Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 8:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob pro 28, 2013 12:11 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Ma někdo zkusenosti s temahle e-shopama? Tapu přes který objednat...
http://www.atranet.cz/sana-juicer-euj-7 ... a/d-71790/
http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... ga-cervena
http://www.eko-produkty.cz/odstavnovac- ... heureka.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 28, 2013 4:50 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
Osobně mám zkušenosti z eujuicers. Mám od nich odšťavňovač a vše ok. I po koupi jsou velice ochotní a vstřícní řešit případné problémy, je možné dostat i slevu na příslušenství i pokud koupíte později.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 28, 2013 5:12 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
beati_paoli píše:
Osobně mám zkušenosti z eujuicers. Mám od nich odšťavňovač a vše ok. I po koupi jsou velice ochotní a vstřícní řešit případné problémy, je možné dostat i slevu na příslušenství i pokud koupíte později.

Taky si myslim, ze je lepsi poridit ten odstavnovac v eshopu, který se na to primo zameruje, ale zase ten e shop eko produkty k tomu dava zadarmo fen v hodnote přes 2000kc a je za stejnou cenu jako na eujucers tak vaham... Jinak je zajimave, ze na USA strankach omegy ten odstavnovac Sana vůbec není a ani na internetu nejsou zadne USA recenze na nej. To se neprodava za morem nebo jak?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 28, 2013 5:47 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
Jestli se prodává i za mořem to netuším \":-)\" to byste měl směřovat spíše na výrobce. Jestli potřebujete fén za 2k Kč, tak do toho běžte. Dle mě se spíše zbavují nějaké šuntu \":-)\". Možná bych zkusil zavolat/napsat do eujuicers a zmínil se, že v jiném eshopu nabízejí tento bonus, třeba dají slevu....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 28, 2013 9:57 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Renka píše:
Aku značku si si kúpila? Ja mám Catler je perfektný. Robím v ňom ranajky-oriešky s ovocím, patlaninu, zeleny nápoj, naklíčené obilie na sušené placky(moj mužíček prešiel na tento stravovací režim a sušené či ľanové alebo obilninové musí mať \":lol:\" .
Tie rozne zelené nápoje robíš akej konzistencie? dolievaš aj vodu?
Máš pravdu môj Catler je môj miláčik a pribudol k nemu nedávno ešte jeden " ANGEL". časom sa snád dopracujem do tretice na niečo takéto http://www.bbq.sk/blade/s/192/food-proc ... zAodTGkANQ ak máš skúsenosť poraď.

Renka...máte na mysli tento mixér Catler BL 8011.Taky o něm uvažuji pokud pominu vitamix není už na trhu mnoho výkonných mixérů.Určitě s ním už máte zkušenosti je něco co vám na něm vadí,nevyhovuje jak se třeba čistí...

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 02, 2014 9:19 pm 
Offline

Registrován: čtv led 02, 2014 9:09 pm
Příspěvky: 6
Ahojte, necitala som to cele, tak prepacte ak sa opakujem, ale chcem si kupit kvalitny odstavovac, na vsetku moznu zeleninu aj ovocie, ale chcela by som si na tom vyrabat aj mlieka ako sojove, ci mandlove, kokosove...atd..... a bolo by super ak by to dobre "odstavilo" aj semienka ako lanove.... mate pre mna nejaky typ...? DAKUJEM MOC MOC MOC !!!
A este pridam, ze ku kupe odstavovacu chcem pridat aj kupu VITAMIX eru .... oplati sa, podla vas? Este raz dakujem \</div

Naposledy upravil mammina dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 5600
1388691324


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 02, 2014 9:32 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
mammina píše:
A bolo by super ak by to dobre "odstavilo" aj semienka ako lanove....

Semienka sa neodšťavujú ale sa z nich lisuje olej a to žiaden odšťavovač neurobí. Su na trhu nejaké prídavné zariadenia ale to je asi k ničomu.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 02, 2014 9:38 pm 
Offline

Registrován: čtv led 02, 2014 9:09 pm
Příspěvky: 6
Deane píše:
Semienka sa neodšťavujú ale sa z nich lisuje olej a to žiaden odšťavovač neurobí. Su na trhu nejaké prídavné zariadenia ale to je asi k ničomu.

ano ano viem, dala som to do uvodzoviek... pytala som sa preto, lebo napriklad o angel juicer ,tvrdia ze si poradi aj so semienkami...tak som nechapala....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 02, 2014 9:50 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Ak na to máte tak všetci Vám doporučia Angel. Ja som si kúpil Samson ale tam tá výťažnosť asi nebude zďaleka na úrovni Angela, no ja veľmi málo odšťavujem, len občas.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 12:36 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Také doporučuji Angela a ze semínek a ořechů udělá skvělé mléko


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 2:44 pm 
Offline

Registrován: čtv led 02, 2014 9:09 pm
Příspěvky: 6
Dagmara píše:
Také doporučuji Angela a ze semínek a ořechů udělá skvělé mléko

A na vyrobu mlieka zo semien a orechov, netreba dokupovat nejake extra navyse k tomu angelovi? alebo to uz je vsetko v cene? Neviete?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 5:48 pm 
Offline

Registrován: pon bře 25, 2013 4:14 pm
Příspěvky: 126
mammina píše:
A na vyrobu mlieka zo semien a orechov, netreba dokupovat nejake extra navyse k tomu angelovi? alebo to uz je vsetko v cene? Neviete?

Na mléko není potřeba nic dokupovat. Normálně namočíte ořechy/semena a proženete angelem společně s trochou mrkve. Tak to aspoň dělám já.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 6:39 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Tak vitamix si myslim je uplna zbytecnost. Davat 15000kc za mixer je fakt extrem. Ja jdu do tohohle mixeru.
http://www.topshop.cz/kuchyn_a_vareni/nutribullet.html
Stoji 3000kc a myslim, ze zase tak velky rozdil to nebude oproti vitamixu. Nehlede k tomu, ze se hrozne snadno umyva, coz je velke plus. Vitamix ma tu nadobu zbytecne velkou, kdezto u toho nutribulletu je ta velikost uplne idealni. Puvodne jsem chtěl kupovat odstavnovac, ale stejne ted není co odstavnovat, tak odstavnovac necham na jaro a ted poriditm tenhle mixer hlavne na namocene mandle, semínka atd.. A sem tam nejaky ten green smoothie taky urcite prijde vhod. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 7:21 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Taky uvažuji o koupi mixéru.Co jsem tak zjištoval i zkušenosti uživatelů mám tip na: http://www.alza.cz/garden21-perfect-smo ... tm#recenze

ohledně výkonu,ceny... kvalita? výroba asi china

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 9:34 pm 
Offline

Registrován: čtv led 02, 2014 9:09 pm
Příspěvky: 6
Este mam jednu otazocku, rozmelie Vitamix aj semena? alebo mak? asi nie co? \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz