Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 1:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 8:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Mám za sebou asi 11-tu očistu, teda budem mať po vypití štvrtej dávky epsomskej soli (o hodinu)......
Mám ale jeden problém........
Prvých 4-5 očísť šlo vešetko O.K. .... Ale od takej šiestej očisty - s výnimkou LEN JEDNEJ, asi ôsmej - vždy po vypití šťavo-olejovej zmesy - mám o také dve hodiny PROBLÉM, ktorý končí tak, že idem na WC aj so sklenenou veľkou misou (používam ju na výplach žalúdka), cítim, ako mi treba zvracať, dýcham frekvenciou asi 120 nádychov a výdychov za minútu (ústami, tak si to praje môj organizmus v ten moment), telo mi ostudenie, pot vyrazí z pokožky, chvíla akoby pred zvracaním z nevoľnosti, ale nikdy nezvraciam, lebo nakoniec to zastaví "výstrel z výfuku", ktorému akoby niečo bránilo.... Ale môže takému výstrelu brániť žalúdok ? To asi ťažko.... či ?
Fakt, nie je to NIČ PRÍJEMNÉ....... To je aj dôvod, prečo si nerobím očistu pečene každé dva týždne. Pôvodne som si chcel robiť očisty pečene každé dva týždne, až do počtu 20 očísť, a potom raz mesačne už dlhodobo. Lenže ten veľmi nepríjemný STAV tak 2-2,5 hodiny po vypití šťavovo-olejovej zmesy, ktorý mám posledných 5-6 očísť, ktorý trvá asi 30-60 minút (30-60 minút psychickej prípravy na to, čo sa bude 100% diať \":D\" ), a potom niekoľko veeeľmi nepríjemných minút na WC. Včera to ešte šlo, zažil som aj 3 krát horšie počas niektorých očísť, keď veľa nechýbalo a stonal by som ako zavýjajúci pes hoci aj o jednej ráno, NIE OD BOLESTI, ale od nevoľnosti...
Pričom je to irónia, lebo denne zjem okolo 350-420g tuku (keď jem tri jedlá, väčšinou jem tri, niekedy 2, keď som napr. niekedy doma celý deň a nestrácam energiu fyz. činnosťami), a NIKDY mi nie je z toho ťažko.... Nikdy (lebo to nekombinujem so sacharidmi). NEVIEM TEDA, PREČO MI JE TAK ŤAŽKO PO VYPITÍ ŠŤAVOVO-OLEJOVEJ ZMESY.... A to som včera vypil len 120g oleja + 180ml grep. šťavy - čiže základnú dávku... a aj tak...
Vzniká mi nejaká "vzduchová bublina" po vypití tej zmesy v žalúdku ? Alebo ? Hmm....
Má niekto z vás podobný problém pri očiste pečene, že sa bojí, že vyvráti zmes šťavy s olejom ? Nepýtam sa na to, či má niekto taký problém tesne po vypití, alebo pár minút po vypití.... To by bol problém skôr psychologického dôvodu - prílišný odpor k takej zmesy.

To máte docela divné potíže. Já bych je po takové době spíše pasoval na psychosomatické, prostě nad tím myslíte a ten stav si přímo navodíte. Vyzkoušejte si vzít kozlík lékařský, který tuším v návodu také zmiňuji, ten člověka zklidní a problém by mohl zmizet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 8:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
pve píše:
Přicházím s novými zkušenostmi. Mám za sebou:
- před měsícem první šanka
- před týdnem první očista jater
- celý týden od očisty jím jen zeleninové saláty podle Jardy, pH je během dopoledne nad 7, pak klesá

Zatím lehce bojuji s přechodem na syrovou stravu, nicméně náhodou jsem si všimnul, že mně zcela zmizely lupy z vlasů! To pro mě zní neuvěřitelně, protože s lupy zápasím od svých asi 12 let (teď je mně 36). Co já jsem vyzkoušel speciálních šampónů a nikdy nic nepomohlo. Také ekzém seborea na tvářích se mi pomalu lepší, ale na ty lupy jsem opravdu čuměl, v hlavě nemám vůbec nic! Vždy, když jsem jen pohnul hlavou, tak ze mě doslova sněžilo, ramena jsem měl vždy celá "zasněžená" od lupů. Takže velké díky Jardovi, protože jeho principy u mě fungují.

Oni fungují u každého, akorát jde o určitou vytrvalost, protože nic co se ničilo mnoho let se nemůže spravit za dva dny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 10:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Noel píše:
existuje nějaká nenásilná verze týhle očisty? myslím tím bez těch projímavejchch solí, mám docela citlivej tračník a nerad bych si ho nějak rozdráždil, díky

Tak vpít tu směs můžete i bez přípravy epsomkou, ale bude to patrně větší utrpení než bez ní, protože se vyloženě přiotrávíte vlastním bordelem z jater a můžete i omdlít. Osobně bych kůru nijak nemodifikoval, je po staletí odzkoušená a funguje dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 10:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
chiqui255 píše:
Dělala jsem první očistu jater, kúra proběhla dle očekávání. Ale po kúře se mi udělal poprvé v životě hemeroid, bylo to dost nepříjemné. Od té očisty mám řídkou ale formovanou stolici, která většinou "líže" záchod. Do té doby jsem neměla problémy se stolicí, většinou tvarovaná optimální konzistence a hlavně nelepivá. Po očistě jsem si koupila lactobacily, kdyby to té stolici chtělo pomoct, tak uvidím. Připadá mi, jako bych ty střeva měla tak prohnaná, že už tam nemám ani žádnou mikrofloru.
Očistou šlo ven tak 200 kamínků, občas i větší kousky, takže jsem byla nadšená. Také jsem si všimla, že už nemám neustálou chuť na sladké jako dříve. Pomalu se snažím upravovat životosprávu.
Co myslíte, že mám dělat k té lepší stolici?

Tak laktobacily určitě a zkontrolovat si krkacím testem stav HCl v žaludku a při nedostatku ji dodat. Jinak bych v očistách určitě pokračoval, ve 14 denním intervalu, aby se žlučové cesty optimálně pročistily.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 10:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
gio píše:
Tak nevím, od první očisty, při které jsem měl v noci silné bolesti v oblasti mezi žaludkem a hrudníkem, uběhly asi 3-4 týdny. Pár dní po očistě mi začaly potíže. Neustále krkám, mám tlak na hrudníku a hrtanu, jako by mi tam něco vázlo, na chvíli to přejde, když se najím, ale po chvilce opět. Už si říkám, že jsem žádnou očistu dělat neměl a uvažuju, že zajdu na gastro.

Tak na gastro si pochopitelně dojít můžete v tom vám nikdo nebrání, ale já bych projel očistu znovu a odstranil i případně seklý bordel a zkontroloval si stav HCl v žaludku, tu vypíná stres a pokud jste si ji vypnul, tak je nutné ji dodat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 10:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Sestus píše:
Dobry den pane Jardo, gratulujem k tak uspesnym strankam ako su tie vase vidim vykonali ste dlhu put a pomohli mnohym ludom ale aj mnohych nasrali paradne skore gratulujem, necital som uplne vsetky prispevky ale vy uvadzate epsomsku sol v ml ale sa predava na vahu aky je teda vysledny pomer,dakujem

To je pro lidi, kteří nemají doma přesnou váhu, tak si nasypou tu sůl do odměrky na cukr, nebo mouku. Jinak 1 ml je cca 1 g, čili můžete dát 60 g a je to stejné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 10:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Sestus píše:
Tak a mam za sebou dojmy z prvej pecenovej ocisty, aj ked zo mna ziadne zlate hrudky ani smaragdy nevyleteli, som rad ze som to prezil a mam pocit ze je to ako so sexom,po prve to vacsinou stoji za prd prave kvoli zbytocnym obavam a strachu.....a dojmy?

1- glauberova sol je velmi slana az hnusna, co sposobilo, ze som musel pit aj v noci a samozrejme som toho vela nenaspal, kedze to z vas za pol hodky zase vystreli opacnym otvorom.napriek unave ale pocit ocisty sa dostavil, myslim na obidvoch urovniach a kedze pan Jardo pise,ze po prve to je iba rozbeh, tak za par tyzdnov idem do toho znova, potrebujem ale hmatatelny dokaz ani nie tak kvoli sebe ako mojim rodicom pretoze chcem aby aj oni ocistu podstupili.
2-do 22.hod som nebol vyprazdneny takze myslim ze zacnem uz o hodine 17
3-termofor bol prilis horuci takze ho pripravim o cosi skorej tak okolo 21 hod


Inak diky vsetkym a hlavne jardovi za skvele stranky a pridavam motto pana zezulky
"nestaci len niecomu verit,ludia hlavne premyslajte" zdar

No vidíte, není to zase taková hrůza, čili směle do dalších a uvidíte, že výsledky se dostaví. Glauberka je něco jiného, než epsomka, kupte si epsomku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 10:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Isew píše:
Delam prvni ocistu jater. Je 5 h rano a mam za sebou zvraceni oleje a grepu. Od prvni davky epsonske soli me boli v oblasti ledvin. Nejdriv ostra bolest, ktera me zkroutila jek paragraf a ted tupa permanentni bolest. Ne v oblasti jater, ale ledvin. Jsem relativne zdravy clovek a tyto bolesti nikdy nemivam. V cem je problem? Postup jsem dodrzela dusledne. Jen ve ctvrtek, kdy byl ovocny den, jsem si ve vane udelala takovou demoverzi ocisty ledvin. Snedla a vypila jsem max. 3/4 jednoho melounu (vic jsem do sebe nedostala). Nejsem na to odbornik, ale to by snad nemelo vadit.
Proc me dle vaseho naroru boli na leve strane v oblasti ledvin?

To nedovedu posoudit, ale je možné, že ledviny jsou ještě vydrážděné tou první kůrou a dávají o sobě vědět, nicméně toho bych se zase tolik nebál, pořádně se vyčistěte a bolest odezní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 10:35 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Ludmila2 píše:
Asi před týdnem jsem se snažila vyloučit kameny ze žlučníku dle metody dr.Berana. Dle ultrazvuku jsem měla kameny 6mm*20mm. Kameny vyšly docela velké, asi 2cm, zeleno-hnědé barvy, ale bylo mi řečeno, že tak velké kameny nemohou projít žlučovody. Jedná se spíše o reakci žluči a karlovarské soli ve střevech. Docela mě to zklamalo, ale všimla jsem si, že ve Vašem návodu píšete, že někdy vyjdou kameny velké jako švestka, tak nevím. Chtěla bych též zkusit očistu jater. Mám ale gastritidu žaludku a Helikobaktery Pyroli, tak nevím jestli je vhodné jíst více jablek a džusu. Paní doktorka si na mě udělá čas až po dovolené asi 15.8.a napíše mi nějaká antibiotika. Moc se mi antibiotika brát nechtějí. Četla jsem, že je na likvidaci těchto bakterií vhodné i koloidní stříbro. Za jak dlouho můžu po očistě žlučníku zkusit očistu jater? Děkuji Ludmila

Očisty se dají jet s odstupem dvou týdnů stále a po týdnu kratší dobu. Antibiotika vám uvedenou bakterii nezlikvidují, ale střevní mikroflóru zcela určitě, je to tedy blbost je brát. Patrně nemáte v žaludku dostatek HCl a tím vzniká uvedený problém. Udělejte si krkací test a pokud zjistíte, že HCl máte málo, nebo žádnou, je třeba ji dodávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 10:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
gio píše:
PROSÍM, co znamená, že po očistě jater (byla první) mám zdravotní problémy, které jsem před očistou neměl? potíže s trávením, pálení žáhy, bolest žlučníku. Myslel jsem, že mi to pomůže se pročistit, místo toho mi problémy začaly. moc díky za reakci.

Ono dost záleží, zda jste nějaký bordel vyloučil, nebo ne, pokud ne, tak se třeba pouze posunul a přicpal vývod, což může být zdrojem uvedených potíží. Kůru bych zopakoval a zkontroloval si krkacím testem HCl v žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 10:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Isew píše:
Mame stejne zkusenosti. Ocistu jsem provadela zdrava, bez jakychkoli problemu a spis jako prevenci. Po ociste se mi ozyvaji ledviny a jatra. Tupa bolest, nastesti ne porad, ale kdyz se to ozve, tak je to "lahudka". Pali me zaha. O nejakem pribytku energie nemuze byt ani rec. Naopak. Dnes uz by mi podle navodu melo byt lip, ale neni. Vychazi mi z toho jedine. Proc jsem se do toho poustela? Jen jsem si uskodila a mozna spustila neco, co by se nikdy neozvalo. V rode nikdo nikdy problemy s ledvinami ani s jatry nemel. Do dalsi ocisty se poustet nebudu. Kdo vi, jestli bych si nerozjela dalsi hruzy. Moje doporuceni. Pokud jste zdravi, tak se na tuhle ocistu vybodnete.

To nemáte moc správný názor, blbě vám může být pouze z vlastního usazeného bordelu a pokud se domníváte, že by problém bez očisty nikdy nevznikl, musím vás zklamat. Určitě by vznikl a mnohem horší i když třeba za několik let, čili raději nad tím více přemýšlejte a nedělejte ukvapené závěry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 11:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Isew píše:
Spíš než cokoli jiného mi vadí, že se v návodu na očistu nezmiňují rizika s očistou spojená. Pouze to, že po očistě vám bude lépe a získáte mnohem víc energie. Ze své zkušenosti mohu uvést - bolesti v oblasti bederní páteře (na jiném webu to jako riziko zmiňují, tady ne) (odezní, neodezní?), úbytek energie proti původnímu stavu cca o 60 %. V návodu naopak vnadí na to, že energie přibude. Do návodu by se určitě mělo dát, že dojde k "poleptání" konečníku a pálivému efektu. Že je možné, že během kůry, i když se dodrží postup, může dojít ke zvracení, bolestem, které vedou k probdělé noci apod. Zkušeností je tady na to dost. Kdo bude o očistě uvažovat, bude mít všechny informace a může se rozhodnout, zda do toho jít, či ne. A když se přesto rozhodne, bude vědět, co ho může čekat a nebude tak vyplašený, jako třebá já.
V návodu by to být mělo, neboť ne každý má čas si přečíst 170 stránek. A rizika s očistou spojená existují.
A jak je to tedy - po 14h pít či nepít?

To si život představujete opravdu jednoduše. Někdo neomylný za vás vymyslí postup, který bude vždy a za všech okolností fungovat a obsahovat veškerá rizika s tím spojená. No, pokud jako příklad vezmu obyčejné přecházení ulice, při kterém ročně zahyne jenom u nás mnoho lidí, vidím tuto kůru i přes nezpochybnitelná rizika naprosto bezpečnou. Všimněte si, že přecházením silnice se zabývají týmy odborníků a stejně je to prd platné, bez použití vlastní hlavy prostě člověk nepřežije moc dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 11:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="mirrinda":2rqo1t7o]Zdravím pane Jardo,

Chtěla bych poprosit o nějaký jídelníček pro těhotné. Nebo spíše co, kolik za den sníst. Co je potřeba ke zdraví obou, aby nic nechybělo nebo naopak nenadbývalo. Myslím např. jak nahradit chleba, maso nebo když už, tak jaké jíst. Nebo kolikrát rybu týdně. Co z mléčných výrobků, jen jogutry? Jaká semínka, ovoce, zelenina, minerály, adt.
Mám za sebou několikaterou očistu jater, tak doufám, že už tam toho bordelu moc nemám. Léky jsem nebrala v poslední době žádné, ani antikoncepci. Ale přesto si myslím, že

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 11:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Isew píše:
Nevim jestli reagujete na vyse uvedene prispevky, ale ja jsem pred ocistou zdrava byla. Nepiji alkohol, nekourim a stravuji se relativne dobre. Zadne alergie ani priznaky choroby. Nikdo me do ocisty nenutil, ale pozitiva(prisun energie, ktera mi pri dvou malych detech casto chybi) mi za ten pokus stal. Po ociste, energie mnohem mene nez predtim a bolesti v bedrech. A dale nechapu vasi poznamku o rozumu. I kdyby se cosi neprijemneho stalo, mam rozum, ktery jsem nedostal na to, abych ho nosil a hrkal mi v hlave, ale abych premyslel? Co tim prosim chcete rict? Boli me v bedrech. Mam jit do dalsi ocisty a riskovat jeste vetsi komplikace? Rozum mi rika, ze rozhodne ne. Kcemu je mi rozum, kdyz mam zdravotni problemy prokazatelne zpusobene ocistou? Ted rozumem musim hledat alternativni zpusoby, ktere bolest, kterou jsem do te doby nikdy nemela, vyresim.
Pokud pan jarda v navode uvadi pozitiva ocisty, tak by mel jednim dechem dodat, ze mohou byt komplikace, ale o tom tam nic neni. V kazdem pribalovem letaku jou vypsany nezadouci ucinky a clovek se muze rozumem rozhodnout, zda mu to zato stoji. Coz tady rozhodne chybi. A pokud jsem brala pana jardu, jako odbornika na danou vec, tak jsem mu verila v tom, co doporucuje. Byla to chyba a ano, spatny usudek a nedostatek inormaci. Jsem zase o neco chytrejsi a jatra si buu cistit dlouhodobe, mene agresivnimi zpusoby. Pokud bych vedela, co muze nastat, mohla bych se zlobit tak akorat nasebe, ze i pres to jsem do toho sla. Ale verila jsem, naivne, ze by pan jarda pripadne komplikace zminil.

Reakcí na vaše stížnosti již bylo dost a nyní ta bomba "Prokazatelně způsobené jaterní očistou" no to nemá chybu, již nemám slov, jak to víte? Bez bordelu v těle není bolestí, ani nemocí a jaterka vám bordel přidala?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 11:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
redbat píše:
neabsolvovala som este ocistu jater ani ledvin, ale ked siom vo februari zacala s vita stravou a klystirmi.... zacala som pit dost zeleninove stavy... tak nastal detox a u mna sa to prejavilo zhorsenim pleti, ZHORSENIM ZRAKU (som kratkozraka, nosim okuliare a dost ma to vtedy obtazovalo) a tiez ma dost BOLEL CHRBAT - citila som asi kazdy stavec.... ale vsetko toto po case preslo... trvalo to mozno 2-4 tyzdne... nie je to u vas tiez len docasne?

To jste vystihla dobře, jenže netrpělivost a divné myšlení je pro některé lidi největší brzdou na cestě ke zdraví.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz