Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 8:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 4:36 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
beati_paoli píše:
Nevíte náhodou někdo, kde v současnosti sehnat chloritan (MMS1)? Nějaký důvěryhodný zdroj za rozumnou cenu? Poprvé jsem kupoval přes czChem, ale kvůli ceně se mi opět nechce. Tak pokud by někdo věděl budu rád.

Díky a pohodové svátky.

http://www.fichema.cz/110-chloritan-sodn---naclo2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rakovina +mms
PříspěvekNapsal: sob pro 28, 2013 12:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
jajja píše:
Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o pomoc? Přítel má zvětšené varle, utz špatné a krev taky- prý nádor(rakovina). Mohu poprosit o radu, popřípadě jestli neznáte nějakého lékaře ktrerý používá také mms. Prý bude nutná operace ( odstranění varlete). Jsme od České Třebové.Přítel mms používal asi půl roku, ale varle se dál zvětšovalo. Přítel se domnívá že by se mohlo jednat o houbu candidu vyživovanou kvasinkami. Proto užívá přísnou dietu (žádné cukry, atd..), a každé jídlo zapíjí kefírem. Důležité je aby se varle začalo zmenšovat, ale to nevíme jak. Děkuji jajja

Nechci vám MMS hanět, ale v takovém případě je asi vhodné volit komplexnější přístup, než se zaměřit pouze na MMS. Dieta je docela samozřejmostí, ale zaměřil bych se také na hormony a parazity


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 28, 2013 12:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
johnns píše:
Děkuju za odpověď.

Pro přehled pro všechny uvádím, že u koupelí jsem se postupně dostal na 1000 kapek. Cítil jsem se stejně jako při 300 kapkách. Žádné kašlání. Průdušky jsou skoro v pohodě. Nutno dodat, že perorálně mi MMS cca od 6-8 kapek naráz moc dobře nedělá, koupele jsou u mě snesitelnější.

Pro doplnění uvádím, že kubatura koupelny je 18m3. Dveře zavřené, někdy na pěst otevřené. Doba koupele 20-30 minut. Voda 35-40°C.

No, to si docela hrajete se zdravím, něco podobného jsem zkoušel, sice s ještě větším počtem kapek a musím říci, že to byla velice nepříjemná zkušenost, kterou bych rozhodně nechtěl opakovat. Navíc jsem si asi v půlce půlhodinové koupele naštěstí otevřel okno a to bych řekl mě zachránilo od opravdu fatálníách komplikací. Pokud jde o průnik pokožkou v tom nevidím problém, ale nadýchat se výparů je opravdu nebezpečné, rozdýchával jsem ten pokus dobré dvě hodiny a slušně jsem se celou dobu dusil, opravdu to bylo zajímavé.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 28, 2013 12:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zahradnik píše:
Dobrý den.

Zajímalo by mne, zda je možné zkombinovat koupel s MMS (chloritan sodný aktivovaný kyselinou chrorovodíkovou) zároveň s remineralizační koupelí (30g jedlé sody, 30g himalájské, 30g epsomky). Zda by si tyto 2 metody ve vaně mohli zachovat svůj původní účel. Nedošlo by k nějaké reakci a tím tedy k znehodnocení jak MMS nebo minerálů?

Osobně bych to nekombinoval, každé má jiný účel a je otázkou jak se budou jednotlivé složky k sobě chovat, nikdy jsem nic takového nezkoušel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 29, 2013 3:42 pm 
Offline

Registrován: ned úno 05, 2012 4:01 pm
Příspěvky: 33
Jarda píše:
No, to si docela hrajete se zdravím, něco podobného jsem zkoušel, sice s ještě větším počtem kapek a musím říci, že to byla velice nepříjemná zkušenost, kterou bych rozhodně nechtěl opakovat. Navíc jsem si asi v půlce půlhodinové koupele naštěstí otevřel okno a to bych řekl mě zachránilo od opravdu fatálníách komplikací. Pokud jde o průnik pokožkou v tom nevidím problém, ale nadýchat se výparů je opravdu nebezpečné, rozdýchával jsem ten pokus dobré dvě hodiny a slušně jsem se celou dobu dusil, opravdu to bylo zajímavé.

To je právě zvláštní, neměl jsem žádné problémy s dýcháním. Ani žádné kašlání. Prostě jako po normální koupeli. Po dosažení tohoto počtu jsem snížil na 200 kapek na koupel, protože jsem nezaznamenal v účinnosti žádný rozdíl a lezlo by to do peněz. Znovu pro všechny opakuji, že jsem na 1000 kapek najížděl postupně. Mimochodem, průdušky v pohodě, vyléčeno:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 7:34 am 
Offline

Registrován: ned lis 03, 2013 4:42 pm
Příspěvky: 33
Zdravim Vas vsetkych.Stala sa mi taka vec.Mam silnu nadchu.Vcera som si namiesal koncentrat mms.A vdychoval som uvolnene pary.Uz vecer ma zacali boliet priedusky,piska mi v nich ako v komine,mohol som si tym chlordioxidom poskodit priedusnice?Pripominam,ze som sa plyn snazil vdychovat opatrne,viem ako to stipe v nose.Dakujem za opoved.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 9:38 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Talo píše:
Zdravim Vas vsetkych.Stala sa mi taka vec.Mam silnu nadchu.Vcera som si namiesal koncentrat mms.A vdychoval som uvolnene pary.Uz vecer ma zacali boliet priedusky,piska mi v nich ako v komine,mohol som si tym chlordioxidom poskodit priedusnice?Pripominam,ze som sa plyn snazil vdychovat opatrne,viem ako to stipe v nose.Dakujem za opoved.
Z knihy MMS/CDS Jednoducha a ucinna lecba nemoci, str.33-34:
Citace:
INHALACE - Působení MMS v plicích.
Následujte těchto instrukcí ! Vaše plíce nemají žádná čidla signalizující bolest a můžete si je poškodit, aniž byste to cítili.
Inhalace výparů MMS musí být prováděna velmi opatrně. Pro inhalaci nikdy, za žádnou cenu neužívejte více, než 2 aktivované kapky.
1) Dejte 2 kapky MMS v hrnku, přidejte aktivátor a hrnek přikryjte.
2) Cekejte 20 sekund, odkryjte hrníček a zvedněte jej k nosu.
3) Natáhněte výpary pomalu nosem. Vždy jen jednou a v okamţiku, kdy pocítíte, že to štípe, ihned přestaňte.
4) Druhý nádech udělejte ústy. Zpočátku jen jednou. Měli byste si potě odkašlat. To je to, co je potřebné. Pak byste měli cíleně několikrát zakašlat po několika hodinách. Musíte uhynulé původce nemocí dostat z plic a jinak, než kašlem to nejde. Většinou stačí jen krátké odkašlání.
Přímé ošetření plic má tu výhodu, že MMS, které takto dostanete dovnitř, je stokrát více, než toho, co byste do nich dostali jeho pitím. Nakonec se tam také dostane, ale léčení bude mnohem pomalejší.
Rychle se naučíte několika vdechům dva nebo třikrát za den, ale postupujte opravdu velmi pomalu. Nemohu dostatečně zdůraznit, že musíte postupovat opravdu pozvolna, propracovat se aţ k několika nádechům ráno a večer. Plíce se pozvolna začnou léčit. Mějte na paměti, že tato technika využívá kysličník chloričitý o síle přibližně 100%. Výpary vystupující ze dna nádobky jsou 100% kysličník chloričitý, ale ten se mísí s jistým malým množstvím vdechovaného vzduchu.
Dostat MMS do plic jiným způsobem není snadné. Když ho bereme perorálně, musí kysličník chloričitý vstoupit do krve v žaludku, putovat celým tělem, aby nakonec skončil v plicích. Krev ale v plicích musí sbírat kyslík a kromě malých množství se nedostane na tu stranu plic, kde se vylučuje kysličník uhličitý. Není pro to žádný důvod. Kysličník uhličitý prostě vydechneme. Množství kysličníku chloričitého, které je pak k dispozici pro likvidaci patogenů, s oblibou vegetujících na vnitřní straně plic, je nesmírně omezené. Vdechnutý kysličník chloričitý se ovšem dostane přímo do plic a je ho přinejmenším stokrát více, než by se tam dostalo cévním přenosem. A tak si kysličníkem chloričitým každé ráno uděláte plíce trochu čistší.
Pamatujte !
• nikdy více než 2 kapky MMS 1;
• postupujte polehoučku a pomalu; a ne více než jedno vdechnutí nosem a jedno ústy.
Při použití výše uvedených instrukcí k zlepšení stavu svých plic, berete veškerou zodpovědnost na sebe.
Nemohu ji převzít za vás. Mohu říct jen tolik, že jsem udělal to a to a jiní mi řekli, ţe to udělali také. V mnoha případech, to je to jediné, co vám může navrátit život. Ale děláte to zcela na vlastní zodpovědnost.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 11, 2014 6:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
johnns píše:
To je právě zvláštní, neměl jsem žádné problémy s dýcháním. Ani žádné kašlání. Prostě jako po normální koupeli. Po dosažení tohoto počtu jsem snížil na 200 kapek na koupel, protože jsem nezaznamenal v účinnosti žádný rozdíl a lezlo by to do peněz. Znovu pro všechny opakuji, že jsem na 1000 kapek najížděl postupně. Mimochodem, průdušky v pohodě, vyléčeno:)

Tam hraje svoji roli mnoho faktorů, třeba teplota a vlhkost prostředí, kubatura prostoru a mnoho dalších, čili zde chci pouze upozornit, že za určitých podmínek jde o velice riskantní počínání.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 11, 2014 6:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Talo píše:
Zdravim Vas vsetkych.Stala sa mi taka vec.Mam silnu nadchu.Vcera som si namiesal koncentrat mms.A vdychoval som uvolnene pary.Uz vecer ma zacali boliet priedusky,piska mi v nich ako v komine,mohol som si tym chlordioxidom poskodit priedusnice?Pripominam,ze som sa plyn snazil vdychovat opatrne,viem ako to stipe v nose.Dakujem za opoved.

Pokud žijete tak asi moc ne, ale dobrý nápad to určitě není, všude se upozorňuje na jeden, maximálně dva nádechy, uvědomte si, že jde o sloučeninu chlóru a ten se používal s velice dobrým výsledkem ve světové válce jako bojový plyn.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 11:49 am 
Offline

Registrován: pát led 10, 2014 4:52 pm
Příspěvky: 2
Zdravím všechny, už se tu jednou diskutoval zrdoj preparátu chloritanu sodného pro MMS (CDS), nicméně jsem nenašel žádné relevantní info v rámci složení produktu. Fichema nabízí chloritan sodný za rozumnou cenu http://www.fichema.cz/110-chloritan-sodn---naclo2 . Nicméně dle složení obsahuje např. i arzen.....\":)\" sice v malém množství, no nevím co si mám o tom myslet. Pro výrobu CDS předpokládám že to nemá žádný efekt, uvolňuje se do vody pouze hlavní oxid chloričitý (chlordioxid), no už nevím jak v rámci MMS přípravy. Nemá někdo doma náhodou produkt od czchem ? http://www.czchem.cz/chemie/13-chlorita ... -1-ks.html na lahvičce nebo obalu by mělo být napsáno složení, je možný že je to stejný chloritan sodný, ale taky být nemusí. V bezpečnostním certifikátu kompletní složení není resp. je uveden jen chloritan sodný (http://www.czchem.cz/img/cms/bezpecnost ... -sodny.pdf) ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 1:06 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
figgi píše:
Zdravím všechny, už se tu jednou diskutoval zrdoj preparátu chloritanu sodného pro MMS (CDS), nicméně jsem nenašel žádné relevantní info v rámci složení produktu. Fichema nabízí chloritan sodný za rozumnou cenu http://www.fichema.cz/110-chloritan-sodn---naclo2 . Nicméně dle složení obsahuje např. i arzen.....\":)\" sice v malém množství, no nevím co si mám o tom myslet. ...

Nevim, kde jsi prisel na to, ze chloritan ve Ficheme obsahuje male mnozstvi arzenu \":?:\" . Jedine, co tam maji v technicke specifikaci je:
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
ale tuto specifikaci splnuje i nulove mnozstvi arzenu, 0<0,1. V testech vetsinou nikoho nezajima skutecne mnozstvi arzenu nebo neceho jineho, pokud je to nizsi nez stanoveny limit. Tato technicka specifikace u fichemy http://www.fichema.cz/chloritan-sodn-na ... 01038.html rika pouze, ze jejich chloritan byl testovany a testy jsou v limitech, tedy v poradku.

Kdybych ja zvazoval jestli vezmu chloritan od Czchem nebo od Fichemy, tak mimo ceny i z hlediska bezpecnosti volim Fichemu, protoze na rozdil od Czchem uvadeji, ze obsah nebezpecnych latek je nizsi nez limity.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 2:43 pm 
Offline

Registrován: pát led 10, 2014 4:52 pm
Příspěvky: 2
pv33 píše:
Nevim, kde jsi prisel na to, ze chloritan ve Ficheme obsahuje male mnozstvi arzenu \":?:\" . Jedine, co tam maji v technicke specifikaci je:
Arzén (As) Max. 0,1 mg/kg 25% roztoku chloritanu sodného
ale tuto specifikaci splnuje i nulove mnozstvi arzenu, 0<0,1. V testech vetsinou nikoho nezajima skutecne mnozstvi arzenu nebo neceho jineho, pokud je to nizsi nez stanoveny limit. Tato technicka specifikace u fichemy http://www.fichema.cz/chloritan-sodn-na ... 01038.html rika pouze, ze jejich chloritan byl testovany a testy jsou v limitech, tedy v poradku.

Kdybych ja zvazoval jestli vezmu chloritan od Czchem nebo od Fichemy, tak mimo ceny i z hlediska bezpecnosti volim Fichemu, protoze na rozdil od Czchem uvadeji, ze obsah nebezpecnych latek je nizsi nez limity.

připomenu 0,1 mg arzenu = 100 µg (mikrogramů).

doporučení Světové zdravotnické organizace je aby množství arzenu v pitné voděnepřesahovalo 10 µg...přičemž "..doporučení Světové zdravotnické organizace je ale letité a neodráží nové poznatky týkající se genotoxicity arzenu"... "Poté, co se odborníci seznámili s novými poznatky o škodlivosti arzenu, doporučují aby jeho obsah v konzumované pitné vodě nepřekračoval jeden mikrogram na litr. Přičemž za cílovou hranici EPA vyhlásila "nulový" obsah arzenu v pitné vodě. " (zdroj. http://www.osel.cz).

Počítám zrhuba 20-25 kapek chloritanu sodného je 1 mg roztoku. Což odpovídá 0,001 mg arzenu = 1µg arzenu.

Běžný člověk vypije 2-3 litry pitné vody denně. Což je v přepočtu na kontaminaci arzenu cca 75 kapek chloritanu sodného denně v rámci povolené "konzumace" dle nových poznatků.

Když nepočítám další supr věci které jímé včetně pitné vody a výskytu arzenu v nich, specifikace odpovídá normám.

Informace výše ponechávám pro zajímavost.

Díky, pv33.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 23, 2014 11:17 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Slyšela jsem, že při čištění zubů mmskem se rozpouští amalgánové plomby. Má s tím někdo zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 31, 2014 10:26 am 
Offline

Registrován: čtv led 09, 2014 8:55 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli je možné si zuby čistit MMS a to takto: 2 kapky 3,5% HCL, 5 kapek chloritanu sodného 25%. Někde jsem to četl, a proto bych se rád zeptal na Váš názor.

Mockrát děkuji a přeji všem hezký den.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 01, 2014 10:19 pm 
Offline

Registrován: pát dub 27, 2012 2:46 pm
Příspěvky: 12
Je dobré aktivovat 1:1.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz