Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 12:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 13, 2010 2:21 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Mat píše:
5 klystýrov, to je celkom dost.
Robíte to urinou?

5 klystyru neni zas tak silene... myslim, ze je spis dulezity to vyplachnout, kdyz uz se dela takovahle ocista, kde je toho bordelu potom ve streve hodne... urinou to nedelam, pac nemam k dispozici takove mnozstvi... provadim to na radu Jardy vodou a citronem.... a funguje to vyborne....

ono taky kdyz jdete treba na hydrocolon a dobu vas tam proplachujou, tak tam toho je taky dost...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 13, 2010 9:23 pm 
Offline

Registrován: ned úno 14, 2010 7:31 pm
Příspěvky: 10
Tak také mám za sebou úspěšně třetí kůru.Průběh bez problémů jako u předchozích.Netuším však, jestli již po třetí kůře může být člověk úplně prázdný.Při této očistě šla ven pouze ráno nazelenalá a pak již jen čistá voda,bez jakýchkoliv kaménků či bordelu.Výsledek úplně opačný jak při předchozích dvou očistách.Chtěla bych se proto zeptat, zda opakovat kůru opět po 14 dnech nebo udělat delší pauzu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 10:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
draha22 píše:
Tak také mám za sebou úspěšně třetí kůru.Průběh bez problémů jako u předchozích.Netuším však, jestli již po třetí kůře může být člověk úplně prázdný.Při této očistě šla ven pouze ráno nazelenalá a pak již jen čistá voda,bez jakýchkoliv kaménků či bordelu.Výsledek úplně opačný jak při předchozích dvou očistách.Chtěla bych se proto zeptat, zda opakovat kůru opět po 14 dnech nebo udělat delší pauzu?

Je to otázka zda bylo všechno tak jak má. Důležité je nastřádání velkého množství žluče, správné načasování do lunární fáze, pitný režim, momentální stav organizmu a mnoho dalších faktorů. Opravdu vhodné je tak tři týdny počkat, až se případné kameny zase posunou a provést další kůru. Pokud by i ta byla bez markantního výsledku, tak se játra dají považovat za vyčištěná a další očistu bych viděl tak po dvou, až třech měsících.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 11:33 am 
Offline

Registrován: ned úno 14, 2010 7:31 pm
Příspěvky: 10
Děkuji za Vaši odpovědˇ.Myslím si, že by to mělo být v pořádku, poněvadž jsem dodržovala vše jako v předchozích 2 očistách.Myslím tím přesné načasování,pitný režim.Určitě však budu opakovat tuto kůru dle Vaší rady opět po 3 týdnech a uvidíme co z toho zase bude. Při prvních dvou jsem se nestačila divit, co se v nás ukrývá.Mějte se pěkně a ještě jednou děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 11:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Mám za sebou druhou očistu jater a opět nic. Ani po klystýrcích. Jen jakoby zelený hlen, ale žádný písek, či kaménky. Je možné, že pokud tam cosi bylo, že by to hořčík rozpustil, či mám jen vsugerováno, že by tam po kávě cosi být mělo ? Díky.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 3:07 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Veverka píše:
Mám za sebou druhou očistu jater a opět nic. Ani po klystýrcích. Jen jakoby zelený hlen, ale žádný písek, či kaménky. Je možné, že pokud tam cosi bylo, že by to hořčík rozpustil, či mám jen vsugerováno, že by tam po kávě cosi být mělo ? Díky.

Asi segscia, ved Ty zijes tak cisto v tak cistom prostredi, ze by som sa divil, keby si mala zanesenu pecen. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 6:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Xion píše:
Asi segscia, ved Ty zijes tak cisto v tak cistom prostredi, ze by som sa divil, keby si mala zanesenu pecen. \":-)\"

Jéje. Díky, snažím se žít zdravě, ale stále mám do ,,králika" daleko. Ještě jsem nepročetla celý tento web a už vidím i chyby, které dělám a pomalu je odstraňuji.
Někde musím mít v sobě cosi, co dělá paseku.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 9:16 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
fdh píše:
5 klystyru neni zas tak silene... myslim, ze je spis dulezity to vyplachnout, kdyz uz se dela takovahle ocista, kde je toho bordelu potom ve streve hodne... urinou to nedelam, pac nemam k dispozici takove mnozstvi... provadim to na radu Jardy vodou a citronem.... a funguje to vyborne....

ono taky kdyz jdete treba na hydrocolon a dobu vas tam proplachujou, tak tam toho je taky dost...

Vyplachnut predovšetkým.
Tiež ma napadlo to množstvo uriny, no je fakt , že na jej aplikáciu som si dost zvykol.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 9:20 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Mat píše:
Vyplachnut predovšetkým.
Tiež ma napadlo to množstvo uriny, no je fakt , že na jej aplikáciu som si dost zvykol.

to je mozne, ale mnozstvi na pet urin \":-D\" to nemam...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 11:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Veverka píše:
Mám za sebou druhou očistu jater a opět nic. Ani po klystýrcích. Jen jakoby zelený hlen, ale žádný písek, či kaménky. Je možné, že pokud tam cosi bylo, že by to hořčík rozpustil, či mám jen vsugerováno, že by tam po kávě cosi být mělo ? Díky.

Hořčík vápenné kameny rozpustí a to zelené a další bordel může být cholesterol dosud neusazený do kamenů, což je docela běžné, ale i to vyndat ven je velice prospěšné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 6:02 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Jarda píše:
Hořčík vápenné kameny rozpustí a to zelené a další bordel může být cholesterol dosud neusazený do kamenů, což je docela běžné, ale i to vyndat ven je velice prospěšné.

Díky, určitě budu pucovat játra i střeva vícekrát.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 10:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Jarda píše:
Hořčík vápenné kameny rozpustí a to zelené a další bordel může být cholesterol dosud neusazený do kamenů, což je docela běžné, ale i to vyndat ven je velice prospěšné.

Ještě mi to vrtá hlavou. Kdepa já do sebe dostanu nepříznivý cholestrol ? Jediné tuky, kterých si užívám jsou v kozím mléce / živočišné tuky /. Tam je to ale HDL cholesterol. I co jsem si nechala dělat rozbory krve, tak vše bylo na spodních hranicích norem. Je tedy možné, že očista jater, žločovodů i střev mi pomůže odbourat z těla všechny škodliviny. A ty určitě mám taky. Budu bádat a studovat. Ještě pořád vím strašně málo. A co jsme se kdysi učili ve škole použiji dnes jen z části.
Pořád nemohu přijít na to, kde dělám zásadní chybu. Jedinou mou neřestí, které se nemohu stále zbavit je káva. \":(\" \":(\" \":(\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 12:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Veverka píše:
Ještě mi to vrtá hlavou. Kdepa já do sebe dostanu nepříznivý cholestrol ? Jediné tuky, kterých si užívám jsou v kozím mléce / živočišné tuky /. Tam je to ale HDL cholesterol. I co jsem si nechala dělat rozbory krve, tak vše bylo na spodních hranicích norem. Je tedy možné, že očista jater, žločovodů i střev mi pomůže odbourat z těla všechny škodliviny. A ty určitě mám taky. Budu bádat a studovat. Ještě pořád vím strašně málo. A co jsme se kdysi učili ve škole použiji dnes jen z části.
Pořád nemohu přijít na to, kde dělám zásadní chybu. Jedinou mou neřestí, které se nemohu stále zbavit je káva. \":(\" \":(\" \":(\"

Ten si tělo klidně tvoří i když žádný nepřijímáte, závisí to na mnoha faktorech, ale klidně ho můžete mít moc i když vůbec žádný nesníte. Kafe není nijak moc škodlivé a dle mého názoru rozumně používané a doplněné vhodným pitným režimem, neškodí skoro vůbec, tam škodí hlavně ten cukr a mléko, kterého tam lidé dávají zhruba 1:1.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 12:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Jarda píše:
Ten si tělo klidně tvoří i když žádný nepřijímáte, závisí to na mnoha faktorech, ale klidně ho můžete mít moc i když vůbec žádný nesníte. Kafe není nijak moc škodlivé a dle mého názoru rozumně používané a doplněné vhodným pitným režimem, neškodí skoro vůbec, tam škodí hlavně ten cukr a mléko, kterého tam lidé dávají zhruba 1:1.

Áha. Kávu piju rozpustnou, či překapanou, ale bez cukru a bez mléka. To mám nejraději přímo u zdroje. \":D\" Budu tedy bádat dál, kde je ten zakopaný pes. \":(\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 15, 2010 3:15 pm 
Offline

Registrován: pát úno 06, 2009 8:04 am
Příspěvky: 46
Bydliště: Valašské Meziříčí - Hrachovec
Očista jater úspěšně provedena u mne i manžela. Mám ale dotaz ohledně kamarádky, která nemá žlučník. Může očistu provádět?
Mohu v den očisty pít pomerančovou a grepovou šťávu? právě jsem zkazila odstředivku, další levný kus nechci kupovat a na Angel nyní nemám finanční prostředky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz