Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 7:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 270  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob čer 29, 2013 11:08 am 
Offline

Registrován: pát čer 28, 2013 6:12 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
Tak, zda to něco dělá uvodíte v záchodě, pokud tam budou voskovité kuličky, tak to něco dělá.

Dobrý den,
tak vůbec nic, v noci mi jen bylo maličko špatně spíše jako od žaludku a vůbec jsem nespala, ač jsem se cítila - a cítím - velmi unavená. Ráno jedna menší, klasická stolice. (První šťáva v 9.10, už to nešlo vydržet.)
Zajímavé... myslím, že bych příští pondělí zkusila očistu střev, na niž jsem našla také návod zde (ten složitý název \":-)\") a pak ve čtvrtek a pátek další pokus o pochod žlučových kamenů. Zaujala mne na Vašich stránkách i očista ledvin: tak příjemná kúra se jen tak nevidí! Melounový den jsem si párkrát dala i bez postranních úmyslů \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob čer 29, 2013 12:10 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 22, 2013 12:04 pm
Příspěvky: 23
Jarda píše:
Zřejmě došlo k dočasnému omezení tvorby HCl v žaludku, to se může stát, zvláště pokud je člověk z nového postupu vystresovaný, nyní zajistit buď co nejlepší klid a pohodu, nebo dodat HCl, případně betain a mělo by to ustat.

Spravil som si nakoniec silnejsi vyluh harmancekoveho caju a cuduj sa svete prestali muzikanti. Ak by sa mi prinavratil orchester skusim tu HCL. Vdaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 11:29 am 
Offline

Registrován: ned úno 13, 2011 7:08 pm
Příspěvky: 25
Takže zdravíčko...


mám to poprvé za sebou a úspěšně. Jsem 27 letý sportovec, nekouřím, nepiju:-). Myslel jsem si, že ze mne nic nepůjde a taky nešlo. Až do 9. hodiny ráno, zelené kuličky různých velikostí. No divím se, jak jsem ,,zanešen,, a budu pokračovat.

Nevím, zda-li je to placébo, ale něják se mi po tom aktu zlepšil zrak, takovej ostřejší.


Ještě jsem se chtěl zeptat zkušenějších: Ještě ze mě létaly takové červené cancoury, cca 3 cm dlouhé. Co to proboha mohlo být?

Díky \":mrgreen:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 11:48 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
maricio píše:
Takže zdravíčko...


mám to poprvé za sebou a úspěšně. Jsem 27 letý sportovec, nekouřím, nepiju:-). Myslel jsem si, že ze mne nic nepůjde a taky nešlo. Až do 9. hodiny ráno, zelené kuličky různých velikostí. No divím se, jak jsem ,,zanešen,, a budu pokračovat.

Nevím, zda-li je to placébo, ale něják se mi po tom aktu zlepšil zrak, takovej ostřejší.


Ještě jsem se chtěl zeptat zkušenějších: Ještě ze mě létaly takové červené cancoury, cca 3 cm dlouhé. Co to proboha mohlo být?

Díky \":mrgreen:\"

Gratuluju. Ty cancoury bys mohl nafotit a prilozit. Mozna jsou to nejake zbytky jidla ze strev, ale z nekoho vychazeji pri ociste i paraziti. Paraziti jsou velmi ruznorody, nejsou to jen cervi, ale treba takove rosolovite utvary, ty lezly z kamarada. A ing Blahova tvrdila ze jsou to paraziti, na zaklade fotky. Jestli jsi zacal delat ocistu vcera, tak to z tebe asi jeste pujde, jestli uz driv, tak to je stejne treba opakovat dokud z tebe neco jde.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 11:58 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
maricio píše:
Takže zdravíčko...


mám to poprvé za sebou a úspěšně. Jsem 27 letý sportovec, nekouřím, nepiju:-). Myslel jsem si, že ze mne nic nepůjde a taky nešlo. Až do 9. hodiny ráno, zelené kuličky různých velikostí. No divím se, jak jsem ,,zanešen,, a budu pokračovat.

Nevím, zda-li je to placébo, ale něják se mi po tom aktu zlepšil zrak, takovej ostřejší.


Ještě jsem se chtěl zeptat zkušenějších: Ještě ze mě létaly takové červené cancoury, cca 3 cm dlouhé. Co to proboha mohlo být?

Díky \":mrgreen:\"

Tak tie rôsolovité,nechutné útvary môžem potvrdiť aj ja.Liezli až po viacerých /určite po vyše desiatich / očistách.Niektoré naozaj pripomínali nejaké červy. \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 12:01 pm 
Offline

Registrován: ned úno 13, 2011 7:08 pm
Příspěvky: 25
janin píše:
pv33 píše:
Gratuluju. Ty cancoury bys mohl nafotit a prilozit. Mozna jsou to nejake zbytky jidla ze strev, ale z nekoho vychazeji pri ociste i paraziti. Paraziti jsou velmi ruznorody, nejsou to jen cervi, ale treba takove rosolovite utvary, ty lezly z kamarada. A ing Blahova tvrdila ze jsou to paraziti, na zaklade fotky. Jestli jsi zacal delat ocistu vcera, tak to z tebe asi jeste pujde, jestli uz driv, tak to je stejne treba opakovat dokud z tebe neco jde.

Tak tie rôsolovité,nechutné útvary môžem potvrdiť aj ja.Liezli až po viacerých /určite po vyše desiatich / očistách.Niektoré naozaj pripomínali nejaké červy. \":roll:\"

No já ji měl včera a dnes ráno byla hlavní okupace záchodu. Ještě to ze mne jde, ale už ne ty žížaly. Fuj, no to je humus jen na to myslím. Ale dost mne to povzbudilo pokračovat, dokud nebude čisto:-). Kdyžtak příště jestli by tam něco bylo, zkusím vyblejsknout \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 1:50 pm 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
Tak přicházím opět o radu. V pátek-sobotu jsem dělal jaterní očistu a dnes (neděle) ze mě po celý den vychází takový hlen, který si jde člověk "odplivnout" zadkem na záchod. Hlen je čirý a něco obsahuje, jde o zbytek stolice nebo něco vážnějšího? S podobným hlenem mám problémy již delší dobu, očista jater je ale zintenzivnila (a mám pocit, že intenzivnější to bylo i po šance). Fotky přikládám.


Přílohy:
IMG_5287.jpg
IMG_5287.jpg [ 25.5 KiB | Zobrazeno 7411 krát ]
IMG_5297.jpg
IMG_5297.jpg [ 18.64 KiB | Zobrazeno 7411 krát ]


Naposledy upravil pve dne pon črc 01, 2013 10:11 am, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 4:28 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
pve píše:
Tak přicházím opět o radu. V pátek-sobotu jsem dělal jaterní očistu a dnes (neděle) ze mě po celý den vychází takový hlen, který si jde člověk "odplivnout" zadkem na záchod. Hlen je čirý a něco obsahuje, jde o zbytek stolice nebo něco vážnějšího? S podobným hlenem mám problémy již delší dobu, očista jater je ale zintenzivnila (a mám pocit, že intenzivnější to bylo i po šance). Fotky přikládám.

Rada je jednoducha, pokracuj v ocistach, sanka, klystyr, ocista jater. Normalni to neni. A co to je ti stejne asi nikdo najisto nerekne a ani to neni dulezity. Dulezity je dostat to pryc.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned čer 30, 2013 5:40 pm 
Offline

Registrován: úte čer 04, 2013 8:41 pm
Příspěvky: 9
Prosim vie mi niekto vysvetlit aky zmysel pri tejto očiste ma olivovy olej a citrusy? Kto ma čo za ulohu? dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2013 2:34 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
Trochu odbočím od aktuálnych príspevkov a vrátim sa k tým, v ktorých sa tu pred časom polemizovalo o tom, nakoľko a či vôbec sú očisty pečene účinné, či ich je možné dať do priamej súvislosti so zlepšením zdravotného stavu

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Naposledy upravil
Dracula dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2013 7:58 am 
Offline

Registrován: ned čer 30, 2013 8:47 am
Příspěvky: 1
Dobry den,
urobil som si ocistu jater. Postupoval som presne podla navodu.... a potom vypil olej s grepom, lezal som pokojne asi 30min. Nemohol som zaspat, mozno na par minut iba...Potom, odhadujem okolo 23:00 ,23:30 mi prislo velmi zle na odpadnuti. Prehnalo ma a sucasne sa objavil na mne studeny pot. Trocha som sa napil vody, aby som sa ukludnil a lahol som si , nakoniec som zostal pri vedomi, nastastie... Nie je to nebezpecne? Keby som odpadol, kto vie co mohlo stat? Na druhy den som dokoncil kuru podla postupu. Nieco zo mna vyslo, ale cital som , ze zlucove kameny su tvrde, ale tie moje, ktore plavali na vrchu a boli hraskovo zelene boli dost makke. Preco?
Na druhy den som zobral este Fenolax(projimadlo), aby sa mi nieco neusadilo v crevach. Urobil som dobre? Neexistuje aj nejaka menej drsnejsia metoda na cistenie jater?
Diky za odpoveď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2013 8:48 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Nso ci píše:
....... Trochu pobavene mi naznačila, že aj tak ma tie lieky asi neminú, ale odporučila mi prísť o pol roka na ďalší odber krvi, ten som odignorovala. Bola som u nej až začiatkom tohto týždňa a výsledkom vyšetrenia je zníženie všetkých troch vyššie spomínaných hodnôt a pôvodné číslo spred dvoch rokov 7,46 kleslo na 5,9. Lekárka neskrývala prekvapenie a vypytovala sa ma, čo som robila......

Super Nso ci. Gratuluju.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2013 10:23 am 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
Tak u mě nastala zajímavá věc, v pátek jsem prováděl očistu, v sobotu ze mě celý den odcházela jen žluto-zelená voda, na závěr dne čirá. Kamínků jsem napočítal možná 10 malinkatých, jako pepř. V neděli jsem na stolici nebyl, jen jsem měl potíže s divným hlenem, viz. fotky a popis o pár příspěvků výše. Dle konzultace s Jardou by se mělo jednat o candidu. A dnes, až v pondělí ráno jsem měl tužší stolici a v ní po celé délce rozeseté kamínky velikosti pecky od třešně. V míse postupně všechny vybublávaly na hladinu, bylo jich odhadem 50 a barva od zelené po hnědou, hnědé měly takovou pevnější krustu.

Jak je možné, že i když jsem v sobotu lítal celý den na záchod (dal jsem si totiž ráno 4x epsomku místo 2x, plus půllitr vody na závěr), tak nebyly kamínky žádné, nebyly ani v neděli a objevily se až za 2 dny, v pondělí?

Četl jsem informace, že kamínky jsou jen shluky oleje vytvořené ve střevech, ale to mi na můj případ taky nepasuje, olej jsem musel přeci už v sobotu vypustit, když ze mě šla čistá voda. Leda že by se kamínky šprajcly ve střevě a vyšly až se stolicí?

Uvítám názory zkušenějších.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2013 4:02 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
pve píše:
Tak u mě nastala zajímavá věc, v pátek jsem prováděl očistu, v sobotu ze mě celý den odcházela jen žluto-zelená voda, na závěr dne čirá. Kamínků jsem napočítal možná 10 malinkatých, jako pepř. V neděli jsem na stolici nebyl, jen jsem měl potíže s divným hlenem, viz. fotky a popis o pár příspěvků výše. Dle konzultace s Jardou by se mělo jednat o candidu. A dnes, až v pondělí ráno jsem měl tužší stolici a v ní po celé délce rozeseté kamínky velikosti pecky od třešně. V míse postupně všechny vybublávaly na hladinu, bylo jich odhadem 50 a barva od zelené po hnědou, hnědé měly takovou pevnější krustu.

Jak je možné, že i když jsem v sobotu lítal celý den na záchod (dal jsem si totiž ráno 4x epsomku místo 2x, plus půllitr vody na závěr), tak nebyly kamínky žádné, nebyly ani v neděli a objevily se až za 2 dny, v pondělí?

Četl jsem informace, že kamínky jsou jen shluky oleje vytvořené ve střevech, ale to mi na můj případ taky nepasuje, olej jsem musel přeci už v sobotu vypustit, když ze mě šla čistá voda. Leda že by se kamínky šprajcly ve střevě a vyšly až se stolicí?

Uvítám názory zkušenějších.

Zdravím.Mne tiež niekedy vychádzajú kamienky aj za dva dni po očiste,robím si ešte stále aspoň tri dni klystýry.Je to v poriadku. Niekde som čítala.že ešte aj po očiste sa nejakú dobu vyplavujú .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2013 4:28 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
pv33 píše:
Nso ci píše:
....... Trochu pobavene mi naznačila, že aj tak ma tie lieky asi neminú, ale odporučila mi prísť o pol roka na ďalší odber krvi, ten som odignorovala. Bola som u nej až začiatkom tohto týždňa a výsledkom vyšetrenia je zníženie všetkých troch vyššie spomínaných hodnôt a pôvodné číslo spred dvoch rokov 7,46 kleslo na 5,9. Lekárka neskrývala prekvapenie a vypytovala sa ma, čo som robila......
Super Nso ci. Gratuluju.

Ja sa tiež pochválim.V roku 2009 mi predpísal lekár Lipanthyl supra-na zníženie cholesterolu,pretože som mala trochu zvýšenú hladinu.lieky som vyhodila do koša.Dnes,po x-očistách pečene mám ukážkový aj "dobrý" cholesterol,dokonca ref.hodnoty sú od 1.15-1.68 ,ja mám z januára výsledok 3.10 /čím vyšší,tým lepší/.Snáď je to v poriadku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz