Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 7:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 10:30 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
pokora píše:
Děkuji za odpověd. Je mi jasné, že nejlepší variantou je držet se osvědčené cesty, ale na druhou stranu přepínat organismus, ač krátkodobě, na jiné palivo a pak zase zpátky, asi taky zdraví zrovna dvakrát nepřidá, proto mě zajímá, zda neexistuje alternativa.

ano, daju sa pouzit aj tabletky Malic Acid, pricom 1500mg - 2000mg jablcnej kyseliny (malic acid) zodpoveda 1 litru odstavenej jablcnej stavy...a tiez som zaznamenal, ze mnohi namiesto Malic Acid pouzivaju aj byliny Bupleurum falcatum, Bupleurum chinese (prerastilk) alebo Gold coin grass (herba lysimachiae) - jin qian cao. takze paleta nahrady jablcnej stavy je pomerne velka....inak tieto byliny maju vseobecne priaznivy ucinok na pecen...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 13, 2013 2:35 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
Vzhľadom k tomu, že sú tu dve vlákna na tému očisty pečene, nevedela som, kde bude lepšie umiestniť svoj príspevok opisujúci skúsenosti s nimi v závislosti na zlepšení zdravotných problémov. Popísala som ich do vlákna Očista pečene - zloženie vylúčených kameňov, ale súčasne som sa rozhodla umiestniť príspevok aj sem, nakoľko tu je hlavná diskuzia na túto tému. Rada by som týmto napomohla v rozhodovaní tým, ktorí sú ešte zmätení rôznymi názormi, ale to konečné rozhodnutie je napokon len na nich samotných...

Ako teda pomohla očista pečene mne, nič viac, nič menej...

Previedla som celkom 10 očíst pečene v období od júla 2012 do apríla 2013. Dôvodom boli viaceré zdravotné problémy, niektoré značne sťažujúce život, iné menej. Na AZ som za posledné viac ako dva roky strávila veľa času čítaním tém, ktoré ma zaujímali, väčšinou som však musela odísť od PC skôr, ako by som chcela pre bolesti chrbta, nepoznajúc ich pravú príčinu. Trvali skoro dva roky a ozývali sa pravidelne bez ohľadu na polohu tela a patrili medzi tie nepríjemnejšie symptómy. Myslela som si, že ich príčinou bude asi vychýlená chrbtica pre skrátenie jednej nohy o 3,5 cm, ako dôsledok koxartrózy najvyššieho stupňa. Nakoľko najsilnejšie však boli v strede chrbta, bola tu možnosť, že zdrojom bolestí budú vnútorné orgány, nedalo sa to rozoznať.
Prvú očistu som si modifikovala tak, aby som mala úplnú istotu, že všetko, čo bude v rámci nej opúšťať telo, nebude produktom strávenej, resp. nestrávenej potravy, teda deň a pol predtým som pila iba precedenú zeleninovú šťavu v malom množstve a robila klystíry, dokým nevychádzala iba čistá voda. Vylúčilo sa postupne asi 300 malých zelených "kameňov" a potom opakovane spústa nejakej žltej drte, ktorá klesla na dno (viď obr. 1), množstvo som odhadla asi na 5 hrstí ruky. Ak sú tu úvahy o tom, že zelené kamene sú produktom nejakej reakcie s olivovým olejom a síranom horečnatým v črevách, produktom čoho je potom "drť" žltej farby vylúčená na konci očisty, dokonca aj po klystíroch... Som presvedčená, že sa nevytvorila v črevách a už vôbec nie z olivového oleja.
Posledné dve očisty z uvedených 10 - tich sa nevylúčilo už takmer nič, "zelené kamene" už vôbec nie.

Záver - prostredníctvom očíst pečene som dosiahla úplné vymiznutie vyššie uvedených bolestí chrbta napriek tomu, že vychýlená chrbtica nič nezmenila na svojej polohe.
O niečo menej relevantnejším prínosom z očíst pečene je aj značné zlepšenie pigmentových škvŕn na tvári, ktoré som riešila už niekoľko rokov pred tým, ako som našla AZ, pomocou kozmetických prípravkov, samozrejme neúspešne. Do akej miery však v tomto prípade dopomohli tieto očisty neviem, isté je len to, že už nemusím nutne používať make up.

A ešte jeden príklad úspešnej očisty pečene mojej netere

Od začiatku januára tohto roka, bolesti (koliky) v oblasti žlčníka, tmavý moč, bledá stolica, žlté očné bielka. Stanovisko MUDr. na sone - 6 malých kamienkov, cca 0,6 cm, jej odporúčanie - odstránenie žlčníka skalpelom bez ohľadu na to, aký je plný, inak vraj hrozí prederavenie, čo môže byť aj životu nebezpečné... Neter sa v tom období obmedzovala v „normálnom jedle“, akonáhle však skúsila jesť niečo, čo pred tým jedávala bežne, bolesti sa jej vrátili. Koncom marca previedla prvú a doteraz jedinú očistu pečene. Vylúčené „kamene“ boli v množstve asi veľkej vrchovatej polievkovej lyžice, niektoré tvrdé, iné mazlavej konzistencie, najväčšie mali priemer cca 2 cm (viď obr. 2).

Záver – po prevedení jedinej očisty je normálne, ako predtým, bez bolestí, chystá sa však na moje odporúčanie ešte na ďalšiu očistu.

P. S. Pred rokmi moja mama zomrela pri operácii žlčníka. Na platenej konzultácii s lekárom sa dozvedela, že o operácii laserom, ktorú jej prevedú, už o 3 dni ani nebude vedieť, je to vraj spoľahlivá a bezpečná metóda... Zmýlil sa iba v čase, lebo ona sa o tom nepresvedčila už nikdy.
Toľko moje skúsenosti.


Přílohy:
obr.1.jpg
obr.1.jpg [ 6.6 KiB | Zobrazeno 11076 krát ]
obr.2.jpg
obr.2.jpg [ 14.53 KiB | Zobrazeno 11076 krát ]

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 13, 2013 11:49 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Nso-ci, to je tragédie, co se stalo Tvojí mamince. Mě do operace tlačí už léta, říkají, že je to banální operace, za tři dny jsem v pohodě. Já se stále bráním, operace je vždy riziko. A také si myslím, že kdybychom žlučník nepotřebovali, tak bychom ho nejspíš neměli. Očistu jsem prováděla 6 x, odešlo toho hodně, ale bolest neustala. Stravuji se vzorně, žlučník ničím nedráždím, ale stále mě tlačí. Někdy jde bolest do zad. Také se po všem nadýmám, léky proti nadýmání vůbec nepomáhají. Jak píšeš o neteři, tak to je super. Budu pokračovat v očistách, jím ostropestřec, piji chanca piedra na rozpuštění. Snad se jednou zadaří. Říká se, že člověk se žlučovými kameny je takový zaťatý, dusí v sobě emoce...to asi bude můj případ. Mám velkou bolest v duši, tu největší možnou, tak se pokusím pracovat s tím. Jestli to půjde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 13, 2013 1:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
Babanci, je to tak, operácia mojej mamy mala byť banálna. Mala iba 51 rokov a tak veľmi sa jej nechcelo na ňu ísť, žiaľ, ja som vtedy už bývala od nej 200 km a nezabránila som jej v tom... Je to už takmer 20 rokov, ja som vtedy o alternatívnom liečení samozrejme ani len netušila. Kiež by takéto informačné vymoženosti a tie správne zdroje boli bežne k dispozícii už v tom minulom čase.
Tragédiou je aj to, že ona totiž takmer žiadne bolesti nemala, išlo skôr asi o to, že vtedy začínali operácie laserom a podľa mňa mohla byť vhodným objektom prvých pokusov, lebo lekár jej nahovoril, že neskôr môže mať veľké problémy a navyše vraj budú takéto zákroky platené..., ale i tak ju tá predoperačná konzultácia v tom čase stála 500 korún. Viem len toľko, že keď sa vyslovilo vtedy v ostravskej nemocnici jej meno, bolo tam dlho veľké, neprirodzené dusno...
Aj neteri bez akejkoľvek hanby lekárka povedala, že ak už sa reže, tak sa odstraňuje vraj celý žlčník bez ohľadu na to, koľko kameňov obsahuje. Je to mladá osoba, má ročné dieťatko, tak som ju varovala a popostrčila k očiste. Neviem, čo všetko pri prevádzaní očisty rozhoduje, ani aké reakcie pritom vznikajú, isté je, že je v súvislostiach, ktoré uvádzam v predošlom príspevku, stojí výsledok minimálne za zváženie. Rozumiem, že nie každý zaznamená nejaké výrazné zmeny zdravotného stavu, ale chcem zdôrazniť, že je dôležité mať stále ešte možnosť skúšať aj niečo iné, ako skalpel...
Ja sa na bolesti duše pokúšam zabúdať, aspoň si to chcem myslieť, ako sa len dá, žiaľ, v tomto ale nemám žiadne pozuruhodné výsledky napriek tomu, že fakt už dlho čítam adekvátne zdroje.
Nepokúšam sa nikoho odradiť od operácií, samú ma čaká totálna endoprotéza - výmena bedrového kĺbu, tá mala prebehnúť už pred viacerými rokmi, iba som napísala svoju story tak, aká v skutočnosti je.
Držím ti palce, a prajem ti, aby sa raz ľady prelomili a dosiahla si pozitívne výsledky.

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 13, 2013 3:20 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Nso ci píše:
Vzhľadom k tomu, že sú tu dve vlákna na tému očisty pečene, nevedela som, kde bude lepšie umiestniť svoj príspevok opisujúci skúsenosti s nimi v závislosti na zlepšení zdravotných problémov. Popísala som ich do vlákna Očista pečene - zloženie vylúčených kameňov, ale súčasne som sa rozhodla umiestniť príspevok aj sem, nakoľko tu je hlavná diskuzia na túto tému. Rada by som týmto napomohla v rozhodovaní tým, ktorí sú ešte zmätení rôznymi názormi, ale to konečné rozhodnutie je napokon len na nich samotných..........

Dik Nso ci. Kdyz vidim novou metodu, nejvic me zajima, jestli opravdu pomaha a chci videt prakticke zkusenosti. A presne o tom je tvuj prispevek.
Je rada lidi, v mnoha pripadech placenych farmacii, kteri k jakekoliv metode napisi, ze to MUZE zpusobit nejaky problem. Vetsinou neuvedou priklady protoze nejsou, ale slovicko muze lze napsat vsude. A hned rada lidi od ocisty ustoupi. Nekolikrat jsem tu nekde psal, lidi by meli zvazovat i rizika co se stane kdyz tu ocistu neprovedou. Jedno z nejvetsich rizik je, ze skonceji v rukou doktoru a oficialni mediciny. A i tvuj prispevek bohuzel doklada, ze to je podstatne riskantnejsi nez ta ocista.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 13, 2013 6:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Také jsem měla v práci kolegyni, které při operaci žlučníku zemřela jinak zdravá maminka. Ještě jí slibovali, jak bude mít malé jizvy po laparo...to jí bylo platné, když jí přefikli aortu \":(\" ....Kolegyně to tehdy velice těžce nesla (pochopitelně), že maminka jinak z plného zdraví takhle rychle odešla....bylo jí lehce přes 50, takže pak co je větší riziko?

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 13, 2013 7:10 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
No, tak to je šílené. A co si na nich člověk vezme? Mě řada lidí říká, proč nejdu na operaci, že budu moci jíst cokoliv. To mě přijde teda docela divné, většinou jim říkám, že cokoliv jíst nechci. Budeš moci smažené, já na to - nechci smažené. Většinou si myslí, že jsem cvok. Kolegyně šla na operaci, ačkoliv neměla žádné potíže, na kameny se přišlo náhodou, aby si v nemocnici odpočinula. \":shock:\" To jsem teda nepochopila. Lékařka jí dávala za příklad, že jde, i když nemá potíže, z preventivních důvodů - než se údajně problémy dostaví. Nyní, po operaci se dostavily, nemůže skoro nic jíst, po všem má průjem a bolesti žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 13, 2013 10:06 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 3:28 pm
Příspěvky: 8
babanci píše:
No, tak to je šílené. A co si na nich člověk vezme? Mě řada lidí říká, proč nejdu na operaci, že budu moci jíst cokoliv. To mě přijde teda docela divné, většinou jim říkám, že cokoliv jíst nechci. Budeš moci smažené, já na to - nechci smažené. Většinou si myslí, že jsem cvok. Kolegyně šla na operaci, ačkoliv neměla žádné potíže, na kameny se přišlo náhodou, aby si v nemocnici odpočinula. \":shock:\" To jsem teda nepochopila. Lékařka jí dávala za příklad, že jde, i když nemá potíže, z preventivních důvodů - než se údajně problémy dostaví. Nyní, po operaci se dostavily, nemůže skoro nic jíst, po všem má průjem a bolesti žaludku.

Uf, musim povedat ze som uz uplne zmatena. Pred dvoma mesiacmi som po precitani malachova bola rozhodnuta robit si ocistu. Zacala som pomaly krok za krokom, ako to on radi, cize crevo, oblicky, potom mala ist pecen. Pila som chancu, regalen. Uz tri mesiace mavam neustale zachvaty, skoro kazdy druhy den, aj ked si davam velky pozor. Dodrziavam prisnu pankreaticku dietu, ale proste niekedy zjem nieco trosku viac, alebo prilis neskoro, sama neviem. Jeden den mi urobi zle jedlo ake som bez problemov zjedla den predtym, atd. Na sone mi zistili viacero kamenov v zlcniku s tym, ze je tam jeden velky aspon 1 cm. uz tri mesiace brazdim internet, citam knizky. Zistila som, ze ocista moze dopadnut aj zle, pri urcitom percente pripadov. Kamen sa moze zaseknut v cystikuse, v zlcovode, ci v spolocnom vyvode s pankreasom. Cim viac som si o tom citala, tym viac som sa zacala bat. K tomu moja rodina - doktori mi neustale vyvolavali, nech idem na operaciu, pretoze to moze dopadnut zle. Po jednom zo zachvatov som sa rozhodla, uz mam termin operacie - o dva tyzdne. Nedavno isiel aj dokument na stv presne o zlcniku, jedna kocka si dva roky skusala zlcnik cistit a nakoniec sa dala operovat. Teraz citam vase prispevky a vlastne si uvedomujem len to, ze som maximalne zmatena, cisty laik, ktory vobec nevie co vlastne ma robit. Okrem toho poznam okolo seba vela zien, ktore zlcnik nemaju a mozu jest vsetko, nemaku problem. Je to tazke, coho sa ma clovek chytit. Hra u mna aj rolu to, ze mam dve male deticky 1 a 3 rocne a musim svoj stav uz fakt riesit. S tym neustalym bolenim brusnej dutiny, pocitmi tazoby, sa neda zit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 13, 2013 11:30 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
modrepierko píše:
........ Nedavno isiel aj dokument na stv presne o zlcniku, jedna kocka si dva roky skusala zlcnik cistit a nakoniec sa dala operovat........ ktore zlcnik nemaju a mozu jest vsetko, nemaku problem.......

Pierko, cela medicina je dnes jen marketing a lecebne metody jak za krale klacka. Neustale se nekde vytahujou jak znaji v tele kazdy gen, ale zakladni metoda lecby je, ze kdyz neco nefunguje, tak to uriznem nebo budem po zbytek zivota tlumit priznaky praskama. To neni jen zlucnik. mas pravdu, ze se s tim da zit a treba mohou jist vsechno, jak kdo. Ale nemohou to dokonale stravit tak jako se zlucnikem. Takze driv nebo pozdeji se jim objeveji problemy, mozna uplne jinde, ale budou s tim souviset. Jo, moje byvala kolegyne zas nema prs, protoze opet, je problem s prsem? Vedecka medicina ma vedecke reseni, uriznout. A pak jeste pridaji chemo, ktere nic nedokaze vylecit, ale ktere je velice drahe a o to tady jde. A v televizi budou rovnez vypravet jak chemoterapie vyleci rakovinu. Ale pokud to neni lez, proc tedy nejdriv delaji z lidi mrzaky a uriznou jim prsa, uzliny, vnitrek, kusy strev, kdyz to umi chemoterapie vylecit?
Jejich propagace ma dva zakladni smery. Ten prvni vyzdvihuje jejich "lecbu" a bagatelizuje jeji vedlejsi ucinky. A ten druhy zastrasuje, rika jak je nebezpecna jakakoliv prirodni lecba a jak je nebezpecne jejich "lecbu" odkladat (aby si to lidi nestacili rozmyslet).

Nepredpokladal bych, ze daji do televize zkusenosti Nso ci, to, co pise Prokera a Babanci. To by ti co se ziveji rezanim zlucniku a predevsim lecbou dusledku tohoto kroku prisli o spoustu penez. Takze samozrejme tam dali priklad jak ocista nefunguje. Ale at uz je ta story pravdiva nebo ne, ta holka se aspon snazila 2 roky zlucnik zachranit a nejakou ocistu podstoupila. Asi mela smulu ze nemela dost informaci, ale pokusila se.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne ned dub 14, 2013 9:47 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 1:44 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
Výstižné osvetlenie súčasného fungovanie medicíny...
Asi snáď takmer v každej rodine vieme tieto praktiky dohľadať. Apropo, dovolím si ešte k téme rezania - mojej nebohej svokre pred 15 - timi rokmi odrezali prsník a nasadili chemo. Tesne pred operáciou jej mal byť odrezaný len kúsok, napokon prišla o celý. No a ešte zahorúca lekár spracoval dcéru svokry na pravidelné preventívne kontroly na mamografe atď. pod vyhrážkou, že vraj aj u nej je vysoké percento pravdepodobnosti objavenia sa nádoru prsníka a to treba riešiť zavčasu. Dokonca sa vypytoval aj na ďalšie ženské potomstvo v jej rodine. Vyvolanie strachu u nej malo napokon odozvu, časom sa dopracovala k cukrovke, vraj zo stresu. Myslím, že aj takto sa odchytávajú potencionálni pacienti...

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 3:35 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Miro svuj prispevek napsal do jineho vlakna, http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=18&t=415&start=1245, ale patri i sem. Cast tykajici se ocisty zlucniku kopiruju:
30miro píše:
...... Ale - za dva dny na to jsem si rozhodil žlučník s kamenem. Při zrušení dvou termínů operace žl. kamene mne následně 4 měs. na interně pro případný souběh operace ještě žaludku. Přerušení léčby patlaninou bylo velmi deprimující (PSA skok nahoru),že jsem vzal léčbu žlučníku do vlastních rukou. Půl litru olivového oleje + 3 citrony vypít během hodiny a v poloze na pravém boku čekat na signál vyprazňování. Opakovat za měsíc a sono v Motole ukázalo čistý žlučník a já dlouhý nos na "kudličkáře"...........
Miro, gratuluju. Hodne lidi tomu neveri, ale zlucnik je uzitecnej. Mohl bys sem napsat vic podrobnosti? Jak vypadalo sono pred ocistou, jak velky kamen? Mel jsi nejake bolesti nebo to jen nasli na sonu? Podle jakeho navodu jsi ocistu delal?
Dik, Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 8:05 pm 
Offline

Registrován: pon dub 09, 2012 11:49 am
Příspěvky: 49
Doplněk k samoléčbě(výraz z prouštěcí zprávy z Motola) žlučového kamene.
Zapomněl jsem při snaze o stručnost, že půl litru olivového-panenského oleje je nutno před hodinovou(asi na 3-4x) konzumací zahřát na tělesnou teplotu(max.do 40;C)po té přidat šťávu z 2-3 ks citronu(podle velikosti) a krátce (cca 10 vt.) šlehačem spojit v emulzi.Ale dříve ještě jedna podstatná věc:den předem již NEVEČEŘET(možno nezbytkovou stravu),daší den bez snídaně a oběda a v pozdním odpoledni aplikovat. Samozřejmě po celou dobu PŮSTU doplňovat tekutiny - možno s vitamíny a přír.minerály, ale skončit 2 hod. před aplikací oleje.
Od první dávky je nutno setrvat min.2 hod. na pravém boku (samozřejmě krátce lze přerušit -napití,záchod apod.)
Nepovinné: po první dávce cca necelé 2dcl jsem užil 15 kapek Algifenu proti bolesti - kdyby se dostavila kolika (ale žádnou jsem neměl a ujišťuji,že z minulých časů si dobře pamatuji jak vypadá) - užití kapek po konzultaci se svou léčitelkou. A vůbec je její zásluha,že jsem se na vypuzení mého kamene dal - velikost cca 25x15 mm, kromě ujištění,že to dobře dopadne mne přesvědčil tlustý šanon plný fotek takto vypuzených žl. kamenů, z nichž některé byly ve velikosti 5,-Kč.
Dále je dobré, tuto procedůru s odstupem 1 měsice(NE DŘÍVE) opakovat a to vždy v době, kdy měsíc "couvá". Stolice by měla být samozřejmě žlutobéžová a řídká a v ní zpravidla zelené,ale také špinavě-žluté,zeleno-šedé kamínky.Separace (sítkem a opláchnout) je problém,protože rychle zvětrávají.
Po skončení procedury lehkou stravu(a nebo nic) s pitím - nejdříve jen vodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 8:11 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Nso ci píše:
Výstižné osvetlenie súčasného fungovanie medicíny...
Asi snáď takmer v každej rodine vieme tieto praktiky dohľadať. Apropo, dovolím si ešte k téme rezania - mojej nebohej svokre pred 15 - timi rokmi odrezali prsník a nasadili chemo. Tesne pred operáciou jej mal byť odrezaný len kúsok, napokon prišla o celý. No a ešte zahorúca lekár spracoval dcéru svokry na pravidelné preventívne kontroly na mamografe atď. pod vyhrážkou, že vraj aj u nej je vysoké percento pravdepodobnosti objavenia sa nádoru prsníka a to treba riešiť zavčasu. Dokonca sa vypytoval aj na ďalšie ženské potomstvo v jej rodine. Vyvolanie strachu u nej malo napokon odozvu, časom sa dopracovala k cukrovke, vraj zo stresu. Myslím, že aj takto sa odchytávajú potencionálni pacienti...

Přesně toto se stalo v mojí rodině. Prostřední dcera zemřela na rakovinu. Lékaři okamžitě začali strašit další dcery a vnučku, že určitě také onemocní, že pravděpodobnost je 80 procentní. Starší dcera plakala a dalo mi velkou práci jí to rozmluvit, že to závisí na tolika věcech... že je to blbost. Co udělají s vnučkou, když jí to budou podsouvat? Je jí nyní 7 let. Kolikrát uslyší, Tvoje mamka zemřela na rakovinu, to ty máš velkou "šanci"? Chci je uchránit a proto hledám cestu. Proto jsem také na tomto serveru a na jiných a zkouším a hledám a čtu, kdyby...abych věděla a mohla pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 8:56 pm 
Offline

Registrován: pon dub 09, 2012 11:49 am
Příspěvky: 49
Ještě jeden dodatek k předchozím řádkům. Přečetl jsem si některé příspěvky na tomto fóru(jinak chodím na jiné a DOUFÁM PŘÍTELI PAVLE, že budu mít šťestí a dostane se mi odpovědí na mé otázky) a hned mě vytanula slova mé léčitelky: "Kdyby doktoři z nemocnic s námi spolupracovali a nebo alespoň se sami snažili získat poznatky a léčit žlučník tak,jak jsem výše popsal,90% operací žlučníku by se neuskutečnilo. V průměru to vychází, že jen málo jedincům řekla,že si není jistá,zda je tato metoda pro ně vhodná.(někteří uspěli i přes její pochybnost)
Moje úvaha vycházela právě z toho,co by měly nemocnice dělat - asistenci při mém vypuzování žl. kamenů. Přeloženo : nedělejte očistu oliv. olejem sami ;vzdálenou asitenci nemocnice mám (ale zdůrazňuji,jen ve vyjimečných případech) v tom,že mně někdo zavolá pohotovost a dnes už nesklidňují podrážděný žl. před operací a jde se rovnou na sál. Zprodlení téměř nehrozí a nemusíte čekat na termín. Ale znova opakuji; to, co tady popisuji je něco podobného jako na lécích vedlejší účinky - velmi nepravděpodobné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 9:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
Babanci, to je mi veľmi ľúto. Tak ako vidíš, barbarské praktiky medicíny sú dané, ide o to pochopiť ich účel a vtedy možno odíde aj strach...

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz