Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 5:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 5:00 pm 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Ahoj Vševěde, psala jsem Ti dotaz pod tématem ketogenní dieta, ale asi jsi si nevšiml, tak to zkouším tady. Když chci najet na ketogenní dietu, musím nějak pomaleji přecházet? nebo s tím můžu začít ze dne na den? A poté přechod z ketogenní diety na "normální"-nejlépe zdravou stravu-můžu ho učinit také ze dne na den? Nebo je nutné přecházet nějak pomaleji? Někde jsem četla, že tato dieta může mít neblahý vliv na zdraví a že způsobuje jo-jo efekt-co si o to myslíš ty? Můžu vědět, jak se stravuješ teď A jak se cítíš? Díky. Případně budu ráda znát i názor pana Zajíčka má-li nějaký na toto téma. Díky moc \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 5:20 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
můžeš hned, nic na tom není, drží ji i úplně malé děti, když je potřeba. není se čeho bát.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 03, 2013 10:45 pm 
Offline

Registrován: ned úno 24, 2013 8:57 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Most
Vševěd píše:
jez
maso
vejce
olej
a vlákninu (kapsle)
a uvidíš, že nebudeš mít sebemenší problém.
a když budeš vědět tohle, tak stačí jenom přidat fungicidy a vyléčíš se za 14 dnů.

potřeboval bych to ozřejmit - proč jíst vejce, maso, olej a vlákninu při kandidě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 04, 2013 9:27 am 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
Luban píše:
potřeboval bych to ozřejmit - proč jíst vejce, maso, olej a vlákninu při kandidě?

Kandita se živí cukrem-Maso,Vajíčka,Olej -bez cukru.
Bez vlákniny ti nebudou fungovat střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 04, 2013 10:55 pm 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Vševěde můžu se zeptat, jak se stravuješ teď?
A jak se tvoje tělo chovalo když jsi přecházel z ketogenní diety zpět na "normální" stravu? neměl jsi zvýšenou chuť k jídlu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 04, 2013 11:47 pm 
Offline

Registrován: ned úno 24, 2013 8:57 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: Most
TomasV píše:
Kandita se živí cukrem-Maso,Vajíčka,Olej -bez cukru.
Bez vlákniny ti nebudou fungovat střeva.

Jakou vlákninu doporučuješ, co tahle http://1zdrava-vyziva.cz/product.php?id_product=219? Jako přílohu k masu, vajíčkům a tuňákovi můžu doufám zeleninu. Občas si dám u turků , když jsem vyjetej z domova, kebap se zeleninou, tak asi bez zálivky, ale vrtá mi hlavou, co je to za maso.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 05, 2013 8:53 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Luban píše:
Jakou vlákninu doporučuješ, co tahle http://1zdrava-vyziva.cz/product.php?id_product=219? Jako přílohu k masu, vajíčkům a tuňákovi můžu doufám zeleninu. Občas si dám u turků , když jsem vyjetej z domova, kebap se zeleninou, tak asi bez zálivky, ale vrtá mi hlavou, co je to za maso.

třeba psylium. na kebab zapomeň, na zeleninu taky. psal jsem co se může. maso, vajíčka, olej.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 05, 2013 8:54 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Janka píše:
Vševěde můžu se zeptat, jak se stravuješ teď?
A jak se tvoje tělo chovalo když jsi přecházel z ketogenní diety zpět na "normální" stravu? neměl jsi zvýšenou chuť k jídlu?

teď byly velikonoce, takže jsem sežral u máti plech nějakých řezů:-) no a teď už se zase krotím.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 05, 2013 4:48 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 07, 2012 9:41 pm
Příspěvky: 14
Vševěd píšeš jenom přidat fungicidy,jake máš namysl fungicidy kde je seženu poradˇ???Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 8:16 am 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Vsevede, urcite jsi to tady uz nekde psal, ale dohledavat neco v tomhle foru je temer jako hledat jehlu v kupce sena, proto promin, jestli jsem uz sta osoba, co se te na to pta.
Pridavam se k prosbe o napsani jidelnicku, abych mela predstavu. Respektive mozna by stacilo, kdyby ses mohl vyjadrit k te Sakulove tabulce? Jestli to dobre chapu, tak ty nesouhlasis s temi potravinami uvedenymi pro prvni fazi diety, je to tak? (Je tam i zelenina) Proto by me zajimalo, co tedy vsechno lze jist krome masa, vajec a tunaka - ryby obecne? Maso take obecne? A co cibule/cesnek, orechy, ruzna semena (hlavne sezamova pasta:-) ) - to by melo byt take ok, ne?
Urcite je nas vic, kdo oceni tyhle informace.
Diky moc.
E.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 9:45 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
řekl bych, že moje a Sakulova cesta se trochu rozcházejí.
Já vycházím z předpokladu, že přemnožená candida se může nažrat i z krevního cukru a proto se musí držet nízko.
A na to je ideální ketogenní dieta. Jiné řešení není. Klasická dieta bez cukrů - tělo začne vyrábět cukr z bílkovin a candida
přežije na něm /na krevním cukru/.
Abys byla v ketóze je potřeba držet bílkoviny max. na 1,5násobku tělesné hmotnosti. Pokud vážíš např. 60 kg potom tvoje denní spotřeba bílkovin je max. 90 g.
Složení je jednoduché: tuky, bílkoviny bez jediného gramu cukru. Tučnější maso, vejce, máslo, sádlo. V ketogenní dietě na hubnutí se může
malé množství zeleniny, ale tady bych ji vynechal úplně. Aby fungovala persistaltika nebo jak se to píše - používat vlákninu, psylium nebo Lepicol.
K bílkovinám se jí v poměru jedna ku jedné tuky, ale může si klidně i víc, abys neměla hlad.

Příklad denního menu, pro mně s 90 kg:

snídaně: 3 omega vejce udělané na bio bůčku /neuzeném, vyškvařím a do toho rozmíchám vajíčka, můžou být i klasické/ - tohle je můj favorit na snídani
oběd: hovězí steak s domácí majonézou /ze žloutků a olivového oleje/, nebo třeba losos na másle - porce 100-150 g max.
svačina: plechovka makrely, tuňáka, nebo tresčí

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 9:47 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Eva83 píše:
Proto by me zajimalo, co tedy vsechno lze jist krome masa, vajec a tunaka - ryby obecne? Maso take obecne? A co cibule/cesnek, orechy, ruzna semena (hlavne sezamova pasta:-) ) - to by melo byt take ok, ne?
Urcite je nas vic, kdo oceni tyhle informace.
Diky moc.
E.

nic z toho není ok, bohužel. cokoliv obsahuje sacharidy živí candidu a aspoň na měsíc bys měla vydržet jen na tomhle jídelníčku.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 10:17 am 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 9:42 pm
Příspěvky: 37
[quote="Vševěd":3ta38l05]
Příklad denního menu, pro mně s 90 kg:

snídaně: 3 omega vejce udělané na bio bůčku /neuzeném, vyškvařím a do toho rozmíchám vajíčka, můžou být i klasické/ - tohle je můj favorit na snídani
oběd: hovězí steak s domácí majonézou /ze žloutků a olivového oleje/, nebo třeba losos na másle - porce 100-150 g max.
svačina: plechovka makrely, tuňáka, nebo tresčí

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 10:39 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
janette píše:
vševed, tak to je fakt menu len pre teba \":mrgreen:\"
pre mna ako vegetarianku si tuto stravu cez den vobec neviem predstaviť \":mrgreen:\"
maso je zo vsetkych potravin najviac kyselinotvorne,zahniva v čreve , je pricinou vsetkych ekzemov a chorob \":!:\"

při půstu dochází k daleko větší kyselosti celého organismu než je možné dosáhnout konzumací masa. takže půst je špatně?
maso zahnívá ve střevě? co je to zahnívá? že se tvoří plyny? a co čočka? zahnívá ještě víc?
příčinou ekzémů je propustná střevní stěna, která propustí alergen do těla - a léčí se to GASP dietou založenou na masových
vývarech:-)
opakuješ hovadiny, které jsi někde slyšela a je to jako náboženství - čím víc se to opakuje, tím víc tomu dotyčná věřící osoba
věří, často až fanaticky, bez jakékoliv logické argumentace
ketózou se léčí třeba epilepsie a velmi úspěšně, taky alzheimer...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 10:49 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
nicméně to nejpodstatnější: tohle je na měsíc až tři, do té doby spolu s antimykotiky to dokáže srovnat mikroflóru
a pak můžeš jíst klidně vegetariánsky...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz