Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 11:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob úno 27, 2010 9:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Xion":dsxn82nl]Z fora UPramene
[i:dsxn82nl][quote="Jayo":dsxn82nl][quote="Jayo":dsxn82nl]Skusal niekto osetrovat citrusove plody rozprasovacom s MMS, napr. kazde 2 dni, ci vydrzia dlhsie, kym zacnu plesniviet? Mohlo by to fungovat?

[color=blue:dsxn82nl]Nemusí to být MMS (aktivovaný), stačí 3% roztok chloritanu sodného - úplně běžně se tím postřikuje nejen ovoce a zelenina, ale hlavně maso.
Je to také [u:dsxn82nl]jediná účinná[/u:dsxn82nl] a nezávadná složka ústních vod - těch, ve kterých není zhoubný fluorid.

Kolega tak ošetřil i víno z loňské sklizně - vsunul do demižonu trubičku s aktivovaným chloritanem, a místo smradlavé síry tedy použil ClO2. Víno je naprosto perfektní![/color:dsxn82nl][/quote:dsxn82nl]
Predpokladam, ze rozdiel je hlavne v tom, ze aktivovane MMS vyprcha za 2 hodiny, zatialco ten chloritan tam ostane dlhsie. Avsak, bude dostatocne ucinny?

[color=blue:dsxn82nl]Ano, a na rozdíl od aktivovaného, který působí okamžitě, a pak se rozpadne, to drží dlouhodobě. Využívá to slabou kyselost na povrchu plodů a reaguje velmi pomalu a v dostatečné míře. Vyzkoušeno s jablky uskladněnými na zimu. Z takto ošetřených nezplesnivělo ani jedno.[/color:dsxn82nl][/quote:dsxn82nl][/i:dsxn82nl]

Radsej keby tie pomarance osetrovali takto, to by sa aj ta kora dala pouzit. \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nulová reakce
PříspěvekNapsal: čtv bře 04, 2010 3:29 pm 
Offline

Registrován: stř bře 03, 2010 1:26 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, chtěla bych vědět Váš názor na nulovou reakci. Dostala jsem se postupně na tři kapky MMS a nemám vůbec žádné pocity. Vyplývá z toho, že nejsem zanešená "breberkami" ?! Dost o tom pochybuji, protože je mi 45 let a nikdy jsem nedělala žádnou očistu. Poslední dobou jsem pořád jakoby nafouklá a plná, domnívala jsem se, že by mně mohlo MMS pomoct.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nulová reakce
PříspěvekNapsal: čtv bře 04, 2010 5:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Peertyll píše:
Dobrý den, chtěla bych vědět Váš názor na nulovou reakci. Dostala jsem se postupně na tři kapky MMS a nemám vůbec žádné pocity. Vyplývá z toho, že nejsem zanešená "breberkami" ?! Dost o tom pochybuji, protože je mi 45 let a nikdy jsem nedělala žádnou očistu. Poslední dobou jsem pořád jakoby nafouklá a plná, domnívala jsem se, že by mně mohlo MMS pomoct.

To není nijak velká dávka a celkem nic divného to nepředstavuje. Také to vůbec neznamená, že se nic neděje, třeba se děje, akorát to nevnímáte. Prostě bych jel pořád nahoru a uvidíte. To nadýmání je většinou od kvasinek a těm MMS rozhodně moc nechutná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 11:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Tři kapky jsou málo,

já neměla žádnou reakci až do 10 kapek,

teď u mě probíhá zajímavá věc, průběh jako dříve, když jsem byla nemocná, což jsem byla strašně často, nejprve bílo v krku, silná bolest, potom se to přesunulo do nosu, hrozná rýma a pak kašel, poslední fáze, tím to vždycky končilo.... tohle mě trápilo roky asi tak každé dva měsíce....... takže tohle teď prožívám na MMS, takže doufám, že to je způsob očisty a že to je naposled! \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nulová reakce
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 9:31 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
To není nijak velká dávka a celkem nic divného to nepředstavuje. Také to vůbec neznamená, že se nic neděje, třeba se děje, akorát to nevnímáte. Prostě bych jel pořád nahoru a uvidíte. To nadýmání je většinou od kvasinek a těm MMS rozhodně moc nechutná.

Napadla ma jedna vec. MMS sa má dávkovat postupne od 1 kvapky a postupne navyšovat.
Mám ale v rodine jedného človeka, ktorý znesie skutočne "ako hovado" a napadlo ma či by som mu mohol poradit aby si dal naraz napr. 20 alebo viac kvapiek. Povedal som mu, že zrejme má candidu(podla toho čo mi povedala), doknaca začal jest orechy a ovocie,čo je obrovský posun(v jej prípade). Je možné takýmto jednorazovým postupom eliminovat candidu?
Myslím, že keby som jej poradil aby robila to čo ja, "ládovat" do seba viac krát dlhšiu dobu vačšie množstvo kvapiek tak by sa to stretlo s odporom. Nie každý si na to vie zvyknút, no moja snaha je pomoct, tak sa teda pýtam.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Tři kapky jsou málo,

já neměla žádnou reakci až do 10 kapek,

teď u mě probíhá zajímavá věc, průběh jako dříve, když jsem byla nemocná, což jsem byla strašně často, nejprve bílo v krku, silná bolest, potom se to přesunulo do nosu, hrozná rýma a pak kašel, poslední fáze, tím to vždycky končilo.... tohle mě trápilo roky asi tak každé dva měsíce....... takže tohle teď prožívám na MMS, takže doufám, že to je způsob očisty a že to je naposled! \":-)\"

Ano, tělo se vyčistí a budete mít pokoj, někdy to moc příjemné není, když se ty projevy nemocí dostaví, ale většinou to znamená obrat k lepšímu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nulová reakce
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 10:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Napadla ma jedna vec. MMS sa má dávkovat postupne od 1 kvapky a postupne navyšovat.
Mám ale v rodine jedného človeka, ktorý znesie skutočne "ako hovado" a napadlo ma či by som mu mohol poradit aby si dal naraz napr. 20 alebo viac kvapiek. Povedal som mu, že zrejme má candidu(podla toho čo mi povedala), doknaca začal jest orechy a ovocie,čo je obrovský posun(v jej prípade). Je možné takýmto jednorazovým postupom eliminovat candidu?
Myslím, že keby som jej poradil aby robila to čo ja, "ládovat" do seba viac krát dlhšiu dobu vačšie množstvo kvapiek tak by sa to stretlo s odporom. Nie každý si na to vie zvyknút, no moja snaha je pomoct, tak sa teda pýtam.
Ďakujem

To bych rozhodně nedělal, to může nahodit extrémně silnou detoxikační reakci a mohlo by to skončit velikými problémy. Zásadně to navyšujte pomalu a nic nespěchávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nulová reakce
PříspěvekNapsal: pát bře 05, 2010 10:29 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
To bych rozhodně nedělal, to může nahodit extrémně silnou detoxikační reakci a mohlo by to skončit velikými problémy. Zásadně to navyšujte pomalu a nic nespěchávat.

Ok. Skúsim ju presvedčit aby to aplikovala tak ako ja.
Snád sa mi to podarí. A ked nie, tak sa na to "vydlabem".
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 7:54 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
Zdravím. Chtěl jsem se jen zeptat, jestli tady má někdo zkušenost s mms 2. Přemýšlím, že bych si to pořídil, je to mnohem praktičější. Účinky to má stejné? Dále se chci zeptat, jestli po požití mms1 můžu jíst, protože nejlíp se mi na tu hroznou pachuť osvědčilo to zajíst. A ještě ke kys. citronové, můžu si ji udělat do zásoby třeba pullitr do tmavé lahve? užívá nás to víc doma, tak aby sme se s tim furt nemuseli míchat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
[quote="Bronek":2sqscvb7]Zdravím. Chtěl jsem se jen zeptat, jestli tady má někdo zkušenost s mms 2. Přemýšlím, že bych si to pořídil, je to mnohem praktičější. Účinky to má stejné? Dále se chci zeptat, jestli po požití mms1 můžu jíst, protože nejlíp se mi na tu hroznou pachuť osvědčilo to zajíst. A ještě ke kys. citronové, můžu si ji udělat do zásoby třeba pullitr do tmavé lahve? užívá nás to víc doma, tak aby sme se s tim furt nemuseli míchat.[/quote:2sqscvb7]
Zde popisuji svoje zkušenosti s MMS 2

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 9:33 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
[quote="Jarda":1lquexru]Zde popisuji svoje zkušenosti s MMS 2

Naposledy upravil Mat dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 12:42 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
[quote="Mat":3ltvn6xq]Nadobudol som jeden zaujímavý poznatok.
Ked som pri poslednej aplikácii MMS celý den strávil na WC, tak ani neviem čo ma to napdlo a dal som si dve mini jablká(sladké) a v tom momente som pocítil taký príval energie, že som neveril. Pripadalo mi, že mám asi halucinácie.
Sladké ovocie mi dalo aj v minulosti energiu, no nie také kvantum pri tak malom množstve.
Ako si tom mám vysvetlit?
Ďakujem[/quote:3ltvn6xq]
Zeby sa konecne paraziti odstahovali a prenechali Ti to kvantum energie v potrave? \</div

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 9:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Nadobudol som jeden zaujímavý poznatok.
Ked som pri poslednej aplikácii MMS celý den strávil na WC, tak ani neviem čo ma to napdlo a dal som si dve mini jablká(sladké) a v tom momente som pocítil taký príval energie, že som neveril. Pripadalo mi, že mám asi halucinácie.
Sladké ovocie mi dalo aj v minulosti energiu, no nie také kvantum pri tak malom množstve.
Ako si tom mám vysvetlit?
Ďakujem

Patrně tak, jak to vysvětluje Xion, zřejmě jste tím radikálním zásahem zlikvidoval nějaké kvasinky a potom opravdu zbylo více na vás, protože jste jim nemusel dát nažrat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 1:07 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 4:49 pm
Příspěvky: 1
Prosil by som o kontakt na Pavla Brno ohľadom MMS, prípadne aj kde možno kúpiť knihu o MMS lacnejšie ako za 15 eur.Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 4:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
palo píše:
Prosil by som o kontakt na Pavla Brno ohľadom MMS, prípadne aj kde možno kúpiť knihu o MMS lacnejšie ako za 15 eur.Ďakujem

Na Pavla z Brna kontakt nemám, mám kontakt na jiného člověka v Brně a dám vám kontakt do soukromé zprávy. Kde koupit tu knihu to opravdu netuším.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz