Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte zář 24, 2024 3:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte úno 19, 2013 8:52 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
[quote="borisek":wb22y3bq]nehovor ludom ze je nieco nemozne ked to uz niekto robi \"8)\" \":arrow:\" napr.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte úno 19, 2013 11:36 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
objemove ich nemaju no ...ono sa to orientuje najme na vrchnu cast tela ..... ja trebars cvicim nohy s cinkami lebo vlasnov vahov mi to tiez nesedi \":)\" .... ale cvicenie vlastnov vahou tohoto typu je velmi atraktivna aktivita a spevni to cele telo ... a ty ludia dokazau take veci ze nejeden nabuseny typ s posliky by pri nich pohorel \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: stř úno 20, 2013 11:58 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
borisek píše:
objemove ich nemaju no ...ono sa to orientuje najme na vrchnu cast tela ..... ja trebars cvicim nohy s cinkami lebo vlasnov vahov mi to tiez nesedi \":)\" .... ale cvicenie vlastnov vahou tohoto typu je velmi atraktivna aktivita a spevni to cele telo ... a ty ludia dokazau take veci ze nejeden nabuseny typ s posliky by pri nich pohorel \":)\"

Borisku, napsal jsem, že "k rozvoji symetrické postavy samotné cvičení s vlastní vahou nestačí". nenapsal jsem ani slovo o tom, co dokážou nebo nedokážou. Nebo kdo by pohořel.
Zatím jsi pohořel jenom ty s chápáním toho co jsem napsal.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: stř úno 20, 2013 4:43 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
priznavam si , mas pravdu \":)\" ... ale je par ludi ktori zvladaju simetriju aj vlasnov vahov ...ale to su potom ludia co niesu az tak objemovo vymakany ( casto krat nohy zaostavaju za vrchom ... to je aj moj pripad ) .je pravda ze simetrika postava sa ovela laksie buduje s cinkami.... to iste objem svalov .... cvicit vlasnov vahov ..to neni len o objeme ci vyzazi .... je to o tom co clvek dokaze ...nieco ako gymnastika ... velmi tazky a narocny sport...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pát úno 22, 2013 12:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Tom Kořenek píše:
Primo v tomto vlakne bylo zminovano, ze zrovna konopne seminko ma dost nevhodnou skladbu aminokyselin, takze telo potom musi vylucovat zbytky coz dle meho nazoru je i horsi nez si dat napr. vajicko, ktere poskytne mnohem lepsi vyuzitelnost, ale ma zase nejaka negativa. Je to na zvazeni kazdeho.
Dalsi vec je mnozstvi bilkovin. Taky jsem si myslel, ze radej mene, ale krevni testy mi ukazaly, ze mam celkovou bilkovinu DOST pod limitem a musim ted pravidelne konzumovat nadlimitni mnozstvi proteinu. Takze jit na krev a pak resit,

Tak pokud jsou bílkoviny evidentně nízké, určitě dorovnat, ovšem ne nárazově, ale spíše pravidelně a trvá to dost dlouho, většinou i déle než půl roku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned kvě 19, 2013 11:39 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[quote="inzenyr":wdvbkhk5]
Rekl bych, ze posilovani a svalovina vubec neni to same.
To je jako bych tvrdil, ze maratonci nebo silnicni cyklisti nepotrebuji posilovat.
Vetsinou ti co vypadaji jako hubenouri jsou prave v techto sportech nejlepsi.
U techto sportu bych o smesne svalovine rozhodne nehovoril, nebo chcete tvrdit, ze si s nimi klidne na jejich urovni zabehnete maraton nebo si s nimi zajedete Tour de France, protoze mate vetsi svaly?
Asi tezko.
Ke kazdemu sportu se nehodi velky objem svalu.
Ja treba beham a jezdim na kole silnici a k tomu velky objem svalu vubec nepotrebuji, pokud bych na kole jezdil drahu, tak naopak velky objem dat potrebuji. Ale ani nejlepsi drahari na silnici nemaji sanci udelat dobry vysledek, to same plati o silnicarich na draze.

Xeelee tu [b:wdvbkhk5]uvadi, ze chce posilovat, ne ze sebe delat hromadu svalu.
Takze se v podstate bavite kazdy o uplne necem jinem, proto se nemuzete dohodnout. \":-)\"[/b:wdvbkhk5]

Inzenyr[/quote:wdvbkhk5]
Až teď sem si všimnul že jsou tady i nekulturisti...nehledal bych je tady, ve vláknu o posilování, které sem proto ani nečetl...

...proto sem v prvním příspěvku nového vlákna "Sport-úprava jídelníčku...", uvedl odkaz na toto vlákno "Posilování" - pro ty co chtějí opravdu spíše svaly..., aby se zbytečně netříštili názory a přístupy (jako v citovaném komentáři...).

Skutečně dost sportů je spíš o vytrvalosti a pružnosti a síle i bez velkých viditelných svalů \":-)\"
(takže sem to vlákno Sport..., raději přejmenoval výstižněji na Vytrvalostní sporty.... ! Budu rád když se tam někdo podělíte o své názory, pokud kromě posilování děláte i nějaký vytrvalostní sport \":-)\"...

to inženýr: taky běhám a jezdím na kole silnici... \":-)\", mohl by jsi prosím napsat zhruba svůj jídelníček a jaké doplňky případně (a kdy) bereš? (Buď můžeš sem, nebo spíše -

- do toho [u:wdvbkhk5]nového vlákna zaměřeného právě na vytrvalostní sporty:[/u:wdvbkhk5]


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: potřebuju poradit.
PříspěvekNapsal: pát kvě 31, 2013 9:58 am 
Offline

Registrován: pát kvě 31, 2013 9:50 am
Příspěvky: 1
Dobrý den je mi 18 let a asi 2mesice cvicim.zacal jsem brat nejake tabletky a ted mam pocit ze me asi spravne nefunguji jatra.beru methandrostenolone a koupil jsem si lipovitan na ochranu jater myslite ze to pomuze?nebo si mam koupit jeste nejaky caj?pred tim sem cvicil 2 roky a taky sem bral lehky anabol a poskodilo me to jatra tak sem skoro rok a pul necvicil a ted sem zacal na novo.dekuju za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned čer 02, 2013 6:12 pm 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
Nemáte tu někdo praktické znalosti posilování tkz. core?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon čer 03, 2013 7:59 pm 
Offline

Registrován: čtv led 10, 2013 7:49 pm
Příspěvky: 3
Noel píše:
Nemáte tu někdo praktické znalosti posilování tkz. core?


Jasně, cvičím hlavně to, je to základ pro zdravé cvičení jakékoliv jiné skupiny svalů. Skvělá je na to jóga obecně, konkrétně třeba různé typy asán válečníků, stoje na hlavě.... Ráno je ideální pozdrav Slunci, kdykoliv během dne pak jde udělat plank (buď http://www.yogajournal.com/poses/470 nebo http://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw) na dobu, kterou vydržíš. Je toho spousta, stačí hledat. Ale klasické svaly na břišní svaly do toho moc netahej.

I chlapy by ale měli občas posilovat svaly okolo pánve, (zvedání pánve vleže s pokrčenýma nohama, svíčka), k zahození také není cvičit svaly mezilopatkové (turecký sed, půllotos nebo lotos úplně rovně, ruce nad hlavu těsně přiléhající k uším a hmitat směrem dozadu, při pohybu zpět zase zastavit u uší a furt dokola, správnost cviku je cítit).

Při sezení ideálně gymnastický míč. Když jsem byl na praxi u Policie a v kanceláři byla obyčejná židle, seděl jsem ve střídavém půllotosu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: potřebuju poradit.
PříspěvekNapsal: pon čer 03, 2013 10:34 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Zkuste si najít něco o regeneraci jater, nejl. čistě přírodními prostředky, např. živými bylinkami (pampeliška je dobrá na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 10:11 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Cvičím všechno bez pásku. A záda mně nebolí. Když děláš čelní dřepy bez pásku, zapojují se všechny podpůrné svaly a také hluboký stabilizační systém.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 10:17 pm 
Offline

Registrován: pát črc 20, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 85
bukaj píše:
Jasně, cvičím hlavně to, je to základ pro zdravé cvičení jakékoliv jiné skupiny svalů. Skvělá je na to jóga obecně, konkrétně třeba různé typy asán válečníků, stoje na hlavě.... Ráno je ideální pozdrav Slunci, kdykoliv během dne pak jde udělat plank (buď http://www.yogajournal.com/poses/470 nebo http://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw) na dobu, kterou vydržíš. Je toho spousta, stačí hledat. Ale klasické svaly na břišní svaly do toho moc netahej.

I chlapy by ale měli občas posilovat svaly okolo pánve, (zvedání pánve vleže s pokrčenýma nohama, svíčka), k zahození také není cvičit svaly mezilopatkové (turecký sed, půllotos nebo lotos úplně rovně, ruce nad hlavu těsně přiléhající k uším a hmitat směrem dozadu, při pohybu zpět zase zastavit u uší a furt dokola, správnost cviku je cítit).

Při sezení ideálně gymnastický míč. Když jsem byl na praxi u Policie a v kanceláři byla obyčejná židle, seděl jsem ve střídavém půllotosu.


Díky za tipy, ten pozdrav slunci jsem kdysi zkoušel, ale dlouho jsem u toho nevydržel, páč jsem měl pocit že to stejnak dělám blbě, jinak jsem si teďka našel sestavu cviků od Ludmily Mojžíšové, celkem snadná, je tam i to zvedání pánve

zajímám se o to protože mám špatné držení těla způsobené zkrácenými a ochablými svaly


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2013 8:07 am 
Offline

Registrován: čtv led 10, 2013 7:49 pm
Příspěvky: 3
Noel píše:
bukaj píše:
Jasně, cvičím hlavně to, je to základ pro zdravé cvičení jakékoliv jiné skupiny svalů. Skvělá je na to jóga obecně, konkrétně třeba různé typy asán válečníků, stoje na hlavě.... Ráno je ideální pozdrav Slunci, kdykoliv během dne pak jde udělat plank (buď http://www.yogajournal.com/poses/470 nebo http://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw) na dobu, kterou vydržíš. Je toho spousta, stačí hledat. Ale klasické svaly na břišní svaly do toho moc netahej.

I chlapy by ale měli občas posilovat svaly okolo pánve, (zvedání pánve vleže s pokrčenýma nohama, svíčka), k zahození také není cvičit svaly mezilopatkové (turecký sed, půllotos nebo lotos úplně rovně, ruce nad hlavu těsně přiléhající k uším a hmitat směrem dozadu, při pohybu zpět zase zastavit u uší a furt dokola, správnost cviku je cítit).

Při sezení ideálně gymnastický míč. Když jsem byl na praxi u Policie a v kanceláři byla obyčejná židle, seděl jsem ve střídavém půllotosu.


Díky za tipy, ten pozdrav slunci jsem kdysi zkoušel, ale dlouho jsem u toho nevydržel, páč jsem měl pocit že to stejnak dělám blbě, jinak jsem si teďka našel sestavu cviků od Ludmily Mojžíšové, celkem snadná, je tam i to zvedání pánve

zajímám se o to protože mám špatné držení těla způsobené zkrácenými a ochablými svaly


Tak na to určitě vyzkoušej plank a stoj na hlavě, nějaké velké posilování je pro začátečníky z vlastní zkušenosti spíše nevhodné. Cviky od Mojžíšové znám a pokud máš špatné postavení pánve, jsou dobré. Zrovna jsem si v knihovně půjčil knihu Anatomie jógy pro správné držení těla a zdraví, možná by nebylo od věci si přečíst.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: potřebuju poradit.
PříspěvekNapsal: sob čer 08, 2013 5:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
[quote="Michall 66":1bx8mz2v]Dobrý den je mi 18 let a asi 2mesice cvicim.zacal jsem brat nejake tabletky a ted mam pocit ze me asi spravne nefunguji jatra.beru methandrostenolone a koupil jsem si lipovitan na ochranu jater myslite ze to pomuze?nebo si mam koupit jeste nejaky caj?pred tim sem cvicil 2 roky a taky sem bral lehky anabol a poskodilo me to jatra tak sem skoro rok a pul necvicil a ted sem zacal na novo.dekuju za rady.[/quote:1bx8mz2v]
Dělat blbosti není jen výsadou mladých lidí, ale u nich je to bohužel častější a ne vždy to musí dopadnout dobře. Konkrétně to co zmiňujete vidím jako velikou hovadinu, které budete patrně v následných letech hořce litovat a pokud mohu radit, tak ihned podobné experimenty ukončete a

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 11:03 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Jarda píše:
Správně vám odpovídá člen muflon a určitě není vhodné valit do sebe spousty proteinů, tím si naděláte jenom problémy.

Pán Jarda, dajte si viac proteínov do denného jedálničku.... narastú Vám svaly (trošku).... Ale POZOR, to bude znak toho, že je to veľký problém.... Bude to MUTÁCIA tela....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz