Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 11:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 9:36 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Patrně tak, jak to vysvětluje Xion, zřejmě jste tím radikálním zásahem zlikvidoval nějaké kvasinky a potom opravdu zbylo více na vás, protože jste jim nemusel dát nažrat.

Zrejme.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 11:12 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
tak to by měla být bomba na všechno. jen to prý smrdí jako savo a chutna jako citron.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 8:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Emidlo píše:
tak to by měla být bomba na všechno. jen to prý smrdí jako savo a chutna jako citron.

To není správně, chutná to také skoro jako kyselé savo, ale na rozdíl od sava to je velice prospěšné, nicméně rozhodně to není všelék, jak to nesprávně chápete.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 1:31 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Jarda píše:
To není správně, chutná to také skoro jako kyselé savo, ale na rozdíl od sava to je velice prospěšné, nicméně rozhodně to není všelék, jak to nesprávně chápete.

Tak to jsem to špatně pochopila. Měla jsem za to, že by mi postavilo na nohy. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 4:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Emidlo píše:
Tak to jsem to špatně pochopila. Měla jsem za to, že by mi postavilo na nohy. \":(\"

Možná postavilo, ale to bych musel znát, co se vůbec pokoušíte řešit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 10:40 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
Dobrý den, je vhodné použití MMS na mononukleozu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 10:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
Dobrý den, je vhodné použití MMS na mononukleozu?

Dle mého názoru ano, kontraindikací k užívání MMS je opravdu málo a hlavně se týkají ledvin. Možná by bylo lepší játra vyčistit pomocí jaterní kůry, ale to musíte zvážit podle aktuálního stavu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 11:55 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Dle mého názoru ano, kontraindikací k užívání MMS je opravdu málo a hlavně se týkají ledvin. Možná by bylo lepší játra vyčistit pomocí jaterní kůry, ale to musíte zvážit podle aktuálního stavu.

Z tých "špricungov" mám riadne podráždený análny otvor, dokonca trochu aj krváca.
Je to extrémne nekomfortné a detský zásyp je "slabota".
Existuje niečo čo by sa dalo použit v tejto súvislosti a má výraznejší účinok?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 8:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Z tých "špricungov" mám riadne podráždený análny otvor, dokonca trochu aj krváca.
Je to extrémne nekomfortné a detský zásyp je "slabota".
Existuje niečo čo by sa dalo použit v tejto súvislosti a má výraznejší účinok?
Ďakujem

Můžete vyzkoušet kašičku z papay, to velice dobře regeneruje tkáně, případně natřít aktivovaným MMS a cca po 1 minutě omýt. Oboje sice dost pálí, ale tkáně to regeneruje velice dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 10:38 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
Můžete vyzkoušet kašičku z papay, to velice dobře regeneruje tkáně, případně natřít aktivovaným MMS a cca po 1 minutě omýt. Oboje sice dost pálí, ale tkáně to regeneruje velice dobře.

Tak toho pálenia si užívam v poslednej dobe dost, takže to pre mna nebude nič nového.
Hned to vyskúšam.
Mimochodom, zistil som, že mms sa dá použit aj ako peeling.
Aktivoval som cca 7 kvapiek potom som to naniesol na stehno(starý flak po škrabanci), nechal to tam, neumýval, iba ked už som cítil značné pálenie tak som to pretrel urinou. Vytvorila sa doslova nechutná chrasta vyzeralo to hrozivo, no zdanie klame, potireal som to urinou až kým to samé pekne nezliezlo aj s flakom.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 10:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Tak toho pálenia si užívam v poslednej dobe dost, takže to pre mna nebude nič nového.
Hned to vyskúšam.
Mimochodom, zistil som, že mms sa dá použit aj ako peeling.
Aktivoval som cca 7 kvapiek potom som to naniesol na stehno(starý flak po škrabanci), nechal to tam, neumýval, iba ked už som cítil značné pálenie tak som to pretrel urinou. Vytvorila sa doslova nechutná chrasta vyzeralo to hrozivo, no zdanie klame, potireal som to urinou až kým to samé pekne nezliezlo aj s flakom.
Ďakujem

To není dobrý nápad, to jste se poleptal a to rozhodně není zdravé. Chce to pouze minutu, maximálně tři minuty nechat působit a omýt vlažnou vodou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 10:45 am 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Bronek píše:
Dobrý den, je vhodné použití MMS na mononukleozu?

Mononukleozu zpusobuje EB vir.Jelikoz MMS zabiji viry,je logicke ,ze by zrejme zabil i premnozeneho EBV.A nejen jeho.Jenze tim,ze pobije tyhle potvory,tak se pretezuji jatra,ktera to vsechno prefiltrovavaji.Takze ja osobne bych nejdrive klysytry vycistila tluste strevo,nasledne sankou cely travici trakt(tenke strevo nelze cistit jinak) a zaroven upravila jidelnicek(zadne maso,zadne bile jedy,zadne mlecne vyrobky vyjma kefiru).Jakmile budou trubky trochu ciste,pustila bych se do jaterni ocisty,kdy jaterni necistoty budou moci dobre odchazet cistymi strevy.Po jaterni ociste bych nasadila MMS a uzavrela to pustem.Behem uzivani MMS povazuji za velmi dulezite podporovat v ociste ledviny-brusinkove stavy,vodni melouny,caj Chanca piedra ci dalsi byliny k cisteni ledvin,ja osobne ted zkousim vyluh z Oresaku cerneho dle Clark a rekla bych ,ze je to tez detoxikacni pomocnik.

Ja sama jsem mononukleozu prodelala,ale Mudri si ji jaksi nevsimli pac sla ruku v ruce s anginou(to same u dcery).Behem pustu a specielne jednoho dlouheho (23dni) se me velmi bolestive asi 14 cistila jatra.myslela jsem ,ze u toho zdechnu.Po navratovce z tohoto pustu jsem byla na krevnich testech a po EBV ani pamatky,sono ukazalo jatra jak vyprana,funglove nova.Jeste bych dodala,ze behem ocisty jater jsem si nechala udelat tez krevni rozbor a hodnoty bilirubinu byly desive.Mudra si vubec nevedela rady,vypadala jako by neco takoveho bud jeste nikdy nevidela,nebo si myslela ze asibrzo umru:) Me rekla,ze mam rozsahle patologicke procesy na jatrech.Co to znamena v jejich kmenovem jazyce nevim,ale selsky pro me prelozeno,ze jako pruser .)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 10:51 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Jarda píše:
To není dobrý nápad, to jste se poleptal a to rozhodně není zdravé. Chce to pouze minutu, maximálně tři minuty nechat působit a omýt vlažnou vodou.

Áno poleptal, to mi bolo jasné, preto som tam dal tú urinu.
Regenerovalo sa to ale doslova bleskovo.
Nabudúce budem teda rozhodne opatrnejší a umyjem to tou vlažnou vodou.
Verím však, že nabudúce už nebude(odpustím si krkolomné kúsky).
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 10:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Maria píše:
Mononukleozu zpusobuje EB vir.Jelikoz MMS zabiji viry,je logicke ,ze by zrejme zabil i premnozeneho EBV.A nejen jeho.Jenze tim,ze pobije tyhle potvory,tak se pretezuji jatra,ktera to vsechno prefiltrovavaji.Takze ja osobne bych nejdrive klysytry vycistila tluste strevo,nasledne sankou cely travici trakt(tenke strevo nelze cistit jinak) a zaroven upravila jidelnicek(zadne maso,zadne bile jedy,zadne mlecne vyrobky vyjma kefiru).Jakmile budou trubky trochu ciste,pustila bych se do jaterni ocisty,kdy jaterni necistoty budou moci dobre odchazet cistymi strevy.Po jaterni ociste bych nasadila MMS a uzavrela to pustem.Behem uzivani MMS povazuji za velmi dulezite podporovat v ociste ledviny-brusinkove stavy,vodni melouny,caj Chanca piedra ci dalsi byliny k cisteni ledvin,ja osobne ted zkousim vyluh z Oresaku cerneho dle Clark a rekla bych ,ze je to tez detoxikacni pomocnik.

Ja sama jsem mononukleozu prodelala,ale Mudri si ji jaksi nevsimli pac sla ruku v ruce s anginou(to same u dcery).Behem pustu a specielne jednoho dlouheho (23dni) se me velmi bolestive asi 14 cistila jatra.myslela jsem ,ze u toho zdechnu.Po navratovce z tohoto pustu jsem byla na krevnich testech a po EBV ani pamatky,sono ukazalo jatra jak vyprana,funglove nova.Jeste bych dodala,ze behem ocisty jater jsem si nechala udelat tez krevni rozbor a hodnoty bilirubinu byly desive.Mudra si vubec nevedela rady,vypadala jako by neco takoveho bud jeste nikdy nevidela,nebo si myslela ze asibrzo umru:) Me rekla,ze mam rozsahle patologicke procesy na jatrech.Co to znamena v jejich kmenovem jazyce nevim,ale selsky pro me prelozeno,ze jako pruser .)

Máte to napsané dobře a logicky, ale hodně záleží na momentálním stavu ve kterém se člověk nachází. Mnoho lidí se pere s nemocí, aniž vědí kde se vzala. Na vysvětlenou, vše závisí na pH tělních tekutin a celý problém jde v jednoduché, ale logické linii. První vznikají viry a likvidují buňky, další stupeň jsou bakterie a třetí stupeň jsou plísně-většinou lékaři nazýváno rakovina. Váš stav tedy mohl mít jiný stupeň, než je stav tohoto člověka a proto ty vaše potíže nemusí být nutně stejné i při zdánlivě stejné diagnóze. Nicméně to neznamená, že váš postup je špatný, ba právě naopak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 11, 2010 11:05 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Kedy je vlastne vvhodné zastavit ten špricung?
Napadlo ma to v súvislosti s tými prehánkami.
Ja osobne čakám kým ma pár krát preženie a potom tam dávam to uhlie.
Je tento postup ok alebo to mám zastavit hned od prvej prehánky?
Po skončení urobím vždy klystýr na dočistenie.
ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz