Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 5:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 7:24 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Vševěd píše:
Vševěd měl na mysli fungicidy, tj. candidu a jiné houby zabíjejí látky, přírodní či chemické. Vševědovi se nechtělo vypisovat seznam dlouhý jako telefonní seznam. Vševědovi
se nechtělo suplovat google.

To samozrejme Vseveda chapem a dekujem mu i tak za cenne informace. \":-)\" I kdyz jsem se chtela zeptat na to same, resp mi slo o ten cesnek, na ktery se stejne zeptam. \":-D\" Jestli do vyvaru by sel - jenom pro vuni, kdyby se nejedl? Jinak tedy kyselost organismu resit nemam, ze? Citron do caje? Asi uz te to musi stvat, takovy blby dotazy, ale to vis, zkousim to. \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 8:28 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 8:09 pm
Příspěvky: 1
Pane Jardo,
asi 2 týdny se stravuji podle vašeho jídelníčku ve snaze redukovat kvasinku, která se u mně projevuje hlavně bílým povlakem na jazyku a náchylností na virózy, také mi je často zima na nohy, když sedím u PC (většinu pracovního času).

Teď se s lehkou virózou potýkám už asi 3 týdny, ale nic vážného - minimum hlenu, trošku škrábání v krku. Dnes v noci jsem ale trpěl zimnicí a celý den mám teplotu, kolísavě do 38 st. V 9 ráno, když jsem měřil pH moči, tak jsem měl kolem 8, pak celé dopoledne tak asi pH 7 a v 15 hod. zase pH 8. Večer už zase tak 7. Neumím si to vysvětlit, proč mám ráno zásaditou moč? Mám to nějak řešit?

Také bych se zeptal jestli je ovocná snídaně dle vašeho jídelníčku v mém případě OK, nebo bych měl ovoce na čas vysadit nebo snídat pouze jeden druh ovoce bez všeho ostatního - tedy oliv. oleje a kokosu nebo mandlí. Nijak mě to nenadýmá - alespoň si to myslím. Může být můj současný stav herxka, když kvasinku nepotírám nijak razantně nebo mě už prostě viróza udolala naplno.

Jinak běžně sportuji, takže nejsem kvasinkou nijak decimován, ale nechci čekat na nějaký větší průšvih, přece mi už pomalu táhne na 50.

Z tohoto vlákna jsem zatím pročetl asi tak první 100 stran, budu pokračovat, ale ocenil bych nějaké lehké nasměrování, hlavně s tím ovocem, ve kterém mám fakt chaos.

Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 7:58 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Eva83 píše:
To samozrejme Vseveda chapem a dekujem mu i tak za cenne informace. \":-)\" I kdyz jsem se chtela zeptat na to same, resp mi slo o ten cesnek, na ktery se stejne zeptam. \":-D\" Jestli do vyvaru by sel - jenom pro vuni, kdyby se nejedl? Jinak tedy kyselost organismu resit nemam, ze? Citron do caje? Asi uz te to musi stvat, takovy blby dotazy, ale to vis, zkousim to. \":-)\"

klidně si ho tam dej, já dávám přednost nejstriktnější možné dietě. citrón nabourává ketózu, tak bych ho vynechal.
mám to tak, že jakmile začnu vymýšlet čím bych si dietu zpestřil, vždycky si ospravedlňuju že tamto a tohle je vlastně ok a to je začátek konce.

co je stoprocentně ok je majonéza ze žloutků a oleje...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 9:44 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Osobni poznatek: Vzdycky najare se mi sezonne objevi zajimavy neduh, namozené kolení vazy nebo co. Boli to jako svine klidne 14 dni a obvazovani a masticky nepomohly a tak dlouho nez jsem prisel na to cim to vylecit a sakra rychle do max 2 dni. Resp. bolest pomine do druheho dne ale plny komfort citim az po 2 dnech. Estli je to zdrave nevim ale co neboli pravdepodobne je OK. JInak by se telo seredne mylilo. Ted mne to trapilo po namozeni asi 5 dni, az jsem si konecne vzpomnel cim jsem to posledne vylecil. Jeden pomeranc a jehop vitamin kterej muze lezet na pultech tyden to tezko spravi. Je pravda ze tady bojuji proti syntetickejm srackam ale na tohle bohuzel nic jineho rychleji u mne nefunguje, mozna ze kilo cerstvych kiwi nebo mandarinek by fungovalo, nezkousel jsem. Dam kratkodobe na dva dny 3-5 tablet 300% DDD vit. C ve smesi s beckama. A svete div se ono to preslo. \":roll:\" \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 6:12 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Vsevede, dik moc. Myslim, ze zkusim byt jen na tech vyvarech. Mam tak aspon povit, ze se mi procisti streva, kdyz je to tekuty. \":-D\"
Hele a jaky ty mas nazor na sankapraksalanu? Klystyr vim, ze zavrhujes - proto predpokladam, ze i sanku - ale tak zajima me to. \":-)\" Ja teda doufam, ze temy vyvary by se ta streva mohla procistit i tak.
Jinak mas pravdu, jak clovek zacne vymejslet, jak neco obcurat, je to zacatek konce. Spis me to jenom prekvapilo - netusila jsem, ze cesnek v sobe ma nejakej cukr (mela jsem ho zafixovanej jako naopak zabijece candidy stejne jako cibuli). Holt mam jeste diry ve vzdelani...
Jo a jeste jedna vec, kdyz budu jen na vyvarech, tak snad neni nutna vlaknina, ne?
To uz je snad vsechno. \":-D\" Jeste jednou dik za trpelivost a krasny vecer.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 7:23 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Na vývarech umřeš hlady... očista střeva bude probíhat, když budeš - zabíjet kvasinky, potom tam pouštět vlákninu a k tomu třeba enteros gel.
Jiné způsoby jsem nezkoušel...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 5:31 am 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Tak včera jsem chtěla vyzkoušet ketogenní dietu. Den začal v pohodě, k večeři jsem si dala tuňáka s olejem, kterého jsem snědla včetně oleje. Avšak místo štamprdle oleje na zahnání dalšího hladu (po několika hodinách) jsem použila obyčejnou vodu. Po vypití vody jsem cítila zvýšenou teplotu a bylo mi dost špatně od žaludku, bolesti hlavy jsem očekávala o těch se tu píše, ale tohle? Připadala jsem si jako otrávená, až když jsem vše vyzvracela udělalo se mi líp. Je toto normáln? Vševěde píšeš zde i o snížené funkci mozku v prvním týdnu diety, do jaké míry se to projevuje? Dělám práci u které se to nedá moc tolerovat \":(\" Budu moc vděčná za jakoukoliv zkušenost dřív, než předčasně dietu ukončím \":(\" Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 6:02 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
nic neukončuj, jen na to nejsi zvyklá. ze začátku zkus hlavně vejce, ty se tráví dobře, i když jsou tučná.
celkem v pohodě je tučné vepřové, s panákem oleje bylo včera špatně i mně, nic si z toho nedělej. když tak si pořiď
Rowachol, je na žlučník, pomůže ti strávit, když to s mastným přeženeš.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 7:06 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Asi jsem to trošku přepísknul, radil jsem podle svých zkušeností. Problém je v tom, že po letech nízkosacharidových diet bylo moje tělo zvyklé
vyrobit si glykogen i z trochu bílkovin navíc. Ty na tom budeš asi trochu líp, takže:
ze začátku si nemusíš hlídat bílkoviny tak markantně. Klidně bys mohla začít na dvou gramech na kg tělesné váhy, tj. 120 g bílkovin z tučných
zdrojů - vejce, makrela, losos, vepřové maso (steak z krkovičky apod). Po pár dnech si začni kontrolovat ketózu. Aby ses do ní dostala rychleji,
můžeš zkusit nějakou aerobní aktivitu, může být i dlouhá procházka.
Hardcore triky jako pití oleje zatím nechej stranou:-) pokud chceš olej užívat, začni s polévkovou lžící, to bys měla strávit i při svojí váze. Panák
oleje najednou bude asi opravdu moc.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 1:28 pm 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Dobře díky, zkusím vydržet. a jak je to s tím mozkem?
Připadám si fakt dost utlumená.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 2:57 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
mozek se po pár dnech adaptuje na ketony.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 3:28 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
davidekMTB píše:
Já jsem totiž kdysi parazizy dosti intenzivně řešil, ale na Candidu to u mě nemělo vliv...

D.

parazity takmer kazdy intenzivne riesi, bez vysledkov... tam vacsinou byva ten problem. Pretoze tomu nerozumie, zle zostavi kury, poradie, nespravne sa stravuje, nedoplna potrebne mineraly, nedoriesi nastrahy reinfekcie... vacsina ludi sa reinfikuje za behu po kure, lebo nevedia, ze treba menit spodne pradlo a periny plne vajicok, vycistit byt, aby sa nesirili prachom, pri splachovani zachoda dat dole ten dekel, aby vajicka nevyleteli do vzduchu, po kazdej velkej potrebe si dobre umyt konecnik vo vani, atd, atd, atd... proste nepochopia teoriu, tym padom si urobia zly navod, ktory im nefunguje. Na 99% dojde k reinfekcii.

u mna stacilo trojcatko, pocas ktoreho som jedol brutalne korenistu kyslu kapustu a kokosovy olej a doplnal potrebne mineraly, ktore telo potrebuje na boj s prvokmi. Vedel som presne ako to funguje, suvislosti a tak som vedel presne co robim. Dal som si 2 tyzdnovu protikvasinkovu kuru spolu s trojcatkom. Potom som si robil aj chemicke a preventivnu davku z trojcatka som mal zdvojenu, aby stale cistila prvoky, ktore sa dostanu naspat z mrtvych a rozkladajucich sa tiel parazitov. Prave preto je potrebne doplnit mineraly, ktore telo potrebuje na boj s prvokmi, aby tych niekolko, co sa vyroji naspat do tela z mrtvych parazitov, zvladlo, a nedoslo k reinfekcii.
Kandida sa uz nevratila, zmizla po trojcatku. Biely povlak, ktory som mal na jazyku od detstva, zmizol, jazyk som mal ruzovy... zmizli neodolatelne chute na sladke, asi tak na 95%, a aj nevysvetlitelne "zahmlene" stavy psychiky a akoby depky... otrava zvnutra. To boli vsetko prejavy intoxikacie z kandidy, a kandidozy. Jazyk mi uz ostal ruzovy odvtedy az doteraz (je to vyse roka), rovnako chute na sladke niesu, takze viem, ze kandidoza mi zmizla.

Dolezite je aj poradie v akom sa robia kury.
Ja som isiel trojcatko a entizolova na prvoky, spolu s tou kyslou kapustou. Mam pocit, ze som daval aj MMS, uz si nepamatam. Potom boli v stolici niekolko dni chuchvalce kandidy, kratko po entizolovej kure mi zruzovel jazyk, a zmizli vsetky prejavy kandidozy. Mari sa mi, ze kandida odchadzala ku koncu trojcatkovej kury, a potom este pocas entizlovej. Vtedy som drzal aj prisnu dietu, aby sa nemohla najest. Vedel som, ze ked zmiznu prvoky, zmizne kandida, a natrvalo. Tak aj bolo.
Medzitym som uz skusal jest hory sladkeho, muky, cestovin... proste hocico, a jazyk stale ruzovy, kandida vobec nehrozi, zeby sa vratila. Na oslave si mozem dat tortu, nahadzat sa cukrom, na druhy den mi je trochu blbo, a na treti den vsetko v poriadku.

Este dolezita vec... doplnal som bor a kremik a este jeden mineral, uz som zabudol ktory to je. Je to prepojene s prvokmi a kandidou, tu tiez vela ludi urobi chybu, bez boru a kremiku sa prvokom neubrani a vratia sa. Kedysi som vedel aj presnu teoriu, ako je to prepojene s tymi mineralmi, teraz si uz len matne pamatam, ze telo boj s prvokmi velmi vycerpava, a tusim bud kremik, alebo bor na to pouziva, a pomerne rychlo sa vycerpaju zasoby, a potom sa brani problematicky pred prvokmi.

Moja skusenost s ludmi je proste taka, ze 99% z nich spacka navod, a nepochopi teoriu a tam je ten problem. Pretoze nechcu. Nechce sa im studovat, spajat suvislosti, pouzivat rozum, zobrat iniciativu do vlastnych ruk. Neda sa im pomoct, lebo ked im clovek zacne ukazovat, v ktorych krokoch urobili chybu, zacnu byt agresivny, utocit, odsudzovat a branit sa... cize ja uz som to vzdal, nebavi ma to. Nato je tu evolucia duse, aby trpeli stale dokola, az raz, po 100 zivotoch plnych utrpenia, to ich dusa konecne pochopi, ze treba vziat logiku, rozum a iniciativu do vlastnych ruk, necakat na druhych, a hlavne, pytat sa po pravde a chciet. Lebo v chceni je vacsinou vzdy ten problem, treba chciet nadovsetko, a nie len zahrat divadielko navonok a pred sebou samym, ze akoze chcem, aby mi druhi, a moja vlastna mysel, dali pokoj a nemohli do mna rypat, ze nechcem.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 7:14 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
jojo, Entizol na candidu, to je to pravé ořechové. zavřete ho někdo do klece \":roll:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 7:50 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
mozek se po pár dnech adaptuje na ketony.

zato ja se nikdy nedokazu adaptovat na tvoje teorie. Zpomaleni mysleni urcite mozku i telu pomuze. Obcas je potreba umet vypnout a kdo to neumi tak na to pouzit vhodne diety-pusty. Nelze jet neustale na 100%. Telo neni stroj. Vliv spravne psychiky je nejpodstatnejsi.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 11:20 am 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Vševěde, ty se směješ, ale Xion je asi jediný na fóru, který se candidozy zbavil... Nebo tady znáš někoho jiného? Já ne...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz