát, když je tak výbornej v salátku. Zrovna před 2 hod jsem snědl 30dkg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 6:01 pm 
Offline

Registrován: ned úno 24, 2013 8:57 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Most
Zatím řeším kandidu tak, že ráno na lačno vypiju 2dcl vody s jablečným octem, pak na to šoupnu stroužek nastrouhanýho česneku (ten nechám krátce zavadnout), hned na to to spolknu 1 tabletu OXY-OXC a na závěr PL kokosovýho oleje. Tuto proceduru nazývám Dobré ráno Kandido. Přes den se snažím udržovat pH kolem 7. Večer před spaním si dám to samý krom jabl. octa a tato akce se jmenuje Dobrou noc Kandido. Když už spolu s tou holkou večer uleháme a ráno spolu vstáváme, tak se sluší hezký pozdrav. I když si myslím, že se jí ten fungicid, kyslík a kys. kaprylová asi zrovna moc nezamlouvá. V noci mám na nočním stolku 2dcl vody s ČL solanky. Myslím, že kandida není po ránu moc šťastná a v noci taky nemá po těch náletech moc klidu. Možná je to málo, ale zatím lepší než nic, dál musím něco vymyslet. Jenže tady na fóru je tolik protichůdných názorů, že z toho nemůže bejt nikdo chytrej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 01, 2013 6:21 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
davidekMTB píše:
Ahoj,

je možné aby mi Candida způsobovala nevolnost po jídle už cca 15 min po tom co dojím? Nebo je to problém nějakého jiného orgánu, např. žaludku ...
Jsem unavený, takový zblblý jako opilý, slabý...

Díky D. \":)\"

jakém jídle?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz