Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 23, 2024 12:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2013 8:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
evickor píše:
Hezký den, ráda bych konzultovala zkušenost kamaráda s msm - pije cca týden drink, který si míchá z collagenu (cca 10g), msm (cca 5g) a vit. C (cca 3g), ráno si dojde normálně na stolici, ale asi 10 minut po vypití drinku dojde k poměrně prudkému průjmu. Pak už se neděje nic. Přičítám to msm a jeho čistícím schopnostem a mám z toho, jak působí, docela i radost, ale kamarádovi zvyklému na pilule, se to vůbec nezdá. Poradila jsem mu vytrvat, možná snížit dávku msm na půlku. Máte někdo podobné zkušenosti? Díky

To je reakce dosti nestandardní a spíše asi tělo nebere dobře ten vitamín C. Vyzkoušejte céčko vynechat a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 22, 2013 7:01 am 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Jarda píše:
Síra čistí celé tělo, čili by i zde mohla odvádět slušnou práci.

Tak po dvou letech kazdodenniho pozivani MSM musim rict, ze na zakalky to asi nefunguje. Porad tam jsou. Za ty dva roky jsem toho MSM snedl asi 3 kila.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 31, 2013 6:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
sokol píše:
Tak po dvou letech kazdodenniho pozivani MSM musim rict, ze na zakalky to asi nefunguje. Porad tam jsou. Za ty dva roky jsem toho MSM snedl asi 3 kila.

Pak je otázkou z čeho to vlastně máte, zatím bych to nevzdával, síra dá se aplikovat i jinou formou, jako ředěné DMSO kapané do oka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 22, 2013 4:21 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Mám dotaz na diskutující, kteří mají zkušenosti s užíváním MSM. Já užívala měsíc, přibližně 1/2 kávové lžičky denně. Užívala jsem z důvodu zvýšení životní energie, občasné pobolívání kloubů. Po měsíci užívání jsem nepozorovala žádné účinky. Ani horší, ani lepší. Pouze mně začalo černat zlato, současně i barvit černě kůži. Takže nevím, je toto způsobeno MSM, a je to dobře, či špatně. Nevim jestli jedná o vylučování nějakých škodlivých látek, či toto způsobuje síra, tudíž to vidím jako přebytek. Děkuji za případné reakce


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 25, 2013 9:48 am 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 10:05 am
Příspěvky: 19
Musím říct, že jsem sice nezaznamenala velký nával energie, ale hned první den užívaní 2x2moka lžičky jsem vydržela od rána 4 hodin do 22 hodin večer aniž bych padla únavou jako vždy. Takže za mě můžu říct, že to v tomto směru účinek má.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 25, 2013 10:02 am 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
Ja som kazdy vecer cca pol roka užival 10g MSM, ale ziadne ucinky som nepocitoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 07, 2013 3:25 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 07, 2013 11:20 am
Příspěvky: 1
Dobrý deň.
Ja sa chcem spýtať na dávkovanie MSM, som onko pacientka a beriem MMS2 a CDS2 a to od 8.30 do 17.00 hod. Kedy mám brať MSM , mala by som brať 6 ks,3x2, ale počas užíváni MMS a CDS2 nemôžem, nemala by som brať MSM. Ja som s i to rozdelila večer o 19.00, potom a 24.00 hod a ráno okolo 6-tej. Robím to správne? Ďakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 17, 2013 10:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Ram píše:
Mám dotaz na diskutující, kteří mají zkušenosti s užíváním MSM. Já užívala měsíc, přibližně 1/2 kávové lžičky denně. Užívala jsem z důvodu zvýšení životní energie, občasné pobolívání kloubů. Po měsíci užívání jsem nepozorovala žádné účinky. Ani horší, ani lepší. Pouze mně začalo černat zlato, současně i barvit černě kůži. Takže nevím, je toto způsobeno MSM, a je to dobře, či špatně. Nevim jestli jedná o vylučování nějakých škodlivých látek, či toto způsobuje síra, tudíž to vidím jako přebytek. Děkuji za případné reakce

Uvedená doba je krátká a dávka malá, čili silně pochybuji, že by se dala s uvedeným problémem vysledovat nějaká souvislost. Každopádně se uvedenou dávkou, za uvedenou dobu, prakticky nedá síra předávkovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 17, 2013 10:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Eva9 píše:
Dobrý deň.
Ja sa chcem spýtať na dávkovanie MSM, som onko pacientka a beriem MMS2 a CDS2 a to od 8.30 do 17.00 hod. Kedy mám brať MSM , mala by som brať 6 ks,3x2, ale počas užíváni MMS a CDS2 nemôžem, nemala by som brať MSM. Ja som s i to rozdelila večer o 19.00, potom a 24.00 hod a ráno okolo 6-tej. Robím to správne? Ďakujem za odpoved.

Sice zcela přesně nechápu co vlastně budete brát v tom nočním čase, ale pokud MSM, tak asi není problém, ovšem tu dávku můžete vzít naráz, nechápu proč to dělat takto složitě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 25, 2014 5:50 pm 
Offline

Registrován: stř pro 05, 2012 5:27 pm
Příspěvky: 22
Kdysi jsem brala tento výrobek a byla jsem zděšena, když jsem se jednou takhle ráno probudila a měla jsem na krku černý řetízek, na ruce černý prstýnek.Po dobu užívání jsem musela odhodit všechno stříbro.Na zlato to nepůsobilo.

http://www.energycentrum.cz/cytosan.php


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 15, 2014 7:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Holčička píše:
Kdysi jsem brala tento výrobek a byla jsem zděšena, když jsem se jednou takhle ráno probudila a měla jsem na krku černý řetízek, na ruce černý prstýnek.Po dobu užívání jsem musela odhodit všechno stříbro.Na zlato to nepůsobilo.

http://www.energycentrum.cz/cytosan.php

Nějak nechápu souvislost s MSM o kterém je toto vlákno, můžete to vysvětlit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 11:31 am 
Offline

Registrován: sob kvě 17, 2014 11:28 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,

Chci si míchat koktejl s hořčíkem, MSM, kolagenem a vitamínem C. Mám artritidu.

Chci se ale prvně zeptat, jaká kombinace je nejlepší, tedy:
1) Do jakého množství vody?
2) Jaký poměr v gramech denně brát?
3) Kdy nejlépe drink během dne vypít?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 07, 2014 8:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
DavidV píše:
Dobrý den,

Chci si míchat koktejl s hořčíkem, MSM, kolagenem a vitamínem C. Mám artritidu.

Chci se ale prvně zeptat, jaká kombinace je nejlepší, tedy:
1) Do jakého množství vody?
2) Jaký poměr v gramech denně brát?
3) Kdy nejlépe drink během dne vypít?

Objem vody není podstatný, kolagen 10 dílů, MSM 5 dílů, a céčko 3 díly a brát na několik dávek v průběhu dne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 16, 2014 6:39 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Objem vody není podstatný, kolagen 10 dílů, MSM 5 dílů, a céčko 3 díly a brát na několik dávek v průběhu dne.

Sehnala jsem tady u nas pouze tablety MSM - 1000mg, (nemuzu zatim sehnat v prasku) a chci se zeptat jestli je staci uzivat 3x denne?
Dekuji za odpoved!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 21, 2014 11:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Sehnala jsem tady u nas pouze tablety MSM - 1000mg, (nemuzu zatim sehnat v prasku) a chci se zeptat jestli je staci uzivat 3x denne?
Dekuji za odpoved!

Tak stačí, ale jsou zbytečně drahé, práškové MSM je uvedeno v nabídce zboží na konci fóra a mohu vám ho poslat, pokud nežijete v zahraničí, tam se to už moc nevyplatí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz