Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 8:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 9:39 pm 
Offline

Registrován: čtv led 02, 2014 9:09 pm
Příspěvky: 6
Ÿura píše:
Tak vitamix si myslim je uplna zbytecnost. Davat 15000kc za mixer je fakt extrem. Ja jdu do tohohle mixeru.
http://www.topshop.cz/kuchyn_a_vareni/nutribullet.html
Stoji 3000kc a myslim, ze zase tak velky rozdil to nebude oproti vitamixu. Nehlede k tomu, ze se hrozne snadno umyva, coz je velke plus. Vitamix ma tu nadobu zbytecne velkou, kdezto u toho nutribulletu je ta velikost uplne idealni. Puvodne jsem chtěl kupovat odstavnovac, ale stejne ted není co odstavnovat, tak odstavnovac necham na jaro a ted poriditm tenhle mixer hlavne na namocene mandle, semínka atd.. A sem tam nejaky ten green smoothie taky urcite prijde vhod. \":)\"

Fiha, vyzera dobre, aj na cesty by sa hodil, \":-)\" Vravite ze rozmixuje a pomelie aj semienka,,,zvladol by aj lanove, a mak?
A NA SEMIENKA JE AJ VITAMIX? akosi to neviem nikde najst... \":-(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 9:42 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
RaDu píše:
Taky uvažuji o koupi mixéru.Co jsem tak zjištoval i zkušenosti uživatelů mám tip na: http://www.alza.cz/garden21-perfect-smo ... tm#recenze

ohledně výkonu,ceny... kvalita? výroba asi china

Covece nahlodal si me a zrejme ještě budu uvazovat o porizeni dražšího mixeru, ale vzal bych ten nejdrazsi na alze. Kvalitou je urcite jinde, záruka je na 3 roky a tady mas video nezavysleho testovani, kde jako jediny krome vitamixu obstal...
http://www.alza.cz/catler-bl-8011-d410073.htm
http://www.youtube.com/watch?v=QZArusuuQrc

Ale zase ten nutribullet je za pulku ceny a to je taky lakave tak co ted... \":D\"


Naposledy upravil Ÿura dne pát led 03, 2014 9:49 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 9:47 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
mammina píše:
Fiha, vyzera dobre, aj na cesty by sa hodil, \":-)\" Vravite ze rozmixuje a pomelie aj semienka,,,zvladol by aj lanove, a mak?
A NA SEMIENKA JE AJ VITAMIX? akosi to neviem nikde najst... \":-(\"

Nutribullet ke klasickym nozum na mixovani dava i na semínka, kavu atd.. Takze predpokladam, ze to zvladne i mak. Do Vitamixu bych nesel, platite tam pulku ceny za znacku a urcite v nem nerozdrtite mak to asi v zadnem klasickem mixeru..

Ale ted se tak divam a uz ho neprodavaji a me google zadny jiny CR e-shop který ho prodava nenasel, tak to je teda hodne naprd...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 10:15 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
na lanove semienka a mak pouzivam obycajny elektricky mlyncek na kavu.... potom mam este mixer tomato od conceptu ktory ma nadobku na mletie kavy--- pomelie aj lanove semena a mak.... konopne mlieko robim zas vo velkej sklenenej nadobe k tomuto mixeru... aj mandlove... namocim semena cez noc a rano ich zmixujem s vodou a potom to precedim.... ten maly mlyncek na kavu je od braun a stal 16 eur... ten concept tusim 50 eur... sluzia v pohode... aj na smoothie a pod....

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 10:25 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
ak chcete nieco male skladne aj na cesty tak pozriete aj na personal blender od tribest.... na slovensku predava napr lama-piestany... o tom som uvazovala, ale dost vela stoji.... ja som si kupila smoothie maker od kenwoodu (30 eur) ale ten nie je na semiacka (myslim ak ich chete pomliet nasucho).... ale mlieko zvladne v pohode... myslim konopne a pod... len je na moj vkus na cestovanie este stale privelky....

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 10:34 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Ÿura píše:
Covece nahlodal si me a zrejme ještě budu uvazovat o porizeni dražšího mixeru, ale vzal bych ten nejdrazsi na alze. Kvalitou je urcite jinde, záruka je na 3 roky a tady mas video nezavysleho testovani, kde jako jediny krome vitamixu obstal...
http://www.alza.cz/catler-bl-8011-d410073.htm
http://www.youtube.com/watch?v=QZArusuuQrc

Ale zase ten nutribullet je za pulku ceny a to je taky lakave tak co ted... \":D\"

Tohle mě napsal jeden uživatel CATLERU. Nevýhodou je mytí, obtížné rozebírání, usazování zbytku v těsnění naspodu nádoby, nízké otacky a z toho plynoucí struktura mixovane směsi, která je hrubší, občas chybí plynula regulace otacek, obtížněji se si dává víko z nádoby, nemá šťouchadlo.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 10:38 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Taky melu mak, sezam a lnena semena v kavovem mlynku, ale stve me, ze je do toho mlynku nemuzu dat namocena.. Jinak vyber toho mixeru bude porod. \":D\" Vitamix je bezdebat TOP1, ale cena přes 15000kc uz je opravdu uplne mimo pro většinu lidi.. Nasel jsem dalšího adepta za slusnou cenu, která člověka nezrujnuje..

http://mixery.heureka.cz/philips-hr-2096/recenze/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 10:39 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
RaDu píše:
Tohle mě napsal jeden uživatel CATLERU. Nevýhodou je mytí, obtížné rozebírání, usazování zbytku v těsnění naspodu nádoby, nízké otacky a z toho plynoucí struktura mixovane směsi, která je hrubší, občas chybí plynula regulace otacek, obtížněji se si dává víko z nádoby, nemá šťouchadlo.

Jo uz jsem skoukl nejaka videa stejného mixeru ale pro USA trh a nic moc no..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 11:20 pm 
Offline

Registrován: pát led 03, 2014 11:09 pm
Příspěvky: 5
Ahojky, jsem začátečník. Chtěl bych se zeptat, co si myslíte o takovém tom ručním odšťavňovači co připomíná mlýnek na maso? http://www.eko-produkty.cz/rucni-odstav ... f=zbozi.cz
Je levnější..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 11:21 pm 
Offline

Registrován: čtv led 02, 2014 9:09 pm
Příspěvky: 6
Ÿura píše:
Taky melu mak, sezam a lnena semena v kavovem mlynku, ale stve me, ze je do toho mlynku nemuzu dat namocena.. Jinak vyber toho mixeru bude porod. \":D\" Vitamix je bezdebat TOP1, ale cena přes 15000kc uz je opravdu uplne mimo pro většinu lidi.. Nasel jsem dalšího adepta za slusnou cenu, která člověka nezrujnuje..

http://mixery.heureka.cz/philips-hr-2096/recenze/

no to teda bude porod! \":-D\" ....ALE ja asi aj tak pojdem do vitamixu, aj ked ma stve ze tam nezomliem tie semienka.... to uz mohli tam nejako vyriesit.... Ja mam totiz aj deti a smoothies chcem robit pre celu rodinu....a pravidelne....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 11:31 pm 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
mammina píše:
no to teda bude porod! \":-D\" ....ALE ja asi aj tak pojdem do vitamixu, aj ked ma stve ze tam nezomliem tie semienka.... to uz mohli tam nejako vyriesit.... Ja mam totiz aj deti a smoothies chcem robit pre celu rodinu....a pravidelne....

Vitamix je super hlavne na smoothie ,kde dokanale rozmixuje jakoukoli vlákninu do tekutého stavu,to z jiným mixérem nedokážete,možná mimo Blendecu,koukněte na videa na youtube.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 11:45 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
TomasV píše:
no to teda bude porod! \":-D\" ....ALE ja asi aj tak pojdem do vitamixu, aj ked ma stve ze tam nezomliem tie semienka.... to uz mohli tam nejako vyriesit.... Ja mam totiz aj deti a smoothies chcem robit pre celu rodinu....a pravidelne....

Vitamix je super hlavne na smoothie ,kde dokanale rozmixuje jakoukoli vlákninu do tekutého stavu,to z jiným mixérem nedokážete,možná mimo Blendecu,koukněte na videa na youtube.[/quote]
...je to všechno pěkné,ale ta cena je mimo

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 11:46 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
mammina píše:
no to teda bude porod! \":-D\" ....ALE ja asi aj tak pojdem do vitamixu, aj ked ma stve ze tam nezomliem tie semienka.... to uz mohli tam nejako vyriesit.... Ja mam totiz aj deti a smoothies chcem robit pre celu rodinu....a pravidelne....

Ale vitamix rozmixuje semínka, rozmixuje uplne všechny casti na tekutinu bez hrudek. Ja jen psal o mleti samotného maku, tam si nejsem jisty, ale například lnena semínka bey problemu rozmixuje tady mate napr. ukázku..
http://www.youtube.com/watch?v=m7Isoqe44u4


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 11:53 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Radu cena je opravdu mimo, ale na druhou stranu uznam, ze jestliže někdo opravdu mixuje denne a nahrazuje tema koktejlama jidla, tak se to vyplati. Je tam 7 let záruka a ten pocit met kazdej den dokonale jemnej sejk ze zeleniny, ovoce, orisku atd. bez jedine hrudky nebo kousicku neceho za to asi fakt stoji. Ale pro člověka kterej si mixuje ovocnej koktejl jednou tydne o vykendu to opravdu nemá cenu, tam staci mixer za 500kc ze supermarketu a jednou za rok, dva se proste poridi novej. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2014 11:57 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Ÿura píše:
Ale vitamix rozmixuje semínka, rozmixuje uplne všechny casti na tekutinu bez hrudek. Ja jen psal o mleti samotného maku, tam si nejsem jisty, ale například lnena semínka bey problemu rozmixuje tady mate napr. ukázku..
http://www.youtube.com/watch?v=m7Isoqe44u4

Ten vitamix ale udělá spíš konzistenci přesnídávky, že?
Já chci čisté štávy, bez dužiny, v té právě zůstává při odštavení udajně všechno možné svinstvo ( viz kupovaná ovo zel. Mám několik typu odštavnovačů, do malé kuchyně je to děs, šnekáč lexen mi dělá pěkně lupení, listy, ale ovozel je na kaši, tříštivý mi dělá dobře ovozel, ale s nízkou výtěžností a krutým umejváním, mixer je taky o kaších, kávomlýnek super na semínka a hrubé koření, rybíz mi nebralo celkem nic, vše zacpané a šílené čištění. Ted zrovna toužím po mrkvové štávě, lexen jsem včera odpravila, mrkev něco zhoblovala, sice se rozchodil,ale s malým výkonem, tak snad utáhne aspon nějaké listy a zeleň. Prý je dobrá omega, ale vlastní zkušenost s ní nemám. Na citrusy mám el. citrusovač, tak ten fakt dělá přesně to co má ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz