Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 3:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 7:56 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
ok, díky za odpověď. No ono mi to zas tak normální strava nepříjde - maso, vejce, zelenina -) to je klasická protikvasinková dieta.. spíš by mě zajímalo co by s tebou udělalo třeba ovoce atp. Na tyhle věci taky hodláš postupem času najet?
Takže 3 týdny jsi jedl jenom maso, vajíčka a oleje? žádná zelenina?

Díky moc \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 8:09 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
jj .. maso, vejce, oleje. a párkrát jsem si dal uleželou goudu, která má 2,2g sachrů na 100g, což je taky v pohodě ..
ovoce nechci jíst, protože je všechno zhybridované (hodně cukru a málo vit/min), takže z ovoce akorát goji a lesní ovoce ..
jinak pro mě to normální strava je .. už jsem si zvykl a mít stravu, která udržuje relativně stabilní hladinu cukru v krvi je podle mě úplně nejlepší, takže ovoce ne :- )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 10:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Xion píše:
Vseved, vseved, rad rypes a podpichujes. Je to velmi vycibreny styl parazita, oblubena taktika.
Ale cloveka, ktory zasvatil zivot boju s parazitmi nepremozes touto taktikou.

Entizol nieje na kandidu. Je to jeden z krokov, v celej strategii. Chapes, je to ako poslat tanky strazit jeden kopec vo vojne. Tym vojnu nevyhras, ale ked nechas ten kopec nestrazeny, nepriatel ti tadial prenikne, a vsetky tvoje dalsie taktiky sa zrutia ako domcek z karat. Nikde nehovorim, ze Entizolom na kandidu. To hovoris ty. Hovorim, na prvoky, a sucastou strategie proti provkom, je poriesit aj ine veci. Da sa to zvladnut aj bez Entizolu. Teraz by som to uz zvladol bez Entizolu, lebo poznam ucinnejsie veci, ktore su ale mimo materializmus. Na to ma zase naviedol kamarat, ktory sa po rokoch zbavil parazitov a traviacich problemov u Reikistov v Spanielsku. Za tyzden ho vyliecili prikladanim ruk, od parazitov, ktorych sa nemohol zbavit roky. Vtedy mi svitlo ,ze cele to bude trochu inac. Ale dost o tomto, nechcem velmi odbacat... ked sa niekto rozhodne ostat len na urovni materializmu, co je najmenej ucinna strategia, ale nejake vysledky sa daju dosiahnut aj tu.

Netvrdim, ze mnou uvedena strategia, je jedina strategia. Keby si cital moj prispevok pozornejsie, tak z neho vyplyva, ze nabadam ludi, aby boli strategmi, a robili si vlastne strategie, a nie slepo a fanaticky kopirovali navody.
Ak si je niekto isty tym, ze nema prvoky a aj tak ma kandidu, potom musi zvolit inu strategiu.
Prvoky su ale rozsirene a ja tvrdim, ze je to prepojene. Aj s prvokmi, aj s parazitmi, a jedenie sladkosti nieje pricina. To su uz len dosledky.

Informacie som pospajal z niekolkych teorii, a vyskumov, co som ponachadzal na nete, a z knizky Malachova o liecbe parazitov, kde vysvetloval urcite mechanizmi, medzi pH, kvasinkami a prvokmi. Prvoky su jedny z najzakernejsich parazitov, pretoze nemaju take mechanizmy kontroly populacie a rastu, ako mnohobunkovce, a dokazu telo znicit naozaj rychlo. Imunitny system musi pouzivat rozne strategie. Telo vobec nieje take blbe, ako si myslis, staci sa pozriet pod mikroskop. Je zive. Inteligentne. Citi. Vnima. A vie vymyslat strategie. Tvoj imunitny system je nastastie inteligentnejsi, nez to, co mas ulozene v mozgu, a nema problem nechat kandidu prerast telom, ked si vypocita, ze skody na tele budu 10x mensie, nez keby zapasil s prvokmi sam, uz beztak vycerpany. Co je na tom tazke pochopit? Je to inteligentna a bezna strategia. Pouziva sa bezne, aj vo vojne, v inych formach. Postves na nepriatela zviera, ktore je mimo kontrolu, a energiu plytvas len na usmernenie jeho posobenia na nepriatela, cize na strane nepriatela vzniknu daleko vacsie skody, nez na tvojej. Ked nepriatel odijde, zviera sa chce vrhnut aj na teba, ale to uz poriesis, lebo je slabsie nez nepriatel, a ten je uz zniceny. Co je na tom tazke pochopit? Ja hovorim, bravo. Genialita.

V kazdom pripade, s mojou taktikou vycistit prvoky, ktore su, divil by si sa tak rozsirene, ze si trufam tvrdit, ze v dnesnej dobe je nimi infikovanych vacsina ludi, mozes dospiet len k lepsiemu, aj keby to na kandidu nestacilo. A sucastou mojej taktiky je zautocit aj na mnohobunkove parazity, ktore su takisto rozsirene a ktorych tela su provkmi, ako aj virusmi, nasiaknute, a ked ti taky parazit zije v tele niekolko rokov, tak hadaj co... ako spongia nachyta do seba cely koktail jednobunkovych parazitov, a vsetky virove ochorenia, ktore nachytas. Nebol by som dobry strateg, keby som si neuvedomil, ze treba zautocit aj na mnohobunkove parazity, aj na cysty, aj na prvoky naraz, a ak uspejes, imunitny system nema dovod preco byt vyradeny, lebo na 95% riesil parazity a nasledky parazitov, a nejaku kandidu zvladne lavou zadnou.

Do not judge...
Think about it instead...

Entizol je sajrajt, který vyvolá candidu skoro každému. Viz chlamydie.info tam se Entizol používá při hubení chlamydií a candida se po něm rozjede úplně každému. Pokud tobě od candidy pomohl,
je to přinejmenším podivné.
Já vím naprosto přesně čím je způsobená moje candida a nemá to nic společného s parazity. A drtivá většina lidí, které znám, mají problémy s candidou způsobené stejnou příčinou: antibiotika,
hormony, antikoncepce. Prvoci a paraziti jsou byznys paní Ing. Bláhové, která na těch hovadinách rejžuje.
A zopakuju to, co jsem zopakoval už asi miliónkrát: prvoci tady byli vždycky, candidové infekce organismu přišly až když se začaly používat antibiotika jako na běžícím páse. To je ale zajímavá
náhoda. V každém příbalovém letáku od každých antibiotik si přečteš o tom, že vedlejším účinkem je soor, zažívací obtíže, atd.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 13, 2013 4:24 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
prosím jak je to u KETODIETY s propuštěným máslem a okurkama?

Díky D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 1:06 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Tak jsem se teda rozhodl do té KETOdiety jít. Jsem na ní druhý den, ale mám pocit, že mi snad někdo vyndal mozek z hlavy... Snad se to teda časem upraví..

D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 7:23 pm 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Já držím ketodietu 6 den, na to jak jsem se toho bála je to docela OK \":P\" a myslím,že měsíc to vydržím \":)\" .
Diaphan se zbarvil do pururova, takže bych měla být v ketóze, ale acetonový dech nemám, tak nevím, co má větší váhu \":?:\" .
Chuťě na sladké mám ale pořád, dá se to něčím ovlivnit? Olejem? Na něj moc chuť nemám \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 7:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Necítíš pachuť v ústech? A potlačenou chuť k jídlu? To je zvláštní, ale jestli máš ketony v moči tak v ketóze jsi.
Není to nic strašlivého. Každopádně, určitě antimykotika! Každý den co jsi v dietě a neužíváš je, je den, kdy kvasinky
sic nemají co žrát, nicméně, to ne jejich vymírání nestačí.
Každopádně jsi musela cítit okamžitou úlevu od všech tradičních příznaků, jako je nadýmání, nespavost, časté močení atd.
A jestli už to držíš šestý den, měla by ses cítit mnohem líp než ze začátku, měla bys mít hodně energie, dobrou náladu,
prostě známky toho, že se tělo na ketony přeorientovalo.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 8:03 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Vševěde, prosím tě mohu při keto jíst ghí máslo?

Děkuji D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 7:28 am 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Pachuť v ústech necítím, potlačená chuť k jídlu mi nepřijde, když vidím sladké dala bych si, ale dá se to zvládnout, snad to přejde až kvasinka pochcípe \":-)\".
Včera už jsem měla fakt konečně energii a dobrou náladu \":wink:\"
Antimikotika užívám, ale jen přírodní - Vilcacora, lichořeřišnice, oregánový olej, ale nevím, jestli je to dostačující, protože příznaky vymírající kvasinky(které jsi tu popisoval) necítím \":(\" . Asi zkusím zajít ještě do lékárny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 7:32 am 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Janka píše:
Pachuť v ústech necítím, potlačená chuť k jídlu mi nepřijde, když vidím sladké dala bych si, ale dá se to zvládnout, snad to přejde až kvasinka pochcípe \":-)\".
Včera už jsem měla fakt konečně energii a dobrou náladu \":wink:\"
Antimikotika užívám, ale jen přírodní - Vilcacora, lichořeřišnice, oregánový olej, ale nevím, jestli je to dostačující, protože příznaky vymírající kvasinky(které jsi tu popisoval) necítím \":(\" . Asi zkusím zajít ještě do lékárny.

Taky od té doby co to držím, nechodím vůbec na záchod, proto mi ještě moc nesplasklo břicho, ačkoliv jím pravidelně Lepicol a Psylium.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 7:37 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Janka píše:
Taky od té doby co to držím, nechodím vůbec na záchod, proto mi ještě moc nesplasklo břicho, ačkoliv jím pravidelně Lepicol a Psylium.

To si děláš srandu. Objem jídla samozřejmě hodně klesl, ale jednou denně na velkou chodím normálně! Dej si čaj ze Senny nebo Gutalax...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 7:44 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Janka píše:
Pachuť v ústech necítím, potlačená chuť k jídlu mi nepřijde, když vidím sladké dala bych si, ale dá se to zvládnout, snad to přejde až kvasinka pochcípe \":-)\".
Včera už jsem měla fakt konečně energii a dobrou náladu \":wink:\"
Antimikotika užívám, ale jen přírodní - Vilcacora, lichořeřišnice, oregánový olej, ale nevím, jestli je to dostačující, protože příznaky vymírající kvasinky(které jsi tu popisoval) necítím \":(\" . Asi zkusím zajít ještě do lékárny.


To je fuk, i když samozřejmě léky jsou účinnější, ale do lékárny nechoď, protože tam ti stejně nic neprodají, všechno je na předpis. Slyšel jsem dobré ohlasy na pelyněk od Swansonu.
Ale ty co jsi jmenovala tak jsou taky dobrý i když ty chemický (systémový) jsou samozřejmě někde úplně jinde.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 7:45 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
davidekMTB píše:
Vševěde, prosím tě mohu při keto jíst ghí máslo?

Děkuji D.

Ano, můžeš.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 8:24 am 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Včera večer jsem si měřil ketony a jsou tam...
Už delší dobu cca 2 měsíce držím protikvasinkovou dietu dle sakulovy tabulky. Dnes je to třetí den, co jedu keto - ovšem jak mi bylo včera večer a celou noc... Obrovské bolesti hlavy, břicha a žaludku. Celou noc jsem nespal - neustálý pocit na zvracení. Absolutní nechuť k jakémukoliv jídlu, vyrazily se mi na těle velké svědivé puchýře (něco jako bodnutí od komára, ale mnohem větší). Vymírání kvasinek to dle mě nebylo, to znám až moc dobře z dob, kdy jsem jedl klasickou stravu a bral silné fungycidy a zatím je vůbec neberu mám to v plánu až odedneška... Pořád se mi chce spát a v hlavě mám jak vymezeno..

D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 15, 2013 9:14 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Ty jsi hysterka:)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz