Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 11:31 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 22, 2013 8:23 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Tož to joooo....vzala to objížďkou. To lidské tělo, to je ale něco, co?!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 22, 2013 8:27 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
To mi připomíná tu urban legend, jak jedna žena polykala pravidelně antikoncepční pilule, ale přesto otěhotněla, a to miminko - představte si to !!!! když se narodilo, tak mělo v sevřené ručičce ty nasbírané pilule! A to jako FAKT!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 24, 2013 1:21 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
Markétuše no, pozerám, že takmer každý váš príspevok je plný irónie a výsmechu, reagujete všade, kde sa dá, ale nemáte čo povedať. K vášmu otrasnému prejavu sa vyjadrovať nebudem, ale určite k tomu, že porušujete pravidlá tohto fóra minimálne v bode, ktorý hovorí, že: "Diskuze není místem pro léčení vlastního ega a pokec "za každou cenu". Tento server se vyznačuje jednou obrovskou hodnotou - a sice, že se zde ti, co něco umí a co už mají nějaké zkušenosti a prokazatelné výsledky snaží pomáhat druhým. Bohužel jsou i tací, kteří význam něčeho takového nechápou, a místo aby naslouchali a učili se, snaží se neustále něčím nesmyslně argumentovat a prosazovat tak převážně vlastní ego".
Vážne nechápem, že ste tu ešte stále tolerovaná.

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 24, 2013 7:26 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Markétuše dost jsem sledoval diskuze na http://diskuse.doktorka.cz/alternativni ... ody-lecby/ kde probihaly predevsim driv utoky ze strany priznivcu klasicke mediciny na lecitele a propagatory alternativy. Priznivci klasiky stejne jako Marketuse napadali alternativce ze pisi hrubky, ze nemaji vzdelani a kdyz jim dosly jakekoliv argumenty tak jen urazeli. Osobne bych preferoval, kdyby misto urazek a vytahovani se s cestinou predvadeli, ze toho umeji vic vylecit. Je sice vyborny, ze studovali 6 let a umeji pravopis, ale to bohuzel neni u doktora to nejdulezitejsi, aspon podle mne. A vylecit toho umeji opravdu hodne malo a maskuji to tim, ze tvrdeji, ze je vetsina nemoci nevylecitelna. A kdyz se nekdo i pres jejich viru v nevylecitelnost vyleci sam, tak zkratka reknou, ze to bylo placebo a to se nepocita.
No jo, tak aspon ze umeji tu cestinu. \":(\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 25, 2013 10:32 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
To že z paní vyšla obrovská hnědo-rudá či jaká kýho výra cysta "normálně střevama", je prostě nesmysl a můžete si na Markétuši útočit jak chcete. Ta mladá paní, co má hodně nemocí do sebe pere jednu piluli za druhou a zalévá to vlastní močí, prostě týrá svoje zažívání, tak je jasné, že je jí stále hůře a hůře. Jak tedy vysvětlíte, že lidé, co toto neprovádějí, nemají takové problémy jako ona?
Markétuše píše sice ostře, ale musím s ní souhlasit.
A ještě něco - když tedy jsou tu lidé zamořeni kily červů, včetně tasemnic a škrkavek, jakto, že například patologové při pitvách na toto neupozorňují?!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 25, 2013 11:01 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Nechapu proc sem takovi lidi vubec lezou, kdyz je to nezajma!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: prosim pomoc
PříspěvekNapsal: sob říj 26, 2013 9:55 pm 
Offline

Registrován: stř říj 02, 2013 5:31 pm
Příspěvky: 13
Dobry vecer, mam 40 rokov a pred casom som dostala 2 zlcnikove zachvaty, a skoncila som v nemocnici, kde mi boli diagnostikovane zlcove kamene, videla som na sone 3, ale je ich viac o velkosti asi 1cm. Pritom mi bola diagnostikovana gastritida, Helicobacter pylori a zaludocny vred. Ten zaludok si teraz liecim silnymi antibiotikami, a na januar som objednana na operaciu zlcnika, ale hladam riesenia, kde by operacia nebola nutna. Aj teraz mam bolesti zlcnika, bojim sa aby som neskoncila na operacnom stole. Mam aj nafuknute citlive brucho, poradte prosim. Beriem Magne B6na rozpustenie kamenov, ale mam obavy, ze prave to mi vyvolava zlcnikove zachvaty. a keby som sa dala na zlcnikovu kuru, tak by mi ublizilo uzitie epsom. soli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2013 9:49 am 
Offline

Registrován: ned říj 27, 2013 9:46 am
Příspěvky: 1
tu je text nasej modernej mediciny oficialny modernou medicinou brany za fakticky a pouzivany......Žlčník je orgán podobný vaku, ktorý sa nachádza pečeňou. Zhromažďujú sa v ňom tráviace sťavy – žlč. Za určitých okolností môžu zo žlče vznikať žlčové kamene ( v odbornej terminológii cholecystolitiáza).
Približne 60% ľudí, ktorí majú žlčové kamene o nich väčšinou ani nevedia, pretože nemajú žiadne ťažkosti. Avšak kameň sa môže dostať zo žlčníka do žlčovodu, ktorý spája žlčník s črevom a upchať toto spojenie. Ak sú žlčové cesty úplne zablokované objaví sa silná bolesť v pravej hornej časti brucha. Obvykle bolesť pociťujete aj v hornej časti chrbtice. Bolesť začína náhle, často býva spojená so zvracaním a trvá cca 3 hodiny. Takáto epizóda je známa ako „žlčníkový záchvat“. Úplna alebo čiastočná blokáda žlčníka môže zapríčiniť podráždenie a zápal žlčníka. Toto môže byť sprevádzané horúčkou a žltavou farbou pokožky, ktorá sa nazýva žltačka. Toto nastáva, ak záchvat trvá vyše 3 hodín.

..celý článok v prílohe..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 11:43 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
sophie píše:
Dobry vecer, mam 40 rokov a pred casom som dostala 2 zlcnikove zachvaty, a skoncila som v nemocnici, kde mi boli diagnostikovane zlcove kamene, videla som na sone 3, ale je ich viac o velkosti asi 1cm. Pritom mi bola diagnostikovana gastritida, Helicobacter pylori a zaludocny vred. Ten zaludok si teraz liecim silnymi antibiotikami, a na januar som objednana na operaciu zlcnika, ale hladam riesenia, kde by operacia nebola nutna. Aj teraz mam bolesti zlcnika, bojim sa aby som neskoncila na operacnom stole. Mam aj nafuknute citlive brucho, poradte prosim. Beriem Magne B6na rozpustenie kamenov, ale mam obavy, ze prave to mi vyvolava zlcnikove zachvaty. a keby som sa dala na zlcnikovu kuru, tak by mi ublizilo uzitie epsom. soli.

proc by ti ublizilo uziti epsomske soli? jak jsi na to prisla? Zatim jsem si nevsiml, ze by epsomka nekomu ublizila. nerikal ti to nejaky doktor nebo lekarnik?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon říj 28, 2013 5:20 pm 
Offline

Registrován: stř říj 02, 2013 5:31 pm
Příspěvky: 13
pv33 píše:
proc by ti ublizilo uziti epsomske soli? jak jsi na to prisla? Zatim jsem si nevsiml, ze by epsomka nekomu ublizila. nerikal ti to nejaky doktor nebo lekarnik?

no na tu gastritidu by mohla epsomka zle zaposobit aj ked uz doberam antibiotika, a keby sa zasekli kamene v zlcovode pri tej kure, mala som aj teraz cez vikend zlcnikovy zachvat, a len teraz mi odpuchlo brucho, tak mam obavy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 29, 2013 9:43 am 
Offline

Registrován: pát zář 06, 2013 7:53 pm
Příspěvky: 10
Hlásím se do klubu odvážlivců. V sobotu jsem se do očisty jater pustila i já-vášnivá čtenářka Jardových stránek. Po vypití oleje s citronovou šťávou jsem ulehla podle návodu…ale ty dva předešlé drinky z epsomky mě pořádně proháněly, takže jsem asi po hodině musela vstát a jít se vyprázdnit…cestou ze záchodu jsem omdlela, potloukla se a naprosto zřetelně viděla všechny svatý. Ještě ráno jsem myslela, že už nikdy!!!….ovšem po tom, co se začaly po klystýrech vyplavovat kamínky, tak to nevzdám a pokračovat budu. Během dne všechno odeznělo a bylo dobře. Celkem asi 30 kamínků velikosti hrášku a hromady maličkých…Jeden velikosti fazole. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte říj 29, 2013 11:34 am 
Offline

Registrován: stř črc 03, 2013 6:54 pm
Příspěvky: 32
Jj, mám podobnou zkušenost, i když neskončila omdlením. Mám za sebou 2 očisty a u obou, když jsem šel v noci na WC, tak se mi udělalo zle a musel jsem si na chvilku sednout a rozdýchat to. Pak už bylo zase dobře. Evidentně to ale souvisí s tím, jak se to svinstvo uvolňuje z jater, myslím, že to tady pan Jarda i někde psal. Takže se nenechte odradit, jen na sebe dávejte příště více pozor. Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 5:17 pm 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
Měl bych dotaz na vhodnou stravu při očistě jater, protože syrová strava mi nevyhovuje.

- Ve čtvrtek mohu cokoliv bez tuku, např. bílou rýži s dušenou mrkví, cuketou atd.?
- Čím začít v sobotu po očistě, mohu taky rýži s dušenou zeleninou? Tady už mohu nějaký tuk? Štáva z jablek a jablko má dopoledne po očistě nějaký význam?

Pátek s jablečnou šťávou je mi jasný, to je třeba dodržet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 10:00 pm 
Offline

Registrován: úte zář 20, 2011 11:55 pm
Příspěvky: 76
fdh píše:
5 klystyru neni zas tak silene... myslim, ze je spis dulezity to vyplachnout, kdyz uz se dela takovahle ocista, kde je toho bordelu potom ve streve hodne... urinou to nedelam, pac nemam k dispozici takove mnozstvi... provadim to na radu Jardy vodou a citronem.... a funguje to vyborne....

ono taky kdyz jdete treba na hydrocolon a dobu vas tam proplachujou, tak tam toho je taky dost...

ja si zberam urinu v piatok pocas dna a este aj po prvej a druhej epsomke . je to blbost pouzivat takuto urinu na sobotnajsie klystiry
dik moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 5:49 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 21, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 59
Markétuše \":roll:\" Od zášti a nenávisti ste tu vy a zrejme preto ich vidíte aj tam, kde sú naopak vysoko fundované znalosti, široký prehľad, snaha a ochota pomôcť. Ale holt: "Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí." \":!:\"

_________________
"Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe." Tecumseh Shawnee


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz